motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
Jungle na výstavišti
26. července 2001
Nečekané akce jsou ty nejlepší... Včera se mi opět potvrdilo tohle osvědčené pravidlo. Ospalé odpoledne, zdrhačka z práce, sladký večerní spánek doma a pak... asi nic. Všichni jsou někde v prčicích. :(

Domlouváme se, že se sejdem na výstavišti a číhnem, co se bude dneska dít. Přišel jsem asi o půl hoďky před ostatníma, a... neslyším nic. Nic nehraje. Sakra...

Při bližším zkoumání se zjistilo, že místo DJe sedí u mikrofonů banda lidí s bubínky a mydlí do nich, až hamba. A šlo jim to! Nějaká holka do toho ještě zpívala, prostě paráda. Přišel LEE&otherz a nálada začala houstnout. Bubínky nějak neprošly všeobecnou představou dobré akce.

Záchrana ale přišla v pravou chvíli a změnil se program. No co se začalo dít se dá jedním slovem nazvat úlet :) DJ pouští basy z vinylů, do toho dva MC's a zlatý hřeb večera - - člověk s basovou kytarou a... a holka na příčnou flétnu. Totální freestyle, jungle, basovka, vysoko posazená sopránová flétna a MC. Asi dvě hodiny hráli perfektním způsobem, už dlouho jsem si tak nezapařil.

Celá věc měla ještě vizuální stránku. Polorozpadlé výstaviště, vojenský stan, dredatá společnost a uprostřed toho ONA, oblečená jako kdyby právě přišla z konzervatoře ve večerních šatech :) Pohupovala se do rytmu a z té stříbrné věci u pusy vydávala beaty hodně polámané.

Nakonec se hudební produkce zvrhla k technu a pařilo se dál. Odcházeli jsme někdy kolem třetí, unavení, upilí a vůbec zase dost mimo... Po dlouhé době jsem zase měl z akce pocit takové volnosti, nikdo nikoho neprudil, hudba dobrá, nálada ještě lepší. Jen tak dál.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 26.07.2001 13:26   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]