motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
Fajn večer :-')
28. května 2001
Good day :)

Jedu z práce ven za Lidma. V práci ještě pořád Báry malá hoka, jdu ven na kouřovou pauzu :-')), pokecám a s LEEm a Mírou, vratim se a?? Nejenom že neni v práci prázdno, dokonce tu ponocuje šéfová. A taky s ratolestí... Zhruba o deset let starší. Dělá v podstatě totéž, co mladší kolegyně o čtyři hodiny dříve: upřeně sleduje monitor a s nepopsatelně divným úsměvem se tomu hihňá.

Ta první ulítla na PaintBrushi (dělala si barevný kolečka :), tuhle bych tipnul na Xko. Skoro mě štve, že..................

Mamííí, už pudeééééééém?

Eště vydrž, nevidíš že to musim dodělat?

Hmmmm že nemám zapnutej log... Docela bych se podival, kam lezla :o)

Lubošíííí? Můžeš sem na chvilku přijít?

Jooo (zhuleným hlasem). <jdu tam>

Éééé, víš mě se tady něco píše... <10sec zmateného mačkání tlačítek, přepínačů a totální devastace systému>. Můžu? Jo... Minimalizovala několik oken, pár jich zapoměla zavřít, odstranila síťovku a smazala tiskárnu. No, to přehánim, ale ne moc... Hlavní je, že už to běži.

Vracím se konečně k židli a vzpomínám, co sem dělal, než se ozvalo Mamíííí, už.... Ne, teď je naštěští pořád zticha, hihňá se po netu na svuj protějšek a nerozbíhá pro tentokrát krátkou sérii podělávek. Nestalo se to znova :) Co sem to... Jo, přemýšlel sem, co sem dělal, než mě vytrhla.

........................nemam log. Docela bych se kouknul na kterém webu má svůj cyber dcerunka šéfový. Ne, log nemam zapnout ho nemůžu, zapomněl sem heslo. :) Takže nezjistit ani takovou pitomost, jako kam chodí na net. Jako špion bych teda neuspěl :o)

Zkrátka a dobře, z původního plánu "nechám si tu kolo a pudu do starýho Tesca pro něco k jídlu na večer" se stalo to, že sedim u kompu, bez jídla, jenom s hnusným pitím. No jak řikam, fajn večer, ne?!


Tohle byl (pro zatím) jen konec zhuleného odpoledne, po šíleném a zhuleném dni, po šíleně zhuleném šíleném víkendu. Objevit v nějaké časové trhlině aspoň dvě hodinky, chtěl bych to sepsat. Uvidim, pro teď konec hlášení, radio Kouř na Plzní přerušuje vysílání.

P.S. V dalším rozhovoru u mě mladá výrazně zabodovala, v totálně klasické scénce "no já už sem venku a teď na tebe musim čekat" vybrala mátinky smeč bezva ignorujicim usklebkem, Ale no jooooo. a vesele dal visí na chatu. Jako že ji má až tak na háku...

Podle toho co občas vypadne z mátinky je to vzorná holčička (mě se ta hlasitá hudba nelíbí), která chodí jen do ČAJOVNY (:-)) 4 frendz from City) Ale těší mě, jak si šéfová myslí že ví, kdo koho řídí :-))

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 28.05.2001 20:27   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]