motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
Time compression in progress
29. října 2001
Byl sem okolnostmi donucen vstát o dvě hodiny dřív, než normálně. a) máme zimní čas, b) muselo bejt auto v 7.00 v práci. OK, takže vstávám v pů šestý.

Bude to šok, takže preventivně jdu spát v deset. V neděli... Naštěstí celková prohulenost weekendu přispěla k rychlé unavitelnosti, takže v jedenáct hodin už nevim o světě.ícké letectvo opět bombardovalo vojenské cíle v AfgánUeeeeááááááá, cože? Proč sem vzůru? Hraje televize, pustila se, nařídil sem si jí, aha, pondělí, jo auto musim odvezt. MUSIM vstát. Hmm, tak to abych se fakt probral a začal nějak fungovachrrrrrrrrrrrrrIIIIIIIII   III   IIIIIIIII   III   IIIIIIIII   III  IIIII. Sakra ten telefon má děsnej budík. Jo, musim vstát.

Po více více než méně zmateném lezení po bytě vyrážím k autu po půl sedmý.

6.59 sem v práci. První v celym baráku. Faaaaajn. Stíhám spoustu práce, protože na netu nikdo neni, zákošové nevolaj... Prostě pohodička.

Ze stolu zmizelo pár papírů, mam za sebou práci u zákoše, jedno brko s LEEm, teď už se strašně dlouho zapejkám na psaní s lidma, kopírování & pálení & mazání, mailech, vzpurný tiskárně co žere papíry, a mírné psychóze ze šéfový.

A to je teprv čtvrt na jednu.16.40 a experiment se vstáváním brzo úspěšně pokračuje. Stihnul sem o dost víc než obvykle :) Jenom taková maličkost, že pracovní doba mi skončila před hodinou a půl a já tu pořád tvdrnu před nezničitelnou hromadou úkolů. Už jenom skontrolovat inventrurní soupis, prohlídnout aspoň zběžně nějaký fotky z komínů a letim domu. Musim stihnout ještě spoustu věcí, než se ozve Ladis a budem řešit u pivka moje bydlení u něj v podnájmu.

Objektivně stíhám víc věcí, ale přesto, nebo právě proto, se jich ještě víc objevuje předemnou ke zvládnutí.

17:15 jdu domů s hroznou představou co všechno bych měl stihnout udělat a jak rychle.


Doma sem umyl horu nádobí za několik minulých dní, udělal si večeři, a... kopa jídla v břuchu mi udělala čáru přes rozpočet. K umytí koupelny už sem se nedostal. Tak na dvě hoďky sem se stavil za kámošma (Ladis se neozval) a šel domů umejt koupelnu. Neumyl sem jí, protože sem se zasek u Commandosů. Stejná gamesa zrušila i plán jít spát brzo, takže je jedna hodina ráno, koupelna je neumytá, neni vyluxováno, nespim.

Ráno budu zase vstávat ospalej s hrůzou v očích ze všech věcí, co musim stihnout.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 30.10.2001 8:55   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]