motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

středa 31. ledna 2001, 19:13
Přemýšlím, jak shrnout první měsíc nového tisíciletí. Je symbolické, že to shrnutí se přesně shoduje s mým současným stavem. Takžeeeee...

N E S T Í H Á M   N I C   A   M Á M   P O D E Z Ř E L E   D O B R O U   N Á L A D U   : - )

středa 31. ledna 2001, 10:52
Zase chumelí! Chápu, že pro Zoufalce je to trága, ale mě jeho finanční situace trošku zvedla náladu. Nejsem sám, kdo má na účtu mínus :-)

úterý 30. ledna 2001, 13:12
Lekce z demokracie. Ve stejném domě jako máme kancl má svou senátorskou kancelář i jeden nejmenovaný senátor (J.S.). Byl jsem poučen, abych hlavní vchodové dveře neotvíral každému, ale vždycky zjistil KAM a PROČ ten člověk jde. "Stává se totiž, že sem za panem S. chodí různí lidé z ulice a na obtěžují."

Pravda je, že stejně nemají komu, protože pana Skalického jsem tu za toho půl roku neviděl ještě ani jednou...

pondělí 29. ledna 2001, 15:08
Pořád v dobrý náladě jsem si zašel k holiči... už mě přešla :) No neni to tak hrozný, ale vypadám jakooooo      jokooooo         jako člověk, co právě vylez čerstvě bez hřívy.

pondělí 29. ledna 2001, 9:22
Krásné pondělní ráno. Sníh křupe, obloha čistá až vymetená, všude ničím nerušené ticho. Jen nenápadné pohvizdování větru, jak se opírá do paneláku....     Tík tík     v dálce se ozval bláznivej kos. Vychází Slunce a já si to pomalu šlapu na tramvaj.

Mám pocit, že mi patří svět,
ničím nenechám se rozházet,
mám náladu jak letní ranní květ
a ty . . 

:-))

pondělí 29. ledna 2001, 1:33
Joj, tak sme si pěkně zapařili. Na konci nás sice Unreal sám vyhnal tím, jak to šlo pomalu, ale jinak pohodička. Jo a Unreal Fortess vypadá jako pěkná kravina. Nějak jsem to nepochopil...

neděle 28. ledna 2001, 19:12
Včera (dneska) docela pohodová hulba. Hašík byl sice nějakej divnej, ale šlo to vydržet :) Dneska si jdeme zagamesit po síti, to bude zase mrtvejch... Právě je u mě LEE a kopíruje si stažený mapy, updaty a nějaké empétrojky.

sobota 27. ledna 2001, 13:37
Tak dneska držím rekord. Právě jsem vstal :) A hned po ránu mi udělal obrovskou radost jeden mailík.

sobota 27. ledna 2001, 1:23
Jako novinka jeden starší party report by LEE.

sobota 27. ledna 2001, 1:16
Po dlouhé době koukám na Paskvil. Moc mi to nesedlo, dalo by se skoro říct že Josef Sedloň mi pije krev.

pátek 26. ledna 2001, 16:10
Telepatie fakt funguje. Vzpomněl sem si na Zoufalce, že bych mu moh zavolat. Jen tak. Crrrrrrrr, kdopak to volá? Pokecali jsme a přišla řeč na Tajmahal - že už to bude za měsíc a že to nějak budem muset vymyslet.

Sednul sem si zpátky ke kompu a LEE píše: "uz aby byl tacmahal". :-)) no comment

středa 24. ledna 2001, 7:50
Šéfka mi udělala kafe :) A i když kafčo nepiju nijak často, je to nejhnusnější kafe za dlouhou dobu. Všeho málo, kafe, mlíka i cukru. Jenom vody je habaděj...

úterý 23. ledna 2001, 16:01
Mám takový sen. Někam zmizet, ideálně na horskou chatu, kde budu úplně sám. Vezmu si s sebou kompa a dám si pár dní voraz. Budu jen tak ležet, spát, poslouchat muziku a po letech si zalyžuju.... Nic nebude. Sníh taje, lyže nemam, chatu taky ne. Nechce se mi věřit, že do dovolený je ještě půl roku. Mám dost.

pondělí 22. ledna 2001, 17:20
Totální sněžný masakr... Odpoledne začal padat sníh, a padal a padal... Výsledek? 40 kiláků sem autem jel dvě a půl hodiny. Tolik nabouraných aut, zapadlých kamionů a autobusů, sanitek a policajtů sem ještě neviděl...

neděle 21. ledna 2001, 22:15
Vypadalo to docela nadějně, ale ze všeho sešlo. Sám sobě se divim, že mě to ještě pořád dokáže tak rozhodit. Vždyť neni důvod k takhle debilní náladě!

neděle 21. ledna 2001, 15:45
Konečně mám za sebou ničení stromku. Hned po jeho zdobení je to moje druhá nejneoblíbenější domácí práce. Vyluxováno, nádobí je taky utřený. Teď se ještě zkulturnit a můžu vyrazit někam ven. Nejspíš do práce. Zlikviduju pár restů, poslechnu si muziku a uvidím, jestli se objeví někdo ze známých. Vlastně se mi ani nikam nechce, jsem dost unavenej. Ale všechno je lepší, než zůstat doma.

neděle 21. ledna 2001, 10:58
Přes noc sněžilo, takže venku jsou skoro závějě. Kdyby to tak chtělo vydržet a neroztát, docela bych si liboval. Nemusí být zrovna 15 pod nulou, ale po černý břečce taky zrovna netoužím.

Teď se chytám na likvidaci vánočního stromku. Dělám to stejně nerad jako jeho zdobení.

neděle 21. ledna 2001, 0:52
Kdyby existoval teploměr psychického stavu, tak v mém okolí uhodily mrazy. Je mi příšerně. Připadám si, jako kdybych byl já sám příčinou všeho, co se v mém životě semlelo. A mele.

sobota 20. ledna 2001, 23:27
Nevěřil bych tomu, ale tuhle bitvu jsem vyhrál. A prohrál válku :-( Panebože, když už musim žít doma sám s mátinkou, proč neni normální.

sobota 20. ledna 2001, 19:13
Před chvílí jsem vstával, konečně se mi podařilo se dospat. Teď mě čeká kopa práce a skutečně příjemný rozhovor z mamkou. Ještě pořád nevím, kudy do toho...

pátek 19. ledna 2001, 7:31
Dnes jedu do Prahy a v poledne už mám být zase zpátky. Need4Speed :-)

Nevím čím to, ale v podlední době píšu pořád o práci. Sere mě to, ale momentálně je můj život jenom práce. Jsem tu 18 hodin denně, občas zahulíme s kamarádama (vlastně skoro obden nebo častějš), padnu do postele a ráno zas do roboty. To tempo je strašný, neskutečně se těšim až bude po všem.

čtvrtek 18. ledna 2001, 23:25
Chtěl sem se dneska dostat domů brzy, abych s mátinkou něco vyřešil. Místo toho jsem usnul v práci na zemi. Unavenější člověk asi v tuhle chvíli asi neexistuje.

čtvrtek 18. ledna 2001, 19:53
Zdá se mi to neuvěřitelný, ale dneska to tu balim a jdu domů už před osmou. Zítra to bude zase speedy den. Ráno musim do Prahy hrabat se v NT4kách, pak bezdrát tamtéž. Během tý doby mi nejspíš zazvoní telefon, že během hodiny musim nainstalovat u zákoše dvoumego v Kralovicích. Snad se stihnu vrátit tak včas, aby mi to vyšlo. Mno uvidíme.

Teď jdu domů. A moc se netěšim, čeká mě rozhovor s mátinkou, na kterej se (ne)odhodlávám už pár let. Dneska sem se rozhodnul, že do toho praštim (jemně). Mám obavy, jak zareaguje. Buď úplně v pohodě (asi těžko) nebo jí raní mrtvice. Něco mezi tim těžko... A to bude ta lehčí část.

čtvrtek 18. ledna 2001, 14:43
Doprdele co ste se všichni posrali? Nemůžu dělat tisíc věcí najednou...

čtvrtek 18. ledna 2001, 12:05
Včera večer jsme si krásně zahulili, hráli McRae Rally (nebo jak se to píše) a nakonec skoukli kousek Vetřelce III a Koule. Pohodovej večer.

Domů jsem přišel před druhou ráno a přišla mi SMS, že vypadla páteř Praha-Plzeň, abych zavolal tam a tam. Takže zhulen a ve dvě ráno jsem začal řešit takovýdle kraviny. OK, nařídím si budíka na šestou a pojedu s tim něco udělat. Konec telefonu a já můžu konečně spát.

 

 

UááááDoprdeleDoprdeleVonoJeTřičtvrtěNaOsmPředDvoumaHodinamaSemMělBejtNaPoPuA
SpravovatTamKabelTakžeTamMusimTeďAZaHodinuMamBejtVKlatovechNaInstalaciJežišmar
jáCoSemKomuUdělalTakovejdleDenHonemHonemUáááZvoníTelefonADruhejATřetíDoprdele
JáSePoserůůůDejteMiVšichniPokojJáToNestíííháááám.

No městem sem proletěl jak namydlenej blesk. Kdyby mě chytli policajti, tak to asi bylo za řidičák :(

středa 17. ledna 2001, 9:20
Mám dobrou náladu a nechci si jí nechat zkazit. No uvidíme jak to nakonec dopadne. Nic to nemění na tom, že dneska se cítím dost dobře.

úterý 16. ledna 2001, 21:12
Dostal jsem pozvání na zajímavou akci. Jel bych tam MOC rád, ale zrovna v ten den mě čeká bratránkovo maturák. Už teď mě bere depka, když si představim co mě za měsíc čeká a kde bych místo toho moh bejt. Jsem prostě zasr.. smolař. Všechno se musí zkazit. A zase v tom má prsty máma. Kdyby byla normální, prostě jí řeknu že na maturák nejdu... :-((((((((( :-((((((((( :-((((((((( :-((((((((( :-((((((((( :-((((((((( :-((((((((( :-(((((((((

úterý 16. ledna 2001, 17:25
Neni nad to, když si člověk zahulí uprostřed dne :) A nečekaně...

pondělí 15. ledna 2001, 23:42
Pořád tu sedim, umírám hlady a mydlim tu jednu linku za druhou. Už abych měl tenhle záhul za sebou. Nechápu, jak sem v říjnu moh vyšiloval ze tří projektů... Ještě že tu mam empétrojky. Sedět tu v tichu nebo poslouchat FM+... no comment

pondělí 15. ledna 2001, 16:45
Dneska to vypadá na další nocovku. Uživil by se tu další člověk, téměř denně dělám 12 - 15 hodin. Zaplaceno pochopitelně 8...

pondělí 15. ledna 2001, 9:02
zzzzzzzzzzzzzziiimmaaaaaaa
krucinál, co to je? na 17 pod nulou se můžu leda tak zvysoka vykvoknout...

neděle 14. ledna 2001, 18:03
Kupování kalhot je dost velká pakárna. Všechny jsou z tak slabý látky, že trhan jako já je prošoupe během tří neděl (viz moje posledn kaťata...). Když už se mi podařilo najít něco použitelného, neměli mojí velikost. Takže moc toho nezbylo.

A průšvih největší, prolez sem všechny krámy otevřené i v neděli a ve všech sem zjistil spiknutí výrobců oblečení proti malým lidem. Ano, vyrábí se různé velikosti. Ale ty se liší jenom šířkou nohavic a pasu. Na délku je to všechno stejný!!! Což znamená, že mi dole plandá 20 centimetrů látky, která by tam neměla bejt. No a pak si kupte kalhoty...

Ale mam je! A jsou mi jenom o 5 cm delší :o))

neděle 14. ledna 2001, 13:13
Stahnul jsem si novou verzi SETI@Home a trošku mě tam zarazila tahle hláška: "...allowing us to use the campus ISP, given that SETI@home accounts for 30% of all UC Berkeley Internet traffic. ... We are limited to 30Mbits/s outbound..." Jestli je 30Mbps je 30%, tak...      no FUJ :-))

neděle 14. ledna 2001, 13:05
Před chvilkou jsem vstával. Musim se trošku zcivilizovat a vypravit se do Carrefouru pro nové kalhoty. Jinak nemám v čem chodit.

sobota 13. ledna 2001, 22:20
Menší problém. Plán: lehce zahulíme. Výsledek: ___ Rána dohlavy. A aby toho nebylo málo, probudil se včerejší papírek. V jeden okamžik sme se na sebe s Mírou podívali a najednou řekli: "A doprdele"... :-)

Míra se teď odplazil ven do zimy a já sedim, nemůžu se pohnout a muj svět sou dva repráčky na stole. Někdy kolem jedný se zvednu a vyrazim k domovu nočním autobusem. Snad už bude mamka spát a nebudu muset řešit nepřííjemný situace.

sobota 13. ledna 2001, 16:00
Uááá, masakr totální. Ještě pořád mám v hlavě bordel. Nejsem schopný normálně myslet, natož něco dělat.

MSIE 200 um

19 hodin a já pořád řešim kde co. Vlastně všechno. Hrozně toužím ani ne tak po vlastním bytě, jako po soukromí. Chci si pustit muziku, lehnout si na postel a jenom tak poslouchat. A nemuset se bát, že začně výslech "proč ležim a něco nedělam".

Oslavu babiččiných narozenin jsem tak trošku nezvládnul. Polil jsem se, sednul sem si tak šikovně, že sem si skoro utrhnul nohavici od kalhot. Trochu se mi to povedlo vyspravit, ale stejně jdou na hadry a já sháním nové kapsáče. Tyhle mi vydrželi třičtvrtě měsíce - totálně prošoupané. Mám pocit, že sem někomu pěkně naletěl... Přemýšlým jestli si je mám koupit u čongolíků za pár babek (stejně je zase zničim), nebo si zainvestovat do lepších, značkových (fůůj, nakonec budu chodit ve značkových kalhotách... jak hluboko jsem klesnul :). Problém je, že ani u těch nemám záruku, že vydrží aspoň do léta.

Jak se vám osvědčily značkové kapsáče, jsou jenom o hodně dražší nebo fakt i vydrží? Máte je někdo?

pátek 12. ledna 2001, 16:05
Vyfasoval sem nový telefon, teď mam 6150 a zatim vypadá dost dobře.

pátek 12. ledna 2001, 14:55
V pátek se vždycky schumelí nějaké problémy. Ani dnešek neni výjimkou, i když sem si sliboval, že si nenecham ničim zkazit pohodovou náladu. Zatim se mi to daří jen tak tak.

pátek 12. ledna 2001, 0:34
Ježkovo zraky. Po dlouhé době jsem narazil na Web. A trvám na tom velkým "W". Po dlouý době se mi stalo, že sem si něco přečet několikrát a nakonec se přistih, že u toho brečim. Ach jo. Jsem ztracená existence.

čtvrtek 11. ledna 2001, 23:40
Otázka do pranice. Pokud je alkohol metla lidstva, tak proč je finská sauna tak vyhlášená? (o finské vodce nemluvě...). Kua zase sem se ožral. Ne moc, 90% lidí by to na sobě nepoznalo, ale mě stačí fakt málo. Už se se mnou zase točí svět...

Chjo, neni mi dobře, ani trošku. Jsem doma, sám. Snažim se přijít na to, kudy z toho začarovaného kruhu ven. Znám řešení, ale nechce se mi do toho. Pohodlnost? Strach? Nevim. Ale jasné je že to zase odkládám. Až se jednou odhodlám něco podniknout, bude ze mě starej páprda :( Nesnáším sám sebe. Kdybych byl normální člověk (v pravém slova smyslu), už dávno mám (možná) mnohem šťastnější život. Leze mi to všechno mozek...

čtvrtek 11. ledna 2001, 23:15
Na HBO právě končí Mravenec Z. Nejlepší nehraný film, co sem kdy viděl. Mám ho i v mpegu, a jakooooo dobrýýý. Byl sem zvědav na srovnání MPG vs. TV. Dopadlo nerozhodně. MPG verze je jinak sestříhaná, má trošííííííčku jinačí dialogy a je kratší. Ale mluví to ti samí lidé, jako to v televizi. Viděl bych to tak, že někdo ze studia propašoval ven pracovní verzi. Nic to ale nemění na tom, že je to geniální film. Jestli má někdo soundtrack nebo nápad kde ho stáhnout, ozvěte se mi prosim.

čtvrtek 11. ledna 2001, 17:01
Nestihnul sem vůbec nic, celej den sem tvrdnul u zákoše. Nakonec mě vyhodil, že sem málem proletěl dveřma. A to všechno jenom kvůli Telecomu. Jak já ty kriply nesnášim. Grr.

čtvrtek 11. ledna 2001, 8:37
Sněží nepřetržitě už od včerejšího večera a na sídlišti je minimálně 5 cenťáků sněhu. Konečně už to vypadá k světu. Mít tak foťák......

čtvrtek 11. ledna 2001, 0:50
A sněží. Z práce sem dorazil domů přesně o půlnoci. Cestou sem se nestačil divit, kolik toho stihlo za tři hoďky nasněžit. Ale ten šok měl teprv přijít. Když sem vylez z tramvaje nahoře na kopci, na zemi leželi tak tři centimetry sněhu. Dokone ho lidi ani nerozšlapali na černou břečku. Zkrátka a dobře, přišla zima.

středa 10. ledna 2001, 20:25
Až do teď nikomu nevadilo, že místo zmenšeného flyeru na Tajmahal 3 bylo vidět jenom nic. Takže děkuju Zoufalci, díky němu už vidíte co máte vidět a nevidíte to "nic".

středa 10. ledna 2001, 19:05
Teď sem se dobře zasmál. Právě mi bylo řečeno, že se můj plat bude měnit podle toho, jak mě budou mí dva šéfové bodovat. Podle čeho mě budou bodovat, ví bůh. Jedno je jistý, asi si moc nepřilepšim... Chtěl bych se jednou nechat platit za vymejšlení takovejch kravin :)

středa 10. ledna 2001, 12:55
Právě se mi donesla radostná zpráva, že Tajmahal 3 se blíží. Už se těšim na 2x 8 hodin ve vlaku :) 23. února bude zase mazec...

středa 10. ledna 2001, 12:08
V downloadu je ke stažení Mandala. Vychytanej nejen psy - screensaver.

středa 10. ledna 2001, 9:00
Včera večer jsme si báječně zahulili. Pak se mi ještě nechtělo dom, tak sem si udělal procházku po nočním sídlišti, ale stejně se mi nepovedlo přijít, když už bude mátinka spát. Ale bylo to překvapivě v pohodě :)

Cestou sem mě napadala jedna zhulenější teorie než druhá, takže bylo i veselo. Akorát že sem si vypnul zvonění a Zoufalec se mi snažil dovolat zbytečně...

úterý 9. ledna 2001, 8:50
Zima je zase tady. Venku mrzne a znova zamrzají řeky.

úterý 9. ledna 2001, 0:31
Tak sem si pěkně zavařil. Sem pako, a ještě k tomu úplně blbý. Takovou kravinu hned tak někdo neudělal... A teď sem kvůli sobě a svojí blbosti dostal od tohohle připosranýho světa pěkně přesdržku. Nejradši bych si zalez někam do ulity a aspoň rok v ní zůstal. Jenomže to nejde, ráno musim ven :(

Uvidim, co to udělá časem, možná se to zlepší, možná taky ne. Zajímavý je, že klasická depresivní nálada se nedostavila. Zatim. Ale to prázdno je k zešílení :-(( Kdybych to uměl, asi bych touhle dobou škrábal nějakou hodně smutnou básničku. Jenže to neumím, a tak jenom sedím na posteli, koukám do prázdné tmy a snažím se nemyslet...

Krucinál, proč jednou jedinkrát nemůže bejt něco normálně, proč se mi aspoň jednou ty skutečně důležitý věci nepovedou, proč já si pokaždý tak naběhnu...

pondělí 8. ledna 2001, 19:50
Dneska je šťastnej den. Po roce a půl počítání mám 1000 unit v setíkách :-)) Ten historický okamžik nastal v 15:04:34.

pondělí 8. ledna 2001, 17:08
Když člověk získá věrohodné zprávy, jak to jinde chodí a funguje, občas se nestačí divit. Docela mě rozhodilo, jaký jsou Australani bonzáci... Detaily v Australském deníčku.

Záznamy od začátku ledna se ztratily někde na cestách :-( Poslední zálohu mam z 29. prosince, takže bohužel...

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.02.2001 8:42   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]