motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

sobota 30. června 2001, 4:30
Jak říká Ponkie... Na sračky. Totálně na sračky ::)

pátek 29. června 2001, 16:56
Znáte Slávka? Ne?? No to byste měli, protože tenhle týpek to rozjíždí fakt hustě. :-))

pátek 29. června 2001, 14:55
Venku je vedro, mě se chce spát a ukrutně mi to tu nebaví. Aspoň že jsem tu sám a můžu si pustit hudbu pěkně nahlas.

čtvrtek 28. června 2001, 20:32
Pomalu a jistě se loučim s kalhotama a tak sem se s útrpným výrazem vypravil koupit nové. A realita zdaleka předčila moje očekávání. Do prvního krámu jsem vlez s poměrně jasnou představou, co (ne)chci. Stačilo pár vteřin rozhlížení a uuuž sem byl venku. Pohoda, krámů je dost. Ve druhém mi došlo, že si chci koupit kalhoty, ne běhat po městě a shánět, dokud budu mít nějakou sílu. Prostě chci přijít, koupit, odejít.

Asi sem idealista...

Poslední šance, Streetwear u výstaviště. Zatím jsem si tam vybral vždycky...

L... veliký
L... ještě větší
s lampasem, to ani omylem
s lampasem...
s lampasem...
s lampasem...
s lampasem...
s lampasem...
s lampasem...
XL... obrovský
XXL... no jedna nohavice by mi stačila :)
L... no... no... Nemáte je v Mku?

Odpověd prodavačky mě uzemnila. Nemáme, nikdo to loni nekupoval. Ty kluci co sem chodí si to kupujou vždycky aspoň o dvě čísla větší, aby jim to bylo dost velký. Takže jsme menší přestali vůbec dělat.

Super... Takže pokud chci kapsáče kraťasy, musim bejt skejťák s plandavejma nohavicema do půl lejtek :)) No nakonec se mi podařilo najít jedny bez lampasu, co mi nejsou až tak obrovský a nevypadam v nich (až tak moc) jako prkýnkář. Jenom trošku...

čtvrtek 28. června 2001, 9:09
Výlet na Krkavec docela masakr. Kopec jako kráááááva, nakonec už sem měl co dělat, abych tam to kolo vytlačil a nestahlo mě s sebou... Před cestou brčko, nahoře brčko, potom sešup dolů, až k Boleváku. A tam na laviččce u pláže dost vykalený večer. Bumbali jsme šampáňo (zadara), kouřili a tak :) Domů jsem se dostal ani nevím jak...

Ráno zmatený jak lesní včela, honem do práce, připravit to tu na návšetěvu z Prahy, teď jedu honem rychla zpátky na Lochotín, za mátinkou do školy. Odstěhuju domů na balkon botanickou zahradu co je v kabinetu a zase zpátky do práce na "poradu". Začíná to dneska dobře... :))

středa 27. června 2001, 9:27
Večer ještě zmatky v práci, potom už sem neměl náladu na nic a nikoho. Vyrazil sem na kole ven, potkal se s Mírou a nakonec dorazil i LEE. Probrali sme plány na nejbližší týdny, domluvili se (!!) co a jak a vyrazili k Boleváku. A tam sme se jak malý ráchali po kolena ve vodě a... no a zvrhlo se to v bitku kdo koho víc pocáká :) Kdybych si v tom triku a kalhotech zaplaval, byl bych sušší :))

Dneska výprava na Krkavec k vysílači a pak sjezd doluuuuuuu... Kdybych se dlouho neozýval, zabil sem se cestou.

úterý 26. června 2001, 16:15
Asi sem blbej, ale tohle jednání mě vždycky děsně vytočí. Včera sem se s LEEm domluvil, že mi kolem třetí cinkne a pudem se podívat po nějakejch hadrech. Ve tři mu volam, nezvedá telefon.... ve čtyři se objeví na ICQ a vyleze z něj, že eště musí jít s kolem do servisu. Je čtvrt na pět, krámy zavíraji, nikam sem se nedostal, LEE je někde v prdeli a když mu něco řeknu, bude se tvrářit jako že sem blbej. Asi sem, ale prostě když se něco řekne, tak to aspoň rámcově platí ne?

Mam po dnešku nervy na pochodu.... už mě vážně naserou i maličkosti. :(

úterý 26. června 2001, 13:01
To je zase super bordel :-] Všechno se řeší na poslední chvíli a nestíhá... Ještě že mě se to týká jen okrajově. Vlastně na tom vydělám, šéfka padá do Prahy, a já můžu jít ven podívat se po krámech a koupit si něco na sebe :))

úterý 26. června 2001, 10:10
Oh no... to sem si zas naběh. Postavil sem po několika měsících kňučení Báře nový počítač, dokonce se zvukovkou. Teď mě už od rána ničí Ricky Martinem a Richardem Mullerem. Že by pomsta za jungle?

úterý 26. června 2001, 10:08
Tak strup už je dole... naštěstí už mi neteče krev, takže to přestalo svědit a výsledek je více méně pozitivní.

úterý 26. června 2001, 9:48
Včera u jezírka ukázka špekové politiky. A má hulení, ale nemá papírky. Já nemám hulení ale mám papírky. A nezná mě, já neznám A, oba známe B. Já dávám A papírky a všichni hulíme :)

Strašně mě svědí strup, co mám už tak týden na ruce. Možná se přemůžu a nestrhnu si ho zase...

pondělí 25. června 2001, 16:55
Totálně ztahán,zpocen a vyčerpán jsem dorazil zpátky do práce po dlouhé snaze o rozchození asynchonu. Grrrrrr... nesnášim ty všivý modemy :(

neděle 24. června 2001, 17:58
Achjo... koukám na Ponkieho hlášení o Tajmahalu a je mi to tak nějak líto, že poslední dobou nevychází skoro nic. Není čas, nejsou prašule, není nic. Tenhle Tajmahal sme zavrhli a zrovna to bylo dobré. Až příště vyrazím do Ovy, dám skoro litr za vlak a o dalších výdajích radši neuvažuju, bude to provar. Už to vidim... Sakra, jak já nemám rád prádzniny a dovolené. Spoustu věcí bych chtěl stihnout, ale to bych si musel organizovat život sám. Bohužel, pořád mi ho řídí někdo jiný a vypadá to, že bude řídit vždycky :((

Je jenom jediná cesta, jak z toho ven. Osamostanit se, začít žít vlastní život. Jenomže to nejde, nemůžu mátinku nechat světu na pospas, je totálně nesamostatná (i když už je to lepší než dřív :) Ale v tuhle chvíli mám dvě možnosti. Ničit psychycky sebe a tím "zajistit" její relativně spokojený život. A nebo se trhnout, žít si svůj vlastní vysněný pohodový zatím nedosažitelný život ve vlastním vysněném pronajatém 1+KK a zdeptat tím mátinku. A tím paradoxně i sebe, protože nesnesu pomyšlení, že sem jí udělal něco takového.

Prostě mě má v hrsti. A i když se mi povedlo vydobýt si celou řadu dřív nepředstavitelných vymožeností, pořád se jí musím podřizovat, především v organizaci času, kdy kde budu a co tam budu dělat. Co mám dělat, když mi ten prašivej život pověsil na krk rozpadající se chalupu v Horoucích Peklech... Je mi do breku :((

neděle 24. června 2001, 17:45
Vrátili jsme se z chalupy, nemám chuť vůbec do ničeho. Sice sem jenom posekal zahradu, ale mám dost. Nesnáším zbytečnou práci, která mě nebaví. A asi mi moc neprospívá ten zdravý vzduch. Mám otravu kyslíkem :) Prostě se mi chce spát, vůbec si nepřipadám odpočinutý a celkově mi je na prd.

Celkově mínusový den zachránil jenom rozhovor s Bastym, udělalo se mi mnohem líp. Díky kamaráde. :)

pátek 22. června 2001, 20:01
Po dlouhé době zas poslouchám Mobyho a přepadají mě vzpomínky na časy zas až ne tak dávno minulé. Všecho bylo jinak a nevím, jestli hůř a nebo líp...

pátek 22. června 2001, 13:05
Právě sem poslal žádost o zvýšení platu. Minimálně 50 hodin neplacených přesčasů měsíčně už nehodlám dál snášet...

pátek 22. června 2001, 12:08
Víte jaký je nejjednodušší způsob boje proti konzumaci marihuany? Nevíte? ZAKÁŽEME CIGARETOVÉ PAPÍRKY.... Ne, to není vtip. Víc na YP. Začínám mít vážné pochyby o tom, že Evropská unie má smysl. Poslední dobou, co nařízení, to blud. Kdyby bylo teď referendum, vážně budu uvažovat o svém NE.

pátek 22. června 2001, 9:32
Na dnešek sem se po dlouhý době pořádně vyspal. Včerejší oslava prvního letního dne se povedla. Seděli jsme v trávě na takovém ostrohu v Českém údolí a napouštěli baloooo ooooo ooooo ooooo oooo ooooo nky :)) Nakonec Jarda (ne LEE) vytahnul kreslené obrázky a... no něco tak prostorovýho na kusu papíru sem už dlouho neviděl. Do toho začalo lejt jak z konve, jenomže sem to nějak nezaregistroval. Ležel jsem v trávě ve svém vlastním světě a bylo mi srdečně jedno, že sem na kost promočenej...

Kolem osmé večer (což je na mě extrémně brzo) se mi povedlo se doplazit domů a... no doprdele, to čumim. V obýváku sedí mátinka s nějakým chlapem :)) Udělal sem si večeři, umyl se, pustil si hudbu a v devět už sem spal jak štěně.

čtvrtek 21. června 2001, 12:46
Další den plný práce. Ale dnes stávkuju, zvolil sem opačný postup. Napřed moje soukromé věci co už kvůli práci odkládám několik týdnů a potom, možná, budu i něco dělat.

čtvrtek 21. června 2001, 0:35
Romantický večer :) škoda že čas je nepřítel a nutnost spát (doma) je jeho týlové zabezpečení :-)) Ještě pořád jsem trošku vykolejenej. Připadam si jak po náročné noci v Roxy (kdysi dávno). Slooooooowly move on...

středa 20. června 2001, 9:25
Definitivně jsem ztratil sluneční brejle. Polariody mi poctivě sloužily aspoň čtyři roky, ale už nejsou. Teda jsou, ale nevim kde. Navštívil jsem Kaufland a zakoupil nové za 129 korun. Vloni se mi líbili/y/a barevná skla, pěkně se přes to kouká, vypadá to good. No teď si je kupovat nebudu, nemám zájem stát se miliontouprvní smažkou s modrým pohledem do světa :)

Jinak přišel zajímavý ohlas na report z Ostrova. Opravuji mylnou informaci: v Ostrově se hulí, jenom sem neměl štěstí nikoho potkat s brčkem :-)) A zdravím Strahov, hehe.

úterý 19. června 2001, 1:12
Rozkoučení se Zoufal
cem, poslední message... Suším zvlhlý koutek a sbírám se na cestu domů. Kámo, držim palce, ať se máš kam vrátit.

pondělí 18. června 2001, 21:34
FTP běží na novém HW.

pondělí 18. června 2001, 16:14
Chce se mi spáááááááááát.

pondělí 18. června 2001, 9:54
Klasický pondělní ranní nášup práce a podělávek. Přesto mám pořád fajn náladu a nenechám si jí zkazit :)

pondělí 18. června 2001, 00:59
Teď jsem dopsal slíbený report z právě skončeného výkendu. Pokud obsah a konec bude někomu něco připomínat, podobnost není ani trochu náhodná....

neděle 17. června 2001, 13:43
Tak zase zpátky. Nevím, jaký bych měl z pře-/včerejška pocit, stát se to před rokem... Neumím to odhadnout :(, ale každopádně teď sem příjemně nabitý klidem a pohodou. Zážitků je dost a dost, ještě nějakou dobu mám o čem přemýšlet.

Příjemně zahuleným autem jsme dorazili do Krušných hor (voda 105°C), našli Místo a... :-) aaaaž někdy jindy. Během dne bych si rád udělal čas to dopsat. Bylo toho dost :)

Teď sem se probral k životu, mátinka je až do večera někde pryč, takže mám byteček jenom pro sebe. Smotal sem pidibrčko, lehce zahulil a vyrážím do "práce". Umýt nádobí, dojít na nákup, provést něco s masem co je v lednici, umýt koupelnu a v ní pak sebe. Rád bych to stihnul, než se mamka vrátí, ale tím zpomaleným tempem co sem nasadil... No vzhledem k tom, že jsou to dvě hodiny, co sem se probudil, a mojí jedinou aktivitou bylo vyhození kelímku od mléčné rýže, smotání brčka, jeho konzumace na židličce na balkoně a... a dál už asi nic :). Takže hurá do toho... Zesílím muziku a jedem :)

pátek 15. června 2001, 11:01
Hueeeee, dneska to tu balím brzo a jedem do lesů za kámošma na sound system Ostrov. Víkendová pařba, těšim se moc a moc...

čtvrtek 14. června 2001, 13:20
Další mail, co mě totálně uzemnil. Potěší vědět, že někde někdo je. Thanx...

středa 13. června 2001, 18:23
Včera sem si v Praze odkroutil téměř zbytečné školení a vyrazil za svým. S Lukashivou sme brozdali městem, byli se podívat v grownshopu (skvělé věci za šílené ceny), došli na pivko, zahulili... Zkrátka bezvadné odpoledne :)

Pak sem vyrazil za Štěpánem, pokecali jak jde život, vyměnili si nejnovější drby a vyrazil sem dom. Ve vlaku trošku nedorozumnění s průvodčím, snažil se mě přesvědčit, že v nekuřáckém kupátku se nehulí...

Víc se stihnout nedalo, omlouvám se všem, za kterými sem měl/chtěl zajít a neozval se... Ale i když sem stihnul půl toho, co sem chtěl, byl to bezva výlet, taková pididovolená. A udělalo mi to dobře, už to chtělo aspoň na den vysadit.

úterý 12. června 2001, 0:20
Teď sem dorazil do práce, kupodivu docela v klidu, i po tomhle mírně hororovém zážitku...

pondělí 11. června 2001, 11:20
Vypadá to na den plný práce, ani chvilka volná :( Začínám z toho mít strach, nemám čas vůbec na nic, nejsem schopný sepsat ani těch několik málo věcí co je zatím schováno v hlavě. Potřeboval bych dovolenou :)

Zítra jedu do Prahy zase na nějaké školení, mám tam hodně vlastních pochůzek, chci vidět spoustu lidí, takže domů pojedu určitě sám, vlakem, někdy pozdě... :)

čtvrtek 7. června 2001, 10:00
Vypadá to na den plný práce, ani chvilka volná :(

středa 6. června 2001, 17:17
V pátek jedu na dvoudenní školení "jak pracovat v týmu". Prej to budou nějeké psychologické hry v lesích. No potěš. Za účelem přežití jsem zakoupil u šikmookých bratrů tepláky za 180 korun českých. Je to ten nejvysmaženější kus oblečení, co vlastním. Dokonce maj kapsáčový kapsy s lampasem, "ťo svítí, to je fajn. Jeňom stoosumdesát. Sou pjééékný." :-)))

středa 6. června 2001, 15:41
Efa má pravdu, práce nám začíná dirigovat život. To je blbééé >:-| ale je to tak.

středa 6. června 2001, 9:43
Trošíčku sem zaspal, takže sprint do práce...

úterý 5. června 2001, 23:21
Dnes trošku nabitější den, jenom brčko-pauza u řeky přibrzdila (na chvilku) překotný běh událostí. Vezmu to zkrákra, formou odkazu. Tenhle človíček si říká Zden a k jeho webu není třeba dalších komentářů. Plno grafiky, vidoartu a dalších dílek. Rozhodně doporučuju.

pondělí 4. června 2001, 9:58
Hnusné, deštivé, studené, lezavé, větrné, nevyspalé, otrávené, líné, klasické pondělí.

neděle 3. června 2001, 22:07
Bezva víkend. V sobotu jsem byl hodný. Tj. umyl jsem svůj příděl oken, vyluxoval a vyrazil ven. Potkal jsem se s Mírou a Járou, zahulili sme na vyhlídce, v práci jsem popadnul pár filmů a jeli jsme k LEEmu dom.

Skoukli jsme Iron Monkey, Samotáře a Human Traffic. Musím si najít čas a dopsal pár delších článečků, co už nějakou dobu slibuju.

Ve finále jsem se poblinkal ze čtyř skleniček krabicového Peňasolu. Definitivně jsem se rozhodl k téměř abstitnenci. Vážně alkohol nesnášim.

sobota 2. června 2001, 00:00
Na r1 hrajou ve stylu "ska". Moderátor to šíleně žere a... no podle mě se chová jako debil. A jak teď poslouchám náhodného hosta ve studiu, je úplně stejně vtipnej.

Fonetický citát z vysílání: "...a asi nejvic informací získáte na há té té pé dvojtečka lomítko lomítko vé vé vé tečka Y a ho o tečka com lomeno club b s lomítko reg ga e fusion czech republic. tuhle stránku vlastně založil jeden jamajčan, ale teď už jí asi dva roky spravuju já".

pátek 1. června 2001, 23:31
Rozebírám a formátuju a přeinstalovávám tři kompy, páli se už asi desáté CD, pobíhám tu a přemýšlím jak inteligentně připojit tři kompy, když nemám tolik tak dlouhých kabelů. Task je o to těžší, že data z těch kompů musí být přístupná furt, takže to tu kopíruju jaxteklej.

No, nevydržel sem to a smotal brčko. K téhle příležitosti nelze odolat :o)) K tomu Radio1 a... Party začíná :))

Poznánka z kategorie "matrix funguje". :) Sedím na okně, v ruce brčko a koukám do zahrádek na dvoře. A najednou v protějším baráku zhasla světla na chodbě. A přesně v ten okamžik prasklo v podlaze. Seděl sem tam a čučel na tu náhodu... A pak sem si vzpoměl na klíčovou teorii Stopaře - pricip motýlích křídel. Ono to funguje! Je to jediný logický způsob, kterým bych si moh vysvětlit to co se stalo. Nebo má někdo jiný nápad?

pátek 1. června 2001, 17:26
Dneska zas celý den v práci. Shit. Včera večer dve smrtelný špeky, zjistil jsem že mám dva hudebně nadané kamarády, co ty dva předváděli...

Doma jsem si pustil Human Traffic, docela mě to dostalo. Hodím sem menší recenzi.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.07.2001 10:29   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]