motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

sobota 16. dubna 2005, 20:40
Zase jeden občasný update. Potěšilo mě, že se sešlo pár ohlasů, že pár čtenářů zbylo... Sorry, že se neodpověděl. Nebudu se vymlouvat na nedostatek času, to nemám zapotřebí :)

Ale proč vlastně píšu. Snad už se konečně dočkáte nějakýho hutnějšího povídání. Někde se něco hnulo a já byl se svou dosavadní zahraniční zkušeností parkoviště pod Javorem a německá Železná Ruda poslanej na služební cestu do USA...

Zítra v 7 ráno odlet z Prahy, po skoro třinácti hodinách v letadle (i plechovýho ptáka uvidim na vlastní oči podruhý v životě, zevnitř prvně) mě čekaji dva týdny v Santa Clara, Silicon Valey. Hotel je zhruba uprostřed mezi D a F, do práce to sou asi 4 míle autem po dálnici. Už i cesta z letiště bude zajímavá, co sem si přečet o dopravních předpisech v Kalifornii mě zrovna dvakrát nenadchlo :) Ale nejsme másla, tak to s Pablem nějak vyřešíme.

Zatím to vypadá, že kromě školení (my dva budem vzdělávat bandu amíků :) tam budem normálně makat, ale minimálně přes víkend si uděláme pár vejletů. Do Frisca vyfotit se u Golden Gate, u cable-carum, před Alcatrazem... a tak. Prostě stoprocentní turisti :) Nad teplotou moře bádat nebudu, vlezu do něj i kdybych měl zmrznout. Lipno je sice Lipno, ale bejt prvně u moře a nevlezt do něj..., to bych si celkem vyčítal. A foťák si tam chci koupit, vyjde mě levnějš než tady a hlavně, bez foťáku se nedá udělat ani jeden obrázek. A těch bych si přecejenom pár přivez docela rád.

V květnu bude nové číslo, takovej menší cestopis. Obrázkovej :)

[CNW:Counter]   Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 16.04.2005 21:15    
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]
 
 
Hledáte něco?
 
Young Primitive Commonwealth
Another Young Primitive
Another Young Primitive
depresivní stránky jednoho Zoufalce
bendyho
 
 
 
clen systemu jinak.cz