motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pondělí 30. listopadu 2004, 22:05
Tak error 404 se trochu protáhnul... Dny šly kolem a spousta novejch a nečekanejch problémů mi padala na hlavu. Ale nic neřešitelnýho, přece zvládnu bydlet ve vlastnim bytě. Doufám teda :)

Přiznávam, že to tu dlouhodobě zanedbávám. Zvláštní je, že zrovna v době, kdy je celkem o čem psát, nenacházím čas (chuť a občas obojí) nějak řešit update webu. Ale dnešek musim zaznamenat. Bezpodmínečně.

Plán na dnešek: ráno podepíšu smlouvu, zaplatim nájemný a za zbylý peníze věnuju jeden den nákupům.

Realita: Smlouvu mám podepsanou, bydlím a mám práci.

Když zůstanu u strohejch faktů, nezní to až zas tak špatně. Ale když vezmu v úvahu všechny poděly posledních dní a to včetně dneška, mám cca 400 korun ve stravenkách a zhruba dvojku v dluzích u lidí. Předal sem majiteli baráku veškerou hotovost a na čtrnáct dní mám utrum, se všim. Pak zaberu a pošlu mu další devítku. Poplatím ostatní složenky a na prosinec, Vánoce, Silvestra a půl ledna budu mít zas ten balíček stravenek. :-|

Tramvajenku sem si prozíravě zaplatil, dokud sem na to měl, až do konce ledna, a tak mám vlastně maximální komfort. Byt, práci, kompa, internet v práci i doma, možnost se pohybovat po městě bez rizika dalšího provaru. A ten balíček stravenek na neumření hlady. Jestli sem někdy uvažoval o razatním předělu v životě, o nějaký změně, tak to asi je teď. Čekaji mě dost krizový dva měsíce, shodou okoností jedny z nejnákladnějších v roce. Ale jak říkají ekonomové, hospodářštví je už u dna a nelze si než přát, aby odraz od toho dna byl rázný a hladina byla blízko. :-)

Takže kdybych se zase nějakou dobu neozval, mějte se fajn a užijte si prosinec. Budu asi hibernovat, protože jinak si to neumim představit. Ale třeba budu mít konečně čas na kompa a tak se zase ozvu.

Jo a už sem přišel na to, proč nejsem schopnej nic napsat na web. Dokud sem to dělal z práce, většinou se mi povedlo pár řádek napsat. Teď už to tak dělat nemůžu (resp. nemám čím, ale to je jinej příběh...) a tak mi na psaní zůstávají večery. Jenže to už zase neni ta chuť.

Vlastně i teď pudu hned spát. Ráno musim bejt v práci fakt brzo, budu si "nadělávat" dnešní náhradní volno. Že ho mám za státní svátek strávenej na školení je sice pravda, ale práce se udělat musí. Jo že to postrádá logiku? Mmmm, postrádá. Bohužel software musí vydávat v termínu a nechci bejt ten, na koho padne vina za zdržení. Teda ne, že by už parkrát nepadla, ale tehdy to bylo schválně a pak byly prémie :)

Kua rozkecávam se a to neni dobře... asi budu muset psát častějš. Ono mě to žvanění přejde :) Tož seeya l8r.

úterý 23. listopadu 2004, 7:40
Omlouvám se za včerejší výpadek. Nezabalil sem to, ačkoliv to tak mohlo vypadat. Jen sem nedokázal uploadnout novej index... To je tak, když se člověk dokopá po dlouhý době k updatu a technika mu říká "ser na to, nejde to, co vlastně chces?".

neděle 21. listopadu 2004, 10:51
Smršť událostí posledních týdnů vyvrcholila právě před chvilkou. LEE se odstěhoval se Zuzkou do Prahy. Jsem sám v prázdném bytě, všude kolem jsou haldy prachu a bordelu zbylýho po stěhování. Mám spoustu nápadů co podniknout a jak co zařídit, ale asi to budu muset zredukovat podle finančních možností. Kauce na byt, nájem, energie, internet, telefon a listopadová vejplata vezme roha i s prémiema. Do toho drobnosti jako pračka a tak...

Ale mám byt a to se počítá. I když jen pronajatej, ale bydlím a tak mě teď čeká strastiplný, ale v podstatě příjemný šetření a nakupování civilizačních vymožeností. Ale i kdybych měl baštit jen rohlíky, stojí to za to. Ve svý podstatě sem si lepší start do běžnýho života nemoh přát :)

čtvrtek 11. listopadu 2004, 22:26
Mám pocit, že vytížení v práci spolu s nočníma směnama u instalace Jirkovo novýho kompu udělalo svoje a dneska už hlava prostě řekla dost. V práci celkem neproduktivní den, doma už sem se nezmoh vůbec na nic. Do teď sem jen tak čučel na bednu a snažil se dělat cokoliv, ale hlavně nemuset nad ničim přemejšlet.

Upřímně řečeno, k aspoň nějaký zprávě o vývoji událostí sem se dokopal jen ztěží. Je půl jedenáctý a melu z posledního, už tak tejden spim maximálně pět hodin za noc. 'brou...

neděle 7. listopadu 2004, 13:34
Čas a události se kolem mě valí, že nestačim čubrnět. Zbytek pracovního tejdne sem strávil, kupodivu, prací a až v pátek odpoledne všechno přerušil raut na počest KSF. Po dloouhý době sem popíjel citruse ve větším množství a následky se dostavily. Protože se raut nečekaně zvrhnul do menší, ale intenzivní chlastačky, události si pamatuju zamlženě tak do desátý večer. Pak už jen zlomky vzpomínek a vyprávění...

Sobota nestála za nic, přežil sem jí víceméně nicneděláním a sledováním anglického humoru. Opice ustoupila, já se konečně normálně a s chutí najed a začíná víkend. Je neděle, po obědě. Už delší dobu opiliády neprovozuju a tohle mě jen utvrdilo v přesvědčení, že "nic si nepamatuju" není ideální způsob jak strávit večer.

Mezitím vším se LEEho stěhování do Prahy stává stále aktuálnější. Budu mít "vlastní" byt, práci, spoustu věcí před sebou. Okamžik, na kterej sem se dlouho těšil, kterýho se děsím a kterej svým způsobem změní všchno.

středa 3. listopadu 2004, 23:28
Uff, to už je tolik? A já pořád proč sem tak ospalej... Dnešek byl vyložene debilní den. Začalo to už ráno zjištěním, že sem ztratil kartu do bankomatu. To potěší vždycky, zvlášť když ji máte čtrnáct dní. Potom očkování proti chřipce (taky mi nedodalo) a navrch se v práci všechno začalo srát. Žádnej komp mě nechtěl poslouchat a KMS s Entouragi už vůbec ne. Tak zvláštního mailovýho klienta už sem dlouho neviděl... Miluju Microsoft :)

Odpoledne už to bylo o trochu lepší, ale abych vůbec něco udělal, odcházel sem z práce asi v půl osmý večer. Bezva.

No a teď už doma nějakou přehazuju data z disku na disk jako horkou bramboru a občas ze mě vypadne cedko. Snad se mi povede vyrobit tolik místa, abych vykoušel toho Colina. Koukal sem do infa a mám tušení hodně zvláštní instalace, resp. běhu hry. Vyzkouším a určitě poreferuju :)

A zapomněl sem, že sem chtěl projít otázky na testy autorizovanejch dealerů... Buď nad tim budu přemejšlet teď v noci (hmmm, to asi těžko), nebo to zejtra prostě nebudu mít hotový. Myslim, že se na to vybodnu. Maximálně si je přečtu, ale vymejšlet další, na to fakt teď nemam náladu ani chuť.

úterý 2. listopadu 2004, 20:25
Jo a mám ještě jednu pozitivní zprávu pro všechny řidiče. Objevil se Colin 5! Staženo, teď už ho jen dopravit domů :) Jestli na to nezapomenu jako dneska teda... Zvednul sem oči od kompu, když někdo rozvítil a já koukam jak blázen, venku je tma a celý město svítí. Vypadalo to hezky, ale šok z tý tmy byl dost fuj :)

úterý 2. listopadu 2004, 20:08
První zřejmě ztracená věc při stěhování: očkovací průkaz :) Zejtra mám jít na očkování proti chřipce a doktor posílal maila, že jako průkaz s sebou. Bydlet na Lochu, přesně bych věděl kam sáhnout a kde ležel posledních X let. Jenomže si pamatuju jenom jak sem tu krabičku držel v ruce a přemejšlim, kam uložit OP a že pak tu krabici vyhodim. Pak se ještě vidim, jak házim krabku do koše a to je všechno.

Kam sem si ho dal, nebo jestil náhodou neskončil v popelnici... to prostě nevim a nedokážu ho najít ani tady, ani na Locháči doma. Kua a to sem si řikal, jak se mi všechno povedlo přemístit a pak i najít. Kurwa.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 15.12.2004 0:54    
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]