motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 28. února 2002, 15:24
Právě jsem se domáknul, že v DVDčku je zítra TransDriver. NO COMMENT :))

P.S. začaly padat kroupy a hřmí. Venku je průtrž mračen a bouřka.

čtvrtek 28. února 2002, 12:08
Končí únorec, zatím suveréně nejhorší měsíc za poslední dva roky. Zestárnul sem o několik let, prošedivěl a... ani sem to nedopsal a spad mi na hlavu další průser. Já už nemůůůůžůůůůůůůůůů

středa 27. února 2002, 10:56
A když už jsem u toho nicnestíhání, za vše mluví fakt, že skončení olympiády jsem zaregistroval až z rádia. Abych trošku parafrázoval už zmiňovanou Dunu, tyhle hry prošly kolem mne a skrze mne. Zmizely, otočil jsem se a podíval, kudy šly. Tam, kam odešely, nic nezůstalo. Zůstal jen program ČT2. (litanie proti Olympijským hrám)

středa 27. února 2002, 10:48
Poslední dobou mě celkem sere, že fakt nenacházim čas se konečně usadit na NYXu. No co se dá dělat, aspoň že stíham prohlížet weby okolních YP's. Jo houbeles, po několika dnech sem se konečně dostal k tomu, že odložim veškerou práci a po aktualizaci vlastního webu se podívam i na ostatní. Uaaaa, na YP už mi toho zase uniklo tolik, že se musim vrátit na některou z předchozích stránek. To je život na prd, když v práci pro samou práci nestíham ani nic dalšího... :)

P.S. nemělo by to právě tak bejt, že v práci se nedělá nic jinýho než práce? Jsou lidi co to tak dělat chtěji a nemůžou, protože se v práci nudí. Já to tak dělat nechci a musim, protože i tak nestíham. Chjoooooo.

středa 27. února 2002, 10:25
Včerejší den mi nějak unikl mezi prsty, takže se pokusím shrnout události posledních dnů. V pondělí se LEE a Standa byli nechat pokérovat. Tyhle obrázky na těle se mi nikdy moc nelíbily, ale když sem tak chvíli seděl na židli v tetovacim saloonu, slyšel vydávané zvuky a prohlížel si katalogy, prožil jsem si tam okamžiky nejintenzivnějšího hnusu v životě. Nevim jak moc to (ne)bolí, ale asi sem byl víc v prd*li než oběti na křesle. Fuj...

S odstupem dvou dnů musim uznat, že ty výtvory vypadaji docela pěkně, ale fakt do toho nejdu. A nepůjdu. Never... Dává mi dost práce, abych se při představě pokérovanejch kámošů tak nějak neotřásal hnusem. Zvyknu si a bude to v pohodě, ale zatim je mi mírně nevolno jenom si na to vzpomenu.

Úterý bylo čistě ve znamení kompů všeho druhu. Od rána sem u zákoše přeinstalovával Windowsy a konfiguroval firewall, pak rozcházení forcefeedbackovýho volantu u jednoho typa doma, nakonec pokus o promítání filmu (The One) u Šmíďáka doma. Jediný co se mi podařilo byl fw u zákoše. Volan neběží (because of starý Win98 s mizernou podporou USB), film sme taky neviděli, pořád tuhnul bsplayer.

Domů sem dorazil docela brzo, kolem 11 večer. Rozvalil jsem se na posteli a dočetl Dunu od Franka Herberta, absolutně SUPER knížka. Víc nechci prozrazovat, ke stažení zde.

pondělí 25. února 2002, 8:30
Tak a máme tu zase pondělí. Všechno nějak začíná a nějak končí. Tenle týden začal sněhem. Padá, padá a chumelí, ráno jsem z auta sundaval několik čísel mokrého sněhu. Ono vůbec tohle ráno bylo dost šílený.

Večer už jsem nechtěl nikam chodit, takovej klídek. Nakonec jsme asi do jedný do rána hráli fotbálek :) Prohráli sme asi 1:5, ale bylo to docela vyrovnaný. V podobném duchu se vlastně nesl celý víkend. V pátek d'n'b + fotbálek, v sobotu tekno + fotbálek, v neděli ticho + fotbálek. Jak někdo dobře podotknul, kdybysme půl roku střádali všechno co do něj naházíme, tak máme vlastní fočus.

pátek 22. února 2002, 13:22
Končim, ende, koněc filma. Jdu domu, nepracuju, stávkuju a zdrham z práce. Polibte mi víte co, už prostě nemůžu, další pokus o pracování zas až v pondělí.

čtvrtek 21. února 2002, 15:21
Umřela mi vypalovačka. Už zase... Půl roku sem nestálnul ani Ň, protože nebylo místo. Když mi po několika měsících konečně poslali novou vypalovačku, rozbila se po měsíci.

čtvrtek 21. února 2002, 11:31
Moje nálada odpovídá počasí venku - nic moc. Strašně se těšim na víkend, udělám si pohodový dva dny. Pěkně klídek a relax, už aby to bylo.

středa 20. února 2002, 13:37
Vyfasoval jsem 6210, takže si až do večera mam s čim hrát :) Připadám si jako před X lety, když sem jako malej rozbaloval dárky pod stromečkem.

středa 20. února 2002, 10:42
Tak včerejší večer mě skutečně dostal. Z práce jsem se dostal až po desáté večer, dorazim domů a... Ladis měl návštěvu. Pár kámošů, některé jsem znal, některé ne, ale nezabránilo to situaci 'dáme špeka, ne?'. Takže nakonec los zhulenos, někoho taaak v prdeli jako Rejžu po pidibrku už sem dlouho neviděl :)

GTS suxx. Sou to svině hnusný.

úterý 19. února 2002, 19:52
Nešel jsem večer nikam s tím, že budu doma stříhat obaly, připravovat provizorní server a zajdu k mátince na pokec. Místo toho sedim v práci a vyrážim na PVT spravovat zase ty zasraný bezdráty. Omlouvám se za ten výraz, ale jinej už nepřipadá v úvahu pro zveřejnění, i když mě jich napadá několik... :)

úterý 19. února 2002, 13:59
Šikulka... někdo si mě přidal do ICQ a když sem se šel podívat kdo to byl (3 další zprávy waiting), zavřel sem si celý ICQčko. Výsledek - člověk zmizel a už vůbec netuším, kdo a co mi chtěl.

úterý 19. února 2002, 10:17
Reakce na Pižiho aktualitu: umírá mi 5110, blbne displej. Zatím to vypadá, že mé doufání se možná vyplní a dostanu nový :)

úterý 19. února 2002, 10:10
Juch, hned po ránu krásný počásko, to člověka naladí do jinačí nálady. Dokonce sem se i přestal netěšit do práce... Každý by se měl na něco těšit, protože život bez vyhlídky na lepší časy přeci stojí za prd.

Ale proč to píšu. Včera večer jsem pěšky tlápal na Vinice za Šmíďákem a dostala mě cedulka na olezlým stánku s pivem: v době hokeje otevřeno. Tady se to fakt řeší, od tří ráno hrajem, v půl třetí otvíráme! Nařiďte si budíka a přijďte do svého oblíbeného stánku na hokej a pivko do kelímku! :)) Představa cigoše (tam fakt bydlí samí Romové...) jak ve tři ráno stepuje natěšeně před stánkem a čučí na hokej mě docela dostala. Ale hlavně že se maj na co těšit. Nevyspí se, ale uvidí hokej a pokecá si. Šťastní to lidé.

pondělí 18. února 2002, 9:20
Ahojda, je tu pondělí a s ním i náš pravidelný pořad Zdravíme zpruzelé účastníky pracovního procesu. :) Příjemně mě překvapuje, že i přes příšernej (nebo právě proto?) minulej tejden je mi fajnově. Super odpočinkovej víkend, pohoda jazz.

Ani sem si nezagamesil, nevystříhal sem žádný obaly na CD, neudělal sem ani kousek práce na webu, nezašel jsem k mátince na návštěvu, nic. Vůbec nic jsem neudělal, nestih a přesto je mi krásně. Oraz, odpočinek a spááánek. Jo, to je klíč k dobrému startu do nového týdne. Pořádně se vyspat :))

Tak teda hurá do toho, než mi zas něco udělá čáru přes rozpočet.

pátek 15. února 2002, 8:55
Po dlouhý době mám v práci dobrou náladu. Včerejšek byl celkem pozitivní... Rozchodil se jeden z důležitejch bezdrátů, večer příjemný posezení u karet (prší), pak príma posezení v Matrixu a hlavně... fotbálek. Včerejší fočus byl mega, jak by řek Zoufalec :) Nejlepší hra, jakou se nám kdy povedlo předvést, asi 5x nebo 6x to bylo 5:5 a po každý bitka až do konce :) Supr večer.

No a dneska... dneska to bude cestovatelskej den. Teď vyrážim do Tachova, pak na Folmavu a zpátky do Plzně. Když to klapne tak, jak si plánuju, ve čtyři sem doma a začíná páteční odpoledne!

čtvrtek 14. února 2002, 13:08
Včerejšek skončil nečekaně, rovnou z práce sem vyrazil na Vinice za Šmíďákem, čučeli jsme na Vikingy. Tenhle filmík už jsem viděl asi 3x, ale včera mi poprvé přišel ne moc good. Každý film má hranici, za kterou už je každé další promítání nuda. A Vikingové u mě právě tuhle hranici překročili.

středa 13. února 2002, 14:06
Teď sem dorazil, nálada pod bodem mrazu. Nemám chuť vůbec na nic a do ničeho. Nejradši bych šel domů, tam se zahrabal do nory v peřinách a dělal že nejsem.

středa 13. února 2002, 9:38
Skončily zlatý časy, aspoň to tak vypadá. Od pondělka mam v práci takovou pakárnu, že nemám čas ani napsat pár řádek. Mno... čas by i byl (tak minuta, dvě :) ale neni ani chuť. Maximální průďa, zrovna se oblíkam a jdu pěšky lézt po městě s noťasem na rameni a dávat dohromady bezdráty. Začalo pršet.

pondělí 11.  února 2002, 15:58
Víkend byl hodně výživnej. YP meeting na kterym sme nebyli, sobotní akce s foťákem a PowerGoo, nedělní spánek. Pondělí se v práci pěkně zvrtlo, teďka sem ukázkově zpruzenej, balim to v práci a jdu dom. Peču na to :(

čtvrtek 7. února 2002, 9:20
Poslední den tohohle týdne je tu - zítra dovolená. Asi od dovolit si nepřijít do práce. Ať je to jak je to, zejtra chci postavit komp na ftpko, nastříhat obaly a spoustu dalších věcí.

Včerejší den bych měl zapsat do historie svých sportovních úspěchů. Poprvý se mi při fotbálku povedlo hrát líp než strašně špatně :) Z kategorie netrefim se, a když ano, tak jenom náhodou se mi povedlo přesunout se přesunout se do oblasti trefim se, občas i kam chci, jenom pořád s nedostatečnou razancí. A to nemluvim o zmatcích před bránou. No prostě projeli sme to, ale pod stůl se nešlo :))

středa 6. února 2002, 9:55
Jarní počasí opustilo české luhy a háje, přišel hnusnej a mokrej podzim. Áaano, už neni 16 stupňů, je zase kolem nuly, prší a fouká větrovec. Fuj.

Včerejší decentní kalbička s fotbálkem se vydařila, i když musim konstatovat, že sem hrál jak ponocnej. Hůř než jindy, a že i normálně hraju mizerně :) YP meeting #3 je zatím velkou neznámou, pořád netušíme, jestli vůbec vyrazíme. Bylo by to hodně fajn, no money, no fun. To je taky nápad dělat meeting před vejpatou... Prostě uvidíme, jak to dopadne.

úterý 5. února 2002, 12:57
Včerejší odpoledne se bohatě odvděčilo za svoji délku a já jako obvykle nestih nic. Server na FTP se nedostavěl, protože nám chybí 'maličkost' - větráček na procesor. Následně jsem se pokoušel o výrobu špaget. Akce byla o to zábavnější, že to bylo moje první bližší setkání s kuchyní u Ladise doma. Příště už to bude lepší, jediné, co odpovídalo mojí původní představě, byla konzistence těstovin. Ani rozvařené, ani tvrdé. Ale za všechno ostatní bych se docela styděl...

No a pak už jenom večerně-noční posezení u Tomyho. Film, TV, brka a žranice. Jsem zvědav na dnešek.

Jo a oprava tiskové informace, po vzájemném hecování to vypadá, že Plzeň crew se do Olmíka opět dostaví :)

P.S. každý kostel má otář na východ a každá lednice dveře na sever. všimli jste si? :)

pondělí 4. února 2002, 15:56
To snad ani neni možný... budou čtyři odpoledne a jdu domů z práce! Huuuráááá :)))

pondělí 4. února 2002, 10:13
Jak pomalu a pozdě sem zaregistroval YP meeting in Olmik, tak rychle byla akce zavržena pro nedostatek peněz a tak trochu i motivace. Zvládnu lecos, ale Olomouc takhle často a nečekaně bohužel ne e... Chlapi, dávejte vědět o něco dřív, ať s tím můžou počítat i přespolní...

pondělí 4. února 2002, 9:11 akce ukončena
Jojo, jsme neschopný lamy, nevydrželi sme to a nezávisle na sobě (o to je to horší) jsme si zahulili ještě v pátek... Nebudu rozebírat kdo kde a proč, prostě jsme nevydrželi. Basta.

Páteční večer jsme si ale užili všichni dost dobře, takže v sobotu sme se mohli jít v klidu podívat na psytrance do inspiralu. Nakonec jsme zůstali jenom v "podsálí" a hráli fotbálek.

Neděle. Venku bylo fakt nádherně, vyrazili sme provětrat svoje kola. V první chvíli zima, ale stoupání s převýšením několika hodně desítek metrů mě pěkně rozehřálo. Co následovalo, to se ani nedá popsat. Totální kros skrz les, křoví, šípky, stráně, strže a bahno. Fajn projížďka. Ať už je lééééééétooooooo :))

pátek 1. února 2002, 11:16 den první
Zdrhám z práce, jedu domů a pak směr Praha.... Zatím to jde, nehulit. Taky zatím nebyla příležitost :)

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 05.03.2002 10:28   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]