motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 26. dubna 2001, 17:26
No tak poslední den v práci, zítra jedu do Prahy na školení. A v sobotu... Co? Já nevim :( Mám spoustu plánů i povinností, co nakonec vyjde nemůžu ani odhadnout. Všechno bych chtěl stihnout, něco víc, něco míň. Zahulíme a uvidíme :)

středa 25. dubna 2001, 19:35
Dneska byl pěkně letní den. Trochu to teď kazí večerní přeprška, ale to nic :) Jinak včera večer sem dorazil domů, ve schránce dopis od Telecomu. Co chtěj??

Bombaaaa, konečně došlo přečíslovávání i k nám. Nové číslo, nové služby a hlavně, nové dráty. Hurá!!!

středa 25. dubna 2001, 1:14
Běží mi tu FTP, konečně :) Předem říkám: no warez. Takže kdo máte zájem o d'n'b, jungle, techno a podobnou muziku, ozvěte se. Anonymně je přístup jenom na prohlížení.

ftp://213.210.128.238:7711

úterý 24. dubna 2001, 21:25
Chjo, připadám si jako magor. Asi bude chyba ve mě, že od světa něco čekám. Sorrry kámo.

úterý 24. dubna 2001, 20:04
Heuréka, dopadla na mě geniální myšlenka (no abych se nepřechválil) jejímž výsledkem je konečně volný přístup na net. A to podstatné... Taky zvenku ke mě :-)))))))

úterý 24. dubna 2001, 15:33
Je krásně, teplo a slunečno. Ideální počasí na procházku.

pondělí 23. dubna 2001, 18:04
To je den... Koupil sem si k večeři pudink, ať si udělam aspoň trochu radost. A? Půl kelímku sem si vyklopil do klína. Já už se na to vybodnu.

pondělí 23. dubna 2001, 14:10
Černé pondělí, jak na burze... Čaroďky se mě definitivně netýkaj, budu se školit... Ani mě netěší, jak je venku krásně. Rok sem se těšil a teď nic. :-( Lidi, jak mě to na tom blbym školení bude srát...

neděle 22. dubna 2001, 19:44
Zase doma, musim si konečně dodělat obaly na cdčka. Už je to krize... Včera se výlet do Prahy docela vydařil. Sice sme tam nepobyli dlouho, ale stálo to za to. Fajn pokec a přesto si každý našel dost času na vlastní myšlenky. Cesta vlakem zpátky byla slušný psycho, ale co se dělo pak... Dlouho sem si muziku tak neužil. Zkrátka fajn víkend.

pátek 20. dubna 2001, 21:10
Pořád v práci, padam na hubu... Zítra jedem do Prahy, tak snad bude trochu relax :)

pátek 20. dubna 2001, 14:51
Je mi divně, nic se nedaří. A venku je hnusně.

pátek 20. dubna 2001, 0:18
Okolnosti mě systematicky nutí zamýšlet se nad svým vztahem k hulení. Přiznávám, že chuť mám skoro pořád a to neni dobře, vzhledem k materiálním možnostem. Zbývá druhá varianta. Přesvědčit sám sebe, že hulit vlastně nechci. A nepotřebuju. O to větší svátek to bude, když jednou za čas budu mít co (a s kým, snad). Už sem si nezačadil tak dlouho (v porovnání s minulostí), že mě to dokonce přestává mrzet. To sem to dopracoval... :o)

čtvrtek 19. dubna 2001, 17:25
Odpoledne jsem se stavěl v eBance, pokecal se spolužačkou co tam pracuje a zařídil si kontokorent. Pak jsem zašel s LEEm na oběd a teď zas pracuju. A úřední šiml řehtá jako nikdy... Nesnášim papírování (což o pejprech říct nemůžu :o).

čtvrtek 19. dubna 2001, 9:08
Jsem zvědav, co přinese dnešek. Začíná hezky, venku svítí sluníčko, i když je hnusná zima. V podledních dnech se roztrhnul pytel s flashovými stránkami. Plánoval sem kratší povídání, ale brutus matrixoloidní bouchačku už ukazoval Zoufalec, takže to vezmu zkrátka a odkážu vás ještě na tenhle skoro-simulátor. Grafika sice neni tak úžasná, ale nápad se taky hodnotí :) Zvláštní pozornosti si zasluhuje to ICQčko... :o) A jako obvykle, je to sice větší, ale rozhodně stoji za skouknutí.

středa 18. dubna 2001, 21:38
Za týden jsou Čaroďky. Těším se na ně už dlouho a vypadá to, že nakonec nepojedu nikam. Máme školení :-( Možná se to nějak podaří vyřešit, ale čert ví... Na jednu stranu se těšim, na druhou to je zase šílená komplikace. Třeba proto, že sem docela švorc. Uvidím, jak to dopadne. Akcí bylo a zas bude... I když, Čaroďky sou jenom jedny... Shit!

středa 18. dubna 2001, 15:02
Připadám si jako pitomec. Skoro s každým mám dneska nějakou roztržku a vždycky sem ten vůl já... svět mě nebaví.

úterý 17. dubna 2001, 21:06
Dneska to byl poměrně hektický den, zajezdil jsem si autem po kraji a skoro nic neudělal. Večer u mě byl takový starší pán kvůli mému stavebnímu spoření. Sepsali jsme to a začala nenucená konverzace. A oni (přišel i se svojí ženou...) konverzovali a konverzovali a kdyby to neroztrhl příchod mamky z práce, konverzujem tam dodnes :o) Pak jsem zas vyrazil do práce a teď se tu snažím aspoň trochu něco udělat. Snad bude moje snaha oceněna. Aspoň trošku...

pondělí 16. dubna 2001, 20:32
Přišel mi Mail. Asi to bude chvíli trvat, než si to srovnám v hlavě a odpovím. Nemyslim, že ta prodleva bude vadit... Každopádně díky za něj, pochopils mě líp, než jsem doufal.

pondělí 16. dubna 2001, 18:55
Ach jo. Pronásleduje mě pocit prázdna a nudy. Prostě nemám co dělat, nic mě nebaví, do ničeho se nejsem schopný zabrat. Spousta věcí mi utekla mezi prsty, nejradši bych se tady na všechno vybodnul... :(

neděle 15. dubna 2001, 21:32
Tak polovinu dlouhého víkendu mám za sebou. A nestalo se toho málo. V pátek jsme vyrazili za Spitem do Prahy. Dorazili do Boileru a děly se věci... Hudba hodně dobrá, už dlouho jsem neslyšel tak zvláštní kombinaci junglu a raggae. Nebudu popisovat průběh večera, špeků a balónků proběhlo mnoho a z hlášek, které padly (kalníček nevedu, chtělo by to spíš diktafon) si bohužel pamatuju jen jednu, když Spit označil celý večer za frontální lobotomii mozku. Měl pravdu. A i když je to zvlášní a mohlo by to vypadat jako pustě prokalená akce, už dlouho jsem se nedozvěděl (o sobě a od sebe) tolik zajímavých věcí. Rozhodně to nebyl ztracený čas. A poučení pro příště. Sice sem to věděl, ale nebral vážně. Teď už to vážně beru: balónky (ve množství větším než malém) a chlast NELZE kombinovat.

Téměř bezespánku jsem se plynule přemístil na oslavu zlaté svatby. Trapnost nad trapnost. Vypadalo to spíš jako slezina chovanců gerontologické kliniky. Přesto se dalo najít několik pozitivních okamžiků. S úžasem sem totiž zjistil, že i důchodci fungujou úplně stejně, jako my. Celé to byla vyloženě špatná akce, na které se sešly špatný lidi. Jeden každej byl vystíhovanej z většiny ostatních, všichni hledali slova "co říct, aby nebylo tak trapný ticho". Ani alkohol nepomáhal. Fascinovala mě skutečnost, že i oni používali téměř stejné formulace jako my, když se člověk na party snaží o nenuceně zábavný rozhovor s někým, kdo je mu šuma fuk. Vyloženě zlatý hřeb nastal ke konci, když se mi podařilo v soukromí přebrat semena, umotat špeka a nabídnout sestřenkám. O jedné vim, že kouří a chodí s... no řekněme že sbalila "dodavatele" :) O té druhé sem až do včerejška měl představu jako o vzorné slečně.

V závěru sme se mírně přihulili a po dvaceti letech konečně poznali "kdo je kdo". Teda aspoň trošku poznali, už se vzájemně nepovažujem za nechutný slušňáky. Shrnuto a podtrženo, z použitelného příbuzenstva mám jednoho bratrance a dvě sestřenky. Celkem jsme teda čtyři ve věku kolem dvaceti. A čtyři z nás kouří a hulí. V dalších oblastech jsem zatím žádnej průzkum neprováděl. V kombinaci s hovorem na oslavě "pani, představte si, že psali v novinách, že až 80% dnešních mladejch bere drogy!!! Já bych je všechny pozavírala" to dostává poněkud pikantní nádech :-) Aspoň sme se shodli, že další rodinnou oslavu už strávíme o dost zábavnějš, než popíjením teplýho vína a posloucháním politických hádek....

Dneska už celkem nic. Jen šílená cesta na chalupu, na hřbitov a za prababičkou do domova důchodců. Je jí 93 a její jedinou starostí bylo, že jí všechno bolí a musela zůstat doma. Jinak by totiž běžela do školy, ale teď bude mít zameškané hodiny... no comment. Člověk neví, jestli má brečet, nebo se smát.

pátek 13. dubna 2001, 15:45
Pomalu razím domů. Překecal sem sám sebe a přecejenom jedu s LEEm do Prahy. Bude to náročnější, ale co... Žijem jenom jednou :) Venku je pravé aprílové počasí. Že se střídá zatažená obloha a pražící Slunce, to bych přežil. Ale že pravidelně každou hodinu chumelí, to je fakt silný kafe.

Přijedu z Phy, převleču se do maturitních šatů a čeká mě zlatá svatba (moje néééé). Příbuzní, babičky, lidi co vůbec neznam... Já se tááááááák tešim.

pátek 13. dubna 2001, 9:16
Ráno nechutný zážitek u doktorky, nakonec mě odbarovala navíc tetanovkou, takže teď se se mnou točí svět, v uších mi hučí a když zavřu oči, fraktály neberou konce. Mno, znam jednodušší a míň bolestivý způsob, jaxe dostat do lepších stavů... :)

čtvrtek 12. dubna 2001, 17:36
Jsem úplně v prdeli :((

čtvrtek 12. dubna 2001, 15:41
Venku je úplně nádherně, nejradši bych to tu zabalil a vyrazil někam ven.

čtvrtek 12. dubna 2001, 11:18
Vůbec nic nestíhám, takže to vezmu z jedné vody na čisto. V úterý večer jsem zachytil náhodou na ČT2 zajímavý dokument z cyklu Svět kolem mě. Nějaký člověk natočí dokumentární film o čem chce. No a tenhle díl by od Jiřího Suchého o tom, jak český humor prochází dějinami. Dost sem zíral, tak přesně vystiženou povahu českého člověka už sem dlouho neviděl.

Včera jsem byl za zákazníkem v Mostu. Cestou zpátky se mi podařilo zabloudit, takže sem si zajel do Litvíhova a zase zpátky. Chemička tu, chemička tam, cisterny, smrad, a vedle uhelný lom, že není vidět na druhou stranu. Mají tam dost dobré dopravní značky s textem: "Při světelném signálu kuřáci nekuřte, ridiči vypněte motor. Nebezepčí výbuchu". A o kus dál: "Nevjíždějte za světelné značení! Nebezpečí výronu čpavku. 180m".

Vyložene bych chtěl bydlet v Mostě nebo Litvínově. Domů sem dorazi úplně hotoffson kolem deváté večer a až do půlnoci tlachal na icq. Super pokec se spoustou lidiček. Zvláštní bylo, že komplet všechni měli smutnou náladu a vůbec jim bylo všelijak, žeby skrvny na Slunci?

úterý 10. dubna 2001, 18:01
Byl sem za Mírou v nemocnici a... no masakr :) Menšího špíčka sem ještě neviděl. Ale ty následky...

pondělí 9. dubna 2001, 16:26
Nějaká holka si vzpomněla a začala mi psát SMSky. Až mi jí bylo líto, když se jí psal že to číslo už půl roku patří někomu jinému než si myslela...

pondělí 9. dubna 2001, 16:10
Od rána jsem se nezastavil a zatím neni na té haldě úkolů ani poznat, že něco ubylo. Sice je pravda, že nemám čas myslet na nic jiného a dumat nad nesmrtelností chrousta, ale zase mi začíná pěkně hrabat z práce :) Chtělo by to něco mezi.

pondělí 9. dubna 2001, 10:08
A chčije a chčije. (to je citát!)

neděle 8. dubna 2001, 22:11
Zabiju vás, oba dva! :)

neděle 8. dubna 2001, 18:42
Uff, zas jeden zhulený víkend :) V pátek večer se LEE s Honzou byl podívat na Míru v nemocnici, pak jsme se tak trošku hodně zhulili bezva skankem u LEEho v práci. Po dlouhé době mi UT zase trochu šel.

No a včera jsem se v Praze potkal s Člověkem, zahulili, pokecali... Prostě pohodička. Teď sedím v práci a čekám na LEEho, až si přijde pro empétrojky.

pátek 6. dubna 2001, 14:12
Mám radost, venku je krásně, skoro všechno se daří a těším se na večer, jestli se něco vyvede. Hlavně abych to nezakřiknul...

pátek 6. dubna 2001, 10:56
Tak dnešní cesta do Prahy padla. Ani mě to moc nesere, Ládi se nedočkam a na pařbu jsou špatné reference. Takže budu doma hrát Halfa.

čtvrtek 5. dubna 2001, 23:12
Jsem z5. Školení ušlo, ale bezvadně sem si pokecal se Štěpíkem. Napřed u něj doma ještě s jeho bráchou a pak venku u auta. Prostě pohodička.

Zkoukam jsem u nich doma iNet po kabelovce, jak to vlastně vypadá. Jedním slovem - - divně. Věřím tomu ještě míň, než do teď. A v podání Datelkabelu, teď už UPC je to úplná šílenost. Jenomže... kdybych to měl doma, zlobit se nebudu :)

čtvrtek 5. dubna 2001, 8:53
Vyrážím do Prahy na školení. Vypadá to že se po dlouhé době uvidím se Štěpánem :) Bohužel, nejspíš ale jenom s ním :-(((((

středa 4. dubna 2001, 22:50
Tak nakonec místo práce kafrám s kamarádem po ICQčku. Zas jeden ztracený, ale moc fajn večer. A tak to má bejt :o))

středa 4. dubna 2001, 21:30
Pořád tvrdnu v práci, venku leje a vůbec... všechno stojí za prd :(

středa 4. dubna 2001, 15:37
Ani dneska to nevypadá na klídek... Zítra jedu do Prahy, tak bude trochu pauza. Bohužel to vypadá, že tam budu sám :(

úterý 3. dubna 2001, 11:00
To je den... Jeden průser za druhym, už mě to nebaví. Jo a chytly mě policajti, dostal sem 500 korun pokutu za to, že ve služebnim autě neni povinná výbava. SHIT!

pondělí 2. dubna 2001, 16:39
Venku je nebezpečně krásně. Snad to vydrží.

pondělí 2. dubna 2001, 11:06
To je blbákov... Všechno se na mě valí a já nezvládám absolutně nic. Jedna šílenost za druhou, ale problémy v práci mě nějak nevzrušujou...

pondělí 2. dubna 2001, 0:36
Přes víkend jsem byl v HK za Láďou, vlastně jsem na tom pořád stejně, jako před tím. V hlavě binec a v srdci jasno :( Jedna věc je jistá, stýská se mi a přestávám reálně uvažovat. Motám v hlavě páté přes deváté a nic z toho. Mám chuť se zbláznit a chovat se podle toho. Jenomže to bych nesměl bejt takovej mezek :(

Připadám si tak trochu jako když si malé dítě chce pohladit cizího pejska. Krásný, milý, vrtí ocasem (ten pejsek! :) ale škvrně se stejně bojí, že kousne. Jde blíž a... jenomže čoklík momentálně nekouše, nevrčí, on nedělá vůbec nic. Vůbec. Co teď? Když na sebe budou koukat ještě chvíli, pes možná uteče jinam, možná popojde blíž...

A právě ta nejistota mě ničí ze všeho nejvíc :( Když to dopadne všechno dobře, uvidíme se ve čtvrtek. To bude dlouhej tejden... Bože, takhle sem se ještě na školení netešil :-))

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.05.2001 16:54   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]