motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 28. srpna 2003, 7:26
No týýývole, to zíram. Tomy dorazil do práce poslední den před dovolenou s hlavou obarvenou na modro. Ne, že by to bylo něco nádhernýho, ale tak trochu obdivuju tu kuráž. Nejenom že bych si to asi nedovolil, ale nejspíš bych k tomu neměl ani odvahu. Ale ono svoje dělá nejspíš fakt, že moje mátinka bydlí se mnou a Tomyho je dvěstě kiláků daleko.

A co jinak novýho? Nic. Večer sme si se Standou zašli na brčko, domluvili se na dnešní večer ve Stodole a já razil domů. Ještě zásek u gamesy, krátký spánek, přežít práci a už je to tadýý. Dokonce dorazí i Míra, takže kdyby náhodou přišel i Šmíďák, budem po dlouhý době zase kompletní.

čtvrtek 28. srpna 2003, 14:47
Máme naší v interní webový aplikaci novej zadanej úkol ke splnění. Bez komentáře :)

Ukol

čtvrtek 28. srpna 2003, 7:49
Kafe bez kofeinu. S touhle sračkou se už asi setkal každej. Ale jak se odkofeinizování dělá? No stačí na to trocha CO2. Podrobnosti na TECHblogu.

čtvrtek 28. srpna 2003, 7:22
Už delší dobu si tu stěžuju na nedostatek spánku. Ne dneska. Chtělo by se říct, že už se mi konečně povedlo se vyspat, ale nebylo by to přesný. Ono si tělo řeklo samo a já prostě doma usnul v půl desátý večer. Krásně vychrupanej sem se teď ráno probral, vyrazil do nemocnice a lebedim si v práci. Jenom to podpořilo moje úvahy o alternativním životním stylu.

Chodit spát brzo, nehulit a nepopíjet po večerech, chodit do práce v pohodě a ne zničenej. Efektů bude mnoho. Od lepší nálady, vyšší výkonosti, víc neutracenejch peněz až ke ztrátě kontaktu se spoustou známejch a nejspíš zbláznění se z totálního koloběhu práce - domů - spát - práce. Když tam totiž vsunu ještě zevl po městě - pivko - brčko - fočus (samozřejmě ne všechno z toho každej den!), mám aspoň pocit, že kromě práce sem se i trošku pobavil.

Bavíme se tu vlastně o četnosti dní, kdy kromě práce podniknu i tuhle zábavní anabázi do města. Občas každodenně, občas třeba dvakrát třikrát do tejdne. Jenomže aby to mělo ten efekt, musel bych to přestat dělat úplně. A to se mi fakt nechce.

No... nechám planýho uvažování a pustím se do reálný práce. Čapnu kepl a odnesu ho na chirurgickou ambulanci. Potom další pochůzky a tak za hoďku, za dvě sem zpátky.

středa 27. srpna 2003, 16:05
Tak konečně končim s prací, zatim mam skore jeden komp na jeden den, což je poměrně slušný. Sem celkem zvědavej, jak se to bude vyvíjet dál, ale momentálně je tu až neuvěřitelná pohoda. Ono se to ale od září změní, až nemocnice skončí s prázdninovym provozem.

Teď už jenom smahnout CDčka co sem si připravil doma a hurá pryč.

středa 27. srpna 2003, 10:37
Jóóóó a málem bych zapomněl. V pátek ve Stodole chystá LEE menší drumovou akcičku. Takže kdo máte rád tuhle muziku a budete v pátek někde poblíž, stavte se. Potkáme se nejspíš už u vchodu, až budu vybírat přiměřený vlezný :)

drum session flyer

středa 27. srpna 2003, 7:20
Uááááááá zíííííííív. Spát se mi nechce, nechce se mi spát, spát se nechce mně. Nijak zvlášť to nepomáhá, ale snaha byla. Nejspíš by to chtělo netrajdat do půlnoci po městě ale jít na kutě třeba v deset večer. Dneska se o to už snad konečně pokusim. I když...

Vlastně sem včera razil do města jenom proto, abych se stavil u LEEho, přines mu gamesy a pak si zahrál fočus se Standou v Panterovi. Všechno bylo jinak, až na Pantíka. Jenomže mě ukecali (dal sem se ukecat, já bloud) abych zůstal až do prvního Nka. A to byla kardinální chyba. Na druhý už sem se vážně nedal a vystřelil sem na autobus. Tak rychle, že na hlavní účel celýho jítí do města - dát Standovi disk - sem zapomněl :( Holt se tu bude muset stavit teď někdy dopoledne, jestli si chce zahrát...

Cestou zpátky na Locháč ještě pokec s Kutilem a pak už jenom spánek. Krátkej.

úterý 26. srpna 2003, 15:48
Razim domů zkoušet nový gamesky, poslouchat muziku, něco pracovat. Nějak divně mi pobolívá v krku, vůbec nemam chuť teď marodit.

úterý 26. srpna 2003, 8:04
Ohohooo, taky jste si všimli, že v poslední době chodí do kina míň lidí? Hollywood už přišel na to, kdo je viník. ICQ, xxMessenger a SMSky!! Že to je blbost? No počtěte si...

úterý 26. srpna 2003, 7:38
Komp v práci se mi neskutečně zpomalil. Koukám, jak to vypadá na disku, a objevil sem nechutnejch 40% fragmentace. Beru disk domů, pouštím SpeedDisk. Po pěti hodinách chrochtání je uklizeno a já se těšim na ráno, až to naběhne a bude to šlapat. Jooo, houbeles. Je to vlastně stejně pomalý, jako předtim. Chjo, a já doufal v jednoduchý a rychlý řešení...

No a protože penízky nejsou žádný a komp měl doma co dělat, já neměl na práci vůbec nic a tak mám za sebou přesně to proflákaný odpoledne. Jasně, aspoň sem se věnoval papouchovi, domácímu úklidu a tak. Jenže... to neni ten druh činnosti, kterej by mě bavil na celej večer.

pondělí 25. srpna 2003, 16:25
První den je za mnou a právě na mě padla taková ta nálada "pudu domů a budu spát". Měl bych určitě něco tvořit, ale vůbec do ničeho se mi nechce. Udělam si kafčo a pokusim se neproflákat odpoledne. Ale bude to boj...

pondělí 25. srpna 2003, 7:20
Dovolená skončila, už sem tu zase s aktuálními zprávami ze svýho přiblblýho života. Čim začít... No nejspíš konstatovánim, že během posledního měsíce sem doma nestih vůbec nic, k psaní offline verze aktualit vůbec nedošlo. Že vstávání na sedmou je totální pohoda, že dělat v Praze od sedmi a tedy v Plzni vstávat před pátou je peklo největší. Že po necelym měsíci mam v mailboxu několik set mailů a 90% z toho je odpornej spam. A že sem se vlastně docela těšil do práce.

No a to by mělo na rozjezd stačit. Musí to stačit, du se nějak kvapem zprovoznit a hurá do báječnýho pracovního procesu :)) No... ono mě to nadšení rychle přejde :)

Joooo... A děkuju těm několika málo pravidelným návštěvníkům, co to tu hlídali posledních několik týdnů. Pár lidiček téměř každý den ve stejnou dobu... respekt.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.09.2003 7:44   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]