motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 10. března 2005, 20:30
Zatím asi nejdelší pauza na tomhle, momentálně mrtvým, webu. Co se děje? Žiju, pracuju, nechodim chlastat, zdolávám nástrahy okolního světa. Nic víc, nic míň. V podstatě si, až na nedostatek času (spíš chuti) k updatování webu nemám na co stěžovat.

Ze dne na den, furt stejně. První budík zvoní v půl osmý, na devátou dorážim do práce a do oběda si lámu hlavu s některým z vyvíjenejch softů. Pak oběd (většinou salát a rozlíky ze samošky před barákem), cígo a zpátky za stůl. Kolem sedmý večer dorazím domů, udělám si večeři, najím se a je půl devátý.

Než se rozkoukám, je devět večer a co... sednu si ke kompu a budu psát web, učit se php, vyrábět klipy na projekci? NEEEE, proboha jen ne zase sedět u kompu. Už ne...

A tak si najdu nějakou jinou zábavu. Zajdu k někomu na návštěvu, ležim a koukam na tv, pustim si muziku a jen tak koukam do stropu. Něco z toho se většinou vyvrbí, jen tomu kompu se vyhejbám jak můžu. A web trpí a umírá. Nechci aby umřel, stál mě moc snažení a dal mi moc. Klid v duši, pohodu a směr. I proto je mi líto to tu odepsat, i když čtenářů už mi moc nezbylo (já bych sem teda taky už nechodil, když se tu furt nic neděje)...

No co, změnil se život, změnily se priority, změnil se přístup k vlastnímu webu. Změnilo se jednou, změní se zase. Až skončí období život je fajn a zase nastane zlá doba všechno mě štve, svět je zlej a lidi, vlezte mi na záda, já si chovám svou depresi, webík ožije. Zase si budu potřebovat vylejt smutky a zmatky z hlavy.

Zatím se nic takovýho neděje a já se probíjím světem. Sám.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 16.04.2005 20:43    
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]