motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pondělí 25. března 2002, 10:55
V sobotu se mi udělalo nedobře, v neděli špatně, odedneška jsem oficiálně ve stavu pracovní neschopnosti. Mějte se fajn, ozvu se...

pátek 22. března 2002, 18:01
Touhle dobou už každej normální člověk leze po městě, nebo dokonce sedí doma. Já ne. Tvrdnu v práci, na stole dvě rozebraný Cisca a skládam z nich třetí, abych měl v pondělí co odvézt do Mostu. Uáááá, už chci pryyyyyyč.

pátek 22. března 2002, 9:01
Dnes mám po dlouhé době pocit dobře zvládnutého rána. Vstal sem včas, rychle se vypakoval z bytu a pět minut před osmou už jsem seděl tu za stolem v práci. Skoro o hodinu a půl dřív než obvykle. A to všechno jen proto, že sem si večer u LEEho zapomněl telephoun a ráno cestou do práce mi ho sem přivez. Když si tam budu zapomínat mobil častějš, budu častějš chodit brzo do práce, víc toho stihnu a budu mít víc času na všechno ostatní. Dooobrej plán, odedneška si nechávám telefon u kámoše schválně :))

Pokud jste ještě neviděli film Příšerky s.r.o., doporučuju ke skouknutí. Ze začátku masakr, první třetina filmu je tak trochu nuda zpestřená skutečně dobrými a neotřelými nápady. Pokud se prokousáte zhruba první půl hodinou, tenhle filmeček už vás nepustí. Skvěle udělaná podívaná ve stylu ToyStory, takže nečekejte nijak silný příběh. Kvalita počítačové grafiky je jako obvykle dost dobrá (i když nijak oslňující), takže si v klidu můžete vychutnat fakt super nápady z technického scénáře. Továrna na extrakci dětských výkřiků je natolik extrémní prostředí, že si autoři mohli dovolit prakticky cokoliv. A to taky udělali.... Viděl bych to tak na tři hvězdičky z pěti. Dojem trochu kazí klasicky česká vada na kráse - nepochopitelný překlad názvu filmu. Udělat z 'Monsters, Inc.' 'Příšerky, s.r.o.'...

čtvrtek 21. března 2002, 11:57
Leje, leje a furt prší. Každý ráno vstávám do zimy. Topení už skoro netopí, okna se mlží a člověka z toho všeho vážně přepadá chuť vstávat a jít do práce. A tak inspirován reklamní akcí HyperTesca vyhlašuju Zelené týdny. Akce bude spočívat v tom, že si všichni vždycky po ránu daji brč... ne, už mi vážně hrabe :)

středa 20. března 2002, 15:31
Dlouhá a náročná cesta do Tachova. Sem docela hotovej a to bych měl ještě dělat práci za celej den... Shit. Jediná věc, která mě fakt potěšila sou nový kapsáče, co sem si tam koupil.

středa 20. března 2002, 8:32
Od rána trpim utkvělou představou, že už je čtvrtek a je mi divný, kam tenhle týden zmizel. No nic, aspoň k něčemu je práce dobrá, člověk zjistí, co je za den :)

Jinak už od rána prší, nejedou tramvaje a sem mokrej až na kost. Jedu do Tachova, takže se tu mějte a já razim na cesty.

úterý 19. března 2002, 10:40
Kokain - včerejší filmový večer mě docela dostal. Perfektně zvládnutý film s dobrým příběhem a minimem hluchých míst. Že se to docela liší od polooficiální recenze? No a co. Nedívám se na filmy očima filmového kritika a nemyslím, že každý natočený film je určen pro kritiky.

Tohle je přesně případ filmu, na který se můžete dívat bez zvláštní námahy (kromě námahy sedacích svalů - film trvá přes dve hodiny). Sledujete příběh, většina potenciálně náročných míst je rafinovaně přeskočena střihem a titulkem ve stylu "o měsíc později". V tom duchu by se dalo pokračovat. Ale proč? Jestli vás to zaujalo, proste si to půjčte a mrkněte se sami. Jako nenáročné koukání to lze jen doporučit. Jestli čekáte feťácký film s prokreslenými postavami, skvělým scénářem a složitou stavbou příběhu, ignore this.

pondělí 18. března 2002, 17:27
Lidi na ICQ postupně mizí z práce domů, já tu pořád tvrdnu. Zatím se mi nepovedlo ani pořádně zvládnout pracovní maily, soukromý jenom slyšim jako kníknutí z repráčků, když něco přijde. Ani nevim co přišlo :(

pondělí 18. března 2002, 17:00
Máte rádi Telecom? Čtěte zde, jak to chodí na reklamacích :)

pondělí 18. března 2002, 14:56
Ufff, dnešní den mě vážně dostává. Spousta práce, hory práce, tuny práce, nestíhááááám. Ale co, poučen z minulých měsíců na to peču, a přes ty haldy práce se snažím najít chvíli i na práci "pro sebe". Výsledky zatím vidět nejsou, ale časem by mohly. Tak aspoň pro začátek - nová adresa, na které můžete najít tyhle pagesy:

http://caveman.youngprimitive.cz

Ta stará samozřejmě platí pořád, takže kdo chcete, updatněte si bookmarky.

pondělí 18. března 2002, 14:53
Dalším vyšetřováním se zjistilo, že níže vyobrazený žabák se zove Marty, čímžto zdravím!

pondělí 18. března 2002, 9:29
Sekecmazec. Asi tak nějak by šla zhodnotit zatím poslední akce v Národním domě. Ze začátku to vypadalo, že ani nikam nepojedem, nakonec se ale vše v dobré obrátilo a my vyrazili směr Olmík. Po dobré cestě strašným autem nakonec parkujeme a belháme se do centra.

Akcička začala hned pěkně zostra, před Nároďákem se potkáváme se skupinou žab, ve které se nacházely i pro další dění dvě důležité osoby - Efa a ..... (name & nick už sem zase zapomněl). Efa je jasnej, ale druhá osoba mě v průběhu dalších hodin docela rozsekla.

V podobě žabáka

marty - frog - hulici

si s náma dobře pokel a pohulil, prostě pohoda. Jenže... jenomže přišel i druhej den ráno a všichni sme začali špekulovat, odkud se známe. Nooo, odkud se známe? Ale známe se, že jo? Jooo, známe. Ale odkud? To nevim.

Až dlouhé špekulování přineslo kýžený výsledek. Cestou na poslední CzechTek jsme jeho a kámoše nabrali jako stopaře a pak se s nima potkávali celou dobu :)) Ale jak se jmenoval a kdo to byl... To už zase nevim.

Značně unaven pěti sty kilometry za volantem, několika pivky, mořem špeků a jednou malou tequillou jsem ulehl (se skácel) ke spánku na prvním balkoně někdy kolem jedné ráno.

Probuzení kolem poledne, špek(y) a cesta na dlabanec do bufíku na náměstí. Hakýsek, bašta, cesta zpátky, špeky. A hopla do auta, další pětistovka směr Plzeň. Domů jsme dorazili po osmé večer, vrátili auto, u LEEho doma se srazili se zbytkem bandy a.... kalilo se u fotbálku. Do čtyř ráno :)

pátek 15. března 2002, 9:25
Olmík IV - dovolená - dlouhý víkend - moře špeků - music - friends - YP MEETING NO. 4.

YP MEETING. 4

středa 13. března 2002, 10:41
Včerejší neoficiální dovolená se docela šikla, energie štítů obnovena, warp jádro opraveno, dilitiové krystaly rekrystalyzovány :) Prostě pohoda, zajeli sme na kolech do lesů k rybníkům, zakopali na hřišti hakíska a po tmě se řítili lesní cestou směrem domů.

Nakonec se mi povedlo se donutit k aspoň částečnému úklidu pokoje, takže sem přeskládal všechno co šlo a usnul u toho... Ráno sem se probudil, šlápnul na šroubek, uklouznul po igelitce a málem si nabil hlavu o kolo. Takže sem aspoň částečně dokončil úklid a vydal se do práce. Krásná cesta raním sídlištěm plným slunce a ptačího zpěvu mě fakt naladila a hodina a půl anglické konverzace s fajn učitelkou mi ještě dodala. Teď se zubim ma celej svět, těšim se zítra na školení v Praze a v pátek na cestu do Olmíku. YPWorld is waiting....

úterý 12. března 2002, 14:47
Hulba u Tomyho, posezení u Četníků, TeleTele a kung-fu komedie. I tak by se dal shrnout včerejší večer. Dneska sem do práce dorazil ve dvě odpoledne s příjemným vědomím, že mi to nejspíš projde :) Prošlo... Aspoň že při tý otročině tady má člověk jistou volnost :)

pondělí 11. března 2002, 15:52
Hola hola, to máme venku krásně :)) Člověku je hned líp, zvlášť když takhle pěkné počasí sedlo za fakt fajnovej víkend. V sobotu jsme svezli kompy ke Šmíďákovi domů, zapařili po síti a pan domácí chodil kolem a vyráběl v troubě zelné šneky s listím a špekem. Fakt fajn večer, i Šmíďák si nakonec slušně zapařil. Takováhle akce se určitě nepořádala naposled.

Dnešní LEEho narozky se vyvedly jaxepatří. Před obědem sme dali brčko a vyrazili do jídelny. Fakt super vypadnout z práce, projít se po ulicích, pokouřit si, naplnit prázdný břicho a jít dal něco dělat :) Taky už to tu balim a vyrážim domů. LEE s Mírou jezdí někde na kole, já za mám za chvíli nainstalovat jedny windowsy a pak? To se uvidí....

Aktuálně: i kdyby nevyšlo jedno auto, mám domluvený půjčení služební káry. Takže akce Olmík může v klidu začít. Už aby byl pátek.

pátek 5. března 2002, 10:07
Člověk se ani nenaděje a je tu zase konec týdne. A tehnle week to vzal hodně hopem. Celou středu jsem byl v Praze na školení, včera zas poletoval po Plzni a snažil se vyměnit pár HUBů za SWITCHe, přihodil sem navrch jednu instalaci pevný linky a byl večer. Ufff.

Domů večer dorazil Tomy se svym přenosnym kompem a až dokud nás zívání nepřesvědčilo o nutnosti spánku, pařili sme UnrealTournament. Ladis byl úplně šílenej, až na jedno kolo pokaždý vyhrál s neuvěřitelnou převahou (30fragů, my s Tomym tak 15). Příště mu budem muset zakázat používání skinu paňáčka z Lega. Byl hrozně malinkatej a nešlo se vůbec strefit. K tomu ještě sakra dobře míří a výsledek? Doublekill, multikill, killing spree, unstopable, Ladis is dominating! No prostě hrůza a děs :)

Aktuální zprávy ze západu Čech: venku je zima, svítí slunce, LEE formátuje komp, v Tescu otevřeli KFC, podle kalendáře je MDŽ

úterý 5. března 2002, 12:50
Zastavil jsem se cestou do práce v optice, kde dělá kámoška z gymplu. Pokecali sme, koupil sem si sluneční brýle a šel dál. Doufám že je neztratim, hodně by mě to štvalo. Kdysi dávno sem si koupil Polariody (tehdy za děsnou sumu 700,- Kč) a vydržely mi až do loňskýho jara, kdy sem je někde ztratil. Za minulý rok sem vystřídal asi patery, vždycky něco kolem stovky. Buď se rozpadly, vypadávaly "skla" a nebo sem je někde nechal.

Odedneška už mám zase polarizační skla od osvědčené firmy. Vím, že vydrží. Vím, že se nerozpadnou. Už jenou doufám, že je neztratím. Jo a o šest let po prvním nákupu zdražili přesně o litr, teď mě stály 1700.

úterý 5. března 2002, 10:33
Natruc všem začínám svůj dnešní pracovní den prací na svym webu. NO MORE WORK :) Únorové aktuality byly přesunuty do archivu a březen může začít...

S mírným zpožděním se pokusím shrnout víkend. Transdriver v DVD klubu se moc nevydařil. Hráli tak divnej psytrance, že sme ani nevydrželi čekat a znovu si poslechnout moskevského šílence, a místo toho jsme vyrazili přes Borská pole kolem Kerfůru na Komatsu. Bylo to o dost lepší, bohužel se to zvrhlo docela do bordelu. Opět se našlo pár magorů, který nedokázali nechat na pokoji povalující se cívky kabelů. Dělat kutululů s dvoumetrovou plechovou špulkou na kabel je fakt prča, kdo to nedělá, jako by nebyl :((

Sobota - Filmové odpoledne (The One) další kalba končící v Matrixu. Hráli bezvadně, fakt tolik nových a dobrých tracků už sem dlouho neslyšel. Respect to system Womanz.

Neděle - relax. Odpoledne sme s Mírou chvíli pařili po síti, vyrazili na fotbálek, dostali nakládačku a šli koukat k nám domů na film (The Cube).

Zítra jedu do Prahy na školení, uvidim jak to bude vypadat s časem...

pondělí 4. března 2002, 16:25
O víkendu se dělo docela dost věcí, ale v tuhle chvíli mam tak pitomou náladu, že se mi nechce ani nic napsat. Pondělí je hnus. Jediná aspoň trochu příjemná věc je vyplňování dovolenky na YP meeting #4. Ale jinak... pondělí suxx.

pátek 1. března 2002, 11:06
Venku je zatím krásně, v kombinaci s neobvykle dlouhým spánkem mi to způsobilo mimořádně dobrou náladu. Od rána se kolem sebe usmívam, vyloženě dobrej start do dnešního dne a do nového měsíce. Jen tak dál...

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 15.04.2002 11:54   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]