motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
Blog
4. července 2003
Brrr, fujtajbl. Na severní Moravě mají tendence tenhle pocit nazývat svět se v piču obrací. Promazávám booky, původně zajímavý čtení několika deníčků se mění na nekonečný souboj blogů a blogerů (grrr). Jeden napíše A, druhý napíše že první psal A. Třetí hlásá že u druhého viděl reakci na článek prvního, chtěl zareagovat do komentářů, ale nakonec to pro důležitost tématu rozvinul do vlastního článku.

Jo, přehánim a zveličuju. V principu to tak ale bohužel je, všude linky na weby typu bloguj.cz, mujblog.cz a další podobný ujetiny. Ne, nechci se toho účastnit, nezajímá mě to. Kdybych si sem nepsal "deník" už tak dlouho stejným způsobem do stejný skorografiky, asi bych si dneska rozmyslel, jestli si vůbec web dělat. Grafik nejsem, web založený na portfoliu dělat nemůžu - zbývá textový obsah. A jak udělat obahově zajímavý web, když nejsem ani spisovatel, ani fejetonista a nechci být ani blogger? Nevím, nejspíš zrušit web nebo ho ani nezakládat. To sou taky blbý varianty.

Zůstanu u starýho a osvědčenýho systému ranních záznamů o uplynulém dni. Vtipné, aktuální, čtivé a originální příspěvky kdo psal co vedle mě nebaví ani číst, natož psát. Takže nejspíš budu pokračovat v svym vlastnim mikrosvětě a dělejte si kolem mě co chcete. Ostatně... mám pocit že než blogger vymyslí a sepíše svůj výplod, přečte "okolní blogy", zareaguje tam na pro něj zajímavé příspěvky, pokecá s ostatními bloggery a na základě toho všeho ještě napíše něco "k sobě", končí mu pracovní doba, protože s tím vším už žádnou práci prostě stihnout nemůže :) A ukázněný blogger sedící doma právě vstává, vypíná modem po celonočním pískání a se zalepenýma očima míří nevyspalý do práce.

Prostě zase jedna móda, co mi slušně leze na nervy. Když mi před rokem Ladis ukazoval v Týdnu článek "Pište si blog", nechápal sem, jak tohle můžou v Americe skousnout. Myšlenka portálu myblog.com kde si jenom založíte konto, vyberete v průvodci design a můžete začít zaznamenávat moudra mi přišla praštěná a kontraproduktivní. Z kvality se stala kvantita. Rok se s rokem sešel a máme to i tady. Achjo, svět se vážně v <> obrací.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 04.07.2003 9:42   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]