motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 30. října 2003, 7:35
Týý vole, tak takovýhle ráno už tu dlouho nebylo :) Nejsem ospalej, nemám pocit proflákanýho včerejška a v podstatě se těšim na práci... Ale začalo to už včera.

Odpolední návštěva u Standy měla mnoho pozitiv, včetně maličkosti. Že domů k práci sem se dostal v sedm večer zhulenej, a ne ve čtyři normální. No budiž. Každopádně, na sedmou se datuje začátek práce na webu Hannahu. Hrozná manuální práce a výroba obrázků bund a kaťat. No ale potřebuju to dodělat, aby byly nějaký korunky.

No a od zejtřka mam dovčuuu :) Vejlet do Prahy, zastavim se v Nextře na osobnim vyřídit pár podpisů a jen se přesunu na Pankrác. Tam už jenom najít osazenstvo auta a tradá směr chata.

No ale aby to všechno klaplo, musim ještě dodlat rukavice a čepice, celý to doručit LEEmu a získat nějaký korunky. Během dne podobná akce ještě u šefíka a můžu zrušit celou akci sbírka. Haleluja :) Ale dík moc, bez toho bych se asi nedokopal k ničemu a tvrdnul doma.

A nejkrásnější na tom všem momentálně je fakt, že spát sem šel ve tři ráno, vstával v šest. Vyskočil sem na první zazvonění budíka, nějak záhadně zase neusnul a začal se chystat do práce. Navrch sem si vzpomněl na pidipaličku co mam v báglu. Vzniklo pidibrko a já se vydal pěšky do práce. Prohlíd sem si zamlžený město z vyhlídky, pozoroval okolochodníkusedící ptactvo, ... zkrátka taková optimistická cesta do práce :)

úterý 29. října 2003, 10:11
V pondělí sem získal nějaký prašule, jenomže ve mě zvítězil pocit zodpovědnosti a zajel sem do pneuservisu. Rezervu už mám píchlou asi od jara, ale na zimu sem se nějak necítil fungovat bez náhradního kola. Telefonem sem se poinformoval o ceně (120,-) a v klidu tam vyrazil. Jenže ouha...

Nojo, ale vy to máte úplně proražený.
Jak jako proražený?
Tadyten drát (a kleštěma vyndavá smorek drátků) vám protrh plášť i duši. To kolo je v hajzlu, plášť je na vyhození.
A kolik stojí novej?
1200,-
Cože?? A nějaký starší ojetý tu nemáte?

.....

Nakonec sem odjel s novou duší nacpanou do starý sjetý gumy (ale bez díry a drátů), včetně práce chudší o šest stovek. Kua, že já tam vůbec jezdil. Sice bych dál nesplňoval žádný předpisy o provozu motorových vozidel, ale měl bych šest kilíček.

úterý 29. října 2003, 7:22
Včera sem si dal takovou náhradní neděli. Vyluxovat, zrušit haldu nádobí za čtyři dny, umejt koupelnu se záchodem a vrhnout se na Hannaháckej web, na kterym mi LEE naložil práci, abych si trochu přivydělal. Všechno v pořádku, až do chvíle,kdy sem po oběd usnul a probral se až kolem pátý odpoledne. Chjo, zase sem to podělal. A navrch se vrátil Míra z Košumberka, takže sme vyrazili do Kartága na nějaký to vítací pivko.
A tak sem práci zachraňoval na poslední chvíli, v jedenáct večer :)

Teďka musim vyrazit na oddělení nukleární medicíny zjistit, proč komp (stará plečka s OS/2) obsluhující gammakameru neexportuje výsledky a nasnímaný JPGy do Oraclu. Fuj.

pondělí 27. října 2003, 9:05
Vezmu to ve zkratce, protože dneska sme v práci jenom dva funkční technici a tak je docela hodně práce. Celej víkend byl jenom o DrumSession02 ve Stodole. V sobotu se připravovalo, pak pařba a v neděli spánek a úklid hospody. Měli sme ssebou i foťák, ale nepřišlo moc lidí a tak sme radši nefotili nic :) Prostě každá akce výdělečná bejt nemůže a my se poučili, jak některý věci dělat jinak. Zítra je válečná porada, jak zorganizovat prosincovej díl seriálu DrumSession.

Osobně je pro mě potěšující skutečnost, že tam kromě mě nebyl ani nikdo normální a když sem to v neděli zjistil, tak mě to ani moc nemrzelo.

čtvrtek 22. října 2003, 7:57
Pěknej večer. Po krátkym poflakování se doma sem vyrazil pro LEEho a až do večera mu dělal taxikáře :) Zastavili sme se i na Škvrňanech za Štípem a bylo dobře. Nakonec ještě pár her v Inspiralu s čuňatama (Kontakt with Evil, pozn. red.) a hurá za Standou. Tam padlo další brko a mazali sme domů. Přecejenom nutnost spánku je neoddiskutovatelná a tak i když by bylo příjemnější sedět u Standy a vykecávat se, využili sme opět služeb Škody 105 a razili dom.

Zejtra mam dovču, tak to tu beru spíš jako pátek. Už aby bylo aspoň po obědě... :) To byl všerejšek v hodně velký zkratce, co přinese dnešek? Do not know.

středa 22. října 2003, 15:44
Od tý doby, co FM+ hrálo jeden z nových hitů Lucky Bílý až 15x za pracovní dobu (experimentálně změřeno) sme přeladili na Frekvenci 1. A je to výrazně lepší, od tý doby sem neslyšel song víckrát během jednoho dne. Zase to ale vyvažujou hraním starších až starých písníček (70., 80. léta). A mile mě to překvapilo, celkem se ty starý vykopávky daj poslouchat, hrozně mi to vrací do dětství. Najednou po letech slyšim z rádia věci, o kterých sem do dneška nevěděl jak se jmenujou ani kdo to zpívá, ale vybavuje se mi doba, kdy sem jako pětiletý děcko seděl na zemi v kuchyni, sledoval tátu jak nco dělá a poslouchal s nim při tom stanici Hvězda, tehdy asi nejlepší rádio. Vlhnou mi oči od nostalgie...

středa 22. října 2003, 12:00
SoundKru pořádá další díl celkem povedený akcičky DrumSession v plzeňský Stodole. Komu z vás drum'n'bass říká aspoň něco málo, nebo nás chcete přijít podpořit nějakym drobákem u vstupu, určit doražte :)

DRUM SESSION 02 flyer

středa 22. října 2003, 9:10
Objevil sem zajímavou souvislost. Počet dnů N zbývajících do konce civilky je přímo úměrnej mému pracovnímu nadšení a elánu. Platí pro N<0.25M, kde M je doba trvání celý civilky ve dnech. Jinými slovy, pronásleduje mi chronická nepracóza. Práci pomalu přesouvam na ostatní lidi, snažim se pořád vypadat zaměstnaně a nic mě nabaví. Zvlášť dneska je to kritický. Ráno sem strávil vyplňovánim dovolenek, žádostí o opuštění místa výkonu civilní služby, přehledu docházky na pracoviště do notesu pro vedoucího pracoviště a přehledu docházky na pracoviště do samostatnýho papíru pro vedoucího odboru (to je jinej formulář). Prostě po hodině úřadování a vyplňování mám zažádáno o tři dne nesouvislý dovolený, hlavně na cestu do Třince. Bohužel, tohle vyplňování různejch kolonek se stejnym obsahem mě znechutilo ještě víc a ted už se mi nechce dělat totálně nic.

Večer proběh celkem v klidu. Návštěva domovní schůze nepřinesla nic novýho, jen zopakování starýho poznatku, že to je k ničemu. Výtah budou opravovat v roce 2007, přístí rok se každýmu bytu vymění jedno okno za plastový. Dozvědět se tyhle dvě informace trvalo hodinu... :(

Pak už sem vyrazil k Alešovi, nabral tam LEEho a přes ulici sme se přemístili ke Keglymu. Tam proběhlo focení u zdi na průkazky člena fotbálkový ligy a LEE pádil za někym na Slovany. Já tam ještě sem poseděl a dobře sem udělal. Další hodinu sme rozebírali svět, celkově přínosná debata. S Keglym se dost dobře diskutuje o všem možnym, zvlášť když na přetřes přišla knížka ležící na stole :)

Nakonec ještě posezení u zelenýho čaje a brka z čerstvě usušený kyti u Třešniho a byla skoro půlnoc. A zase sem šel spát pozdějš, než mi bylo milý.

úterý 21. října 2003, 7:46
Na oční klinice v noci řádil zloděj. Fakt se obohatil, ukrad monitor a klávesnici. Komp ke všeobecnýmu úžasu zůstal na stole. Takže mě akorát přidělal práci, protože tam musim vzít novej monitor. :)

úterý 21. října 2003, 7:37
No bájo, včera sem chtěl odpoledne udělat spoustu věcí, večer se mrknout na novou Nemocnici jestli to bude sračka nebo dobrej seriál, nakonec se ještě i pořádně vyspat. Houbeles, spánek mě přemoh překvapivě brzo (že by dozvuky nedělního mlíka?) a zalomil sem to už před šestou odpoledne. Vstávání až ráno, kdy mě neprobudil budík, ani telefon ani televize, ale křeče v břiše. Nejspíš z hladu, protože tak dlouhej spánek a tak dlouho bez něčeho do žaludku už sem pěknejch pár pátků nepřežil. Sem teď sice vyspalej, ale zase mě bolí břicho. To sou vyhlídky...

pondělí 20. října 2003, 15:15
Aspoň někde sou občas k potkání rozumný lidi. Teď sem volal do Nextry a snažil se domluvit si nějaký rozumný podmínky odchodu, abych moh hledat novou práci kde je aspoň nějaká jistota trvalejšího příjmu. A příjemně mi překvapili. Slečna personální oddělení byla příjemná a vstřícná (bavili sme se čistě profesionálně :) a tak se od ledna vykytuju u zaměstnavatele volná noha. Jestě k tý noze najít dobrou firmu, kde by mě tý volnosti zbavili a "odškodnili" mě pěknou pracovní smlouvou s přiloženym platovym výměrem.

pondělí 20. října 2003, 8:00
Masakr, včera odpoledne (po několikanásobný změně plánů) jsme začali vařit mlíko. A šlo nám to tak rychle, že hotovo bylo "už" ve čtvrt na deset :) Výsledkem byl celkem logicky dlooouhej večer, připitomělá hlava a dneska nepříjemný ráno. Kupodivu se mi povedlo nezaspat nějak katastrofálně at tak už od takhle časný hodiny můžu pracovat. Ale že by se mi nějak chtělo... to nechce.

A o čem vlastn byl tenhle víkend? V pátek pár tréningovejch her fotbálku a směr domů sem nabral už Nkem v 1:40. Prej "moc brzo" :) Sobotní odpoledne (dopoledne sem prospal) už nás vozila škodovka okolo města po cestách i necestách. Zajeli sme s LEEm do Losiný a pak takovou prašnou cestou přes pole, až nás to vykoplo kousek od Přeštic. Výborná objevná cesta, jenom mít auto víc v pořádku, abych se nemusel tak bát... Nakonec ještě nějaký zaježdění závodů na kompu u Standy doma. No a jinak doma zápek s kompem, už aby mi to pořádně fungovalo.

pátek 17. října 2003, 12:51
Mam dost, práce se valí kolem mě a i když jí není tolik, na páteční odpoledne je to až až.

pátek 17. října 2003, 9:00
Včera po práci sem jel vyřešit menší kšeftík (jenom zapojit kompa) a cestou domů sem potkal dva kámoše, co sem už nevidl fakt dlouho. Peťu Mudráka asi rok a půl. Dneska se ozval Pothead, kterýho už postrádam taky hodn dlouho, tam už se to počítá na roky. Jenom čekam, kdo se objeví dneska :)

Večer sme si ješt zašli lehce zatrénovat fočus a zvrhlo se to v celkem tvrdej zápas. Proč takhle dobře nehraju, když je turnaj, to nevim. Ale šlo mi to.

čtvrtek 16. října 2003, 8:50
Tak to bylo celkem dobrý odpoledne, po práci sem jenom zaběh domů pro sluchátka, půjčil je Juanovi a pelášil dál za Standou. Poseděli sme u muziky, zakouřili trochu a já pokračoval na další pochůzky. Goméz si zkopčil nějaký gamesky a smotal brko. Nakonec už jenom cesta za Třešnim. Tomu sem zaplatil zápisný na ligu, jeho spolubydlo si zkopíroval taky spoustu dat, padlo další brko a domů se mi povedlo přijít asi v půl dvanáctý. :))

Ještě sem se pohrabal v čerstvě přeinstalovanym kompíku, potěšil se pohledem na konečně rychle fungující systém a šel na kutě. Usnout se mi teda povedlo asi v půl druhý, ale spalo se mi krásně s myšlenkou na spoustu vyřešenejch problaimů. Až se dneska dostanu domů, zbejvá posledních pár drobností, odzálohnu si všechno a konečně se můžu začít věnovat gamesám. Tradáá :)

středa 15. října 2003, 8:06
No a to sem si teďka vzpomněl, že visim ještě 160 kaček LEEmu. To už je fakt moc... :(

středa 15. října 2003, 7:57
Brrrr, to je zz zzzzz zimmmaaa. Vykouknu k okna, zaměřim zraky na teploměr a co nevidim! Mínus čtyři. No děte někam, kdo se má v tomhle počasí plazit do práce? Fujtajbl. A jako na potvoru sem se vůbec nevyspal (nevim proč, do pelechu sem zalez už před jedenáctou) a už od rána mě trápí husina a neodbytnej pocit zimy
.

Tak si asi udělam kafčo, zahřeju vnitřnosti a pokusim se trochu pracovat. Sakryš, proč za práci nedostávam téměř nic... Včera byla vejplata a když sem si přečet pásku, tak na mě šly mrákoty. 1628 korun. No to snad ne... Zaplatim telefon, vrátim dluhy a zbude mi zhruba 400 až do 13. listopadu. Plyne z toho, že na třineckou YP akci od FLC asi nedorazim, nemam jaxi za co. Leda bych si vytisknul nějaký finance, ale to neumim...

Z A S R A N Á   C I V I L K A.

úterý 14. října 2003, 13:53
Jak to v kuchyni dělaj nevim, ale když je mi špatně, tak vždycky uvaří nějakou "dobrotu". Dneska to byly bramboráky s masovou směsí a křenem. Mastný a studený jídlo, základ spravení žaludku, kterýmu je šoufl.

úterý 14. října 2003, 8:07
No tak další příšernej den je předemnou. Včerejší oslava Tomyho narozenin v Rockli dopadla výborně, nikdo neodcházel normální. V okamžiku, kdy konečně dorazili poslední zvaní se strhla panáková smršť, do toho pivka, brčko a odcházeli sme na taxík někdy po půlnoci. Tedy odcházeli... my se plazili a Tomy byl takřka nesen :)

pondělí 13. října 2003, 13:11
Den blbec. A na všech frontách, jak to pozoruju...

pondělí 13. října 2003, 11:00
Včerejší procházka kolem města trochu zanechala stopy, cítim se... no jako po výletu.

pátek 10. října 2003, 8:40
Tak liga je téměř zařízená, ještě zaplatit poplatky a můžem hrát. Právě když sem v Inspiralu čekal na Martina, abysme to všechno vyřídili, přihnala se tam sestřenka. Dál už to šlo ráz na ráz a odplazil sem se někdy po jedenáctej. Dneska do města nikam nepudu, zustanu doma, nebo maximálně tak u někoho na návštěvě.

čtvrtek 9. října 2003, 17:30
Razim za Šmíďákem, téměř všechno je hotovo, a tak mi na zejtra zbylo jenom spoustu maličkostí a jenom dva starý krámy na přeinstalaci a spravení. Od pondělka zatim asi osm kousků, to je slušný skóre.

čtvrtek 9. října 2003, 8:40
Dneska sem fakt rychlej, ještě ani nebylo devět a už mám za sebou snídani, ranní rituál procházení netu, přinesenej a odzálohovanej jeden kepl, dokončenou aktualizaci systému na druhym a navrch i udělaný kafčo. Jestli to takhle půjde dál, zejtra nemusim do práce, protože všechno udělám dneska. A to sem šel spát asi ve 3/4 na dvě, takže bych měl teoreticky pořád zívat a zápasit s nechutí do práce. Divné, divné...

čtvrtek 9. října 2003, 7:29
Cestou z práce sem se stavil u Ladise pro nový gamesy a co čert nechtěl, potkal sem se tam zrovna z technikem od firmy, která dodává Ladisovi domů 128kbps po Wi-Fi. Nějak jim to nefungovalo či co. Docela zábavný sledovat staršího pána, jak bezmocně sedí na zákaznickym konci bezdrátu, kde se všechno tváří funkčně, jak telefonuje na všechny strany a shání pomoc. Připomnělo mi to vlastní zážitky z Nextry, když sem takhle sedával na půdách a bezmocně koukal na bezdrát. Všude je to stejný, všichni maj stejný problémy, všechny bezdráty jsou na 2,4 GHz stejný a maj stejný mouchy. Masařky teda. A definitivně mi to utvrdilo v původnim dojmu, že Wi-Fi je jenom stará technologie obalená do novejch standardů, marketingově vyleštěná a znovu lidem nucená blbá 2,4ka.

středa 8. října 2003, 7:41
Trocha spánku a ráno je tady. Jako obvykle vizuálně nádhera, mráčky osvětlený sluncem zrdcadlícím se na hladině Boleváku. Fakt krása, ale jenom do tý doby, než vystrčim hlavu ze vchodu ven, foukne na mě vítr, ucítim těch 8 stupňů a pod nohama zachrastí navátý odpadky z blízkejch popelnic... Lochotínská sídlištní poezie :)

Tak sedim v práci a přemejšlim, do čeho píchnout. Práce je dost, ale aktuálně nic velkýho rozděláno a tak první pracovní úkol je vybrat si, co budu dneska dělat. Těžká volba.

úterý 7. října 2003, 20:14
Neřikal tu někdo o klidnym odpoledni?

LEE (ICQ#------) Wrote:
cus ;) co ty tady ;)

You have sent a message!
no nechtelo se mi do tramvaje, tak sem sel k divadlu pesky. tam se mi nechtelo do nacpany 4, tak sem sel k poste na jednicku, ze to jako dojdu domu. no a nechut k mhd me vyhodila uz u fakulty, kde sem si prohlid jak vypada uplne fungl novej prechod i se semaforama pro cyklisty, dosel do prace, bylo to precejenom zarohem. odemknul sem asi patery dvere, sednul ke kompu a tedka ti tu zmrskanej jak dobytek odpovidam na otazku "co ty tady" :o)) takze tak

úterý 7. října 2003, 15:22
A domůůůůů. Báječně to vyšlo, zmizim dom a udělam si odpočinkový odpoledne. Možná.

úterý 7. října 2003, 8:16
Trocha kofeinu a zase se dostávám do tempa. Ještě že máme ty bylinkový odvary z praženejch mletejch semínek, jinak bych už asi spal na klávesnici se šroubovákem zapíchnutym do hlavy. Teď bleskově dodělat kompa vrchní z neurologie, odvézt ho tam ještě s jednou sračkou, pak menší únik s Tomym k němu domů pro dalši dva keply a odpoledne už jenom menší prácičky. Celkově to vypadá na relativně klidnej den.

úterý 7. října 2003, 7:18
Ráno, nevyspání, studenej protivítr, kapky deště padající z oblohy, na hodinách víc než by mělo bejt. Tak nějak vypadá pozitivní ráno. Brrrrrr, dejte mi svátek.

pondělí 6. října 2003, 15:18
Tak sem právě na dílně otevřel Pandořinu skříňku. Ne, že by na mě vylezlo nějaký kouzlo, zlá moc, nebo tak něco. Zato kila, co kila, tuny prachu. V každym počítači se nějakej ten prach nastřádá, ale tohle už bylo fakt moc. Díky šéfovo foťáku v telefonu vám teď můžu ukázat, co se taky dá najít v počítači z nemocnice. Konktétně z laboratoří biochemie... Jo a omluvte sníženou kvalitu obrazu, přecijenom je to z focený telefonem.

prach v casu
To šedivý dole jsou hromady prachu.

prach na kabelech
Prach drží i na kabelech, na povrchu karet jsou občas vidět i integráče...

pondělí 6. října 2003, 8:01
Tejdny letí, až to neni pěkný. Každou chvíli je pondělí s nechutí jít do práce, čtvrtek s objednávánim jídel na další tejden, pátek s koncem práce i neděle s domácim úklidem. Tejdny a měsíce se valí kolem neskutečnou rychlostí a pořád nějak nic z toho. Mno... dost bylo mizerný nálady, vždyť neni důvod. Venku je krásně slunečno, po víkendu mám celkem príma náladu a jediná věc, která poněkud kazí dojem, je spousta práce v práci. Ale to je jenom práce, že.

Konečně se nějak začala hejbat akce fotbálek, vypadá to že se asi vážně přihlásíme do ligy. A aby toho nebylo málo, ještě mi zbytek družstva zdobrovolnil do role kapitána :) Prostě v očekávání je poměrně akční tejden, ještě bych tý akci měl trochu pomoct a vydržet v začatym stylu. Prostě nepodléhat únavě, neni normální spát 15 hodin denně, tak bych si o neměl dopřávat ani já. Žádný zívání, chcce to rozhejbat ztuhlý tělo a vrhnout se dopředu. Vyřešit problémky a užívat si v podstatě fajn světa.

Sám sem zvědavej, jak se to bude dařit. Musí se to podařit, protože jinak shniju. Asi.

pátek 3. října 2003, 14:43
Černá káva na český turecký způsob, jediná věc zabraňující usnutí po pátečním obědě. Samozřejmě uvažuju pouze volně dostupné legální substance... :)

pátek 3. října 2003, 7:39
Mmm, tak to byl báječnej večer. Z původního plánu zajdu domů, večer k LEEmu a zajedem si zajezdit za jeho kámošem, co dělá hlídače na motokárách nezbylo vůbec nic. Skončil sem v reklamní agentuře David a Jakub a snažil se tam oživit totál mrtvej komp. Asi po dvou hodinách snažení se to tak nějak rozběhlo, ale nic světobornýho. Bedna je na vyhození, takže prej si pořídí novej kompík a v pondělí nastupuju na instalaci a přenesení dat. No a mezitim šel LEE spát, takže sem se taky doplazil domů, umyl se a tradá na kutě.

čtvrtek 2. října 2003, 17:41
Testů osobnosti se na netu povaluje spousta. Tenhle ale vyhodil takovej výsledek, že mě až zamrazilo. Kdybych se někdy oznámkoval, tak tak, jak mi vyšlo.

čtvrtek 2. října 2003, 15:21
Trochu sem se zaseknul na zajímavym povídání o životě a lidské povaze. Přinutilo mě to podívat se zpátky na svůj život, hodnotit, zvažovat a vůbec, přemýšlet. Co dělám, je vůbec něco, co dělám? Kde je život? Nestěžuju si pořád na něco a většinou zbytečně? A většinou sem našel odpověď. Všechny směřovaly k poznání, že spoustu věcí sem podělal, zkazil, nebo neudělal vůbec. Vlastně všechno špatně. Každý sme nějaký, každý člověk má svůj "osud" (ve smyslu "chronologický seznam prožitých okamžiků", ne "předem daný seznam životních peripetií") a všichni se ke svému životu stavíme jinak. Mám pocit, že právě v mém úhlu pohledu je největší zádrhel. S předem negativním přistupem těžko něco dopadne dobře. Možná by to chtělo zbavit se pesimismu. A jde to vůbec? Nevim. Snad.

čtvrtek 2. října 2003, 7:40
Nakonec sem v práci zmrznul přesně o ty dvě hodiny dýl, než sem dodělal kompíq z neurologie. Nějak se mi povedlo doplazit se domů, padnout na gauč a... vstávat až dneska ráno v půl sedmý. Bohužel, nemůžu říct, že bych byl nějak vyspalej. Spíš naopak, už se těšim na dalších dnešních pár hodin v říši snů. Asi určitě se mi nepovede spát tak dlouho, ale i pár hodin bude fajn.

Teď baštim k snídani bagetu ze včerejšího balíčku, na stole se kouří z čaje, na dílně stojí další krabice z tý blbý neurologie, v poště seznam dalších šesti kompů na přeinstalaci. Práce že nevim co dřív a vůbec do ničeho se mi nechce.

středa 1. října 2003, 14:02
Hnus, hnus, hnus. Skoro sem nestih ani dojít do jídelny na oběd, protože sem dvě (!!) hodiny seděl u P150/16MB/1GB, odinstalovával dialery a instaloval antivirus. Pět kliknutí myší a dvě hodiny poslouchání jak hrabe disk.

středa 1. října 2003, 8:33
Omlouvám se proxyně, problém byl na našem přijímači, ICQ mělo divnou náladu.

středa 1. října 2003, 8:10
No potěš. Na YP je nová ankteta ohledně věku návštěvníků. Vyloženě mi potěšilo, když jsem se musel zařadit do poslední, nejstarší a vyloženě menšinový kategorie. Bezva.

středa 1. října 2003, 7:28
No bájo, včera se nám tu nainstalovali novou proxynu. DELL PowerVault Server (typ si nepamatuju), krabice velká jako kráva, dvě šňůry na 230V, spousta dalších a hlavně... bezpečnější síť. Bohužel, další efekt týhle hovadiny právě pozoruju na ICQ. Připojí se v pohodě, i kontaktlist to loadne, jenom nevidim nikoho online. Teoreticky je to možný, ale moc se mi to nezdá...

Včera večer se měl poprvý sejít náš ligovej tým na válečnou poradu, vyplnění přihlášek a tak. Výsledek? LEEmu se nechtělo na Lochotín. Alešovi se nechtělo do města a navíc neměl čas, protože sem zavolal jenom čtyři hodiny předem (plus dva dny předem, aby s tím na tenhle večer počítal). Kegly byl jetel po pár pivkách a chtěl zůstat doma. Standa to zapek doma se svym novym objevem. Chca nechca sem to nakonec musel všechno obejít pěšky... A zápisný mi pochopitelně nedal nikdo. Začínam pochybovat, že se vůbec někdy přihlásíme, natož nějak začnem hrát.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 05.11.2003 7:58   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]