motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pátek 30. listopadu 2001, 15:08
Hektický den se zajímavým koncem - STĚHUJU KOMP NA NOVÝ PRIVÁT. V sobotu a v neděli se dostěhuje zbytek. Uvidíme se v novém týdnu, novém měsíci a já i v novém bytě. Konečně...

pátek 30. listopadu 2001, 7:33
Fuj, takhle nechutně brzy už sem v práci nebyl, ani nepamatuju....

čtvrtek 29. listopadu 2001, 22:39
Fouká vítr, prší, je lezavo, zima. Jenom tři zhulení magoři lezou po sídlištích od čerta k ďáblu a hledají suché teplé misto.

čtvrtek 29. listopadu 2001, 18:59
Prosinec začne mohutnou akcí Vánoční úklid ve Doma + stěhování na Privát k Ladisovi. A to všechno během dvou dnů, kdy budu naštěstí doma sám. Mátinka už mě vytáčí jenom svoji přítomností. Dneska sem dorazil domů extra brzy, ještě před šestou. Během hodiny pobytu doma mám pocit, že mojí jedinou šancí je stát u zdi a mlátit do ní hlavou (do tý zdi, samozřejmně :)

Vrchol všeho byl, když mi řekla že teta vzkazuje abych neblbnul, že se o mě spousta lidí bojí a že dělám kraviny. Není to vlastní byt.... (na ten budu mít při maximálním šetření a spořivosti tak ve čtyřiceti - při současných cenách bytů). Chtěl sem jí připomenout, že je mi 24 a půl a tím, že se odstěhuju už teď se zbavim spousty problému. V neposlední řadě ušetřim 2 litry měsíčně (jojo, podnájem u kámoše mě vyjde o 2000 Kč levnějš, než bydlení doma u mátinky). Ale spolknul sem tuhle i spoustu ostatních poznámek, nasadil kamenný výraz a představoval si zeď, do který bušim pomocí jedné z lebečních kostí.

čtvrtek 29. listopadu 2001, 11:43
Minutu ticha za páličku Mitsumi 8/8/2. Jdu vyplňovat reklamační protokol.... Sem ukrutně nasranej, až vidim rudě. Podle neoficiální informace nám od nového roku sníží plat. Jestli to přijde oficiálně, dávám výpověď.

čtvrtek 29. listopadu 2001, 0:18
Nějak nemůžu spát, tak sem prolezl pár webů a našel tuhle perlu informačního šumu (zkráceno, originál je na http://geocities.com/v_durci/drogy/index.html)

LSD
je často prodávána rozpuštěná v kostce cukru, nebo kousku papíru. Je velmi silnou drogou, která vyvolává halucinace již při nízkých dávkách. Někteří lidé mají živé halucinace barev a zvuků, zatím co jiní mají mystické a kvazináboženské zážitky. Kdykoli může zažít nepříjemnou, děsivou reakci, "špatný výlet" (bad trip), a to i ten, který již mněl s LSD mnoho příjemných zážitků. Jedinou nepříznivou LSD reakcí je flash back.

Pro osoby užívající LSD je nejvíce děsivá ztráta orientace v realitě v průběhu mystického stavu, který je spojen s požitím drogy. Tato změna vědomí může vést k vysoce nerozumnému a dezorientovanému chování a občas ke vzniku stavu paniky, ve kterém má jedinec pocit, že nedokáže ovládat to, na co myslí, nebo co jeho tělo dělá. V tomto stavu se stává, že jedinec skočí z velké výšky a zabije se.

LSD bylo velmi populární v průběhu 60.tých let, avšak jeho užívání se snížilo, pravděpodobně z důvodů šířících se zpráv, o vážných reakcích na drogu a zpráv o genetickém poškození lidí, kteří tuto drogu užívaly a jejich potomků.

středa 28. listopadu 2001, 15:47
Umřela mi vypalovačka :(((

středa 28. listopadu 2001, 14:29
Hola hola, Polští bratři zhulenci okupují YPC. Přesně jak Efa hlásí, počitadlo se točí a v logu se množí .pl domény. Je to fajn, ale polski fakt nezwladam, ciliź smolyk pacholyk. :-'
))

středa 28. listopadu 2001, 11:22
Večer pohodička. Využili sme firemní auto, co se mi podařilo ukořistit, a vyrazili sme na vyhlídku do Letkova. Celkově příjemný a odpočinkový večer.

Koukal sem u Míry doma na novýho Wolfa3D a je to fakt bomba. Tak pěkně udělanou gamesu sem už dlouho neviděl. Škoda, že si to nezahraju na svym kompíku...

Teď sedim v práci, poslouchám Nohavicu a zjišťuju, že jeho písničky sou skvělý na uklidnění praštěnýho dne. Taková záchraná brzda.

úterý 27. listopadu 2001, 13:20
Pohoda, taxem nakonec nemusel nikam. Až teď, ale to už mam auto.

Ráno, když sem lezl z pelechu, mě probudilo vysílání pro MŠ Kouzelná školka. Lidi, co to do těch mrňat hustíte? Z toho jim musí hrábnout... Rádoby vtipný rýmovačky a hry v provedení mladšího Nesvadby. Hrůůůza. Dostalo mě konstatování, že Když se někdo roztočí, hlava se mu zatočí! Ááááááá točíííme se dokoláááááááá. No kde to sme...?

úterý 27. listopadu 2001, 9:51
Večer sem si nainstaloval Fruity a... no docela zápek. Až se mi povede pokořit tenhle softík, sám na sebe sem docela zvědavej, co z toho vznikne :)

Venku trochu, ale vytrvale prší. Tak akorát, aby mě pěkně štvalo, že musim pěšky za zákošem. Budu mokrej až na kost.

pondělí 26. listopadu 2001, 12:43
Zase běží FTP.

neděle 25. listopadu 2001, 19:02
Dobře prokalenej víkend. Relax, tisíc kilometrů nočním zasněženým městem, kalba u filmu, zápek na Fruitech, dlouhý ničím nerušený spánek. Co víc si může člověk přát :)) Mám zas na dlouho dobrou náladu.

pátek 23. listopadu 2001, 16:33
Ráno vstanu a... týýý vole, venku je bílo. Vyrazil sem do práce a celou cestu se smál na lidi, bylo krásně, svítilo slunce a vůbec to bylo fajn ráno. Když sem vylez po 3/4 hodině z tramvaje, bylo zataženo. A začalo sněžit. Smahnul sem pro kámoše CD, zavez mu ho a pokračoval za zákošem.

Jenomže ten člověk někam odjel, takže sem na něj čekal ve Spálenym Poříčí asi hodinu. Smotal sem si brčko a vydal se na průzkum neznámýho města. Nebo spíš vesnice. Pořešil sem jeho WinRouta a okružní cestou přes okolní vesnice se vydal zpátky do worku. Teď sem dorazil a kašlu už na práci. Du se taky jednou věnovat vlatním věcem :)

čtvrtek 22. listopadu 2001, 23:27
Uáááá, tak díky GYDovi za zajímavou informaci. Prej je v posledním SCORE link na tenhle web... Nevim co si o tom mam myslet, takže radši bez komentáře.

čtvrtek 22. listopadu 2001, 18:09
Vrhnul sem se na starý resty, zrovna mi přisla vhod jestě další okolnost, takže se PO ROCE konečně dodělal jednu VPNku. Je to fakt fajn pocit po roce odhodit papíry do skříně, šmíráky hodit do skartovačky a uzavřít celou záležitost. Cítim se, jako když ze mě někdo sundal docela velkej šutr...

čtvrtek 22. listopadu 2001, 14:12
Jentak mimochodem, protože nemám vůbec co dělat, si šéfová zbořila Win2k. Tak mám další práci, co musí bejt hned :) Jestli se dneska dostanu domů nějak rozumně, docela bych si zase dal včerejší pohodovej večer. Popíjeli sme pivko u Šmíďáka na bytě, čučeli na Něco na té Mary je a bylo nám fajn.

Ad Mary: docela mě to překvapilo. O tomhle filmu sem až do včerejška jenom slyšel a tak sem se těšil na komedii. Moc komediální mi to sice nepřišlo, ale rozhodně to nebyla nuda.

čtvrtek 22. listopadu 2001, 14:12
Bezva oběd, naplnil sem břuch francouzskými brambory a je mi fajn.

Dík Pižimu za podnětnou připomínku mailem, totiž že bych se mohl taky na tuhle práci vysr... vybodnout. :)

středa 21. listopadu 2001, 16:17
Normální lidi jdou z práce, já se od zákošů vracím do práce dělat ouřadu... Dneska se nenechám vynervit. Vynervit se co, nenechám. :)

středa 21. listopadu 2001, 9:49
Když řeknu, že nestíhám, tak to nepopisuje realitu. Po totálně skvělé akci v Ově (vypadá to, že report zase nebude because of no time) nastal odpočinkový prodloužený víkend. Na pondělí jsem si vzal dovču a spal až do oběda :)

Večer super pohoda v Živágu, fotbálek, karty, ... pohoda jazz. Zato včera to začalo. Poslední den v práci byl čtvrtek, takže se toho nashromáždilo vác než dost. A je to čim dál tim horší, připadám si jako ten antickej blboun, co tlačil kámen na kopec, on mu přepadnul na druhou stranu atd. atd. atd. Nekonečné hory práce, nestíhám nic.

Včera to došlo až tak daleko, že sem si přepsal SMSky z telefonu do souboru, abych na ně moh pozdějš nějak zareagovat (Lucie). Nemám čas odepsat ani na maily (Vlasta, I$H, Buffy), prostě konečná stanice.

čtvrtek 15. listopadu 2001, 21:12
Od rána sem se až na odpolední brčko s LEEm nezastavil. Teď budu pomalu končit, zítra bude firemní (takže trapná) akce, a v sobotu hurá směr Ostrava!

čtvrtek 15. listopadu 2001, 8:40
Poslední den v práci tehnle týden. Spěch, spěch a šílenství :( Nemůžu jenom nestíhat normálně, ještě se k tomu musí přidat X akcí speciálně dneska.... fuj :(

středa 14. listopadu 2001, 18:05
TEST. Opouštím pracoviště po osmi hodinách a jdu vstříc zajímavým zážitkům a volnému večeru... :) Mimochodem, už jste četli Pižiho deníček?

středa 14. listopadu 2001, 17:18
Ani mi nedochází, že v sobotu jedem do Ovy na super akci (škoda že ne na víkend, ale v pátek už něco mam...). Nějak se i zapomínám těšit, budu muset přibrzdit, nebo mi hrábne.

STAKKA+SKYNET

středa 14. listopadu 2001, 16:14
Že prý mám pracovně depresivní aktuality... Jo, mám... Už několid dní mám konto na NYXu, ještě sem se nedostal k tomu, abych se zalogoval. Padám na hubu únavou :(

úterý 13. listopadu 2001, 21:54
Po třinácti hodinách jdu z práce. Dopoledne u zákoše, odpoledne nevyspáním úplně hotovej, a když to ze mě jakž takž spadlo a chtěl sem začít dělat něco smysluplnýho, navalila na mě šéfka další ptákoviny. Pro změnu překládání do angličtiny.

Výsledek: jdu domů, ze 'svojí' práce hotovo to samý, co ráno - nic.

úterý 13. listopadu 2001, 11:08
Tak zase po delší době nějaký záznam. V sobotu se konaka brutus akce, časem přihodím i nějakou fotku. Neděle v klidu.

Včera sem jel pracovně do Prahy, zdržel sem se asi tak dvě hoďky a zasel zpátky do práce. Jediný pozitivní okamžik byl oběd s Maikiem, skecli sme o všem možným, prostě pohoda.

Pak mě cestou do Plzně seřval zákoš, jakto, že u něj už nejsem... A nakonec večer prudila mátinka. Dneska s ní musim dát řeč a nějak vymyslet to stěhování.

Teď sedim zpruzeně v práci a chytla mě totální nepracóza.

pátek 9. listopadu 2001, 10:25
Spoustu mailů tu mám k napsání a odpovězení lidem. Dík za ně, ale nemám čas se pomalu ani naobědvat.. Takže strpeníčko... :)

čtvrtek 8. listopadu 2001, 10:15
Za včerejšek žádný záznam, celej den sem jezdil autem po krajích českých. A dneska se mi to vrací i s úrokama, nestíhám vůbec nic. Prostě bych se potřeboval nejmín rozčtvrtit.

úterý 6. listopadu 2001, 10:51
Včera to byl zase extra den :) Po blázinci v práci (ne, že by dneska nebyl) sem se stavěl u Ladise doma. Fakt se těšim, až se přestěhuju. Bude to pohoda. Naštěstí se růžovej koberec a žluto-černý tapety ukázaly jako absolutní mystifikace, kterou sem sežral i s navijákem :)

Čili těžká pohodička. Večer na stěhování přišla doma řeč a... mno... máti mě definitivně utvrdila v přesvědčení, že musim pryč. Tímto tedy zahajuju akci příprava na odstěhování. Fáze stěhuju se by měla přijít docela brzo. Na konci listopadu už chci bydlet o dvě ulice jinde :)

pondělí 5. listopadu 2001, 9:38
Takže sem vyrazil na výpravu za Plzeň. Kopce u Vinic mě lákaly už dlouho, nikdy sem tam nebyl. Úspěšná akce, v zimě tam vyrazím zas, je to kus města, o kterym sem neměl ani tušení.

Večer sme se pak všichni sešli u Šmíďáka na bytě, kalili, hulili a hráli šachy, prší, Commandos a mikádo. Do šesti do rána :-)) Neděle odpovídala prokalené sobotě, čili spali a spali, a jestli se neprobudili, spí dodnes.

sobota 3. listopadu 2001, 13:01
Venku je fakt krásně, akorát tak vyrazit ven.

pátek 2. listopadu 2001, 15:46
Včerejší brutální večer (brko, brko, ..., mlíko, brko, ..., buchta, ...) zanechal následky. Už od rána sem zhulenej a tak nějak vykolejenej. Od rána poslouchám blafy nejvyššího ze šétů a usínám u toho.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 03.12.2001 11:02   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]