motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pátek 28. listopadu 2003, 10:43
Tak sem se podruhý narodil. Obrazně... Ráno pustim kompa a... kua kde mam disk? Šuplíkovej HDD se rozhod, že místo 40GB NTFS partišny tam bude jenom 40GB unallocated. No a já byl na hranici infaktru, mrtvice a sebevraždy. Ještě že je na světě tolik schopnejch programátorů a kolem kamarádi se zajímavejma věcma pososanejma z netu. Chvíle nervů, chroustání na disku a voila, data jsou zpět. Ufff, kámen mi spadnul ze srdce.

Jo a včerejší fočus se nekonal. Nedorozumnění, vyloženě chyba v komunikaci, takže sme dorazili jenom my...

čtvrtek 27. listopadu 2003, 06:50
Dneska máme další ligovej zápas, tak doufam, že dopadneme o něco líp než minule :( Odpoledne sme si byli zakopat s Padíkem v Uncle Paya's baru na Bonzini fotbálku, ale to byla spíš oťukávačka nezvyklýho stolu. Večer už potom normální fočus ve Spirále, LEE s Martinem se výborně rozehráli a nakonec to byly hodně vyrovnaný souboje.

Potřeboval mnohem víc hrát, moc mi to nejde, takže trénovat a trénovat... Jenomže to by chtělo nějakýho sponzora. Bez peněz nemůžu ani do hospody, ani k fotbálku. Shit, pitomá civilka, ještě že už to mam skoro za sebou. Ten měsíc ňák doklepu.

středa 26. listopadu 2003, 16:00
Připadám si jako nemožný pako. Ráno vstanu, doplazim se do práce. Tady něco přes osm hodin vyvíjim víceméně horečnou aktivitu. Právě mi padá a moje životní energie se asymptoticky blíží k nule. Než dojdu domů, budu total hotovej ještě z těch dvou kiláků do kopce. Nálada na gamesy? Ne. Nálada na práci a přivýdělek? Ne. Nálada na film? Ne. Nálada na cokoliv kromě spánku? Ne. Sem neschopnej nějak aktivně využít popracovní čas. Asi bych měl míň pracovat, byla to dobrá rada...

středa 26. listopadu 2003, 7:16
Občas mi práce začíná přerůstat přes hlavu. Někomu něco slíbim, pak se to nakupí a já dřepčim v práci do večera a snažim se uspokojit všechny žadatele o spravení toho či onoho. Blbej přístup, nakonec mám nervy a nic se nedaří. Jako včera. Seděl sem na dílně asi do půl osmý večer a výsledkem sou jenom dva nefunkční a zbořený kompy. Aspoň že to je jenom práce a ne doma... Newman si pořídil novou grafiku (GeF4 Ti4800/128DDR) a s úžasem zjisil (pro mě to bylo taky překvápko, i když je to celkem logický), že grafárna založená na DDR nechodí v kompu s SDRAMkou :)

Po práci sem se zastavil doma na večeři, vyrazil za Newmanem obhlídnout jeho DDR/SDR problém, krátkej pokec u Tomyho, pak ještě hodinka u Standy a domů sem se dostal zase v jednu ráno. Musim to zaklepat ťuk ťuk ťuk ale posledních pár dnů se mi ranní vstávání docela daří. Nezaspávam, v práci sem občas i první...

úterý 25. listopadu 2003, 7:52
Jak byl víkend prapodivnej a včerejšek na pohodu, dneska je pracovní peklo. Nevim co dřív, takže prostě beru jednu věc po druhý a ukrajuju z koláče nehotovejch úkolů.

pátek 21. listopadu 2003, 8:14
Po práci sem se chvilku povaloval doma, zbaštil kuře, umyl nádobí a vyrazil k LEEmu. Zastih sem ho akorát uprostřed večeře. Teda večeře, spíš dvouhodinovýho požírání lednice :) Pak se stavil i Newman a prokecali sme se až k poslední tramvaji. Zkrátka pohodovej večer a pak (jako obvykle) krátkej spánek.

Tenhle víkend Meggy pořádá další pařbu po síti. Ale peču na to, celý tři dny tam bejt nemůžu a kvůli jednomu večeru se mi vůbec nechce tahat se tam s kompem.

čtvrtek 20. listopadu 2003, 16:41
Teď sem se vrátil z alegrologie. Konečně všechno fachá, i když poněkud provizorně. Nejlepší na tom je, že tu zadarmo zustávam dvě hodiny přesčas, jenom za děkuju. Miluju civilku v nemocnici.

čtvrtek 20. listopadu 2003, 7:30
Včerejší vesta do Prahy se "fakt" vyvedla. První pohovor byl v Key6 od osmi ráno. Pohoda jazz jenom do tý doby, než sem vlez do špatnýho autobusu, kterej měl příjezd na Florenc v osm ráno. Ještě že to stavělo i na Zličíně, Metro zachránilo situaci a já dorazil jenom o pět minut pozdě. Jinak pohovor v pohodě, postoupil sem do dalšího kola. Celej job má jenom jednu jedinou vadu. Že je to v Kolíně. Přece se nebudu stěhovat z Plzně do Kolína, to bych byl cvok... I když práce v prdelákově pro solidní společnost je pořád lepší, než registrace na pracáku. Akorát že plat bude kolínskej a ne pražskej.

Druhej pohovor byl o něco komičtější. Přímo ve firmě (taky máte kabelovku od Karnevalu?) s jejich technickým ředitelem. Evidentně byl nervóznější než já, vlastně mi jenom popsal o co by se jednalo, já to odsouhlasil a postoupil do dalšího kola. Pak už sem se jenom v klidu přesunul na autobus a drandil domů.

Autobus na dálnici je hodně uspávací záležitost, zvlášť když slunce svítí do očí. Takže klimbam a najednou zvoní telefon. Volali právě z Karnevalu, nějaká osoba z HR. A prej abych zítra (jako dneska) dorazil na druhé kolo pohovoru. Jenomže přece nehodim v práci Ačko, takže sme se domluvili na pondělí. A tak sem si pak ještě na pondělí domluvil další pohovor v Hays IT a v klidu si dal odpoledního šlofíka.

Zvoní telefon. Uááá, zííííív, nojo, fakt mi někdo volá. Halooooo? Zase Karneval, prej už v pondělí nemam jezdit, že už si vybrali. Přišel kandidát, který předčil všechny ostatní a tak už si pan ředitel vybral.

Takže výsledek cesty do Prahy: tři stovky v hajzlu, jeden den dovolený tamtéž a možná další kolo pohovoru v Kolíně, kam vůbec nechci jít dělat. To byl teda uhozenej den.

úterý 18. listopadu 2003, 7:30
Tak nevim, jak to sepsat. Víkend se zrovna ne vyved. V sobotu sem se byl dát ostříhat, abych zítra nestrašil u pohovorů a když sem slyšel výslednou sumu, šly na mě mrákoty. 220 kaček za zkrácení a zkrocení vlasovýho porostu je fakt moc. Takže sobotní večer sem strávil doma zalezlej v pelechu a nechával si zdát o plný peněžence.

V neděli bylo další ligový utkání, ale dopadlo to fakt strašně. Stručně řečeno, dostali sme na prd..., fakt nám to nešlo. Pondělí proflákaný střídavě doma a u LEEho. A to je všechno, prostě nedělo se nic extra. Zato dneska v práci je práce, že nevim co dřív. Fujtajbl. Odpoledne musim ještě do města zafinancovat si zítřejší cestu do Prahy. Snad ty pohovory klapnou a seženu práci. Pak ještě bydlení a bude to komplet. Já se nechci stěhovat... :(

pátek 14. listopadu 2003, 9:41
To je peklo, včera sem zabral, zaplatil telefon, vrátil dluh, vypil pár pivek a mam 250. Až je mi z toho špatně :( Snad něco kapne z těch dvou instalací, co mam doma. Ale to je jenom zbožný přání. V práci je práce vejš než nad hlavu a o to víc se těšim, jak uhodí půl čtvrtá, já položim šroubovák vedle klávesnice, zatroubim si padla a pudu pryč.

Večerní trénink fotbálku se moc nepoved. Začalo to tim, že sme si dali spicha v zavřený hospodě. Budiž... navrch půlka lidí vůbec nedorazila a tak sme skončili v Adrii u pivka s Danem, Vladem a LEEm. Ještě teď mě bolí hlava.

čtvrtek 13. listopadu 2003, 7:57
Pochopitelně (a bohužel) sem nesepsal nic, až do půl druhý ráno sem se sral s těma kompama. Nakonec teda všechno běží, akorát mi to stálo několik šedivejch vlasů a tak tři hodiny spánku.

Navrch k tomu všemu sem se skoro pohádal se Standou kvůli fotbálku, bolí mě v krku (už zase) a v kapse mam dvě koruny. Mam pocit, že se na mě všechno sype, za chvíli zasype a pak už budu mít konečně klid.

středa 12. listopadu 2003, 17:15
Konečně chvilka času. Vedle mě se instaluje noťas a tak můžu začít sepisovat dlužný články a reporty. Možná to i stihnu, než budu odvlečen pryč.

středa 12. listopadu 2003, 14:37
Vůbec nevim, co bych měl dělat dřív.

středa 12. listopadu 2003, 9:57
Večer sem po dlouhý době vyrazil do města, utratil asi 40 kaček za dvě pivka, zahrál si fotbálek a zase razil domů. Pohodovej nenáročnej večer, prostě pohodička.

Slíbený reporty se opět (klasicky) odkládaj. Sem lama.

úterý 11. listopadu 2003, 7:40
Pořád sem prskal, že nemam žádnou práci (mimo civilky pochopitelně). No a když se mi teď "na starý kolena" povedlo splašit pár věcí, vůbec se mi do ničeho nechce a jde mi to tak pomalu, až to neni hezký. Jsou to paradoxy... Na začátku civilky sem měl psychózu z nadbytku volnýho času a když sem si na to zvyknul, čeká mě opačnej šok.

Třeba včera večer, po zastávce u LEEho a u Standy sem dorazil domů a místo instalace dvou kompů sem našel tak akorát sílu vyzkoušet instalaci MODu do Mafie (zase sem ho vyhodil) a pak už jenom spánek. Vůbec spaní je docela problém. Cítim potřebu spát tak 12 hodin denně, jinak celkem rapidně klesá schopnost cokoliv dělat. Když se ale vyspim podle potřeby, zůstane mi "na žití" tak pět hodin a to taky nejde.

Jo a to mi ještě v práci začíná odcházet disk. Z neznámýho důvodu se na mastera nehlásí vůbec, nebo jako cca 30 TB (!!). Na slava už je v pohodě 40 GB. Fuck.

pondělí 10. listopadu 2003, 7:26
Celkem uhozenej víkend. Od pátku zápek doma, střídal sem luxování, mytí oken a další podobný práce. Celý to mělo snad jedinej větší efekt - mátinky výrazně lepší nálada. I to se počítá :) Ale jinak děs běs. Když sem v neděli večer vyrazil k Alešovi a pak na další pochůzky, už mi z těch čtyř stěn tak trochu hrabalo.

Kdyby byl doma Kegly s Kyliánem, dokonce se by se povedlo i kompletně domluvit další ligovej zápas, ale ty čuňata vyrazily do města a tak se domlouvalo jenom lokálně u Aleše. Okolo půl deváty sme se Standou byli navštívit Míru a nakonec už jenom čekání na klíče, pizza od Kmotra, brko, přebírání venku a otrhávání listí. Navrch i pár jízd v Racing Simulation (moc mi to nešlo teda) a byla půlnoc. Brrr, zase nebudu spát dýl než pár hodin. Ještě že sem obě víkendový noci důkladně patnáctihodinově prospal :)

A přesně to se i stalo, když se ráno ozvala série budíků, bylo pro mě záhadou i vlastní jméno, natož datum, cesta do práce a tak...

Jo a Stefe se neozval. Možná je to dobře, už takhle sem nevědel kam dřív skočit.

pátek 7. listopadu 2003, 9:53
No to je úroveň. Pomalu deset a teprve se dostávam k webu. A to už od rána makam a jenom pomalu zmenšuju počet věcí, co musim vyřídit. K reportům se dostanu asi fakt až přes víkend, ale to budu dělat milion dalších věcí a navíc dorazí Stefe z Moravy. Co dřííív?

čtvrtek 6. listopadu 2003, 8:00
O dvacetčtyři hodin víc od posledního záznamu, o spoustu zážitků v hlavě víc, ale hlavně teď musim na mikračku a biochemku. Takže zdary zatim, pak napíšu víííc.

středa 5. listopadu 2003, 8:00
No tak to je síla. YP meeting (dost honosnej název pro krutou kalbu :) skončil a já nenašel čas (nebo chuť, asi obojí) splašit nějakej report. A že by si to zasloužilo... No snad během tejdne. Pondělí sem prospal a prodovolenkoval, úterý... taky prospal (v práci sem byl tak trochu za debila) no a je tu středa.

Teďko musim pořešit spoustu restů a psychicky se připravit na odpolední první ligovej zápas. Tak držte palce, du se zahrabat do práce, snít o další dovolený, klepat se zimou, hledat práci a milion dalších věcí. Chjo.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.12.2003 8:05   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]