motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

úterý 30. září 2003, 14:57
Po úplně zbytečnym vejletu přes celou nemocnici k zamčeným dvěřím dumám o marnosti všeho konání, lidský blbosti, neochotě jakkoliv spolupracovat a hlavně o tom, že by bylo načase to tu zabalit a jít domů.

úterý 30. září 2003, 13:33
Realita mě donutila poprat se s leností a začít pracovat. Intenzivně. A jak se to sere a sere, předemnou jenom roste fronta kompů k přestavbě, přeinstalaci a vůbec sraní se s nima. Ještě že nám šefík poslal mimořádnou várku práce v hezký excellovský tabulce. To se mi hned líp dělá, když před sebou vidim ty řádky a sloupce práce :)

úterý 30. září 2003, 8:31
Teda jakou já měl dneska chuť zaspat... nějak se mi to povedlo přemoct a tak sem dorazil do práce relativně včas. Psychicky se připravuju na výlet na neurologii a ani trošku se mi tam nechce. Asi se necham zneschopnit s diagnózou totální nepracóza. Nebo něco takovýho...

pondělí 29. září 2003, 9:53
Je to blbý, ale novej tejden začínam povzdechem o nedostatku spánku. Prostě za tenhle víkend sem se vlastně nevyspal a tak je moje chuť pracovat blízká nule. Zato peněz sem utratil až nehorázně moc. Vlastně až tak moc, že mi z toho je nedobře. Příjemným překvapením byla cena, za kterou dopravujou Český dráhy cestující se skupinovou jízdenkou. Příjemným překvapenim bylo i relativně chladno v Roxy. Zbytek byl takovej... no divnej. Zkusim něco sepsat, vzhledem ke stavu peněženky po víkendu budu teď nejspíš aspoň měsíc sedět doma na prd... na židli. Tak nejspíš budu mít i čas dopsat reprty z akcí, co sem slíbil a nedodal. Pokud si teda vzpomenu, co a jak se dělo :)

pátek 26. září 2003, 8:44
Juchů, pátek. Dneska by měl bejt pohoda den. Přežiju to nějak v práci instalací tří kompů, doma vyvenčim papoucha, umeju koupelnu abych to nemusel dělat v neděli, vyměnim grafiku v kompu a přesunu se i s nim ke Standovi. Tam už bude LEE pařit, takže já jenom sestavim svoje herní nádobíčko a přidam se ke hře. A v tom duchu bych rád strávil čas až do sobotního večera (nějaká dávka spánku tam asi bude), když vyrazíme do Prahy na Moving Fusion. A tam začne rachot :)

V neděli ráno kolem sedmý budu doma, dam si pár hodin spánku a tradá na turnaj zahrát si a zapsat tým do ligy. No a bude neděle večer. Tolik k plánům na tenhle víkend. Jak to nakonec dopadne, nikdo neví. Ale poreferuju...

čtvrtek 25. září 2003, 9:41
A-Keramika má zajímavou reklamní akci. Ke každýmu metru dává pivo zdarma. Kam ten svět spěje, teď už se krámy předháněj, kdo svoje zákazníky víc opije...

čtvrtek 25. září 2003, 7:35
Včera odpoledne proběhla klasická změna plánů. Původně sem chtěl posedět u Míry, pak zajít za Gomézem a nakonec spát. Ještě sem byl doma a volá LEE: Stav se u Standy, naberete jeho kompa a zapaříme u nás doma. OK, u Míry sem ani neposeděl, jen tak proběh kolem (stejně chtěl spát) a razil za Gomezem. Jenomže sem tam byl o hodinu dřív, takže nebyl doma, ale v Carrefouru. Fajn, necháme to na jindy a já pospíchal ke Standovi.

Toho sem našel pařícího SplinterCell. Měl doma kontrolu ze sociálky, bolí ho břicho a... a tak na pařbu peče a nejede se nikam. Uááá, tak to nemoh zavolat nebo tak něco? V klidu sem moh bejt u Míry a pak si vyřídit filmy u Goméze. Nojono.

Takže sem se povaloval na gauči, sledoval gamesu jako film a vyčkával příchodu LEEho. Nakonec se objevil kolem desátý. Zakouřili sme, poseděli a před jedenáctou se vyrazilo dom. Odvez sem ho na Bory a pak mi došlo, že sem u Standy nechal SOF2, který si pučuju už asi tejden. Tak zpátky, pak s cédama domů, nainstalovat, zkusit a... SHIT. Ono mi to neběží, gamesa se cukala jako blbá. Fakt by to urgentně chtělo novou grafiku.

Ani sem to neodinstaloval, přecejenom už bylo čtvrt na jednu. To mě čeká dneska odpoledne, až přečkam den v práci, rozbitej komp náměstkyně pro zdravotní péči, knedlík v krku, pálení v nose atd. Přijdu domů, vyhodim Soldiera, pustim muziku a usnu.

Vstávat nechci dřív jak v devět večer, pomalu se oblíknu a hurá do Inspiralu poslechnout si Martina s Keglym, zakopat tréningově fočus, domluvit přihlášení do ligy na nedělnim turnaji, domluvit sobotní cestu na Moving Fusion do Prahy. A kolem půlnoci bych se velmi rád viděl zase v pelechu.

Moving Fusion

Když tak nad tim přemešlim, je to celkem pohoda život. Vyměnit ještě civilku s nulovym příjmem za pohodovou nebo normální práci s adekvátnim příjmem (pokud možno v Plzni, od Prahy se mi fakt nechce, i když plat by tam byl asi větší) a byl bych celkem spokojenej. Vlastně bych si žil jak prase v žitě.

Jak mi dneska připomněl jeden mail, někdy je i pakárna na civilce vlastně krásnej veget a život na klidno. Sice bez svolení, ale totálně neadresně tu chci zkopírovat kousek zprávy o záludnostech života. Aneb "jak taky může vypadat pracovní den".

..."pokud me neprobudi budik, tak zakaznik okolo 7, pokud se tak nestalo v noci" ... ..."nejakej pruser v praci? diky zestihleni mame jen jedineho servisaka (ja), ktery musi byt na mobilu 24 hod. az do pristiho leta - zadny chlast, zadna dovca, zadna kalba, porad 3km od firmy a az do pristiho leta slouzit 24hod denne. pokud zklamu, vyhazov"...

No prostě zlatá nemocnice.

středa 24. září 2003, 14:41
Neuvěřitelný. Ještě nebylo ani poledne a já mam všechno hotovo. Nemám co dělat :)

středa 24. září 2003, 7:30
No dyť to řikam! Teď volali z dětský, že už nemam chodit a počítač funguje. Že by tam nastoupil někdo novej a s kompama schopnější?

středa 24. září 2003, 7:16
Po práci jenom krátká zastávka doma, vyřešení neodkladných záležitostí a dal sem si procházku přes sídliště za Standou. Chvíli sem ho pozoroval, jak hraje TC's Splinter Cell (konečně našel killovačku, která je česky), pak chvilka poslouchání muziky a nakonec sem tam málem usnul únavou na gauči. To by se mělo rozhejbat, ale jak? Zajdem mezi lidi. Tak jo.

No a v osm večer sme se sebrali a ještě s Kyliánem si vyrazili si zakopat. A vyšlo to... grog na zahřátí, pár her, malý pivko a hurá domů. Ještě se mi povedlo skouknout Yes Minister na BBC a pak už jenom spánek s muzikou linoucí se potichu z bedýnek. Zkrátka a dobře, odpočívací odpoledne, relativně nenákladnej večer a sladkej (a dlouhej) spánek. Co víc chtít jako start do dalšího dne.¨

Dokonce nic nemám v úkolech a tak v podstatě nemám co dělat. Tak tohle sem chtěl napsat na konec dnešního ranního záznamu, jenomže to neklaplo. Ještě než se mi povedlo všechno nadatlit, už mě posílaj na kojenecký - v pracovně nejde počítač. Celkem se děsim, co to bude za hovadinu. Pravděpodobně zapomněli heslo. Uvidim až tak dorazim.

úterý 23. září 2003, 11:08
Fotografický koutek: Plzeň černobílá i barevná industriální.

úterý 23. září 2003, 10:47
Včera večer sem vytuhnul u Standy doma, zajezdili sme si formule, popili muškátový vínko, dali řeč - no a najednou bylo půj jedný. Po vyčerpávající cestě asi deset minut z kopce sem sebou jenom tak praštil na gauč a usnul jako špalek. Ráno, vstávat, nééééé. Tak nevstanu, zaspim. (to je zodpovědnost....) Kupodivu mi to celkem prošlo a tak teď udělam nejnutnější a za chvíli už bude konec :)

pondělí 22. září 2003, 13:47
Ráno se moje představa pondělního dopoledne točila kolem kompu Ing. Ženkový z biochemie. Akutně mě dispečerka vyslala na barák, pak ještě zajdi sem, ještě tam a bylo poledne. Oběd a další akutní cesta na krevní banku (odhlásit a přihlásit ty nemehla k síti). Jsou dvě a na kompa sem se ani nepodíval.

pondělí 22. září 2003, 7:31
No... wíkend skončil a nevim vůbec co dřív. Práce, maily, web, ... prostě peklo. Co je horší, že už dva tejdny průběžně na mě něco leze, na rtu opar, v krku škrábavo atd. Prostě nejradši bych se hodil marod a pěkně si lebedil doma. Jenomže to nejde, práce je moc a času málo. Shit.

Přes víkend se nedělo vlastně nic moc extra. Snad akorát sobotní akce v Inspiralu, kdy nedorazila "hlavní hvězda" a tak se za gramce postavili prakticky všichni domácí. Výsledkem byla nechutná kalba, kdy sem odcházel po půl druhý ve stavu "nemůžu už ani sedět". Naštěstí pud sebezáchovy ještě fungoval a tak se mi povedlo k nelibosti spolukalících zdrhnout ještě před totálnim kolapsem a asi o dvě hodiny dřív než ostatní.

Nedělním následkem bylo vstávání odpoledne a pak začal zvonit telefon. S určitym zpožděním se mi povedlo reagovat na zprávy a telefony typu "Co děláš? Stav se tu na brko." a tak sem se domů vrátil v ne zrovna střízlivym stavu až kolem čtvrt na devět večer. Doobrý je to, mátinka se ještě nevrátila, takže teď rychle. Papouškovo klec vyklidit, utřít nádobí, umejt koupelnu a záchod, vyluxovat aspoň v kuchyni a u dveří do bytu... a bum, zrovna dorazila, když sem končil s luxem. Bezva, aspoň něco se povedlo stihnout. Oblík sem se a vyrazil sa Standou (neni Standa jako Standa, jsou tu dva) ukázat mu PQMagica a jak se s nim narába. No a to už bylo vlastně všechno. Nakonec jenom pár desítek kilometrů v TrainSimulátoru a spánek.

A ráno tu bylo až nechutně brzy.

pátek 17. září 2003, 15:10
Pekelný dva poslední dny. Spousta práce a zařizování. Plus k tomu několikanásobná změna plánů na dnešek. Původně sem měl téměř rovnou z práce ject do Sedlece na nějakou chatu konzumovat sud piva s ostatníma lidma z práce. Z toho sem se vyvlík, zlákán vidinou čerstvě uvařenýho ganjamlíka, spojenech kompů a pohodový akce u Martina na bytě. Nakonec i tohle padlo a razíme s Mírou na pivko a pak někam do města. Zkrátka a dobře, všechno je jinak. Vědět tohle dopředu, jel sem na soudek a byl klid. Člověk nemá vybírat z nabízenejch programů na víkend, nebo nakonec přebere :)

středa 17. září 2003, 7:44
Sem ospalej, otrávenej a zase na mě něco leze. Pálí mě v nose, kašlu a tak. Už mi to štve, nebaví mě mít pořád kapku u nosu. A tim asi končí dnešní ranní zprávy. Práce mam moc, času málo, nálady ještě míň a včerejší uhozenej večer mi taky nepřidal. To je tak když člověk vyrazí proslechnout si drumík a najde rychtu. Tak aby tu bylo aspoň něco zajímavýho, přeposílám co mi přišlo mailem.

V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm mstíě. Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao cleek. Zjíamvaé, že??

středa 17. září 2003, 9:12
Včera sem si dal k večeři rohlík a tuňáka se zeleninou v olivovym oleji. Pohoda. Zbyla mi od včerejšího oběda, tak sem posnídal hrušku. Pohoda. Uplynula hodina a pohoda je pryč. Dalo by se říct, že tohle už je všechno, jenom pohoda ne...

středa 17. září 2003, 7:12
Ne u vě ři tel né. Původně sem si myslel, že ráno si přečtu poštu, prohlídnu weby a půjdu na dílnu v klidu pracovat na imagi W98. Prdlačka, ještě sem ani nepřišel do kanclu a už mě na chodbě odchyt Michal, že prej jestli bych nezašel na hematologii ke Štambachový. Nejde LISnet a nic o tom neví. A představa klidnýho dne vzala definitivně za svý.

úterý 16. září 2003, 10:39
Dopolední kafčo a jdu třídit manuály. Knížek od boardů je tu asi tuna, chce to vyházet duplicity a najít jednu konkrétní. I to je práce civilkáře :)

úterý 16. září 2003, 7:33
Ufff, to byl zase rachot. V Inspiralu sme se měli v šest sejít na první schůzku novýho ligovýho teamu. Jako obvykle se to nepovedlo a dorazili sme jenom čtyři. No nic, zakolem si i tak. Nekonec se tam objevil i Třešni a tak se z toho stala regulérní bitka. Dostali sme od nich úplně strašně (ono hrát proti prvnímu v zpč. lize a asi třetímu v celostátnim žebříčku....), ale na asi šestej pokus sme se Standou uhráli 6:5 a to jde v tomhle případě považovat fakt za úspěch :)

Pak už jenom posezení u LEEho doma u čaje (s rumem) a dlooouhá cesta domů, bohužel zase celkem pozdě. Chtěl sem si sice ještě zagamesit, ale to se moc nepovedlo a já vytuhnul u televize. Asi v půl jedný sem si uvědomil, že spim a že by asi bylo dobrý vypnout obrázky. Tož učinil sem tak a... od tý chvíle sem sebou v pelechu házel a nemoh spát. Teď mám hlavu praštěnou z přetrženýho spaní a to mě čeká celej den a pak ještě Stavomont.

pondělí 15. září 2003, 7:36
První zápis v novém týdnu, tak teď ještě vymyslet, jestli bude aktuální, nebo shrnující. Možná obojí, vezmu to postupně...

Pátek i sobota by se daly shrnout slovy "alkohol - THC - stolní fotbal", ať už na bytě nebo v Inspiralu. Vrcholem všeho byla "krátká" návštěva v sobotu v noci (příchod asi ve čtvrt na jednu ráno), kde do nás bylo vpraveno několik brků, čtvrtka kulatý (setkání s touhle substancí zase tak po roce, roce a půl) a jeden film (Slídilové konkrétně). Domů se mi povedlo doplazit se kolem pátý ráno a ještě sem začal hrát Trona. Takže pokus o spánek asi až v sedm ráno, když venku cvrlikali první promrzlí ptáci.

Tomu odpovídala i proflákaná a prospaná neděle. Nakonec sem se dostal ven z bytu až kolem osmý večer, zašli sme si ještě zakopat a pak už hurá dom. Vlastně nejdůležitější výsledek víkendu je rozhodnutí zapsat se a začít hrát ligu. Mohli bysme mít i celkem slušnej tým, tak tentokrát už to prostě musíme dotahnout do konce :)

No a máme pondělí ráno, všude mlha hustá tak, že by se dala krájet a možná ještě dál. Teploměr tvrdí něco o deseti stupních a já mam kapku u nosu. Brrr, to je humus. K osmý vyrazim na barák. Na mikračce nejde monitor, vyměnim cartridge v tiskárně tamtéž a za rohem u sekretářky přednosty kliniky biochemie a hematologie hučí prej nějakej větrák v kompu. No tak já razim.

Hihi, ještě malá odbočka. V rádiu právě řeší různý styly oblíkání, péči o zevnějšek atd. Teď zrovna zjistili, psáno pozér (nikoliv poser), čteno [pouzr] je například skejťák, kterej udělal tu zásadní chybu, že si zavázal tkaničky od bot. Což je ještě horší, než kdyby ho někdo viděl s pouzdrem od houslí. No comment.

pátek 12. září 2003, 8:03
Výkřik do tmy. Typický návštěvník tohohle webu má Win98, 1024x768x32bit, MSIE 5. Chjo, to je úroveň... :)

pátek 12. září 2003, 7:06
U Míry všechno proběhlo v nejlepšim pořádku. Rozběháno, uděláno, hotovo. A to si ještě pořídil novou televizi a DVD přehrávač (obojí těžkej low-end za 9 litrů dohromady :) Postihlo mě tedy ještě ladění a nastavování, aspoň bylo co dělat místo koukání na procenta... Pak ještě zastávka doma a hurá do Inspiralu.

Tam byla překvapivě spousta známejch z Adrie, což nejspíš způsobil fakt, že v tam maji dva nový Rosengarty a tak se tam přesunula spousta fotbálkovejch maniaků. Proběhla spousta her (ó jaká to pohoda si konečně zahrát na normálnim stole...), pár brček a vzzzum - akorát mi ujela poslední tramvaj. Čekat na Nko a courat se hodinu po městě se mi nechtělo a tak sem se vyspal u LEEho na gauči. Ještě přeřídit budíka na telefonu a dobrou noc.

Ráno pěkně procházka vstávajícím městem, přesun do práce a nakonec sem tu byl dřív než normálně z domova. Provar je, že si musim dneska pro vejplatu na Bory + zaplatit telefon, ale složenku mam doma. Teď musim teda bleskem dodělat komp přednosty ARK, pak hurá domů pro složenku, na Bory pro peníze, na poštu zaplatit Paegase a zpátky do práce. Ještě někam vmáčnout spravení zásuvky na popisovně prvního CTčka a už bude konec.

Na podvečer sme pozvaný k Liborovi do "jeho" hospody (ona je to teda spíš herna), tak tam z práce vyrazim na otočku domů, udělam Berťovi klec a vyrazim tam.

Teď už jenom kafčo, Kasalovo komp... prostě du něco dělat.

čtvrtek 11. září 2003, 16:42
Hotovo, ještě zadeklovat a razim k Mírovi na finální dokončení instalace. A musim se tak trochu pochválit, fakt se mi to povedlo :) Následuje chvilka s počítači, kdo nechce, ať dál nečte...

Na začátku disku je dedikovaná 15MB partition s XOSLem (momentálně nefungující homepage). Za ní sedí 4GB partition s hodně ořezanejma Win98 a zálohou systému. Pak 10GB na WinXP a zbytek do 80GB kapacity disku je na data. A fungování?

Po bootu se na dvě vteřinky objeví XOSL a automaticky nabootuje XP. Když se během těch dvou vteřin zmáčkně ESC, je možnost výběru mezi normálním bootem XP a přeinstalací. Po výběru přeinstalace se spustí Win98 v commandline verzi. Vypíše se varování o ztrátě dat a po odsouhlasení přeinstalace (všechno v .batu) se spustí Symantec Ghost. Ten už automaticky ze zálohy ležící na tom Win98 FAT32 disku obnoví NTFS XP partition a restartuje počítač. Pokud nedošlo k potvrzení přeinstalace, komp se restartuje.

V obou dvou případech pak všechno pokračuje od začátku. Buď naběhnou původní XP před přeinstalací, nebo čerstvě nainstalovaný XPčka. V těch už ale jsou kodeky, NERO, TotalCommander a podobný "nutnosti".

Efekt je v tom, že v případě problémů si to Míra přeinstaluje během čtvrt hodinky sám a já se s tim nebudu muset patlat další dva dny. Prostě paráda :)

Kdo má zájem o technický detaily týhle šílenosti, klidně se ozvěte.

čtvrtek 11. září 2003, 7:22
Téma terorismus k dnešnímu datu vynechám, protože toho bude všude stoprocentně víc než dost. A tak mi vlastně nezbývá než konstatovat, že pro samou práci s Mírovo kompem, kterou mám po normální práci s nemocničníma kompama, sem včera odcházel směrem k domovu až v deset večer. Teď jdu pokračovat a... a tak se vlastně neděje vůbec nic zajímavýho. Tož mějte se rádi, množte se, žerte se, nebo jak chcete. Maucta.

středa 10. září 2003, 16:22
Sedim, koukám jak lezou procenta a chorá hlava tvoří myšlenky z ničeho. Myšlenky táhnou hlavou a za sebou nechávaj pachovou stopu. Naprosto bezdůvodně přišla na návštěvu Beznaděj.

středa 10. září 2003, 14:11
Vypalujete? Tak vypalujte, ale bacha ať to nespálíte! :-))

středa 10. září 2003, 8:00
Včera večer sem psychicky nevydržel pomalost zálohování a vyrazil s LEEm na kopec. Brčko, výhled z výšky na svítící město. Prostě luxus :) Nakonec sme ještě zkoumali možnosti stahování giga mailů během deseti minut (povedlo se kupodivu) a TRON 2.0. Zajímavá gamesa, která mi doma běží v tak mizernejch detailech, že se s ní skoro ani nemá cenu zabejvat. Ale na solidnim kompu je to pokoukáníčko :)

Jo a málem sem si včera sehnal práci. Tedy sehnal... bylo mi nabídnuto (doslova) místo technika v krámku s kompama. Nedohodli sme se hlavně z časovejch důvodů, ale aspoň sem to místo přepustil Lubošovi, co od konce civilky marně shání nějakej rozumnej job.

úterý 9. září 2003, 19:21
Sedím v práci, čekám až se odzálohujou giga dat z Mírovo kompu a někdy večer vyrazim za LEEm na Slovany pomoct mu se stěhovánim stolu. Pouštím si Plastic Surgery od Hospital Records (ironie osudu, že v nemocnici) a koukám, co se vyvine z dnešního večera. Padá ně mě prapodivná nostalgie po věcech co mě minuly, po uplynulých letech. Snad jednou bude líp.

úterý 9. září 2003, 10:15
Test bety od Office2003 dopad nad očekávání výborně. Všechno funguje, veškerý nastavení se přenesly, Outlook je (po připojení k W2k doméně) vynikající. Prostě bez připomínek (zatím). Konečně už to má i fičuru TheBat!a, kterou sem netopýřím uživatelům celkem záviděl - pidipopupokno s krátkym náhledem právě příchozího mailu.

úterý 9. září 2003, 7:52
Bezvadný pondělní odpoledne s večerem. Dorazil sem domů, chvíli se mrcasil po bytě a přišlo na mě spaní. Výsledek? Návštěva v Hajanech od šesti odpoledne do půl sedmý ráno. A navrch se mi povedlo zaspat, takže speedy vstávání a přesun do práce. Doma sem nechal kapesníky, indulonu na likvidaci klouzačky pod nosem, protikašlový tablety, ... no prostě všechno. Čeká mě super den.

A to jako bonus musim odpoledne zajít k Mírovi domů, vyzvednout si jeho kompa a jít mu ho zpátky do práce přeinstalovat a vyspravit. Ale co, spal sem včera, dneska nemusim.

pondělí 8. září 2003, 15:25
První pracovní den v týdnu a hned nabitej prací. Výsledek? Nálada total pod psa. Už abych byl doma, nebo aspoň někde venku na louce s výhledem na město. Procházka mi udělá dobře. Doufam teda.

pondělí 8. září 2003, 7:14
Víkend z velký části proleženej doma, jenom krátký posezení u Standy (odešel sem kolem půlnoci, session končila v devět ráno....) a zbytek byl spánek a likvidace horečky.

Pondělí, že by se z toho jeden zvencnul. Práce hafo, teplota, kašel a rýma. Hodit marod se nemůžu i když bych rád, je mi blbě a nezbejvá než to nějak přežít. Chjo. Du dělat.

pátek 5. září 2003, 9:05
Produktivita práce jak stehno. V sedm příchod do práce a než stihnu přečíst maily, přečíst zajímavý články z webu, prohlídnout YP&friends weby, vyřídit pár telefonů, koupit si sváču (dneska plátek sekaný a sojovej rohl) no a máme tu devět. Než vyřídim poslední drobnosti z ranního rituálu, bude půl desátý. V deset mám bejt někde na baráku, tak to si to akorát tak připravim a pomalu můžu vyrazit. První dvě-tři hodinky v práci se prostě nedá pracovat. :) Základní podmínkou ovšem je pracovat na civilce ve státní instituci, a nebo se to takhle dá provozovat i v normální firmě?

pátek 5. září 2003, 7:22
A je tu pátek, svátek všech pomatenců. Jééé já mam svátek, tak dárky. Kde sou dárky? Já chci něco dostat!

No... necháme toho, když už tu troubim do světa kdejakou hovadinu, tak aspoň trochu seriozně, žejo. Část bandy včera odjela do Prague mrknout se na výprodej zesíků a podobnej zvučících hovadinek a tak to byl ideální den na obchůzky po Locháči a distribuci dat. V plánu bylo kopírování u Goméze, instalace antiviru u Kvjetaaka a pak možná trocha gamesení u Standy, doma stříhání obalů na CD a spánek. Tolik suchá teorie, praxe byla úplně jiná (jeko obvykle).

Byl sem u Goma tak pět minut a začal balit "pracovní pomůcku". Po chvíli ještě jednu a tak se kopírování zvrhlo ve vybírání, pálení (cd), pálení (špeky) a kopírování. Vytuh sem tam skoro na tři hoďky a solidně nabořen vyrazil za panem zeleninou.

Dorazim ke Kvjetaakovi a tam na stole leží brko. Situace se v mírné variantě opakovala a tak kolem desátý večer můj už značně THC podvlivózní mozek stornoval zbytek programu a tlápak sem si to sídlištěm k domovu. Už sem nedal ani obaly na céda, ani film ani gamesu ani nic. Zahnal sem žravou přídělovym balíčkem a pak prostě vytuhnul na gauči. Aspoň sem se moh uklidňovat, že před pátkem bych se měl pořádně vyspat. Tak o hodinku víc, než normálně přes tejden. A tak mě dalších několik hodin obklopila krajina snů.

A co nějakej obrázek? Jasně... A před víkendem by to chtělo něco tematickýho ke kalbám a kompům. Co třeba tohle?

gril z kompu

čtvrtek 4. září 2003, 13:54
Totální nestíhačka, ve třech lidech se staráme o kompy v celý fakultce. A i když ještě doznívá prázdninovej klid, lidí už je na baráku jako much a kompy nechodí a nechodí... Co dřív? Nevim, ale současně tři čtyři kompy v různý fázi opravy/reinstalace je normál. Blee.

čtvrtek 4. září 2003, 7:52
To je peklo, ráno mrzne a odpoledne praží slunce. Než sem došel včera odpoledne k tetě na návštěvu a za bráchancem s CDčkama, měl sem propocený triko. Poseděl sem něco přes hoďku a razil zpátky domů uklidit do lednice "dárky" podléhající zkáze.

Najednou cink, LEE je dole před barákem :) Tak sem bleskově dodělal všechno potřebný a vyrazil s nim za Mírou. Tam to ale byla jenom rychlovka, protože už se chystal spát (v 7 večer) a tak sme nakonec chvíli poseděli u Standy doma a zajezdili si formule s volantem. A pohodaaa, jenom to nějak nešlo hrát na amateura, takže sme se pokorně vrátili k jednoduššímu ale akcčnějšímu beginnerovi.

Zkouřenej dorážim domů kolem jedenáctý večer, plnim břuch obsahem nemocničního potravinového balíčku a pak už jenom výtuh u kompu. Vyzkoušel sem betu novýho officu a kromě graficky hezčích ikon, celkově učesanýho vzhledu a přepracovanýho (ale ne až zas tak moc) outlooku sem nenašel žádnou převratnou novinku. Kdybych si měl upgrade kupovat, budu se hodně moc rozmejšlet.

středa 3. září 2003, 15:26
A první změna. Volal Míra, ať se stavíme večer u něj doma. Tim má Květákoslav tak trošku smůlu, jestli nevypadnu od Míry nějak rozumně, budu muset instalaci antiviru odložit (zase) na zejtra.

středa 3. září 2003, 7:50
No a další hnusný ráno. Zjišťuju, že pekelnost vstávání je v nepřímý úměrnosti s počtem hodin od půlnoci a teplotě. Desetkrát sem moh bejt doma už v půlnoci a jít spát vlastně hned, když ráno vstanu a za oknem vidim jenom olejnatou mlhu a tři stupně, začíná se mi dělat špatně.

Mimochodem, pro stěrače sem už nešel, přecejenom v půl šestý už se mi vůbec nikam nechtělo a navíc začalo pršet. A byla zima, takže nakonec sme skončili u LEEho doma.

Na dnešek už je plán jasnej a fakt ho musim dodržet. Po práci domů, pak za bráchancem odnést mu muziku a nakonec ještě vzít antivirus Květákovi, jestli bude doma.

úterý 2. září 2003, 17:08
Konec, balim to v práci a razim pryč. Zkusim zakoupit náhradní díly na vozidlo a mizim do na Slovany za LEEm. Vyrazíme někam na prochajdu, porozhlídnout se po světě, dát si dávku přírody místo paneláků a bude večer.

úterý 2. září 2003, 9:04
Magor. Jsem magor. Minulý týden jsem zachytil upoutávku na zajímavej filmík, několik dní mi trvalo, než sem se dopátral na Existenz včera na ČT2. Přijdu zkouřenej domů, zapomenu na všechno co sem si kdy říkal že chci vidět a vytuhnu na Discovery. Že na ČT2 běží film, co sem chtěl vidět, to už mi nedošlo. Shit...

Částečně mě omlouvá fakt, že v půlnoci sem to zabalil a čel spát, ale Existenz tou dobou běžel sotva půl hoďky. Buď bych u toho usnul, nebo se na sebe ráno vztekal, že sem zase spal sotva pět hodin.

úterý 2. září 2003, 7:21
Člověk míní, náhoda mění a nic není jak se zdálo. Zkrátka a dobře, pro zimu sme zrušili všerejší cestu někam na pivko s Mírou a já měl v plánu vyrazit domů, dát si gamesu a v klidu jít spát. Houbeles. Stavil sem se u Standy s diskem, ten pak potřeboval k LEEmu - tak sem ho tam hodil. Další chvíle sezení u LEEho, brčko, přesun do Pantera na jeden džusík (nebo pivko, jak kdo), fočus (báječná hra, trochu sme se se Standou zasekli na vzájemnym souboji :), ještě druhá phase datatransferu u Standy... no a v jedenáct sem byl doma jako na koni. Suma sumárum šest hodin zpoždění. To je úroveň...

Dneska musim do mototechny k Uhlíkovi pro žárovku do auta, stěrače a pak už to obojí jenom namontovat. Nevim, kolik to bude stát, ale doufam že mi aspoň něco zbyde. Nerad bych si povyspravil vozidlo a zase zůstal švorc.

Jo a mimochodem, začali topit...

pondělí 1. září 2003, 7:44
Začal školní rok, přišla zima. Nevim, jestli se počasí přizpůsobuje náladě velké části populace, ale každopádně venku je nechutná klemra. Víkend byl celkem plnej událostí. Nejdůležitější byla určitě povedená akce ve Stodole. Když to klapne, sesmolim podrobnější report (bohužel bez fotek). Když to neklapne, sesmolim ho doma. Tentokrát už snad nezůstane jen u planých slibů a fakt se mi povede najít čas a potlačit lenost.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 03.10.2003 7:49   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]