motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 31. července 2003, 14:59
Zavírá se krám, uvidíme se zejtra na pařbě face2face, nebo web2web zase za měsíc. Čaute lidi.

čtvrtek 31. července 2003, 10:08
Málo práce, venku zataženo a celkem teplo, brčko, půl hoďky na lavičce, zpátky u kompu. Páteční dopoledne poslední den v práci.

čtvrtek 31. července 2003, 7:15
Dneska se mi zadařilo vstát celkem včas a tak opruzuju v práci už od sedmi. Fuj... :) No ale každopádně dneska mam vlastně jenom tři úkoly. Získat podpis od jednoho člověka (jdu tam za pět minut) a předat někomu jeden rozpracovanej komp. Všechno ostatní už bude jenom trivča s roznášenim tonerů a pásek, do ničeho jinýho se uvrtat nenechám. Nechci nechat. Pak už jenom připravit diskovou kapacitu do šuplat, šuplíky vrazit do báglu a hurá pryč. Napřed se musim ve městě poohlídnout po nějakejch kalhotách (včera sem si svoje poslední solidní pořádně roztrhnul), uklidit trochu doma a pak už jenom hají a spánek do zásoby, protože přes víkend toho asi moc nenaspim :)

Jak už někteří pochopili, trochu to tu budu teď zanedbávat. Doma nemam ani modem, v praze na brigádě se k netu taky nejspíš nedostanu (a i kdyby, tak s notepadem se web edituje dost špatně), takže vlastně celou dovolenou tu bude mrtvo po pěšině. Tj. do 28. srpna sem nejspíš nic nepřibyde, nebo jenom hodně málo. Pokusim se zapisovat si každodenní hlouposti doma offline a pak to uploadnout najednou, ale to už nebude mít zdaleka ten efekt.

středa 30. července 2003, 14:33
Tak už jenom necelou hodinku a fičim na autobusák koupit lístky do Kromcla. Pak už jenom zítřek a měsíc dovolený. Jeeeee, ja se tak těšíííím.

středa 30. července 2003, 8:15
No... do práce sem sice přišel o trochu pozdě, ale od tý doby, co se šefík odstěhoval do vlastního kanclu to až tak moc nevadí :) Večer sem doinstaloval Alešovo keplík, odnes mu ho a pak už sme jen s LEEm u Boleváku postáli na hrázi, zakouřili si a hurá dom. Teď už jenom musim dodělat poslední věci v práci, "uklidit si stůl" a zítra to tu na měsíc ukončit. Uááá, jak já se na tu dovolenou těšim...

úterý 29. července 2003, 11:41
Včera byl fakt "plodnej" den. Dorazil sem domů a chtěl se pustit do instalace Alešovo kompa. Pochopitelně problém - jedny instalačky Win98SEcz nabořený, druhý nekompletní. No smůla smůlovatá. Tož byl komp vypnut, problém odložen na dnešek a já se za pomoci osobního vozidla přemístil na Bory k LEEmu. Přidal se i Standa a Zuzka a v týhle sestavě si dali pár her fotbálku v sauně v Adrii. Nakonec pro velký úspěch ještě pár her v Pantíku a hurá na kutě. Docela sem se i vyspal a tak mi nedělalo potíže...

...dneska ráno začít nezvykle prací a ne rituály při čtení webů a popíjení kafča na probuzení. A povedlo se mi z toho vymotat až teď. Je to fakt katastrofa, jak člověk pracuje už od rána, nic jinýho ho ten den nepotká a je pořád v jednom kole. Poučení z toho plyne - nezačínej pracovní den prací. :-)

Odpoledne mě čeká schůzka se šéfem Finexu, prodiskutování mojí brigády a pak už zase Alešákovo komp. Dneska už sem vybavenej trochu líp, tak se mi to snad povede dotáhnout do finálního konce.

pondělí 28. července 2003, 8:00
Zápis pro archivaci: na letošním CzechTeku bylo údajně 40 tisíc lidí. Sice mě mrzí, že se mi nepovedlo se tam dostat (fakt se to nehodilo a prašule taky nebyly), ale možná by se mi tam ani nelíbilo. Tolik lidí už je přecejenom moc. Aspoň ze policie už pochopila svoje šance a... "Uvnitř areálu zasáhneme pouze v případě, když nás někdo upozorní, že by tam mohl být páchán nějaký trestný čin nebo přestupek." Když tak přemejšlim, jak to na CT chodívá, je to vlastně stejný, jako kdyby tam nebyli.

pondělí 28. července 2003, 7:51
Jako každý pondělí sem měl těžký potíže se vstávánim. Nakonec celkem radost, že sem přišel do práce jenom o 3/4 hoďky pozdě... Ale k víkendu. Páteční sjezdový odpoledne se moc nevyvedlo. Napřed se kolo tlačilo asi 3 kilometry do kopce a pak se po kouskách sjíždělo dolů. Všude bahýnko, kluzko a nepříjemno. Nedalo se ani moc jezdit, takže sem si kolo půjčil tak akorát dole u auta (i tam sem se na něm málem přerazil, ony kotoučový brzdy sou kotoučový brzdy...) a jelo se dom.

Sobota - domácí práce, úklid a návštěvy u babiček. Neděle - dokončení úklidu, stavění Alešovo kompa a pak světlej okamžik víkendu - večerní koupání na Hracholuskách, šlapadlo, brčko a zase koupání. Pohoda, i když trochu mokrá :) A aby tý vody nebylo málo, někdy okolo třetí ráno začalo pršet a voda padá ještě teď. Včera 37 ve stínu, dneska 21 všude a Slunce nikde. Dobrej začátek tejdne.

pátek 25. července 2003, 14:12
Tak dneska bude zajímavej program. Odpoledne vyrážim s Davem na downhill trať pomoct mu s kolem při tréningu a nejspíš se i projedu pěkně z kopce. Tak kdybych se dlouho neukazoval a neupdatoval web, zlámal sem si všechny kosti v těle :)

pátek 25. července 2003, 7:57
S.M.A.R.T. - technologie samohlídání disků proti chybám. Leckdo o ní slyšel, spousta lidí tuší co to znamená, občas to i někdo má zapnutý. Ale až teď se mi povedlo náhodou získat free utilitku, která z disků tyhle informace vydoluje a přehledně zobrazí. Takže koho zajímá, jak se daří jeho diskům, stahujte zde. A to nemluvím o dalších překvapivejch funkcích... Ostatně, přihodím sem nějaký obrázky, ty řeknou mnohem víc.

HDD Health screenshot

pátek 25. července 2003, 7:32
Včera po práci se mi úplně nečekaně povedlo splašit díly na Alešovo machinu a tak mam přes víkend celkem co dělat. Krom toho ještě musim zajít k oběma babičkám (tentokrát už fakt musim), posedět a pokecat si u nich. A jinak mam už v plánu tak akorát vytrvale spát. CzechTek nedávam, i když má bejt údajně ne zrovna daleko a i plnej drumíku. Prostě nemám peníze a ani čas. Snad příští rok... Sere mi to teda, stejně jako loni, ale prostě to nejde :(

Tak du aspoň dodělat ty kompíky na dílnu, když už nic. Třeba u práce zapomenu, že sem chtěl bejt někde úplně jinde.

čtvrtek 24. července 2003, 13:17
K obědu byla (jako vždycky) příšerná bramborová kaše, holandský řízek a pak nanuk. A pěkně s plnym břuchem se mi už tuplem vůbec nic nechce robit.

čtvrtek 24. července 2003, 9:06
S mírnou bolestí v hlavě po včerejšim posezení v Dominu už od rána pobíham po baráku. Teď už je snad všechno vyřízený a konečně se můžu vrhnout do normální práce. Odpoledně ještě zajít do města obhlídnout WayBazar a Correct abych měl z čeho obnovit Alešovo kompa, cestou to propočítat a zajít mu sdělit verdikt :) Moh by to bejt celkem fajn den.

středa 23. července 2003, 14:07
A mezitim mi na stole přistál další kepl. To už sou celkem čtyři. Chjo... tak to du nějak zpracovat.

středa 23. července 2003, 12:03
Tak a dneska už nemám nejmenší chuť nikam chodit, posedim tu do oběda, nabaštim se a pak už jenom work na dílně. Dal bych brčko...

středa 23. července 2003, 9:47
Na dílně mam jeden komp ze včerejška, teď sem si přivez další dva a měl bych jít pro čtvrtej. Uáááá.

středa 23. července 2003, 8:00
No a už to začíná. Jedu s novym monitorem na plastiku a na dvou kompech musim prohodit Y a Z. To sou kšefty teda...

středa 23. července 2003, 7:27
Dorazil sem domů a po chvilkovym odpočinku sem se začal věnovat svojí oblíbený práci - odmrazování mrazáku. Spousta ledu, vody, špíny a tak. Skončil sem někdy kolem osmý hodiny večer. Potom krátká procházka k Meggymu, flashování biosu (ASUS má nemožnej web, fakt neprůstřelnej) a pokec. Z cesty k LEEmu s gamesama a AVIDem nebylo nic, ozval se v půl jedenáctý a ještě že jde někam na večeři. Tak sem šel radši domů, přecejenom spát od jedenácti a spát od dvou ráno (vstávat v šest) je celkem podstatnej rozdíl :) Snad se mi už dneska povede zbavit se těch LEEho několika giga.

Toliko ke včerejšku, a plány na dneska? Kabely s cinchema sem už pro Standu sehnal, zbejvá přismahnout muziku na poloprázdný CD, zabalit a uploadnout ISO od FruityLoopsů, donést na barák dva monitory a spravit kompa ARKu. Doma umejt horní část lednice a vyluxovat a pak zajít za Standou s kabelama a za LEEm s diskem (fakt se mi ho chce znova vyndavat...) To je zhruba tak všechno, o čem doposavad vím. Ale ono se ještě něco vyvrbí, tim sem si jistej.

Jo a v kapse mám tři koruny, takže odvykání kouření je v plnym proudu :)

úterý 22. července 2003, 16:48
Transfer spadnul asi třikrát, už na to nemám sílu a razim domů. Uploadnu to zejtra, měl sem to zabalit a ne se snažit zhýčkán rychlostí linky protlačit celý ISO najednou.

Zhruba takhle vypadá muj běžnej klidnější den v práci. Co záznam, to jeden návrat ke kompu vždycky zhruba na čtvrt - půl hodinky. Zbytek doby sem pobíhal po nemocnici. Za 5x týdně tohohle (a mnohem horších dní) tu dostávám 1500,- měsíčně. Celkem rachot.

úterý 22. července 2003, 15:50
Taak, před 20 minutama mi skončila pracovní doba a já tu furt tvrdnu. Ne, že bych pořád dělal pro nemocnici, poslední hodinu sem se věnoval čistě svejm věcem, ale teď si to stejně napracuju, než se někam uploadnou nový Fruity. Takže mezitim si připravim přinesenej komp na zejtřejší přeinstalaci, pustim tam memtest a tak. A pak už hurá domů, rozmrazovat lednici.

úterý 22. července 2003, 14:08
Odpolední dávka kofeinu, abych tu s plnym žaludkem neusnul.

úterý 22. července 2003, 13:45
Z baráku rovnou na oběd, naházet do sebe neslaný, studený, černý a matlavý brambory spolu s neslaným a horkým vepřovým v kapustě (=nemocniční strava), zasednout ke kompu a uffff.... konečně v klimatizovanym kanclu. To vedro mě zabije :)

A tak mezi zvoněním telefonů vyřizuju administrativu k ranní práci a těšim se, až budu mít hotovo a budu si moct (snad) konečně dělat co chci.

úterý 22. července 2003, 10:27
Tonery rozneseny, až tam skončí vizita (tak za půl hoďky), jdu ještě pokračovat se včerejší prací na lůžka ARK. Komp neni vidět v doméně, neregistruje se do WINSu ani do DNS a navíc tuhne. Myslim, že P333/160MB/4GB/WinXP by si zasloužilo přeinstalaci, se 100MB volnýho místa na disku je docela krize. Ani se nedivim, že to tak blbne.

úterý 22. července 2003, 9:21
Cestou s tiskárnama mě přesměrovali na koronárku, že už jim to zase nejde. Blázni... Takže laser na interně, epsonka na chirurgický ambulanci, přeinstalace antiviru (nesnášim McAfeeho, to je taková sračka...) na dvou kompech na koronárnim JIPu a zpátky sem. Zapsal sem si dva tonery, teď jenom čekám až mi je Franta vydá ze skladu a opět na barák. Interna 5B a dětská stomatologická klinika sou úplně na opačnejch koncích nemocnice. Pěkně se projdu s tonerama pod křídlem :)

Aspoň že při čekání na zboží sem stihnul bleskově přelouskat otevřený webu v AvantBrowseru. Teď už mám svoje ranní rituály splněný, můžu v pohodě pracovat. Mimochodem, kdo neznáte a nelíbí se vám GUI od explorera, zkuste Avant. Po půl roce s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pár nedostatků sice má, ale co ne, že...

úterý 22. července 2003, 8:01
Se picnu... ani sem tam nedošel a že se to prej spravilo. Takže návrat do kanclu, naložit opravený tiskárny a zase mizim pryč. Dneska to vypadá jako cestovatelskej den.

úterý 22. července 2003, 7:28
Ani sem se pořádně neusadil, nepřečet si weby, nic neudělal a už razim na barák. Tentokrát koronární JIP, nejde jim ani jeden komp. Nevim, jak to udělali, ale je to tak.

pondělí 21. července 2003, 7:19
Zhruba jako každej víkend nakonec všechno dopadlo úplně jinak, než sem si představoval. V sobotu místo mytí lednice spánek a přeinstalace kompu. V neděli mi zase udělalo čáru přes rozpočet počasí a místo všeho sme byli na Hracholuskách smočit tělo do sinic a řas. Zkrátka a dobře, zase sem neudělal, nezařídil, nevyřídil nic. Ani vyspalej a odpočatej se necítim a tak je to jen další potvrzení teorie, že pracovní týden je tu od toho, aby si člověk odpočal od víkendu, nabral síly a připravil se na další vysilující dny volna...

sobota 19. července 2003, 19:44
Sedim v práci zhulenej jak pes, vedle u kompu Standa, za chvilku dorazí asi i LEE a vedle na dílně se hrnou windowsy do Standovo kompu. Venku je krásně, z repráčků se line raggae z rádia. Příjemná realita letního odpoledne :-')

pátek 18. července 2003, 9:28
Hurá, tralala, pátek je tadýýý :) Jak sem se na tenhle den těšil celej tejden, tak teď mě to nějak přechází a zase před sebou vidim jenom tu nepříjemnou stránku víkendu. Vlastně toho nemusim stihnout ani tak moc. Zajít k oběma babičkám (každá z nich bude chtít abych zašel na oběd, každá z nich bude očekávat, že tam strávim celej den...), vyluxovat, odmrazit mrazák, umejt ho i s lednicí, a tak. Prostě víkendovej nášup nepříjemností.

A vzhledem k tomu, že neděli strávim po návštěvách (achjo), tak to budu muset všechno dělat v sobotu.
A abych to moh dělat v sobotu, nesmim vstávat v sedm večer.
Abych nevstával v sedm večer, nesmim jít spát v sedm ráno.
Abych nevstával v sedm ráno, nesmim jít kalit do města.
Nepudu do města, musim zůstat doma.

V pátek večer zůstanu doma, sobotu strávím úklidem bytu, nedělí se kompletně pronudim u babiček. S jednou si nemam co povídat, druhá se zase bude hádat o politice. Boože, to sou vyhlídky.

Jinak včera večer se zase ozval po dlouhý době Libor. Už byl u LEEho doma, když sem tam dorazil. Nakonec sme prošli několik hospod, než nám někde byli ochotný a schopný udělat aspoň topinku (v půl jedenáctý večer). Ale zato to tam bylo fajn, barmanka jedna z nejsympatičtějších, pohodová atmosféra. Zkrátka Vinárna U Bedřicha fakt zabodovala.

čtvrtek 17. července 2003, 7:53
A chvilka pro reklamu :) Žertvův manažerský deníček je zajímavé čtení. Výtvory novináře a manažera v jedný osobě se čtou překvapivě snadno, dokonce i obsah má docela šťávu. Takže mrkněte na povídání o nákupu auta, nebo story o pochcaných hajzlících a dodávce papíru :) Obojí stojí za přečtení, skoro to až působí dojmem, že manažerův život je jedna bžunda za druhou. Není, ale tuhle stránku věci autor nenásilně a pečlivě skrývá :) Takže klikejte a počtěte si..

čtvrtek 17. července 2003, 7:23
Dneska sem do práce dorazil fakt brzo, jenom asi o pět minut pozdě a byl bych tu i první, kdyby tu Tomy prej nespal. A to všechno jenom díky tomu, že se mi včera sečetla ospalost za několik posledních dní a já padnul únavou už v půl osmý. Jojo, je to příjemný se pořádně vyspat. Jenom mi mrzí, že se měl stavit LEE pro Corela a prázdnej sud. Nepřišel a já nevim, jestli nepřišel a nebo jestli sem zaspal zvonek...

středa 16. července 2003, 11:40
Tak sem si zařídil dovolenou od prvního do 24. srpna. Pěkně dovolená a pak brigáda :) Pochopitelně mi ujel pendl z Bor, takže procházka prosluněnym městem. Takhle začíná příjemnej den. Skoro mám chuť na klidnej večer doma.

středa 16. července 2003, 9:07
Další pozdní příchod do práce. Obávám se, že kdybych tu nebyl jako civilkář, asi už bych přišel o prémie. Asi si už fakt budu muset koupit novou baterku do budíku, ráno na něm bylo o několik hodin míň, než bylo ve skutečnosti :)

Jinak včera pohodovej den. Nakonec sme se přecijenom sešli na Boleváku, zaplavčili si, pokouřili, zahráli heka. Nakonec dorazila i Zuzka, Standa pojedl Zeměkouli a pomalým tempem se vyráželo ze setmělého lesa do rozsvíceného sídliště. Kdyby pro nic, tak na benzínku pro papírky. Během těch tří hodin u vody sme ztratili dvoje...

Spánek od dvou ráno a pak nemám zaspat.

úterý 15. července 2003, 14:50
Tak sme vymysleli, že se pojedem vykoupat na Hrachy. Jenom drobná vada - ani po půl dni telefonování sme nesehnali auto a člověka, co by jel s náma. Grrrr, venku je vedro a my budem tvrdnout doma.

úterý 15. července 2003, 8:34
Právě dorazil novej civilkář...

úterý 15. července 2003, 8:01
Noo, tak teď sem měl docela štěstí. Kdysi sem si domluvil koupi pár médií a úspěšně na to zapomněl. Teď se najednou přihnal Marťas a mě zbylo v kapse pade :) V nejbližších dnech bych to viděl na zápek doma, nebo minimálně na Locháči. Potřebuju šetřit...

pondělí 14. července 2003, 7:42
Achjo, nic nemůže bejt jen tak v klidu. Dneska ráno se mi cestou do práce rozbila škodověnka. Zaškytala a pak už to prostě nejelo. Jen tak na vítr sem doplachtil z kopce na parkoviště a polit studeným potem vylez ven... Nějak to budu muset dát do kupy, zvlášť když mi technická propadne za čtrnáct dní :) Aspoň že se to stalo teď. Docela mě děsí představa, že by se zastavila včera večer, když sme se byli se Standou a LEEm projet okolo Plzně.

V sobotu sme nečekaně zapadli do Adrie na fotbálkovej turnaj u příležitosti Šimpiho narozenin. Dvojice byly náhodný, losováním sem skončil v týmu Kravky, dokonce sme postoupili i do pavouka a jeden zápas tam vyhráli :) Takže celkově něco kolem šestýho sedmýho místa. Ale i to je pěkné. Jenom se mi potrvrdilo, že když přijdu domů v šest ráno, vstávat budu večer a celej den je zabitej...

pátek 11. července 2003, 8:12
Mám v práci takovej notýsek, kam si píšu co udělat, kam zajít a tak. Prostě blbečník pro sklerotickýho administrátora. A zjišťuju, že bych něco takhle mezi kalníčekem a notýskem na domácí úkoly potřeboval i normálně "v civilu".

Nedávno sem jel z města domů tramvají a cestou sem dostal nápad na zajímavej článeček sem na web. Znovu sem si na to vzpomněl asi o dva dny pozdějš. Bohužel už jenom na situaci jedu tramvají a mám nápad. O čem ten nápad byl, to už mě nenapadlo.

OK, to se stává. Včera večer totéž znova. Cestou od Míry BLIK a nápad byl tu (jinej pochopitelně). Znovu jsem si na to vzpomněl až teď, když sem seděl na dílně a koukal na procenta jak lezou. Pochopitelně, co mě napadlo už netušim. Kdybych si to byl býval napsal, nemusel bych teď přemýšlet o tom, co mě to vlastně včera napadlo. (angličtináři si poslední větu cvičně přeloží...)

pátek 11. července 2003, 7:21
Hned po práci sem se zajel podívat na Šídlovák a prozkoumat přístupnost ohniště autem. Kontrola byla v pořádku, pípu už se taky povedlo sehnat, takže ještě pumpičku a už nic nebrání konzumaci soudku :) Oslavíme Mírovo narozky, úspěšnej turnaj a asi i život vůbec. Každopádně bude nás asi málo na moc pivka, bude to hodně zajímavý...

Ale zpátky k večeru. Hodil sem si auto domů a mazal k Mírovi, kde už čekal Standa a všichni sme vyrazili někam ven. Na Petře měli rozbitý foukátko na vzduch a tak nás napadla nouzová varianta - zkusit nafoukat kolečka vedle v servisu Porsche. A zabralo to. Přecejenom foukadlo u benzínky nemá takovou sílu jako tlaková hadice v autoservisu, takže máme asi prvně pořádně nahuštěno. Díky patří ochotnému servismanovi, překvapil.

Posezení v Runwayi na zahrádce, pak u Standy doma a najednou bylo zase deset večer a já metelil domů pustit Bertíka a dát mu nažrat. Ještě kousek filmu a hurá na kutě. Toť čtvrtek a co přinese pátek? Nevím, nechám se překvapit. Hlavně bych se potřeboval vyspat, což je přesně to, co už se mi několik dní nedaří...

čtvrtek 10. července 2003, 8:40
Potřeboval bych se zastavit, rozhlídnout kolem, vybrat si směr a vyrazit. Zatím mám problém s tím zastavením se, o ostatním nemluvě.

čtvrtek 10. července 2003, 8:10
Asi mi hrábne z nevyspání. Odcházel sem z Pantíka na druhý Nko, takže před druhou. A stejně na mě koukali tak trochu divně, jako že už zase du domů první. Sorry lidi, ale potřebuju se vyspat aspoň ty tři hodiny.

Asi stárnu, zůstat do dvou ve městě pro mě začíná bejt pořád těžsí a těžší. Najednou zjišťuju, že dvě hodiny spánku "navíc" sou pro mě lákavější než posezení s bandou u pivka. Ještě chvíli bude tenhle trend narůstat a budu chodit spát v jedenáct večer, zapejkat doma a... chjo :(

středa 9. července 2003, 7:18
Moje původní představa, že rovnou po práci půjdu spát, vzala celkem rychle za svý a po chilce venčení Bertíka sem už byl na cestě za Standou. Probrali sme výlet, skoukli Trosečníka na HBO (pěěknej filmík, jenom na muj vkus dost dlouhej) a pak už sem se jenom došoural domů. Spánek a fujtajbl, zase ráno. Já se na to vybodnu, dyť je ráno každou chvilku, nešlo by to dát si menší pauzu a mít jeden den o něco delší?

úterý 8. července 2003, 8:00
Pěkně, po práci zasednout, začít pálit jedno cdčko za druhym, pak na skok domů, do města s diskem a šuuup, dáme tripa - tak jo. A dřív než sem si stihnul začít nadávat co sem to proved, už sem dělal vylomeniny po okolí města :)) Zato teď pěkně v práci, nevyspalej, oči jako studánky... Brrrr, no to je rychta. Teď už to tu nějak jenom nějak přežít a budu spát až zejtra do rána.

Je ale fakt, že už dlouho sem si takhle pěkně nevyčistil hlavu. Jenom by to chtělo dovolenou a ne osm hodin v nemocnici u kompu...

pondělí 7. července 2003, 7:39
Chvilka pro škodolibost...

pondělí 7. července 2003, 7:31
No a s úžasem zjišťuju, že na disku mám 300MB volno. Odkládám to už dlouho, ale neni zbytí. Odpoledne si hodim přesčas do večera a budu pálit a pálit a pálit...

pondělí 7. července 2003, 7:24
Docela zajímavej víkend. Všichni byli u Svitav pařit v bahně, já seděl doma a dokončoval letní část mytí bytu :) Původně sem teda měl jet i do Prahy, ale z toho sešlo. Nakonec ale příjemý prohulení se nedělnim večerem a...

...už tu bylo ráno. Hurá do práce!

Udělalo se teplo, vysvitlo i Slunce a já cestou do práce zužitkoval poslední zbytky hulení. A hned je pondělí o moc lepší. Medim si, jak to krásně vyšlo. Když je hnusně, uklízim doma. Vyrazim si na brčko, udělá se krásně :)

pátek 4. července 2003, 12:30
Sere mi, že nemůžu ject do Svitav na EastTek nebo jaxe tam ta akcička jmenuje. Nemám prašule a doma mě čekaj úklidový práce a neskutečná nuda.

pátek 4. července 2003, 9:42
Aktuální výkřik do tmy.

pátek 4. července 2003, 7:31
Tak odpolední plány zase nevydržely ani do večera. Nakonec ze všeho zbylo jenom přestavění Mírovo kompu a pak s LEEm a Standou večerní nákup v HyperTescu. Hory a hory jídla na tři dny pro dva lidi zahučely do košíku, i pokladní zírala na neuvěřitelnou horu pochutin a dobrůtek, co si dva zhulenci naložili jako suroviny na třídenní stanování :)

A protože stanovat nejedu, celkem se těšim na dnešní klidnej večer doma. Odpočinek, příprava na víkendovou druhou fázi úklidu a spánek. Tak.

čtvrtek 3. července 2003, 7:28
Tak nějak sem to včera doklepal v práci, přesunul se domů a už sem spal. Pár probuzení na napití a najednou tu bylo ráno. Díky víc jak dvanáctihodinovýmu spánku se mi dokonce povedlo vstát celkem bez problému a tak dřepčim už od sedmi :) Dneska bezpodmínečně musim zajít k Mírovi upgradnout mu kompa věcma, co sem kupoval už v úterý. Takže na odpoledne je o zábavu postaráno.

Zároveň mamka odjíždí na chalupu a vrátí se až v neděli. Svobodo, sladká svobodo, konečně sem se tě dočkal aspoň na chvilku :))

středa 2. července 2003, 11:06
Firemní kalba + posezení u Šmíďáka a jeho novýho kompu + následná cesta do města = = návrat domů v půl šestý ráno = do práce sem přišel před chvilkou.

úterý 1. července 2003, 8:44
S úžasem zjištuju, že se blíží magická hranice 50 000 návštěv (aktuálně ) i 100 000 vygenerovaných stránek (aktuálně ). Už sem zapisuju svůj život tři roky, takže v průměru se sem mrkne 45 lidí denně a každej skoukne dvě stránky. Informační hodnota nulová, ale zajímavý to je :)

úterý 1. července 2003, 7:48
Tak trochu se bojim dnešního dne. Původně to mělo bejt na pohodu. Přežít práci, pak v Axesu vyzvednou Šmíďákovo kompa a jít ho sem nainstalovat a rozběhat. Pak se k tomu přidal i nákup dílů na upgrade Mírovo stroje a Šmíďule už mírně brblal, že takhle by to nešlo a že si nemám zvykat vkládat ještě další věci do dělání Jeho kompu. No a včera sem s mírnym úžasem zjistil, že bych měl večer sedět U Kardinála a zapíjet konec civilky druhýho Luboše :) Takže místo stavění dvou kompů jenom všechno rozvezu na patřičný místa a práce bude muset počkat do zejtra. Už vidim, jak budou oba prskat... Ani se jim ale nedivim, taky bych byl natěšenej na svuj novej komp a ono nic.

Před časem mi Kasič s Kozlem ztratili z auta takovou tu kouli na konci řadičky. Po chvilce smíchu a pár dnech mírný nasranosti mě to přešlo a už sem čekal jenom až zaberu a pudu do nějaký mototechny zjistit, jestli vůbec a za kolik se to prodává. A ejhle, Kasič na vlastní náklady koupil novou. No uvedl mě tim v němej úžas, tohle sem od něj fakt nečekal. Že by byl menší magor, než se zdálo? Každopádně teď docela zabodoval.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 25.08.2003 7:18   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]