motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
Tajmahal II @ OVA, 12/01/2k
25. prosince 2000
Po delší době jsem se dostal k tomu, abych sepsal report z Táčmahalu. Všechno začalo už v jedenáct dopoledne, když sme zhulení lezli v Plzni do vlaku. Čekalo nás přes 7 hodin jízdy a asi jediné, co k té cestě jde říct, je klasická hláška "kdybysem to věděl, tak by sem sem nechodil". No prostě masakr :)

Někdy po šesté večer jsme všichni tři (totiž LEE, Štěpán a já) dorazili do Bohumína, kde nás vyzvedl Zoufalec a jeli jsme do Orlové. Byla tma a ještě jsme jeli nějakou "zkratkou", takže sme viděli něco jako zahrádkářskou kolonii u Orlové nebo co to bylo, ale jinak celkem nic. No a taky byla tma. Vylodili jsme se u Pižiho, zahulili a když dorazil Zoufalec s Člověkem, zase se hulilo (tomu říkám večer :). Nakonec jsme se naskládali do aut a vyrazili směr Ostrava.

Na výstavišti už to celkem žilo, takže jsme zaplatili vstup (jeho výši nebudu komentovat) a vrhli se do dění uvnitř. Potkal jsem tam otráveného Overflowa a ještě pár dalších známých, ale to už se všechno motá do změti barevných obrázků because of trip :)

Zoufalec sežral E, zmizel ve změti main stage a pak už sem ho vlastně neviděl... Nás přitáhl jungle, najednou se objevil Ruda (absolutně si nepamatuju kdy a s kým) a v téhle sestavě už jsme vlastně vydrželi až do rána.

fotka
Zleva já, Ruda a Štěpán. Fotil LEE

Jednou za čas se povede nějaký objev, nějaký nový člověk na kterém se všichni shodnem, že sme s ním rozhodně nepařili naposled a se kterým si padnem do noty. No a Ruda je přesně ten případ :) Takže zdravim a doufám, že se zas někdy uvidíme.

No a dál vlastně ani neni co popisovat, my byli na tripu, d'n'b & jungle se líbil moc a moc a ani mi nevadila voda za 60 korun a sundané kohoutky. Matně si pamatuju, že sem se někdy venku fotil s Ponkiem, kdesi jsem kdysi potkal Kerraye a spol.

fotka

fotka

Kvalita těch fotek je fakt příšerná, příště to snad bude lepší...

Piži s Člověkem se vypařili hned někdy po půlnoci a Zoufalec v pět ráno. Takže nás čtyři čekala cesta autobusem do Orlové... No, byl to docela cross. Od Zoufalce sme sice dostali přesný popis cesty, jenomže nám nikdo neřek, že do tří kruháčů se nepočítá ten úplně první ještě v Ostravě. Hehe. Takže sme pochopitelně vystoupili moc brzy a pěkně se prošli zimní Orlovou :-)

Nakonec sme k Pižimu přecijenom dorazili, zalezli do spacáků a spali a spali... Ding! Tak tehle notoricky známý zvuk byl náš budíček dík Pižiho geniálnímu propojení zvukovky do repráků v "obýváku"...

Chvilku sme se rozkoukávali a uvažovali, co dál. Zoufalec se učil fyziku (marně :), nic dalšího v plánu nebylo, takže sme sbalili svých pět svěstek, skočili do přecpaného autobusu a na nádraží do Ostravy jsme dorazili asi deset minut před příjezdem vlaku.

Shodou okolností se nám povedlo zabrat i kupátko sami pro sebe, takže pořád v sestavě Ruda, LEE, Štepán a já sme se pěkně zhulili, usnuli a spali až domů. V Olomouci se rozloučil Ruda, v Praze odpadnul i Štepík a my se ploužili další dvě hoďky do Plzně. No ale proti zpáteční cestě už nejde nic namítat. Prospali jsme jí uplně celou, takže až tak dlouhý to zase nebylo.

Co říct na závěr? Že Tajmahal byla vyvedená akce a na příští "ročník" se skoro určitě zase vypravim. Že si toho moc nepamatuju, protože sem byl téměř permanentně na kaši (no fuj...). Pocit, který z toho všeho ve mě zůstal by se dal shrnout jako "pohoda". Pokud se člověk moc nepohyboval na main stagi, kde mě lidi vyloženě srali (takový množství extra smažek na jednom místě jsem už dlouho neviděl), není tomu co vytknout. Dobrý nápad byly rozházené polštáře kolem zdí u junglu i ta spousta židliček. Zkrátka a dobře, vychytaná a dobře připravená pařba, klady bohatě vyrovnaly i tu vodu a ochranku, která tak moc srala spoustu lidí.

Tož to je všechno, seeya in Ova zase někdy příště :)

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 25.12.2000 20:37   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]