motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pondělí 30. září 2002, 8:04
K páteční akci se určitě ještě vrátim, podrobnější report sepíšu doma, času bude habakuk. Přesně podle očekávání mi totiž vůbec na zdraví nepřidala, takže za chvíli to tu balim a jdu za MUDr. Kloboučníkovou pro neschopenku. Mám krk plnej čepů, jazyk mě bolí, o polykání vůbec nemluvim. Takhle přece mezi pacienty nemůžu :)

Uvidim, jak to bude s aktualizací webu z domova, ale nejspíš tu teď bude trošku mrtvo. Taxe mějte fajn, du marodit. Krása na tom všem je, že je to pro mě podstatně výnosnější, než pracovat. Zhruba o polovinu :))

čtvrtek 26. září 2002, 16:46
Tak dneska byl plodnej den. Ani chvíli sem se neflákal a ještě tu sem přesčas :) Můžete si myslet, že na civilce je to úchylárna, ale zase na zejtra sem domluvenej, že nemusim přijít. Takže pohodička. Komp na alergologii je funkční, dokonce i softík na čtení měření ze spektrometru se rozběhnul. Náš server taky běží, teď sem donasdílel všechno co bylo a s pocitem dobře vykonané práce du domů. Zítra se konečně jednou pořádně vyspim a na výstavišti definitivně nastydnu. :-) Skoro bych se divil, kdybych v pondělí neležel doma se solidní angínou.

čtvrtek 26. září 2002, 7:51
Poslední pracovní den v tomhle týdnu. Na zítra mám domluvenou neoficiální dovču, abych moh pobíhat po výstavišti a pomáhat stavět Manifest. Sem docela zvědavej jak to bude probíhat. Velkou "párty" uvidim takhle z pozadí prvně, pravděpodobně zjistim, že výsledný efekt je vlastně jen náhoda :)

Navíc sem celkem solidně nemocnej, LEE jakbysmet, jenom on má neschopenku a já ne. Když sem se dneska ráno probral z noční horečky a mazal do práce, úplně sem se viděl jak si du v pondělí taky pro papír s barevnym pruhem.

Dneska mě tu čeká docela zajímavá práce. Postavit náš novej služební server, přetáhnout data a tak... Docela se těšim, konečně se dostanu i k něčemu zajímavějšímu, že je P100/32MB/400MB co kupodivu nechce bootovat.

středa 25. září 2002, 12:05
Strašně, ale fakt strašně mě to tu dneska nebaví. Už se nemůžu dočkat, až budu doma. Venku je odporně, už od rána prší, je tam tak deset stupňů. Prostě hnusný podzimní počásko. Snad se to do pátku zlepší. Jungle stage měla bejt v pavilonu, co před tejdnem zbourali :) Když bude hnusně, nevim nevim kolik lidí příde trsat ven pod plachtu k teplometu... Ale zas na druhou stranu, jak řiká LEE, většině lidí tam rozhodně zima nebude :-))

středa 25. září 2002, 10:00
Něco na mě leze, takže baštim paralen, stříkam si do krku jox a doufam, že v pátek budu ready. Představa, jak s angínou lezu celej den po výstavišti a pak ještě celou noc se mi vůbec nelíbí. Brrrr

středa 25. září 2002, 8:35
Kdo sledujete Mírovo souboj, mám pro vás dobrou zprávu. Včera se vrátil z Motola, tracheostomii má už zašitou, krk zevnitř jako novej a zvenku tak patnáct stehů :) Včera vypadal přímo báječně, bez rourky do krku doslova rozkvet. Vypadá to, že během dvou tejdnů už by měl odjet na rehabilitaci a někdy po Vánocích už by se měl vrátit domů. Aspoň tak si to maluje on, držte palce, ať mu to vyjde :)

středa 25. září 2002, 8:25
Doma se na net prakticky nedostanu, protože kombinace naší super panelákový linky a polorozbitýho modemu mi dovoluje tak maximálně 21,1kbps. A to je průšvih. Většinou mám nápad na nějakej zajímavej článeček nebo postřeh právě doma, když dorazim "z venku". Připojovat se na deset pokusů se mi nechce, a tak odložim zapsání na web na ráno do práce. A sme u toho...

Přesně tohle se stalo včera. Sedim celej večer za stolem, mořim se s Photoshopem a v půl jedný konečně ležim. Ležim, koukam do stropu a... hele nápad! "Hmm, to je docela dobrý, ráno to zplodim." Teď sem se v práci dostal k Dreamweaverovi, koukam na velkou bílou plochu a v hlavě prázdno až vymeteno. Celkem situace k naštvání, ale nejhorší je, že se mi to stává pravidelně a docela často. Pomalu začínám chápat, k čemu si lidi pořizujou kapesní plánovací kalendáře a takový ty notesy. On je to totiž docela dobřej prostředek proti skleróze. Hlavně, když si "to" tam nezapomenete napsat :-))

úterý 24. září 2002, 17:06
Rád tě vidim v logu, dlouho ses neukázal! I tvůj deníček byl na suchu, už sem si začínal dělat vážný starosti, co se děje. Pádim teď domů, zítra zasednu k mailu. Od října už si budu moct vzít dovolenou, tak se vydám do Prahy. Dlouho sem neviděl ani tohle město, a ani tebe.

úterý 24. září 2002, 16:50
S celkem solidní pravděpodobností podpořenou výsledky CNW Trackeru (BTW: dost dobrá vymyšlenost) můžu říct, že pokud čtete tohle, před chvikou váš browser browsal po stránkách Young Primitive. Ale aby jistá důležitá a anonymní slova neupadla v zapomnění, přikládám jeden link na YP. Je to zajímavý názor na věc a vystihuje často opomíjenou záležitost. Totiž že člověk jde na takovémhle webu s vlastní kůží na trh a nikdy neví, kdo to čte.

úterý 24. září 2002, 14:50
Maximální odpolední útlum. Nic nechci dělat, nic mě nebaví.

úterý 24. září 2002, 9:05
Mám za sebou odvoz asi deseti tiskáren na likvidaci, kardiologii a dětskou kliniku. A to je teprv devět hodin. A krom toho umírám hlady a čeká mě přeinstalování nechutnýho keplu P100/32MB/400MB. Pětadevadesátky s Novellskym klientem. Bleeee....

Včera došlo k další přestřelce s mátinkou. Nevim, ale asi se nesnesem. V neděli sem vyluxoval, v pondělí v půl devátý večer vzala lux a demontrativně to šla udělat ještě jednou, protože "to nebylo dobře". K tomu měla spoustu keců, jak sem nemožnej, že si to mohla udělat sama rovnou a tak. Pak umyla nádobí, protože já bych ho tam nechal ležet ještě asi hodinu (hrozně jí to sere, že se od večeře nezvednu a nejdu rovnou ke dřezu) a na závěr umyla boty (protože já se k tomu nemam). Závěr: všechny domácí práce musí bejt hotový hned a v čase, kdy to chce ona. Měl bych je dělat já, ale já nesouhlasim s jejich načasovánim, takže je chci udělat jindy. To ale ona nepřipustí, protože to má bejt hotový TEĎ. Tak to de udělat sama a já sem ten špatnej, co jí nic nepomůže.

A nasraný sme oba. Ona protože já jí nic nepomůžu, já kvůli těm kecům, protože si připadám jako blbec.

Mimochodem, sehnal sem docela pěknou fotku nemocnice i Plzně, takže pokud by někoho zajímalo, kde civilkařim a spravuju kompy...

FN Lochotín

pondělí 23. září 2002, 14:44
Tak mi padnul další přivýdělek, sehnat práci načerno a bez papírů se ukazuje jako složitější než se zdálo. Teda aspoň pro blba jako sem já, neschopnýho tohle všechno nějak pořešit.

pondělí 23. září 2002, 8:09
Jestli se dá věřit rádiu, tak před hodinou a něco skončilo léto a vlády se ujal podzim. No potěš... Počasí tomu dost odpovídá, tak to asi bude pravda :)

Tenhle víked proběhl jako zajímavej mix masakru a klidného odpočinku. Páteční odpoledne a večer sem strávil v pekárně jako učeň. Vlastně sem toho tam až tak moc neudělal, spíš to byla taková exkurze. Jenom sem naházel do rohlíkáče tak pětset rohlíků a nechal je zamotat. Práce na čtvrt hoďky. A přesně se potvrdilo, co mi Šmíďák povídal. Po jednom dni v pekárně sem měl strašnej hlad, ale pohled na cokoliv z jejich sortimentu se mi tak nelíbil, že sem nakonec nekousnul ani do čerstvýho svatebního koláčku. :-)

Dopekařeno a my se mírně zmatečně přesouváme do Litic na private calbu. Mno hrozný věci se děly. Pivko, borovička, zzzzz zz zzzzima jaxwiň, junglík a špeků mraky. Značně zbořen sem přespal na Vinicích, hurá domů a teď už budu odpočívat.

Jo, houby. Povedlo se mi to až do nedělního odpoledne, když nás vytáhnul Dan na projížďku. A stálo to za to. Ovčín, nebo jak se to tam jmenovalo, je obrovská díra v zemi, dole jezírko s křišťálově (až podezřele) čistou vodou, okolo strmý různobarevný svahy, na protějším břehu divná továrna a nahoře prudce neoficiální cedule namalovaná temperou "VSTUP ZAKÁZÁN, ZVÝŠENÁ RADIOAKTIVITA". Zajímavý místo na špeka, a s tím nebezpečím to asi taky neni tak žhavý, když se tam v létě lidi chodí koupat. Brutus místo.

Závěr víkendu proběh už konečně v klidu, u kompu, Delph a já se zase nevyspal...

pátek 20. září 2002, 13:23
Dneska byl jeden z nejhnusnějších obědů, co sem tu zažil. Studená čínská polévka a "kantonská rýže". Vlastně to byla čistá nasládlá rejže bez masa, se dvouma kuličkama hráčku a jednou houbou. Achjo, a tohle si musim kupovat za 28 korun.

pátek 20. září 2002, 12:00
Padá na mě finanční deprese. Nemám ani korunu a přivýdělek v nedohlednu. Sice sem si ho sehnal, ale visí to na živnosťáku. Nemůžu sehnat nikoho, kdo má použitelnej ŽL a už v tý firmě nepracuje. Je to v pytli, prostě mám geneticky zakódováno, že se k penězům nikdy nedostanu a budu dycky chudej jak kostelní myš.

pátek 20. září 2002, 11:02
Huráááá, konečně pátek. Dnešní začal už ráno pěkně zostra, v práci sem zapřaženej už od sedmi. Teď mi doběhnul SpeedDisk, konečně sem se dostal do pošty, na ICQ a vůbec k normální práci :)

Večer se du kouknout za Šmíďákem do práce, zkusit si pekařinu. Sem sám zvědavej, jak dlouho to vydržim a jaká to bude pakárna. Aspoň si někdy vyzkoušim, jaký to je pracovat rukama a ne hlavou.

čtvrtek 19. září 2002, 16:36
A je tu pozvánka na akci. Výstaviště Plzeň, 27.9.02, 21:00, entry 160/200. 4 stage, úroveň nechci předjímat předem, nechte se překvapit. Dávám to sem už jenom kvůli tomu, že docela znám hlavního pořadatele a hlavně hvězdu jungle stage - LEEho :)

Takže kdo ste tady poblíž Plzně, stavte se třeba na MANI.FESTu. Jedinou vadou je teda to vlezný, dvě kilča fakt nejsou málo.

MANI.FEST.02 flyer

čtvrtek 19. září 2002, 14:58
Che se mi spát, ale hrozně. Touhle dobou na mě vždycky dopadá děsná krize. Dvě hodiny od oběda, půl hodiny do padla. Měl bych si máknout, abych stihnul ještě něco udělat a nezbylo mi to na ráno, ale představa cesty domů a tam pruzení s mátinkou mě každej den dokonale znechutí. A navíc se mi chce spát, takže nálada pod psa... Chtělo by to gaučík a tak hodinovýho šlofana.

čtvrtek 19. září 2002, 12:52
Datum opraveno. Thanxx Basty.

čtvrtek 19. září 2002, 11:57
Na jednu věc je tahle práce dobrá. Člověk si tu docela cvičí paměť. Když děláte pět věcí najednou na čtyřech místech po třech osmipatrovejch pavilonech, vzniká celkem problém nezapomenout, kam sem chtěl jít v nejbližších pěti minutách. A když si na to jestě dáte brčko, ....

čtvrtek 19. září 2002, 9:05
Ani sem se v práci nerozkoukal a už sem upaloval na mikračku s DFX5000. Deset dalších věcí se mezitim objevilo v úkolech, takže dneska to vypadá, že se fakt nudit nebudu. Spíš zase nic nestihnu a seznam věcí, co už měly bejt dávno hotový se úspěšně rozroste. No co, prostě nejsem robot, jenom civilkář a jako takovej se rozhodně nepřetrhnu. Pomalé a vytrvalé tempo rulez...

Večer sme posedávali po dlouhý době zase u Šmíďáka všichni pohromadě, teda kromě Míry. Obdivovali sme jeho nový domácí kino, DVDčko a mlaskali nad tou nádherou, co přehrává i MP3 CD. Dobrá hračka, to se musí nechat :)

středa 18. září 2002, 9:19
Člověk míní, ospalost a náhoda mění. Původní plán na včerejší večer byl navštívit restaurační zařízení s Fistem, pak se ozvat Standovi a pokračovat s ním. Fist se omluvil, že jede do Varů, tak sem si dal dvaciáše a nařídil budíka na desátou, abych se ozval Standovi. Napřed mě probudil Šmíďák a jediný, na co si z toho telefonu pamatuju je, že sem byl hrozně zmatenej, ospalej a na něčem sem se s nim domluvil. Ale na čem, to už mi v hlavě nezůstalo...

Nakonec sem našel sílu tak akorát zavolat Stáňovi, že spim a že na to peču. Tak snad to vyjde dneska, měl bych bejt docela vyspanej, prochrápal sem deset hodin. Na noc z úterka na středu docela slušnej výkon :) Bláhově sem si myslel, že aspoň ráno vstanu brzo a nepřijdu pozdě do práce. Houbeles, stejně sem přiletěl v půl osmý. Kdybych nemusel vstávat, asi spím ještě teď.

úterý 17. září 2002, 9:36
Zázraky se dějou... teď sem volal na úřad MO Plzeň 1 a byli na mě do telefonu příjemní, sdělili mi adresu sběrného dvora, otvírací dobu, a ještě mi poděkovali za zájem o správnou likvidaci nebezpečných odpadů. Nevěřim vlastním očím, v tomhle státě dokonce i něco funguje!

úterý 17. září 2002, 9:10
Po nějaké přestávce jsem si pročetl Orlovské deníčky (sorry za ten souhrnej název lidičkové) a mám pocit, že je to všude stejné. Mezilidské vztahy v bandě procházejí změnou, lidi se mění a nic není napořád. Zoufalec si zoufá, že je OUT a já v tom zase poznávam kus sebe. Taky tu mám občas ten pocit, že se ocitám tak trošku mimo dění.

K tomu mi ještě v hlavě leží kousek mailové konverzace s Pižim. Kdysi mi psal takovou svoji retrospektivu hlavního zjištění za několik posledních let. Přišlo mi to rozumné, ale nějak se mě to netýkalo. Uplynul tak rok od toho mailu a já začínám zjišťovat, že měl pravdu. Ještě tak rok dva a budu na tom skoro stejně...

A jak uzavřít tohle slzavé údolí? Nejspíš tak, že svět se mění a my s ním. A kdo si to nepřipouští (nebo nechce), najednou zjistí, že svět se změnil a on zůstal sám někde v minulosti, v tom svém starém světě, který nenechal změnit. A ve finále mu bude ještě hůř, než kdyby akceptoval ty průběžné změny.

úterý 17. září 2002, 8:40
Koukám jako blázen, ono je to přesně 24 hodin, co sem něco psal naposled :) Ale zpátky k tomu, co sem chtěl vykřičet do světa. Blbnu! Jo, právě včera sem to zjistil. Po dvou letech jsem včera nahodil Borland Delphi, pokochal se novou verzí a pln nadšení se jal spíchnout takovou utilitku na zjednodušení práce. Jo... a nic. Měla to bejt práce tak na dvě hoďky a já jen tak seděl, koukal na místo, kam sem za chvíli chtěl vystřihnout kód a v hlavě pusto, až vymeteno.

Kombinace dvouleté pauzy v programování a dvouletého celkem intenzivního vykuřování se ukázala jako těžce smrtelná. Se zděšeným pohledem sem pozoroval nově objevené prázdno v hlavě, zhruba v místech, kde kdysi sídlila programátorská invence. Doprdelééé, to ne! A pomalu sem se tim začal prokousávat.

Naštěstí sem zjistil, že programování má hodně společného s jízdou na kole, plaváním a tak. No prostě po dvou hodinkách mlácení hlavou do zdi už sem mydlil řádky kódu celkem suveréně, ale stejně cítim určitou nejistotu a propad znalostí. Kdeže loňské sněhy sou...

Nakonec jsem udělal jakous takous první verzi, odzkoušel ji a těšil se do práce, jak to bude pěkně běhat. No běhalo to, až na to, že na rozdíl od testovacích podmínek doma to neudělalo vůbec nic. Prostě to nefunguje... Asi si budu mused Delphinka nainstalovat i tady, něco doma odladit a pak to zkoušet v práci neni ideální postup.

Nefungující prográmek mě štve o to víc, že mi díky tomu unik na ČT2 AcidHouse. Tohle je další z filmů, které jsem viděl jen tak na půl. Prostě po dvaceti minutách koukání u někoho na bytě majitel videa vytahnul kazetu a že se jde ven. Od té doby shánim tenhle film, abych ho dokoukal. A když ho dávaj v televizi, já sedim mert od bedny, bušim do Delph a ani mě nenapadne to pustit :(( Asi bych moh občas skouknout program, jestli nedávaji něco, co bych chtěl vidět.

pondělí 16. září 2002, 8:40
Už od rána mi děsně padá ICQ. Tedy vlastně konektivita. Místní linka je sice nejrychlejší co sem kdy viděl (34 Mbit/s je fakt dost), ale když nemá náladu, osciluje up/down celý den zhruba s minutovou periodou, což se děje právě dnes. A protože 90% softů, co mi tu běží, je online spojených někam ven, se stejnou minutovou periodou mi všechno najednou vytuhne a po timeoutech se zase rozběhne s milionem chybových okýnek. Fuj, to bude zase vopruz dneska...

pondělí 16. září 2002, 8:16
Je normální, abych byl po víkendu unavenější než normálně přes tejden? Asi jo, i když sem spal poměrně do dlouho, moc sem toho nenaspal. Ono se totiž dělo docela dost věcí. Předevšim akce v Impulzu. Jojo, kdo ste z Plzně, víte co je to za diskárnu. A tohle místo se nám povedlo získat a zdolat ho dramíkem :) Podrobnější report bude odpoledne, až se dostanu k fotkám a po pracovní době ho sepíšu. Taxe těšte na update, když se dokopu, bude možná docela massive.

A poučení pro příští časy: jít v neděli spát ve dvě ráno je docela pitomost.

pátek 13. září 2002, 9:33
Včera sem šel spát neobvykle brzo a hned jak sem strčil Berťu večer do klece, přemohla mě poalkoholická únava a v devět sem ležel. Celou noc se mi zdály přííííšerný kraviny a ráno tu bylo cobydup. Pochopitelně sem zaspal a přestože tu sou na moje pozdní příchody zvyklí, musel sem nasednout na kolo a v deseti stupních upalovat z kopce dolů do práce. Ještě teď sem zmrzlej na kost.

čtvrtek 12. září 2002, 13:02
První výročí lidské blbosti jsme jako Správa Informačního Systému oslavili skutečně důstojně - v Chotíkově u sudu desítky, lahve utopenců a pytle klobás. Sešlo se nás tam sedm pijících na padesát litrů. Dělá to něco kolem 14 piv na hlavu a to je pro mě naprosto nepředstavitelný číslo. Po pátym pivku sem si šel odplivnout za kurník, po sedmym sem vyhledal tiché a klidné místo ve spacáku a dál nevim nic.

Kdyby nás někdo z nemocnice včera pozoroval, asi už by nás na svoje kompy nepustili. Pohled na bandu ožralejch správců sítě byl fakt hroznej :p) Ono i dneska, všichni se ploužíme po baráku jako chodicí mrtvoly a vyvíjíme nejmenší možné množství pracovní aktitivy.

Jo a novinka od Míry. Zítra odjíždí do Motola na operaci k prof. Pafkovi. Když odoperoval pana prezidenta, Mírovi snad taky pomůže. Držte palce, ať se to povede. Jestli všechno půjde tak jak má, za pár týdnů už budem za Mírou jezdit do Kladrub na rehabilitaci.

středa 11. září 2002, 9:55
Jo a málem bych zapomněl malou poznámku pro ty, kdo znaj počítače líp než jen jako plechovou bednu barvy slonové kosti. Když do Virtual PC nainstalujete W98, tak v tom chodí absolutně bez problémů nejen PGP, ale i PGP disk. A to celé v okně pod WinXP. Pánové od Connectixu jsou fakt dobří.

Virtual PC
Windows XP, v nich spuštěné Virtual PC, v něm nainstalované Window98, v nich fungující PGP disk
klinkni pro větší obrázek (100kb)

středa 11. září 2002, 9:41
Včera celkem zajímavej večer. Napřed se mi povedlo zapomenout klíče v práci, pak si zajet na vyjížďku s Danem a nakonec se ještě docela dlouho vychrnět. Výsledek je, že dneska už tu pobíham od sedmi hodin a pracovní den mi připadá nějak delší než jindy. "Jo ono je teprv 3/4 na deset?" Samotnýho mě překvapuje, že toho stíhám tolik. Snad to vydrží.

Dnes má bejt ošklivě až hnusně. Pršet a bude zima. A proto se místní rozhodli, že si udělaji kalbu se sudem, grilovánim a tak. Od zejtřka má bejt zase docela pěkně, jenom my budem sedět v dešti u ohně dnes. Snad moc nenastydnu, protože v pátek chci bejt fakt fit. Schyluje se k další akci někde v polích za Plzní, takže... tradá!

Večerní chlastačky se trochu bojim. Jednak nemám chuť se opít, jednak nemám moc rád firemní akce a jednak na to nemám prachy. Ale z klasickýho důvodu "nechci trhat partu" se toho nejspíš budu muset dobrovolně zúčastnit. Třeba to nebude tak špatný :)

úterý 10. září 2002, 9:47
Zajímavý poznatek: jediná doba, kdy mi je psychicky dobře, je ráno v práci, když mam hodně práce. A pak k večeru, když se někde sejdem s bandou. V ostatních případech, zvlášť doma, to stojí těžce za prd.

Ideální výchozí pozice na civilku, kdy bych měl kvůli nedostatku peněz vlastně sedět doma pořád...

úterý 10. září 2002, 7:33
Tak jako instalatér jsem se velmi osvědčil. Teda... spíš sem neměl příležitost zklamat. Oprava kapajícího přívodu vody k pračce se ukázala být jednodušší, než se zdálo. Prostě se samovolně odšroubovala hadice od trubky, takže sem jenom dotáhnul závit :) Kdyby mělo dojít k výměně celé koncovky, bylo by to o moc složitější.

Nakonec mě přepadla taková divná nálada a já neměl doma stání. Vyrazil sem ven projít se po okolí, ale ani to mi nepomohlo. Nakonec sem se doplazil domů s utkvělou představou, že si doinstaluju win a kouknu na film. Až na to, že sem si pustil dva filmy a ani u jednoho nevydržel, se mi to povedlo. Nakonec sem vytuhnul u Discovery a usnul kolem půlnoci.

Výsledek? Další zbytečný den. Nevim, nějak mi chybí energie do života a nejspíš se s tim budu muset poprat sám. Před dvěma lety se mi povedlo se celkem oddepkařit, a chuť do života se tehdy objevila nějak sama. Teď nemůžu říct, že bych se potácel v depresích, ale vůbec nic se mi nechce. Skoro ani žít, i když to zní hodně divně. Prostě mě to nebaví.

pondělí 9. září 2002, 12:51
Po obědě zase trocha normální práce. Končim jako zvedač telefonů a du dělat montéra Váňu :)

pondělí 9. září 2002, 11:45
To byl zase víkend. Stalo se toho až moc, od dobrýho tripu, přes hodně špatnej trip, až zase do klidu, projížďku na kole, kalbu a já nevim co všechno. Nebo vlastně vim... Zase po delší době můžu říct, že tenhle víkend mi skutečně něco dal. Mám pocit, že mi v hlavě někdo pořádně uklidil, všechno přerovnal, vyluxoval a umyl okna.

Vzhledem k tomu, kolik toho musim stihnout v nejbližších dnech, asi bylo na čase se dát trochu do kupy. Čeká mě spousta běžného zařizování, po těch měsících sladce proflákanýho života se mi ta představa vůbec nelíbí.

pátek 6. září 2002, 15:27
Konečně padla. Ještě cestou domů od Míry zaskočim do krevní banky zapojit čtečku čár. kódů a tradá domů. Jenom ten déšť mi dělá starosti. V tomhle počasí se na přehradu pojede na kole dost těžko. No nějak to dopadne, tak vzhůru ke světlým víkendovým zítřkům :)

pátek 6. září 2002, 10:16
Tak dneska to vypadá na masakr den.

pátek 6. září 2002, 8:01
Hurááááá, a je tu pátek. Den v práci začal pěkně zostra. Ani sem se tu neohřál a vleču se na barák. No co, aspoň mi při tom ubyla práce, druhej komp si Harmas hned odvez zase zpátky. Holt reklamace :) Já se s tim kompem aspoň nebudu crcat. Takže 3 2 1 Goo. Ať sem rychle zpátky.

čtvrtek 5. září 2002, 16:09
Du dom, zítra je taky den.

čtvrtek 5. září 2002, 10:44
Tak sem začal psát dlouho slibovanej deník jednoho dne. Sám sem zvědav, co z toho večer vyleze.

čtvrtek 5. září 2002, 7:48
Dneska sem šel do práce s pocitem, že se bude dařit. Pořešim si svoje věci u kompu a zmizim na dílnu a konečně zlikviduju ty keply k přeinstalování. Večer se k tomu nečekaně přidala možnost, že si dam ranní brčko na cestu a...

Budík, spim, pustí se televize, spim, druhej budík, uááááá zííííív, no joo. Od sedmi dělam, v 6:50 vstávam, 7:10 nemam papírky, 7:11 plnim šluknu, 7:40 jsem v práci a příjemně zhulen. Nikdo po mě nic nechce, zatim se daří všechno podle plánu. :p) Až podezřele dobře načatý den. Snad se mi podaří dobrou náladu neztratit a podržet si jí až do večera. Odpoledne mě totiž čeká příjemná povinnost - návštěva obou babiček...

středa 4. září 2002, 17:52
Konečně du domu. Ale co, nic zvláštního mě tam nečeká, tak mi to ani nijak neštve. Kdyby se člověk aspoň moh podívat na televizi... Ale solidní filmy dávaji v nehorázně nešikovných časech, takže z kulturního zážitku není většinou nic. Zrovna včera.

Vlastně náhodou sem zachytil italský film Ratataplan (Komická dobrodružství nezaměstnaného inženýra, kterého postaví na nohy "živá voda". Italský film (1979). Hrají: M. Nichetti, A. Finocchiaroová, E. Angelilloová, R. Topor... Scénář a režie Maurizio Nichetti (V italském znění s titulky)). Bezvadnej film, zaujal mě asi po dvou minutách, a to sem se díval odprostředka. Tohle si tak natočit, nebo stáhnout... Byla by to perla ve sbírce. Jenomže, jenomže já to ani nedokoukal. Usnul sem asi půl hodiny před koncem. Ono dívat se do půl druhý na film a pak v šest vstávat neni nic moc, takže gultůra šla zase do... do toho, do kelu.

středa 4. září 2002, 14:07
Nevim, jestli je to mnou, nebo mam takový štěstí, ale ať pracuju v jakýkoliv firmě jako cokoliv, vždycky mám hafa práce a ostatní se flákaj. Aspoň já mám takovej pocit. Zrovna teď. Od rána lítam po baráku, k normální práci na dílně sem se ještě nedostal a nevim kdy to budu dělat. Jako normální zaměstnanec asi přesčas. Ale jako po civilkářovi to po mě nemůžou chtít, abych tu zůstával dýl a něco dělal. To jim teda nesežeru.

středa 4. září 2002, 8:49
Hurááááá, tak mam v kompu zase vypalovačku. Dík Fistovi, co teďka dělá místo mě v práci, mám zase na čem smažit. CDčka pochopitelně... :) Už delší dobu se chystám sepsat takovej 'deníček civilkáře'. Nebude to moc zábavný, ale spíš jenom tak pro zajímavost, jak taky může vypadat civilka :) Třeba to někdy klapne, dneska to zas nevyšlo.

úterý 3. září 2002, 16:03
...a nedočkaly se. Do jednoho sem teďka nacpal paměti a nechám běžet přes noc instalaci. Přece tu u toho nebudu zadarmo sedět a koukat na procenta. Místo instalování sem skončil v serverovně a oživoval polomrtvou Darju (=server nejen na stravovací systém). Takže zejtra asi začnu několika telefonáty s nervózními majiteli kompů, co stojí ve sračkách u mě na stole. Maj smůlu, pracuju do výše svého platu. Teda i přes ni, ale nepřehánim to.

úterý 3. září 2002, 10:55
Poledne na krku a já pořád nemám nic hotovo. Asi to tu zapíchnu a zavřu se na dílně. Tři rozebraný kompy čekaj...

úterý 3. září 2002, 8:04
Včerejší večer se vyvinul nečekaně, netradičně a přesto báječně. Nikam sme nešli kalit, nic se vlastně nedělo. Jenom sem si z posledního zbytku ubalil brčko a vyrazil do podvečerní Plzně. Občas mě to bere, že takhle vyrážim na průzkumný výpravy. Pozoruju tenhle efekt už tři roky a pravidelně mě to chytá na podzim. Mlhy, pod mrakem, Slunce zapadá, teploměr ukazuje svejch 15 stupňů a já lezu mezi poli okolo sídliště, koukám na město a hlavou mi lezou všelijaký sračky. A právě tohle sem podniknul včera. Krásně sem si pročistil hlavu a bylo mi nádherně. Snad mi tahle nálada vydrží zase pár dní...

Když sem tak chodil a vzpomínal, kde sem už takhle byl, uvědomil sem si že sem tu už vlastně byl všude. Tohle město mám celkem sešlápnutý, po obou březích všech řek. A přesto mě to s úderem podzimních mlh táhne ven, i když objevovat už neni co. Kromě pohledů na město, ty se neokoukaj asi nikdy.

pondělí 2. září 2002, 14:17
Božíííí, tak sem našel, vypálil (špatně), ztratil a znovu našel Dephi 7. Teď už je jenom znova vypálit (dobře) :)

pondělí 2. září 2002, 13:25
Se picnu... všichni tu maj dovolenou, je nás tu jenom půlka a práce jak nasr... Musim se naučit, aby mi to bylo jedno. Prostě padla a basta.

pondělí 2. září 2002, 8:29
A máme tu září. Frackové se vracej do škol, město se zaplňuje a počasí začíná bejt o něco studenější. Suma sumárum, blíží se podzim. Formálně sem konec prázdnin (který sem neměl) oslavil v pátek kalbou v Jedové chýši - nově otevřeným klubíku, kterej příjemně překvapil. Příjemná obsluha, dobré prostředí, junglík, fotbálky, ... Co víc si přát. Aniž sem se o to snažil, byl sem tak hrozně, že mi utekla většina okolního dění. Ještě teď se dozvídám, co všechno se okolo mě stalo a nestačim se divit.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 10.10.2002 8:23   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]