motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

úterý 31. října 2000, 23:28
Už mi z toho jebe. Chce se po mě miliony věci bez znalosti základních informací. Rozchodím pevnou lajnu pro zákazníka a dostanu pojeb, že musím vědět název routeru a číslo interfacu. Jak mám pro kristapána vědět, kam to v Praze strčili?? To nikoho nezajímá. Je to moje chyba. Blbákov. Jako třešničku na dortu píšu tuhle (23:30) i tu ranní (8:53) poznámku v práci... Pokud mě paměť neklame, pracovní doba je podle zákoníku práce 8,5 hodiny :)

úterý 31. října 2000, 8:53
Včera sem objevil několik užitečných věcí na webu, ale už si nejsem schopnej na ně vzpomenout :( Takže jen tu jedinou, asi nejdůležitější.

http://www.icqroaming.com

Pokud máte problém s ICQ doma a v práci, tohle je přesně to pravé pro vás. Sdílení contact listu po síti. Jednoduché, elegantní, funkční. Hurááá, konečně někoho napadlo udělat něco takového.

pondělí 30. října 2000, 0:03
Se asi poto, poseru. Do stěhování firmy se přihnalo takovejch věcí, že nevim co dřív. Dneska asi půjdu domů zítra :(

neděle 29. října 2000, 0:03
Večer sme se byli projít po městě. Trochu sme hulili, nakonec bylo z mála hodně a domů jsem dorazil v polomrtvém stavu. Po dlouhé době jsem viděl zprávy a nic moc. Žijeme v blbákově kde poslanci vynesou na veřejnost kde co, hradní stráž přísahá na neplatnou přísahu atd. atd. Co je tohle za svět... :(

Jo, a otevřeli nám tu Kaufland. Stavěl se děsně dlouho, pravidelně jsme tu stavbu pozorovali a vytvářeli teorie, co bude vevnitř. LEE už tam byl a prý totální katastrofa. Jak sem to dneska viděl zvenku, ani tam nevlezu. Fakt děs, ubohost. Asi si myslí, že Češi sežerou úplně všechno.

pátek 27. října 2000, 20:42
Nebyla poslední :) Lezu po CS a došlo mi, že sem v návalu práce úplně zapomněl na Holanďany v Ostravě. Chtěl sem tam ject, zapařit na junglik a podívat se za Buffym, prohlídnout si severní Moravu a... houby. Místo toho sem hrabal listí na zahradě. Chjo, ta skleroza je fakt děsná.

pátek 27. října 2000, 20:42
Dneska snad už poslední hláška... Jestli používáte Windows 2000, přečtěte si co píšou na ŽIVĚ. Docela mi zamrazilo v zádech :( i když... sám nevim, kdy budu právě TOHLE potřebovat. Každopádně, je dobré vědět, že...................

pátek 27. října 2000, 20:30
Zjišťuju, že dávali Knoflíkáře. Škoda, unikly mi. Viděl sem je dvakrát a rád bych se podíval zase. Ten film je mi blízký v hodně věcech, ale úplně nejvíc se mi líbí povídka, jak Hrušínský plive na tu lokomotivu. Nejde mi ani tak o to lehání pod vlak, jako spíš o jeho ženu a život v nádražnim domku. Kdyby to četla, tak mě zabije, ale moje mamka je povahově úplně stejná jako ta jeho semetrika. Aspoň že neni tak blbá :-]

pátek 27. října 2000, 20:20
Pižimu vychází seriál... :o) Nečet sem ho, jenom zběžně. Ale i ten kousek mě přesvědčil. Při první chvilce si ho určitě přečtu.

pátek 27. října 2000, 20:15
Člověk by měl mít úctu ke stáří. Já ji nemám, teda aspoň co se týká babičky. Dneska sme byli na chalupě, já, mamka a babičky. Kdybych se hodně nedržel, dokázal bych se s nima hádat celou tu dobu. O čemkoliv. A s kteroukoliv z nich. Fungování mozku 70 leté důchodkyně mi uniká a hodinu trvající přednáška na téma "Julius Fučík, proč ho ti dnešní parchanti zatracujou" mě srala přímo neskutečně. Sem rád, že to mám za sebou, babičku prostě nesnesu.

čtvrtek 26. října 2000, 23:10
LEE SE NUDI.

čtvrtek 26. října 2000, 22:01
Právě sme se s LEEm shodli, že se nám stejská po kamarádech a po Praze. Je to smutný, ale kromě jeho nemam v Plzni skutečně blízkého člověka. Když chci potkat někoho, s kým mi je dobře a s kým si rozumim, musim do Prahy. Nebo ještě dál. Je to všechno na pytel...

čtvrtek 26. října 2000, 22:00
Už o dovolené sem slyšel Toma Waitse. Teď to konečně poslouchám celé... a jako to CDčko mě dostalo. Asi mě zná, protože všechny ty písničky mě zasáhly přímo do srdce. Doporučuju k poslechnutí.

čtvrtek 26. října 2000, 8:30
Boduju. Podařilo se mi ztratit papíry od služebního auta :( Dost často mám pocit, že bych měl omezit hulení. Pamět mam normálně špatnou, ale tohle už začíná bejt krize...

středa 25. října 2000, 1:40
Sliboval jsem fotky z dovolené, tady jsou.

středa 25. října 2000, 0:45
Akce "Anketa". Původně jsem jí chtěl udělat tak, aby se po hlasování už neotvírala. Ale jednak nevím kudy do toho a jednak na to nebyl čas. Tím se do ní dostal ještě jeden skrytý průzkum veřejného mínění. Kdo se první ozve, že mu to vadí. Šťastným výhercem je Buffy. Gratuluju a anketu ruším.

Jen tak pro zajímavost, většina z vás by podzim zrušila, zbytku je to fuk. Při jedenácti hlasujících je statistická hodnota skutečně vysoká.... takže to vlasně může být úplně jinak.

středa 25. října 2000, 0:30
Chcete se pobavit? Tak doporučuju adresu http://autoportret.hyperlink.cz. Je to perla, kterou se vyplatí prostudovat blíž. Zvlášť pak texty typu "moje povaha", "praxe" a podobně... Nevím, jestli se mám smát, brečet, nebo toho člověka obdivovat...

úterý 24. října 2000, 17:00
Stalo se, čeho sem se obával. Fakt na okolí působím přesně tak, jak sem se obával :( Musím s tím něco udělat, nechci se dostat tak, kam se řítím.... A děkuju LEEmu, že mi to řek.

pondělí 23. října 2000, 9:35
Zas pracuju, za víkend se toho událo děsně moc. Už nemá cenu sem psát všechno co se stalo... musím se dokopat a domluvit s Pižim posílání aktualit mailem :) Chce to jenom najít trošku času. Takže to shrnu as much stručně jak to půjde. Byl jsem zase v Praze, ujel mi poslední vlak, takže sem v 0:05 v neděli scháněl nocleh (sehnal). Doplazil jsem se domů až před polednem, a vyrazili sme s LEEm a Honzou na tripovou výpravu do lesů, luk a strání. Podzimní krajina je báječná, bylo nám dobře.

Teď sem nastydlej, mám asi nataženou achylovku a bolí mě břicho. Pondělí jak řemen :)

Jo a v noci jsem dobře pokecal se Zoufalcem. Asi z toho moc neměl, vůbec netuším co a proč sem mu psal... Na druhou stranu, odpověděl mi taky slušně zmateně, takže nejspíš není co řešit :-)))

sobota 21. října 2000, 10:50
Opět v práci. Mám takový skluz, že sem tu i v sobotu. Příští týden se stěhujem, to udělám zase prd. Pozitivní je, že mě to tu začíná dost bavit. Ze začátku to vypadalo děsně, ale teď už je z toho docela zajímavý job.

pátek 20. října 2000, 19:30
Pořád tvrdnu v práci a tvořím hodnoty :)

pátek 20. října 2000, 15:30
LEEmu a Ladisbotovi se začínají pěkně rozjíždět české obaly na CDčka. Dneska se mi oba nezávisle na sobě chlubili, kolik mají návštěvníků.

čtvrtek 19. října 2000, 19:15 - 24:00
Na Cyberu se domluvila noční procházka Prahou. Celkem se to povedlo, viděl sem zajímavý místa i lidi. Nakonec sme šli jenom čtyři, ale bylo to dobrý :) LEE se tou dobou zhulil v práci... Našli digitální foťák a výsledky odpovídají...

čtvrtek 19. října 2000, 18:30
Jedu osobákem do Phy, sám v celým vagónu. Dvě a půl hodiny ve vlaku - ideální se trochu zhulit. Tak sem seděl totálně zapečenej do vlasních myšlenek. Nakonec sem skončil u teorií o fungování a účelu státu. Sem rapl.

čtvrtek 19. října 2000, 12:05
Mam alergii na Majera. Už sem tam byl zas... "Nefunguje Internet! Přijeďte!" Jinak se neděje vlasně nic zvláštního, takže nemám nic co bych psal... Víkend by moh bejt zajímavej, ale zatím vůbec netušim, co se bude nebo nebude dít. (zahulíme a) uvidíme :)

středa 18. října 2000, 1:40
Je mi líp. Asi tomu pomohlo bejt jeden den v práci sám, zítra stěhujem nábytek, to mě taky moc potíží nečeká. I když... třetí patro je třetí patro :) Pěkně sme se večer zmrskali, poprvé jsem měl pocit, že ještě si potáhnu ještě jednou a omdlim... A navíc mě celou tu dobu napadaly tak ukrutný kraviny... Prostě síla.

pondělí 16. října 2000, 23:35
Tak Nohavica mě zas dostal do provozního stavu. Seděl jsem u počítače jako schoulená hromádka neštěstí, teď už sem jenom o trochu míň smutná schoulená hromádka neštěsí...

pondělí 16. října 2000, 22:10
Dneska se konečně rozběhal TEN linuch. Už ho nechci nikdy vidět... ale mám pocit že tuhle radost mi život nedopřeje. No každopádně jsem přišel kolem šestý domů z práce po čtyřech hodinách na půdě v prachu, holubích hovnech a knížkách o Linuxu. Usnul jsem na gauči a spal až do teď. Kdyby mě nevzbudil LEE telefonem, spal bych asi až do rána :( Chtěl nějaké hulení, odsypal sem mu tak třetinu, stejně bylo od něj, tak se vrátilo k majiteli. Stavěl se tu pro to jestě s pár kámošema co znám, že ať jdu s nimi.

Nešel jsem. Nešel jsem hulit. Smáli se a nechápali, co mi je. Pustil sem si Jarka Nohavicu a vůbec nemám na hulení chuť. Nemám chuť na nic.

pondělí 16. října 2000, 1:15
12 Opic - uf to byla jízda. Tolik časových smyček sem v jednom filmu ještě neviděl...

neděle 15. října 2000, 23:00
Právě jsem přišel domů na šrot zhulený. Byl jsem u LEEho a hráli jsme takové ty super staré hry z časů 286tek... :)

neděle 15. října 2000, 11:40
Venku je krásně a mě je mizerně. Přesto mám podzim docela rád. Jak ste na tom vy?

neděle 15. října 2000, 0:40
Dokoukal jsem už Jeden svět nestačí (jeden z nejslabších Bondů co znám) i Knoflíkáře. Na čisto mi to přišlo o dost jiné. Spousty věcí jsem si všimnul, spoustu věcí jsem tehdy pochopil úplně špatně. Celkový dojem - a) na tripu to byl o moc lepší film, b) myšlenkám, co mě napadnou pod vlivem LSD, věřím rozhodně míň než do teď.

sobota 14. října 2000, 19:55
Dneska se s novinkami roztrh pytel :) Tady je další: Agfa nabízí digitální fotoaparát pod pět tisíc korun. Utopie? NE! Podívejte se na ŽIVĚ. Už vím, co chci k narozeninám :)

sobota 14. října 2000, 19:30
Jéééééé, tak teď se stala naprosto neskutečná věc. Shořela žehlička. Ovšem tak totálně, že sem kýblem s vodou hasil koberec. V koberci díra, žehlička se roztekla tak dokonale, že ta plotna protekla SKRZ žehlicí prkno. Vyfotil sem to, ale na 5 let starý film a bez blesku. Tak nevím. Ale schoval jsem si ostatky, vyfotim to ještě jednou a dám sem ten obrázek. Stojí to za to... :-/

sobota 14. října 2000, 19:05
Blbákov. Ten modem je záhada. Nainstaloval jsem ho a běžel bez restartu 45.2 kbps. Dneska jsem to musel resnout, nahodily se drivery a beží jenom 33.6 :-((

sobota 14. října 2000, 19:00
Právě sem dokoukal na Trumana. Standardní komedie bez nějakého většího vtipu nebo smyslu. Jednou sem to viděl po druhé nemusím :( Jenom by mě zajímalo, jestli vy všichni nejste taky herci a nemáte ze mě srandu...

sobota 14. října 2000, 18:30
Dopsal jsem dlouhý report z Transdrivu. Takže koho zajímá, jaké to tam bylo, už klikejte...

sobota 14. října 2000, 11:00
Cestou z nákupu jsem se zastavil v půjčovně a vybral tam pár filmů, co sem chtěl vidět. The Truman Show, 12 Opic (teď už se snad dodívám), Knoflíkáře (jsem zvědavý jaký je rozdíl mezi normálem a tímhle filmem na tripu...) a pro mátinku posledního Bonda. Mimochodem, mají tam také tři horory s názvy: "Buffy přemožitelka upírů", "Buffy přemožitelka upírů - Démon" a "Buffy přemožitelka upírů - Volba" :-)))

sobota 14. října 2000, 8:08
Včera večer jsem totálně vytuhnul u televize. Na HBO dávali Babylon5, docela to ušlo. Ani sem si nevyndal peřiny, usnul jsem jen tak... Taky jsem uvažoval o tom, že byl se šel podívat do Škodovky na Sci-fi, ale absolutně sem na to neměl náladu.

Ad Sci-fi: byla to první velká party v Plzni, skoro to na mě působilo, že to schválně udělali den před garážema. Jestli to celé bylo zorganizované stejně dobře, jako doprava tam, tak jsem asi něco propás. Kyvadlová doprava od tramvaje a pro autolidi svítivě zelené cedule ve tvaru dopravních značek po celém městě. To nešlo nenajít. Mno, můžu se uklidňovat tím, že jestli to bylo fakt dobré, nebyla to poslední akce v těhle prostorách...

pátek 13. října 2000, 17:30
Cestou domů jsem zavolal Buffymu. Byl to jediný člověk, se kterým se dalo normálně mluvit, všichni ostatní mě celý den pěkně točili. Zrovna hrál wormsy. Taky bych si je někdy zas dal, mám s touhle gamesou spojené jedno z nejlepších období v životě.

pátek 13. října 2000, 15:50
Doklady sem našel, byly u LEEho v práci. A tím dobré zprávy končí. Zbytek shrnu asi takhle: "Jsa donucen dělat to, co neumim, podařilo se mi odstřihnout od netu velkou advokátní kancelář." Zbytek dnešních událostí se odvíjí pořád v tomhle duchu. Prostě pátek 13. jako z učebnice. Nejradši bych to tu zabalil a šel domů, už mi tu z toho šíbe. Mám pocit, že bych potřeboval nějaký zápisník rovnou v hlavě. Měl bych kvůli různým věcem volat asi deseti lidem a dalších sto věcí dělat sám. Ve výsledku pro jedno zapomínám druhé, nestíhám nic a všichni jsou na mě nasraní.

pátek 13. října 2000, 8:20
Takže pátek třináctého začíná naprosto debilně. Ztratil jsem doklady. :( Jediná šance je, že budou u LEEho v práci. Jinak nevím.

pátek 13. října 2000, 0:45
Nechce se mi spát, lezu po webu a narazil jsem na zajímavé stránky ART2000. Je mi tak nějak všelijak a přitáhla mě stránka s poezií. Padla na mě taková nostalgická nálada (po čem asi...?) a pár výtvorů mě docela dostalo. Až tak, že sem k tomu musel něco připsat.

čtvrtek 12. října 2000, 20:20
Svět ja menší, ještě menší až je úplně nejmenší. Čechy jsou jenom totální prdel světa. Když v tom starým vtipu říká Číňan Čechovi: "10 milionů? Tak to se musíte všichni znát!" tak to JE PRAVDA! Podotýkám že mezi Plzní a Ostravou je asi tak 400 kilometrů...

V Ostravě (sorry, v Orlové) znám Buffyho a trochu Pižiho. Ti znají Člověka. Člověk zná (trochu) Karolínku. Karol chodí s LEEm. LEE je můj nejlepší kamarád. A kruh se pěkně uzavřel :).

No a pak řekněte o někom že je blbej (nebo něco jinýho :). Nikdo nikdy neví kdo koho zná. Když už existuje takovýhle kolečko mezi Orlovou a Plzní, tak už nevim. A to nemluvim o tom, kolikrát už se mi tohle stalo jenom v rámci Plzně... no comment :-))))

čtvrtek 12. října 2000, 19:05
Mám modem! Koupil sem si ten nejlevnější win-modem co se dal sehnat a funguje o moc líp než ten co sem měl. Dokonce to přes analogovou ústřednu vytáhne 45.2 kbps :)

čtvrtek 12. října 2000, 9:00
Všechno se mi hroutí. Naplánoval sem si dobrý výlet na Moravu, když už sem si všechno zajistil a zamluvil a domluvil atd... tak mi právě teď oznámili, že místo toho instaluju linux u klienta (debil na N-tou) a pak stěhujem nábytek do nové pobočky. Tomu se říká že události nabraly nový směr... :-(
Včera mi LEE přivezl nějaké houbičky, co nasbírali. Byl sem docela zvědavej, jaký to bude a... nestalo se nic. Sněd sem jich asi 15 a nic se nestalo. Podle LEEho referencí jim stačili bohatě 3. Je možné, aby se do večera zkazili???

středa 11. října 2000, 12:55
Jsem na Festivalu a zoufale se nudim. Chvili sem kecal s nakyma lidma z televize a dal se nudim. Jedine plus, ze tu mam sam pro sebe pulmegovou linku, takze to tu lita sakra rychle. Mel sem si s sebou vzit disk :)

středa 11. října 2000, 7:45
LEE a Pothead jedou dneska na Šumavu houbařit. Já budu celej den hlídat a pak bořit presscentrum a inet kavarnu na Filmovém festivalu dětské tvorby v Ostrově nad Ohří. To bude super den :(

úterý 10. října 2000, 20:00
Sešli jsme se s Potheadem a zkoušeli letošní výpěstky. Byl sem dost na kaši a to ještě někoho napadlo, že vylezem na most. Takže sme seděli a hulili uprostřed mostní konstrukce, 30 metrů nad řekou... Až na to že sem se šíleně bál to bylo celkem v pohodě. Na vedlejším mostě taky někdo hulili, povykovali sme na sebe :o)

úterý 10. října 2000, 8:40
Dostal sem největší pojeb v životě. Majer zuřil, že se mi málem rozskočil telefon... Hlavně že je sranda :o) Jedu konfigurovat Inet do holandskejch (!!!) windowsů. Taky dobrý :)

úterý 10. října 2000, 8:25
Zase se neuskuteční moje noční můra - linuch u Majera. Jenomže teď mu musím zavolat, že se to zas odkládá na neurčito... A na to se FAKT těšim...
Novinka, v pátek jedu na Invex, takže na Moravu. Když se to povede, uvidim se s pár lidma.

pondělí 9. října 2000, 18:25
Modem bude ve středu. Na Brumlovce sem poznal zajímavého člověka. Moc mě potěšilo, že když sem si s ním dneska psal, tak je takový jak vypadal. Že to nebylo tím tripem.

pondělí 9. října 2000, 9:00
Tak mám za sebou Brumlovku a byl to mazec. Poreferuju podrobnějš, až na to najdu chvilku času. Dělo se moc věcí, pro mě to byla akce roku. Naštval mě Mrtvej, ale to je jenom muj problém. V podstatě sem rád, že to udělal. Jinak už sem zase bez modemu.

čtvrtek 5. října 2000, 9:30
Nic není tak horké jak to vypadá. Problémy se řeší samy, resp. odsouvají na dýl. No uvidíme, bude to velká improvizace.

čtvrtek 5. října 2000, 8:45
Těšil jsem se na Brumlovku a na Spilku a začíná se to srát. Měl bych v pátek instalovat 15 kompů na nějakej festival v Ostrově nad Ohří a do středy to hlídat. Já se poserůůůů. To bude absolutní test, jak to zvládnout a domluvit. Začínám to řešit just now.

středa 4. října 2000, 22:25
Absolutní bomba! Jestli TOHLE bude pravda, všichni provideři se můžou jít vycpat. Doporučuji k přečtení. Na Živě už sice pustili pár pěkných kachen, ale...

středa 4. října 2000, 22:20
Udělal jsem toho poměrně dost, po obědě mě přepadla šílená lenost a celý zbytek dne jsem se jen tak plahočil. Nakonec jsem v práci vytuh až do půl sedmé a ještě jsem si domů přinesl nějaké drivery, abych si je zkusil nainstalovat a nevypadal zítra u zákazníka jako blbec. A chce se mi do toho, jako když se mi tenkrát nechtělo :( Teší mě, že tuhle nepracovací náladu nemám sám. Asi to bude tím počasím.

středa 4. října 2000, 18:15
Absolutně hektický den, zítra mě čeká další. Neměl jsem ani tušení, kolik je toho možné po jednom nezapracovaném člověkovi chít :o) Ale začínám do toho pronikat, tímhle tempem bych to za měsíc moh mít relativně v malíčku.

úterý 3. října 2000, 23 :10
Měli jsme sraz s Pothedem a dalšíma kamarádama. Jenže ti nepřišli, takže sme jen tak pokecali, prošli se městem a šli dom. Pohoda.

úterý 3. října 2000, 10:10
Dneska mě postihla nedělací nálada. Do ničeho se mi nechce. LEE je u odvodu, snad mu to dobře dopadne. Tak aspoň vtip, co mi poslal kamarád. Po dlouhý době sem se u něj zasmál...

Jede Karkulka na kole lesem k babičce a tu najednou z lesa vyskočí vlk, zničí kolo a znásilní Karkulku.
Karkulka po vykonaném činu povídá: "Teda Vlku, nevadí mi že jsi mě znásilnil, ale štve mě to zničené kolo, to teda budeš muset spravit."
Vlk teda svaří kolo a Karkulka jede dál. Po několika stech metrech se situace opakuje a tak to de až k babiččině domu. U babičky je to klasická situace. Vlk v posteli a karkulka se ptá: "Babičko, proč máte tak velké uši??"
Vlk: "To abych tě lépe slyšela."
Karkulka: "A babičko, proč máte tak velké oči??"
Tu se vlk rozčílí a vykřikne: "To mám od toho svařování, ty krávo jedna blbá."

a ještě jeden...

To takhle slon povída mravenci: "Mravenče, udělej mi krásně."
Mravenci se moc nechce, tak slon povídá: "Dostaneš kostku cukru."
A tak se mravenec nechá ukecat, vleze slonovi do chobotu a prolézá jím. Slon radostně povykuje: "Labůžo, labůžo."
A když mravenec vyleze z prdele, slon povída: "Ještě jednou, mravenče, dostaneš dvě kostky cukru."
No tak mravenec vleze dovnitř, a jak tak leze, slon si strčí špičku chobotu do prdele, a volá: "Labůžo, labůžo, nekonečné labůžo."

pondělí 2. října 2000, 23:50
Poslouchám Apollo 440 - Gettin´ High On Your Own Supply a docela mě to dostalo. Takhle unesenej krasou melodií a textů jsem byl naposled, když vyšlo Play od Mobyho. Doporučuju, fakt nádhera. Třeba "High On Your Own Supply" je absolutně nádherný.

pondělí 2. října 2000, 10:00
Nechtěně jsem se zase pěkně prošel. Tramvaj před náma rozkrojila auto, do toho trolejbák... Celá Plzeň stála a já šel 3 kiláky pěšky. Chjo.

pondělí 2. října 2000, 09:45
Po roce jsem si koupil tramvajenku. Chytli mě jenom jednou, ale co jezdím do práce ráno, je to už moc drsný. Takže sem zas o něco blíž ideálu spořádaného občana.

neděle 1. října 2000, 10:35
V pátek Zoufalec napsal ve svým deníčku o tom mojim. A výsledek? Podle logu se tu od té doby "dveře" netrhnou. A pochybuju, že to všechno byl on, protože rozlišení i systém by moh těžko střídat... Říkám to nerad, ale reklama opravdu funguje! Ještě pro něj z toho plyne dobrá zpráva, má víc čtenářů než si myslí. A nebo je to všechno úplně jinak :o)

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 02.03.2004 18:14   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]