motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pondělí 30. června 2003, 7:28
Huráááá, zpráva dne: kalendář na stole sem otočil, převrátil a začíná se odpočítávat druhá půlka roku! Co z toho? Z toho třeba to, že mám za sebou dvě třetiny civilky a už mi zbejvá jenom půl roku :))

No ale konec vejskání, měl bych nějak shrnou uplynulý víkend. Zkrátka a dobře - hnus. Už v pátek sem měl poměrně jasnou představu, co všechno bych měl doma stihnout uklidit, takže sem pátečněvečerní kalbu prostě zapek a šel spát. A pomohlo to, sobotní ráno mě zastihno vyslanýho a v dobrym rozmaru a... tak sem šel spát dál s vědomím, že to je asi jediný ráno, kdy se můžu dosytosti vyspat. A vymstilo se mi to, odpoledne už sem si jenom udělal oběd, sundal záclony, připravil si Jar do kýble, hodil na něj hadr a jen tak na chvíli sem sebou praštil na postel. Deset večer tu bylo natotata, dal sem nažrat Berťovi a spal dál. Provar...

Ale vyplatilo se to a v neděli sem vstal tak brzo, jako asi nikdy za posledních několik let. V deset ráno. A hup na okna, umejt zvenku, zevnitř, rozebrat a vnitřky. Jenom futra sem nemyl, na to už sem fakt neměl ani sílu, ani náladu a ani chuť. Vyluxovat, umejt nádobí, vydrhnout koupelnu a záchod, vydrhnout sebe. Kdybych měl uklidit tak důkladně, abych byl sám se sebou spokojenej a nepovažoval to za odfláknutou práci, potřeboval bych na to oba dva dny a nejspíš i nějakej doping pro větší výdrž (ale fuj...). Holt poučení pro příště, že bez tréningu se víkend u domácích prací vydržet nedá.

No a bylo sedm večer, nechápu jak se uklízenim někdo může živit, mě by u toho asi hráblo. Pak už jenom jedno pivko s Mírou na zahrádce u Runwaye a hurá domů. Do města sem za LEEm a Standou zase nešel. Neměl sem na to, úklid mě tak zmoh, že bych tam asi jen tak srkal pivko a čuměl do blba.

Ani na slíbený (já vim... sem na tohle magor) odepsání na čekající maily nedošlo, takže zase nemám čím odepsat. Dneska už to ale zvládnu, teď jenom odnesu jeden komp na barák a pak "nemám co dělat". To už se mi tu fakt dlouho nestalo. Takže teď se seberu, hodim ten krám vrchní na chirurgii a pak už budu jenom bušit do klávesnice a simulovat práci.

pátek 27. června 2003, 8:36
Poslední den školy, vysvědčení a prázdniny. To všechno už sou pro mě jen prázdný pojmy. Rozdíl oproti "normálnímu" roku je jen v tom, že mamka už nebude ráno vstávat do školy a bude doma. Brrr, snad bude často a na dlouho odjíždět na chalupu za účelem rekreace :)

Včera se nedělo vlastně vůbec nic. K večeru sme si chtěli zaházet talířem, ale v Borčáku foukal tak nechutnej vítr, že to vlastně ani nešlo. Takže sme skončili v Adrii u fotbálku. Taky dobře, ale bohužel není o čem psát. Prostě další den z řady dnů.

Stydim se za svou dopisovací morálku. Fakt hnus, nejsem schopnej napsat ani mail "promiň že neodepisuju". Jediná věc, kterou (v posledních dnech přemáháním) zvládam, je ranní porod zápisu na tenhle web. Brrr, na tenhle víkend plánuju nikde nelítat, sedět doma a pracovat. Teoreticky bych měl sundat záclony a závěsy, umejt okna, dveře, vyluxovat a utřít prach, vyluxovat v autě, uklidit tam a ve finále umejt koupelnu se záchodem a pak i sebe. To je tak do neděle co dělat. Ale když už budu zapejkat doma, musim si zkopčit na šuplík poštu a doma už fakt odpovim na všechny maily, co mi visí v expressu.

Mám čerstvě udělaný kafe, teď už si jenom zajdu do bufáče pro dva rohlíky a vajíčkovej salát a můžu zasednout na dílnu ke kompu vrchní z chirurgie. Ať žije pátek!

čtvrtek 26. června 2003, 7:34
Šíleně splašený dny. Ráno se mihnu u svýho kompu a pak už ho nevidim až do odpoledne, kdy se tu jenom zastavim pro šuplík a razim z práce. Brrr, připadam si jako workoholik. Nebo snad sem?

úterý 24. června 2003, 8:24
Před hodinou sem se chystal zapsat pár bludů o včerejšku, zazvonil telefon a už sem byl na Roudnej nosit fotbálky ven na ulici a příšerně se zmazat (už zase). Ale tim už snad manuální šílenství okolo UNITED Foosball Cupu skončilo. Teď už jenom finanční dořešení provaru. Bylo to už několikátá akce pro větší (než padesát) počet lidí, jejíž průběh a organizaci sem viděl tak nějak "zezadu" a pořád to ve mě zanechává stejnej dojem - žijem v prvobytně pospolný společnosti. Kámoš pomáhá kámošovi, známý, bokovky vedle práce... Postupně se to nějak splácá za přispění milionu lidí, ale kdyby se mělo všechno řešit na komerčnim základu, tak se nikdo nikdy nedoplatí a lupeny na všechny akce podraží tak o sto procent. Možná i víc...

Du si vypít studený kafčo a makat dál.

pondělí 23. června 2003, 8:11
Začátek týdne je tak trochu poznamenán víc jak hodinovým zpožděním při cestě do práce. Prostě sem nedokázal vstát :( Z toho plyne, že začínám hned pracovat a uklidňovat šéfovo mírnou nasranoust. Jinej zápis než tohle teda nebude a report o víkendu ve znamení fotbálkovýho turnaje sepíšu (doufám) v nejbližší době. Zatim čaues.

pátek 20. června 2003, 7:11
Dneska mam práce jak na kostele, tak to musim vzít tak trochu hopem a už běžim robotit. Po posezení s Mírou, Bádžosem a Novákem na Jednotě sem vyrazil čekat na konečnou na LEEho, co měl dorazit zhruba v devět, tj. za čtvrt hoďky...

V půl jedenáctý přijíždí s Danem k Plzeňce a mává na mě, ať si přisednu. Jenom sem za sebou zavřel dveře a povídá, že teda jako dem lepit. Hmmm, tak jo :) Zase vylejzám z auta, Dan odjíždí a... Kde máš štětku a kyblík? -Jéé, já to nevzal.

Takže zase razíme na tramvaj, která nás poveze ve dvacetiminutovym závěsu za Danovo autem. Provar... Dorážíme na Belánku a řešíme, proč sme vlastně nešli ke mě domů pro auto. Už bysme tu dávno byli... Nakonec sme to vzali taxem zpátky na Locháč, pro auto a hurá lepit plágoše na fotbálek.

Oblepili sme sídliště, pak i Škvrňany a než sem odvez LEEho domů, byli zase tři ráno. Krátký spánek a hurá do práce. Měl bych tu většinu dnešních úkolů zvládnout do oběda a pak vyrazit domů. Udělam papouchovi klec a vyrazil bych pomáhat s přípravou stanu na turnaj. Ještě musim teda šéfíkovi oznámit, že dneska po obědě musim vypadnout...

čtvrtek 19. června 2003, 16:03
Tenhle tejden to s prací nějak přehánim. Spousta věcí hotova, jenom pro sebe nemám vlastně vůbec žádnej čas. Ale ani trochu. Teď sedim od rána prvně u svýho kompu, jinak pořád někde běham. Fuck.

čtvrtek 19. června 2003, 7:32
Včera sem seděl v práci do půl osmý večer. Ale mělo to efekt. Po dlouhý době se mi povedlo zprovoznit Petry kompa, takže ho dneska můžu odvézt zpátky LEEmu, nebo rovnou Petře, to se ještě uvidí.

Když sem přišel v osm domů, neměl sem náladu vůbec na nic. A to sme měli s LEEm ještě lepit plágoše na Slovanech. Ale to až po přeměření plachty na zastřešení pozemku na turnaj. Čekám až se LEE ozve, čekám, čekám... nakonec sem to zabalil a šel spát. Ráno v telefonu SMS: Chce se ti ještě něco dělat? Mně už moc ne.. Tož lepení sme zapekli oba a máme tu další deštivý den. Co se bude dneska dít, nevim. Nejspíš zase nic. Klid před bouří...

středa 18. června 2003, 7:32
Večer posezení s Mírou na BC, nakonec dorazil i Šmíďák s Rozinkou (neni špatný končit odpolední v osm večer) a překvapivě i LEE po asi třetí změně plánu :) Jenomže pak se ochladilo, začal foukat vítr (že by předzvěst dnešního fuj počasí?) a po jedenáctej sme vyrazili domů. Tam už jenom krátká trať v Train Simulatoru a hurá na kutě.

Jenom sem tak přes den přemejšlel, že mám celkem problémy s udržením známých a přátel. Problém je ve mě a jak mi v Outlooku visí několik mailů, na který prostě musim odepsat, uvědomuju si, že během posledních let sem takhle přišel o spoustu známých. Komunikace se zpomalila, začala ustávat až ustala úplně. Vzpomínam na ty lidičky a nadávám si (jestli to čtete a poznáváte se, nechtěl sem vám ublížit...), jak sem od sebe odehnal přátele. Nejsem člověk do společnosti, občas mám pocit, že by mi vyhovoval životní styl polárníka. Nikde nikdo, jenom kolem občas projde tučňák...

A když už sme u těch tučňáků, tohle mi dnes s popiskem Ruský linux přišlo do pošty:

Ruský linux

úterý 17. června 2003, 7:18
Po třech hodinách spánku z neděle na podělí byl program celkem jasnej. Najíst, vykoupat, udělat Bertíkovi klec, chvíli ho bavit a nosit po bytě, jít spát. A tak se i stalo, od půl devátý už sem vychutnával krajinu snů.

A stejně se mi chce pořád spát. Nějak to přežiju a začnu makat, na dnešek toho je až až.

pondělí 16. června 2003, 11:25
Náááročnej víkend. V pátek se nedělo vůbec nic, s výhledem na následující dva dny sme šli radši spát celkem brzo.

Sobota - první rachot. S mírnym zpoždením (jako obvykle) vyrážíme Škodou 105 do Prahy. Vínko, brčka, ... v Praze už mě nemá téměř kdo navigovat (to ostatně nikdy), takže drsný ježdění nočním městem jen tak po čuchu. Ze Zličína na Palmovku, Michle, centrum... Lepíme, rozdáváme. Celkem v pohodě, až na to, že zpátky domů sem po rozvezení všech účastníků přijel asi v 7 ráno. A jak sem byl nenabuzenej alkoholem a soustředěnej na řízení, přechodil sem spaní a ještě v jedenáct dopoledne čučel do stropu. A stejně nejlepší byl brk u kyvadla při východu Slunce...

Neděle - z pelechu se mi povedlo vyhrabat až kolem sedmý večer, rovnou hups do auta a další várka. Přeštice, Klatovy, Domažlice, Tachov. Stříbro už sme nestihli ani omylem, už takhle sem dorazil domů ve čtyři ráno. Crrrrrr, budík. Málem mě z toho zvuku klepla pepka. Jenom sem ho zamáčk, přeřídil o hodinu pozdějš a šel si dát třetí hodinu spánku.

Do práce dorážim nevyspalej, s kruhama pod očima, o hodinu pozdějš. V břiše prázdno a hladovo, v hlavě vymleto. Jen sem se otočil u stolu a hurá na barák. Dneska mi hlava fakt myslí, jediná věc, na kterou se dokážu soutředit, je "jak neusnout ve stoje". Po práci se prostě musim jít vyspat, nebo tenhle tejden neustojim.

pátek 13. června 2003, 14:48
Piju kafe silnější než silný, venku prší, všude příšeří a ke mě se odněkud plíží spánek. Uáááá zííív, sem tak unavenej, že víc už to asi nejde. Další neuvěřitelně prací nabitej den je za mnou a teď už se vidim v posteli. Večer určitě nic podnikat nebudu, zůstanu doma a budu si lízat rány, který na mě zanechal právě končící týden.

pátek 13. června 2003, 8:33
Pějme ódy, dnes je výplatní termín :) V deset vyrazim na Bory a až zaplatim co potřebuju a vrátim dluhy, zase budu na nule...

Ale ke včerejšku. Akce v Inspiralu byla povedená, nejspíš až moc. Vedro tam bylo, že se ani nebylo možný zpotit, mokrý triko hned uschlo v tom horku :) Vzduch na padnutí, množstí kyslíku klesalo téměř k nule a navíc nebylo ani kde sedět. Tož sme se přesunuli do Patíka, rozdalo se docela dost letáků na turnájek ve fotbálku a pak uz jenom posezeni, pokec, pivka, brcka a fotbálek.

Bolí mě hlava.

čtvrtek 12. června 2003, 9:40
Doprdeleeee, kurvafix. Nesnášim SMSko, uprostřed práce mi to spadlo a teď kvůli tomu musim na sály. Zase se převlíkat... chjo

čtvrtek 12. června 2003, 7:59
Každý ráno, když procházim areálem nemocnice pozoruju zpěvný ptactvo. Je to tu trochu jako v ptačí rezervaci. Řeka kousek, pole kousek, stromy všude, pacienti co sypou drobečky... Prostě ptačí ráj. Nalevo se honí několik strak, napravo sedí metr odemě kos, kousek dál kosice a vedle pár vrabců. Přiletí sojka a začne se taky zobákem vrtat v trávníku, pak přiletí i druhá a krmí se spolu. Ze střechy našeho baráku odstartuje poštolka, chvilku poletuje kolem hnízda a pak si to namíří na Mikulku, podívat se kolik je nska myší.

A tohle se opakuje každej den. Ráno, v poledne, odpoledne, večer, prostě furt. Pořád se tu něco děje, a to nemluvim o těch zdravějších pacientech, co se procházej mezi tim. Zkrátka a dobře, je tu pohoda.

středa 11. června 2003, 10:44
Dneska sem změnil pořadí úkonů po příchodu do práce a začal... světe div se... prací. Ještě mi ani nenaběhnul muj komp a a už sem seděl na dílně u keplu z diabetologie. Ale úsilí se vyplatilo. Stihnul sem toho hodně, teďko mám chvilku volno a za chvíli pokračování. Jen tak dál, ať to odsejpá.

Nesmim zapomenout zmínit včerejší podvečer. Když pominu skutečnost, že sem se asi po třech letech koupal v Boleváku, tak sem tam měl spicha s do tý doby úplně neznámou holkou. Jaký já z toho měl psycho... až sem sám nevěřil :) Ale naštěstí všechno dopadlo výborně. Byl to pro mě docela šok, v příjemnym slova smyslu. Báječně sme pokecali o všem možnym, zaplavali si, vyrazili do města, zahráli si fočus. Zkrátka a dobře, výbornej večer.

úterý 10. června 2003, 9:20
Postupně pročítám deníčkový weby (weblogy, webblogy, blogy, chce-li být někdo "in"), za těch čtrnáct dní, co sem byl nemocnej se toho nahromadilo tolik, že díky mimořádnému pracovnímu nasazení mi na privátní lezení po netu zbejvá fakt jenom málo času. A dost čast narážím na jedno moderní téma: "co by měl a neměl obsahovat weblog".

A zjišťuju, že pořádný webloger si zakládá na čtivosti, aktuálnosti, nekopírování ostatních a podobný tlachy. A tak upozorňuju všechny čtenáře náhodné i trvalé (je vás asi třicet, zhruba polovinu znám), že si nedělám ambice na nic z toho. Primárním účelem byla mírná psychoterapie autoanalýzou vlastních myšlenek při jejich zapisování. Deníček se z toho všeho vyvinul záhy. Ale to je všechno a tak to zůstává. Prozatím.

Jako veřejně přístupný "deník" si tedy tenhle web nebere za cíl vůbec nic, kromě občasně pravidelného zapisování výkřiků do tmy. I kdybych sem měl každý ráno psát čtrnáct dní nepřetržitě "Je mi blbě." a nic jinýho. Howg.

Tož zachovejte mi přízeň, smyějte se, záviďte nebo odsuzujte. Když vás to baví... :-)

úterý 10. června 2003, 7:16
Jak to tak vypadá, tenhle tejden bude výrazně pracovní. Už druhej den po sobě nějak postrádám čas na každoranní kolečko mailů, webů a lovení informací. Posadil sem se ke kompu a buch, už razim na barák. Až se vrátim, na dílne mi sedí dva neposlušný keply co musí bejt do zejtra hotový. A to vůbec nemluvim o odpoledni.

Včera po práci zase Stavomont. Tenhle melouch je snad za trest, pokaždý když tam přijdu jenom nevěřícně zíram, co zase dokázali podělat a jak. Dneska tam musim znova, protože nějakej místní umělec dokázal připojít BNCák do síťovky až tak nešikovně, že jí zlikvidoval konektor a ona teď zkratuje. Uáááá, kdyby to aspoň nebyl komp, ve kterym sem se dva dny snažil tu síťovku rozchodit.

No a když už sem se tamodsaď konečně vymotal, vyrazili sme s Mírou na Kameňák. Teplý párek, jedno pivko a pak už jenom komáři. Nevydrželi sme moc dlouho a vyrazili zpátky. Zabuřtili na Číně a pak už jenom cesta k LEEmu domů, vínko, gamesy a spát sem šel zase ve tři ráno.

pondělí 9. června 2003, 11:50
Umírám hlady a žízní, do teď sem jenom lítal po baráku a přeinstalovával McAfeeho. Jak já ten soft nesnášim...

pondělí 9. června 2003, 7:21
A to sem si večer myslel, že zapíšu report z víkendu. Mohlo to bejt mylim i zajímavý čtení, ale spánek byl silnější. Ale pořád se to všechno dalo napravit a zapsat teď ráno v práci. A zase houbeles. Pět minut sedim na židli a už mam v notesu šest věcí, který musim obejít na baráku. Tak holt zase nic.

neděle 8. června 2003, 21:34
Víkend pomalu končí a mě zmáhá únava. I přes neskutečný vedro (nebo právě proto?) mám za sebou dva nadprůměrně aktivní dny. Zmáhá mě z nich příjemná únava až tak moc, že momentálně nelezu nikde po městě, sedim doma a chystám se jít spát. Za posledních několik měsíců je to asi první neděle večer, kdy nepřijdu domů v jednu ráno nebo dýl.

pátek 6. června 2003, 11:50
Dnes nasa firma poriada maskarny ples. Pozrite, prave prichadza Alex z vystupnej kontroly v maske vlka. A za nim Vasja z obchodneho v maske medveda. Tamto je zas Tanja z mzdoveho v maske lisky, a vzadu vidite nasho spravcu siete Michaila v maske 255.255.255.0

pátek 6. června 2003, 11:34
To je den... McAfee antivirus se začal automaticky aktualizovat na BugBeara a zbořil půl kompů v nemocnici.

pátek 6. června 2003, 7:31
Tak sedím a přemýšlím, co říct ke včerejšímu odpoledni a večeru. Mohlo by jít o pustý výčet typu (fotbálek, pivko, brčko, ...). Mohlo by jít o vyprávění něčeho zajímavýho, co se mi stalo. Mohlo by jít o spoustu věcí, ale... Jako všechno, i tady je Ale :)

Ale nenapíšu nic z toho, protože po návratu domů od LEEho ve dvě ráno sem spal tři hodiny, ještě teď sem trochu praštěnej a překouřenej, v hlavě vymeteno a prázdno a vůbce... Dneska mi to nemyslí, to budou zase pracovní výkony...

Ale jedno musim přecijenom zmínit. Cestou z města v autobusu začalo mrholit, pak pršet, pak lejt, nakonec chc*t úplně příšerně a ve finále to byla taková průtrž mračen, že na silnici byla souvislá vrstva vody a nad mřížkou kanálu vír. Bohužel to nepřestalo a tak sem si musel v tomhle počasí dát cestu od Gery k nemocnici pěšky. Chvilku uvažuju, jestli mám přeběhnout a někde se schovat, ale než sem došel ze dveří busu na konec zastávky, nebyla na mě nit suchá. Asi poprvý v životě sem si musel rukou zastiňovat oči a dělat si na obličej srážkovej stín, jenom abych se vůbec moh dívat na cestu a nezakopnul...

A když už mluvim o tom počasí, mrkněte na http://www.chmi.cz/meteo/rad/rad_data.php Je tam skvělej JavaScript pro prohlížení radarových snímků oblačnosti. Doporučuju.

čtvrtek 5. června 2003, 15:09
Vedro, horko, teplo, nevim jak jinak nazvat dnešní počásko. Vždycky, když jdu na barák mě praští úplná hradba tetelícího se vzduchu na chodníku. Po návratu opačně, další teplotní šok z klimatizace puštěný na plný obrátky.

Za chvíli razim do města a toho autobusu se bojim už od oběda. Ale... sláva! Jarní deštík všechno zchladil, odplavil prach, provětral vzduch a všechno je jako dělaný na pěknou procházku :)

Kdyby se mi aspoň nechtělo tak spát...

čtvrtek 5. června 2003, 7:28
Už tejden chodim do práce, ale pořád se mi ještě ve volnejch chvilkách nepodařilo zpracovat tu haldu mailů. Teď už sice jenom prohlížim digesty z technetu atd., ale možná je to právě to "nejpracnější"...

Stavil se u mě včera Standa (Ne Standa jako Standa, ale jako Standa. Je v tom bordel, když si dva lidi říkaj stejně :) nabral pár cdček s muzikou, softem, filmy... tak 10gb a odcházel se šťastnym výrazem. Já se pak začal urychleně zabejvat Petry kompem, ale bohužel bezúspěšně. Nespolupracuje, dělá si co chce, prostě je to prokletej komp.

Až k večeru, když už nebyl takovej nechutnej pařák, sme s Mírou vyrazili k Samovi za Alešem na pivko. Byla to moje první návštěva v týhle putyce a musim konstatovat, že i poslední. Kdyby se nedalo sedět venku (na lavičkách příslušících ke konečný autobusu), nesednul bych si ani náhodou. Nakonec přišlo tolik známejch lidí, že to bylo až trochu divný. Sídliště funguje jako systém oddělených ghet. Každá část má svoji mentalitu a horní Košutka je extrém. Spousty zevlounů lezoucích v partičkách kolem paneláků a hledajících jakoukoli zábavu. A "U Sama" téměř uprostřed toho. Ještě že tam nebydlim :)

Kolem devátý se ozval LEE, jestli nechci zajít na první brčko v novym bytě, že už dokončil stěhování. A tak ještě přejezd na druhou stranu města, posezení, pokec a pohodaaaa. Usínání kolem druhý ráno. V půl sedmý budíky a... další den je tu. Tak vzhůru dolů a ať už je odpoledne!

středa 4. června 2003, 7:24
Včerejší odpoledne jsem pojal trochu odpočinkově. Umytí balkonu bylo přijato celkem vlažně ("Proč si to dělal? Umyla sem to už včera, když si se k tomu tak dlouho natahoval."), do ničeho dalšího už se mi nechtělo, a tak sem vyrazil do města.

Chvilku posezení s LEEm a Standou v Dominu, Dan mě pak hodil domů a já chtěl skládat kompa pro Petru. No fajn, du na to. ... Já sem takovej magor! Dyť nemám chladič :( A tak se kompík zase odložil a ... já sem usnul. Jako dřevo, už někdy kolem devátý večer. Fakt plodnej den :(

úterý 3. června 2003, 12:18
Máte rádi poezii? Po dloouhý době tu přibylo i něco jinýho než jenom každoměsíční nášup aktualit. Trocha brutální poezie je k mání zde.

úterý 3. června 2003, 9:11
Výpadek proudu, když mám rozepsanej celkem dlouhej mail. Lahůdka :(

úterý 3. června 2003, 7:25
Ukázka toho, jak se dá dav ovládat pomocí reklamy: http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id=175018

úterý 3. června 2003, 7:12
První den v práci sem si jaxepatří protrpěl a netěšil se domů. Shodou okolností (ne, že bych jí nepomoh) se ale nekonala žádná z nachystaných prací a já mohl v klidu vyrazit za Mírou. Tam už byl Newman, došli sme na jezírko a postupně se začali trousit i další lidi.

A tak sem se domů dostal v jedenáct večer, skouknul kousek filmu a usnul tak tvrdě, až mě to překvapilo. A najednou tu bylo pět ráno, já byl vzhůru a co teď... Koukám na budíka a hele! Já si ho ani nepustil. A tak sem nařídil pekelnej stroj na o hodinu a půl pozdějš a šel spát dál.

Jak sem se v pět probudil sám od sebe v podstatě vyspalej, budík v půl sedmý mě zastihl hooodně rozespalýho a mě se do práce (jako obvykle) faaakt nechtělo. A tak sem zase za svym stolem v očekávání dlouhýho dne. Achjo. Aspoň že venku je nádherně teplo, slunečno a ptačnězpěvno :) Když už nic, tak těch pár kroků do práce je na co koukat.

pondělí 2. června 2003, 7:55
A je to tady. Práce, nasranej šéf, nevyspalá hlava. Nebaví mě to tu. Ale ani trochu. Jo a zápisky z dovolený a konce května jsou tu.

neděle 1. června 2003, 23:53
Poslední víkend mimořádných prázdnin, dovolený, nebo nemoci... ať to bylo, co to bylo, už to skončilo. A pořádně :) Pátek - kalba. Byla by i hodně dobrá, kdybych neusnul v Inspiralu a jedna dobrá duše mi tam do xichtu nevyfoukala půl brčka. To mě probralo, ale... No pokud ste viděli v u Komorního divadle k ránu někoho tento... blinkat... tak mě. Když se člověk opije víc, než plánoval, spánek je takový útočiště jak zastavit další příval alkoholu. Jenomže útočiště se mi proměnilo v pěknou past :)

Sobota - výlet kolem města. Ze Škvrňan přes Křimice a Radčice zadem na prasečák, okolo jezera zpátky do města. Pak kilometrovkou k autobusáku, zpátky na Škvrňany pro vínko (to sme pozdějš vyhodili pro naprostou nepitelnost) a pak (už tramvají) zpátky do města. Asi tak další dvě hoďky sme pak proseděli v parku a stále ještě silně zmaten sem se dobral do pelechu v šest ráno. Hlášek padlo nepočítaně, jenomže nemaje kalníček (stejně bysme asi nikdo nedokázali v tom stavu nic napsat) to tu těžko můžu zreprodukovat. Krásná procházka, spousta rozhledů na město chvějící se město, smích, horko a mouchy. :-) A mimochodem, víte který dvě věci mění vidění? LSD a brejle. :)

Neděle - v původních představách spánek, mytí balkonu a další domácí úklidy. V reálu krátký spánek, pár telefonů a pak stěhování LEEho. Cest nebylo ani tolik, zato tahání věcí z/do auta bylo peklo. Tou dobou sem si ještě pořád myslel, že přijedu domů dřív než mátinka a stihnu aspoň ten balkon. Pak sme už jenom zajeli za Standou a došlo k první změně plánu. Místo na Roudnou jedem do Domina. Na chvilku. Doráží Dan a... další změna :) Najednou se ocitám v Borčáku, kolem mě hejna much a komárů (už zase) a talíř lítá kolem. Živelně se přidali i další lidi (dokonce i jeden nearly-homeless) a v osmi lidech sme si házeli tři frisbee. Hroznej zmatek :)) Cestou do města pro zapomenutý auto sme ještě došli do Adrie (měl sem Cappy), nabrali Richarda, zahráli si fočus a už sem ho i se Standou vez domů. Ještě brčko (nevim kolikátý, už to spadalo do kategorie "hodně") a pak sem už odmít pozvání na pivko, nenechal se přemluvit a definitivně razil domů.

Bude půl jedný, za pět hodin vstávám do práce, poprvý po téměř čtrnácti dnech obrácenýho systému den/noc. To bude peklo....

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 03.07.2003 7:25   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]