motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

středa 26. června 2002, 12:04
A je to tady. Úklid, likvidace, odchod. Zítra jsem tu poslední den, v pátek jenom cesta do Prahy všechno podepsat a od pondělka už nástup na civilku. Kurva... Jestli se bude kam vracet, tak se tu objevim zase 2. 1. 2004.
Nevim proč, ale začíná na mě pada další období sraček.

pondělí 24. června 2002, 16:13
Po mírně hektickém dnu snad výhled na klidnější odpoledne a zítra mě čeká zase cesta do Brna. Tentokrát autem :)

pondělí 24. června 2002, 9:40
Víkend jak vyšitej, původně mě čekala cesta na chalupu, ale povedlo se mi to odložit a vyslat tam máti s její ségrou na dámskou jízdu :) My sme si taky užívali krásných dlouhých letních nocí a stručně řečeno kalili. Návrat z pátečního večera v sobotu kolem osmé ráno, návrat ze sobotního večera v neděli kolem šesté... Takhle to dál nepůjde, ještě že počasí trochu zvolnilo.

K Zoufalcovu stýskání ohledně divného pocitu u vody... Tyhle hoňky sem měl u vody téměř pravidelně spoustu let, ale letos mám nějak klid. Nevím jestli sem zhubnul, nebo mi to přestalo vadit, ale letos už sem se koupal dvakrát a ještě sem si nepřipadal nějak divně. Možná mi to jenom přestalo vadit a tlustej sem stejně :) Nebo že by průměrnej Čech ležící u vody rok od roku tloustnul a já už sem se tam ztratil?

pátek 21. června 2002, 14:40
Ufff, děsný vedro. Mám dovolenou, stavil sem se v práci vzít si disk, svázat knížku a hurá zase do světa. Nejradši bych si šel lehnout někam k vodě, ale zařizování mám po městě celkem dost, tak si budu muset nechat zajít chuť.

Večer se rýsuje pobyt v parku u Blinkala, tak doufam, že nebude moc pršet. I když... Kdyby sprchlo, nebudu se ani zlobit a klidně zmoknu :)

čtvrtek 20. června 2002, 13:40
Tak se to blíží, začínám vyplňovat formuláře k odchodu z práce. Nebaví mě to tu a už se skoro těšim, až budu pryč. Snad všechno klapne tak jak má a nebudu mít na civilce až tak obrovskou finanční nouzi. No, uvidíme.

Venku je odporný vedro, sem ospalej, upocenej a nic se mi nechce dělat. Asi se tu na to za chvíli vybodnu a půjdu... nevim kam, ale hlavně z práce.

Včera sme se s Leem byli podívat za starym kámošem z předminulý práce. Je pořád stejnej :), jenom má desetiměsíční štěně/tele zlatýho labradora. Pes jako hovado, hravej, přítulnej, prostě bezva. Jenomže já se tak nějak od přírody psů bojim, takže když se to tele postavilo na zadní a hnalo se po mě s evidentní chutí mi položit tlapy na ramena a olíznout nos, já sem se stejnou chutí zalez na gauč a nesundal z něj ani nohy na zem :)

Zejtra mám dovolenou, tak příjemně prolenošim celej den (škoda že mi pořád neběhá doma komp) a odpoledne se vyrazíme zkalit k Blinkalovi.

úterý 18. června 2002, 18:30
Tak sem si vyzkoušel většinu posezů v našich vlacích. První třídu v rychlíku, ECčko a normal druhou v rychlíku. A výsledek? Ideální by byl posez jako v první třídě a rychlost celýho vlaku jeko EC. Jasně, odpovídá to první třídě v EC, ale na to fakt nemam a asi by mi to ani firma neproplatila, takhle to snad skousnou. Cesta z Prahy do Brna rychlíkem byl celkem solidní vopruz, opačně už je to celkem překvapivě v klidu. Rychle to ubíhá a až na nemožnost si tu otevřít okno je to EC rulez.

Jede tu i skupinka typů asi z anglie, teda aspoň se mezi sebou vykecávaj anglicky. Jeden právě kouká do bedekru Lonely Planet - Czech Republic a řešej, co budou dělat in Prague. There should be many clubs, Roxy looks good. Would we visit the Roxy? Maybe.

úterý 18. června 2002, 15:36
Kalbička u Efy ve Zlíně byla hodně fajn, škoda že nebylo víc času, víkend by byl o moc fájnější. Teďka finišuju v práci a během chvilky vyrážim na vlak do Prahy.

pondělí 17. června 2002, 14:52
Už sem na firmě, poštu sem vyřídil a začínám školit. Večer ve Zlíně se to asi pěkně zvrhne, doufam :))

pondělí 17. června 2002, 11:29
Good, nápad tu pracovat se celkem osvědčil. Neruší tu žádný telefony ani lidi, takže si v klidu sedim a datlim věci, ke kterejm sem se nemoh dostat už několik měsíců. Sem zvědavej, jak dlouho mi vydrží baterka, ale zatim to vypadá, že celkem něco kolem 4 hodin, takže akorát do Brniska.

pondělí 17. června 2002, 10:25
Tak už sedim ve vlaku směr Brno, pustil sem si noťase a grrrrr... Zvuk jde. Kua. Už nějakou dobu si zvukárna hraje kdy chce, včera nehrála a dlouho předtim už taky ne. Tak sem si nevzal ani sluchátka, ani žádnou muziku. Já tu snad budu muset pracovat :)

pátek 14. června 2002, 13:58
Tramtadadáááá, balim a jdu domů. Zahraju si na Ladisovo kompu ňákou gamesku, večer vypadnu k Blinkalovi (jestli teda nebude pršet), přežít pracovní víkend a hurá do Brna.

pátek 14. června 2002, 10:28
Chcete mít na stole něco fakt neobvyklýho? Zkuste tohle.

case s oknem a osvetlenim

Spousty podobnejch vychytávek najdete na http://tenhle web si najděte sami, neni to až tak tezký, třeba větrák bez motoru, co se nezadře a tak...

pátek 14. června 2002, 10:02
Poslední den v práci před víkendem, hurááááá. Nemám na práci v podstatě nic, konečně se můžu vrhnout na likvidaci starších záležitostí. Vlastně nemůžu... V pondělí bych měl naše NOC školit z bezdrátů, tak to abych si na to něco připravil. Kua. Už aby to bylo za mnou, páč pak mě čeká přesun autobusem do Zlína a... YP in da action :)

Tahle představa mě bude zítra asi držet při životě, čeká mě robota na chalupě ve 30 stupních, pokud teda budou...

Včera se Piži zmiňoval o zemětřesení v Orlové. Dneska ráno sem pustil TV a byl tam rozhovor s někým z OKD. Zachytil sem až konec, mluvili o metanu a opakování podobných neštěstí. Zdá se mi to jako víc než podezřelá souvislost. Spíš mě překvapuje, že mluvili o hloubce 800m. Výbuch takhle hluboko způsobil zemětřesení nahoře? To musela bejt pořádná šlupka.

Nakonec dobrá zpráva. Podle neověřených informací Míra včera poprvé sám baštil bramborovou kaši. Resp. 'byl krmen bramborovou kaší', ale i to je úžasnej pokrok.

čtvrtek 13. června 2002, 19:48
Něco po čtvrté odpoledne sem odcházel z práce za Mírou do nemocnice. Pak sem chtěl zajít k Danovi vykoušet jinou grafárnu a nakonec u ještě rozcházení dalšího kompu. Dan nebere telefon a tak sem se od půl šestý mořil s tim druhym kompem. Je zvláštní, že někdy se náhoda postaví proti vám a nejde uchodit ani něco tak hloupýho, jako je modem ve Win2k. Takže už zase sedim v práci a stahuju drivery, snad to pomůže. Nesnášim neznačkový WinModemy. Hnus hnus hnus.

čtvrtek 13. června 2002, 10:28
Člověk jeden den vysadí, odjede si na školení a hned je v práci pakárna. Nevim co dřív, dělam deset věcí najednou a ještě k tomu všemu mám za chvíli angličtinu. Už se těšim do nemocnice, na ten pohov.

středa 12. června 2002, 14:17
Sedim v Praza na školení a zabíjim čas....

úterý 11. června 2002, 14:00
Tak a máme tu další týden. Včera byl poněkud uspěchaný den, takže sem se ani skoro nedostal ke kompu. Víkend byl vcelku na pohodu. V sobotu menší kalba u LEEho doma, GTA, SOF2, Duke a tak :o)

V neděli sme po menších zmatcích vyrazili naší Škodou 110 do Prahy na Pepsi turnaj ve fotbálku, co se konal v Modrý Vopici. První zápas jsme vyhráli po urputnym boji, pak už to bylo slabší a ve třetím kole nás vyklepli 0:6. Ale nestěžuju si, zjistili sme že lidi tam hráli tak nějak normálně, šlo spíš o štěstí, s kým se hrálo. Cesta do Plzně, otočka a s jiným obsazením auta zpátky do Prahy. Otočka a zase Plzeň. Najezdil sem za ten den skoro 400 kiláků, zhulil mnoho špeků a domů se dostal až těsně po půlnoci. :)

Pondělí bylo fakt fajn. Ráno na jednání do Klatov, odpoledne zdrhačka z práce a návštěva v nemocnici (skutečně sem pracoval asi tak dvě hoďky :), a pak... Kdo by to řek, turnaj ve fotbálku. Tentokrát v Runwayi na Locháči. Pár lidí, v pohodě sme si všichni zahráli, vyhraná láhev Puschkina se rozlila mezi všechny účastníky a bylo nám fajn, prostě pohoda jazz.

A už jsme u dneška. Začalo to fakt božsky. Nemocnice, magistrát, nemocnice a je ze mě od 1. 7. civilkář. Už mám povolávací rozkaz v kapse a vůbec se mi nelíbí.

hnus hnus hnus

Zrovna teď sem mluvil se šéfem, fakt se mám na co těšit. Zítra cesta do Prahy na celodenní školení (autem). V pondělí ráno cesta do Brna (vlakem) na další školení (tentokrát budu školit já (haha, fakt mam radost z veřejnýho vystupování mezi lidma)), přespím v Brně a v úterý budu pro změnu školen já. Nasednu na vlak, a pojedu do Plzně.

V pátek si vezmu dovolenou, sednem s bandou na vlak a pojedem do Ovy na Slunovrat. Dohromady tak 2000 kilometrů vlakem během jednoho týdne. Mňam.....

pátek 7. června 2002, 17:17
Fuj, dneska byl ale debilní den. Od rána v nemocnici, potom na jednání v MEA Plzeň a teď už nemam náladu vůbec na nic, kromě toho se pěkně zrasit nějakým metačem. Ale na to zase nemam ani finance, ani čas, protože zejtra jedu makat na chalupu. Takže to vypadá na super páteční odpoledne doma. Peníze žádný, nálada pod psa, komp nefunguje, zejtra votročina na chalupe. No boží.

Aspoň neděle aby se nějak solidně vyvrbila, snad se dostanem do Prahy a zajdem na turnaj ve stolnim fotbálku. Ale v neděli může bejt všechno jinak. Prostě uvidíme. Jenom mám strach, že tenhle víkend bude prodepkařenej a nebude stát za nic. Nějak to cejtim v kostech.

čtvrtek 6. června 2002, 8:45
Zbavil jsem se květnových aktualit, přesunul je do archivu a zjistil, že už skoro půl roku tu kromě aktualit není vůbec nic nového. Trochu se stydim, ale co se dá dělat. No time... Jsem rád, že jakž takž zvládam tohle. Nemusí to nikdo číst, ale aspoň pro sebe si občas něco zapíšu...

A teď k pozitivnějším zprávám. Včerejší návštěva u Míry se povedla, pokud se tomu tak dá říkat :) Zastihl jsem ho v hodně dobré náladě (respect) a pořád se mi snažil něco říct. Jenomže... jenomže já absolutně neumim odezírat, takže jistá komunikační bariéra tu byla a pěkně mě štvala. Budu to muset nějak zmáknout a postupně se naučit mu odezírat ze rtů. Už cítí dotek na rukou od lokte dolu, takže vcelku pozitivní vývoj :))

Dneska bych toho měl zařídit docela dost a dost. Teď si jenom připravim papíry na jednoho zákoše a vyrážim do nemocnice pro výsledky testů. Potom k zákošovi, do pár krámů, zpátky do práce na pohovor s mým náhradníkem. Mezitím do servisu pro opravené auto, nakoupit barvu, smirkovej papír atd., večer k mátince a psychicky se připravit na sobotu na chalupě. Super den.... fuj.

A co se děje jinak? Vlastně nic, kromě story s mým kompem doma. Stručně řečeno, bouchnul mi zdroj a odpálil disk. Už víc jak týden jsem doma jenom s vykuchanou bednou a nestojí to za moc. Šílená nuda, když si nemůžete pustit ani hudbu, natož něco dělat.

středa 5. června 2002, 13:57
Dneska je tak trochu odpočinkovej den, žádný kvalty a kupodivu spousta věcí zařízeno. Dal sem si opravit auto, večer vyřešim jednoho malýho kluka co se mu zbořil komp, v práci taky relativně pohoda.

Včerejší výlet do Prahy byl úplně ideální. Původně to vypadalo, že pojedu sám na nudný školení, a nakonec nás jelo plný auto (přidali se Standa se Zuzkou a jejich kámoš Honzál). Honza měl ale nohu v sádře, což na chození po městě neni zrovna ideální výbava. Časově mi bohužel příjezd moc nevyšel, takže sem je jenom vysadil na Florenci u Metra a napsal jim na kus papíru, jak se dostat na zahradu do Riegrovo sadů. Návod si samozřejmě nechali v autě, ale po jistym tápání to našli a já tam po školení (děsná fraška) dorazil tééže. Vypili sme pár piv a limonád (jak kdo), zahráli si fočus (odlesk zelenýho stropu ve skle je fakt humus) a vyrazili domů. :))

Vysadil sem Honzu, nabral LEEho, vysadil Stáňu a Zuzku, vzali sme si od Aleše suda z víkendu, dali brko, vrátili sud a bylo nám hej. Já se pak ještě snažil spravit si komp, ale moc se nedařilo. Snad to vyjde dneska, vezu si novej silnější zdroj, tak teď už to snad bude fachat v pohodě. Ale kdy se k tomu dostanu, to fakt nevim.

Z práce vypadnu za chvíli, přes celý město domů, pak k Mírovi do nemocnice, za Matějem zas přes celý město a pak zpátky. Mátince asi jenom zavolam, už teď sem unavenej a nemám náladu na domácí pokec.

úterý 4. června 2002, 10:02
Speedy day, as usual. Letim si vyreklamovat case, protože bouchnul zdroj. Já měl strach že odchází novej board a ono to bylo zdrojem.... Pak si ještě vyhlídnout místo blízko servisu, kam večer odtáhnu nepojízdnou škodárnu, vyzvednout Stáňu, jestli bude chtít ject, a hurá do Prahy na školení vyhlášky 50. Po školení honem zpátky odtáhnout auto a tak....

A teď jedna pozitivní zpráva. Míra začíná cítit ruce, poslal si pro kazety s junglem, už k němu můžem na návštěvy a když slyšel, že sme byli na tripu, jeho jediná starost byla, jestli ještě nějaký máme :-)))

pondělí 3. června 2002, 17:31
Ufff, nevím kde začít. V sobotu se po neobvykle rychlém a bezchybném svezení lidí, kompu i soudku začal náš vlastní Dětský den s Kečupem :) Perfektní místo, lidi, prostě pohodka. Na tripreport si dělá zálusk LEE, tak mu nebudu vykrádat literární nápady a budu pokračovat až dneškem.

A to půjde celkem rychle. Ráno sem brutálně (a trochu schválně) zaspal, postupně sem odkládal vstávání až na jedenáctou hodinu. Do práce sem přiletěl kolem poledne a dokonce od tý doby i pracuju. Ale jak mě se nechce cokoliv dělat, to je příšerný... Peču na to a du domu.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 06.06.2002 8:42   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]