motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pátek 31. srpna 2001, 16:08
Celý den je extrémně hnusně. Podzim mám asi nejradši z celého roku, ale tohle počasí mě drtí. Fakt nemám rád šedivou oblohu, mokro a vůbec průtrže mračen...

pátek 31. srpna 2001, 10:22
Venku zase hnusně prší. Dneska končí Letní scéna na výstavišti. Game Over. Dokonce se mi povedlo zajistit si volný páteční večer (žádná chalupa :). A musí se ochladit a začít lejt jako z konve...

game over flyer

Mám línou náladu, nechce se mi nic. Projekty, domény, joudové na telefonu, routery, všechno mě tu štve. Nejradši bych vyčistil oblohu, zabalil to tady a šel se projít někam ven.

čtvrtek 30. srpna 2001, 15:05
Menší změna. Jako titulní stránka je odedneška místo seznamu článků deníček.

čtvrtek 30. srpna 2001, 13:30
Večer jsem chtěl zůstat v práci a dodělat si kompa. Nezůstal, jel sem pro monitor a LEEho komp do Matrixu. Pak sem chtěl zůstat doma, abych moh jít v pátek na výstaviště lítat u junglu, místo cesty na chalupu. A i když mám co, nechtěl sem hulit, aby zbylo na víkend. Místo toho mi zavolal kámoš, že prý jestli bych je vzal autem na vyhlídku, že maj hulení. Chvíle přemlouvání sebe sama, co dál... Vykašlat se na ně? Povozit je po městě s brkem v ruce a nezahulit si? Porušit předsevzetí a zhulit se?

Náhoda to vyřešila za mě, hulení bylo tak mokré, že jsme napřed jeli někam na chatu to usušit nad ohněm. Jenomže osazensto bylo tak zhuleno, že žádný ohýnek neplápolal. Takže nikdo nehulil, ani já. A navíc... jako překvápko... sem byl obdarován třema palicema príma vonící (mokrý) venkovky. Už se suší na okně :)) Vůbec sem netušil, že existují lidi, co tě jen tak pozvou na špeka a když to navyjde, nabalí hulení domů. Respect.

Daarecek

středa 29. srpna 2001, 17:00
Dojídám koblihy, co mi ráno udělal Jarda. Je to fajn zajít ráno do Hypernovy, vyfasovat pytlík teplých koblih plných marmeládou tak moc, že při kousnutí explodujou :)

středa 29. srpna 2001, 12:00
Už od rána poslouchám Nohavicu. Pěkné.... moc....

středa 29. srpna 2001, 10:42
Matrix rulezz again! LEEho hraní v Matrixu se začíná vyvíjet docela slibně. Nebude to zadara, pondělky jsou jeho. Majitelka má rozumný plán, že každý den se bude hrát něco jiného (od d'n'b a techna v pondělí, přes "oldies" v úterý, až po "české hity"). Vtip je v tom, že každý styl bude mít svůj den. Až se to lidi naučí, tak to bude pohodička.

Včera se LEEmu fakt dařilo, vznikaly dost zajímavý mixy. Prvně v životě sem si to taky zkusil a ono to není až tak simple :) Hlavní problém je v tom, jakou písničku vlastně pustit. A v tom mám solidní bordel, názvy empétrojek mi jaxi nelezou do hlavy. A jejich spojitost s "hudebním obsahem" už vůbec ne.

A ještě jednou díky pro Mladého Primitiva za bannerek. Sám bych ho vyráběl nejspíš dalších sto let...

úterý 28. srpna 2001, 15:40
Velké díky Efovi za půjčení ankety. Blueboard stávkuje a nechce mě nechat zaregistrovat novou anketu :(

úterý 28. srpna 2001, 14:55
Věděli jste, že když nenastoupíte do vlaku (z nejrůznějších důvodů), máte nárok na vrácení jízdného? Víc podobných informací o cestování vlakem ZDE.

úterý 28. srpna 2001, 10:45
Člověk míní, život mění. Oproti původnímu plánu, i jeho tisíci změnám, sem včera skončil na vyhlídce, s tripem v zažívacím traktu. Ve třech jsme leželi v malém dolíku, schovaní před větrem a pozorovali město, jak se pomalu ukládá ke spánku. Napřed vedro a jasno. Postupně na půlce oblohy hvězdy, na druhé nádherné mraky přecházející studené fronty. Svítil měsíc, město hučelo v dálce, my pod sebou vyhřátou trávu, na uších walkmana.


Nikdo nemluvil, a všichni sme se zasněně dívali na ten obrázek. Do toho někdo (mám nepříjemnej pocit, že já) zahlásil podívej se na ty mraky před tebou odzepředu vzadu. Následný _velmi_ důkladný rozbor myšlenky sice potvrdil pravdivost původního označení místa na obloze, ale....

Nakonec jsme na Jezírku (starý zatopený lom uprostřed sídliště) seděli u vody, zkoumali zbytky "něčeho" a dlouze dumali nad důlní technologíí, osudech toho místa i účelu pískovce jako suroviny (jestli je vůbec k něčemu). Strávili sme u toho slušnou chvilku, ale nevyřešili jsme nic. Takže na závěr malá anketa, třeba to pomůže odhalit záhadu tří ztripených lidí...

pondělí 27. srpna 2001, 9:28
Super, celý víkend sem strávil se šmirglem v ruce. Příští týden štětec a barva. Přespříští dlaždice na podlahu. No boží, taková detoxifikační pracovní terapie. Tak jako včera sem se do práce už dlouho netěšil, aspoň někde si trošku odpočinu...

Hulit není co, ani za co. Takže to asi pojmu jako akci "tenhle měsíc nehulím" a uvidíme jak to dopadne :)

Velké díky Ponkiemu za Traktora. Už instaluju...

pátek 24. srpna 2001, 10:43
Volal mátinka, jestli už dneska pojedem na chalupu. Výsledek krátkého rozhovoru je, že já sedim na židli, neschopný čehokoliv. Včetně vzteku. Nemám sílu ani mlátit něčim do stolu. Mimoň, totální. Je mi zároveň do breku z beznaděje, zároveň praskám vzteky jak mě ničí, zároveň cítím že má tak trochu pravdu v tom, že na ní seru.

Jenomže já nechtěl, aby mě život postavil ve 24 letech do role manžela, co se stará o byt, jezdí na chalupu, udžuje jí a nosí domů peníze. Všechno tohle se po mě vyžaduje a krom toho ještě chci žít normální život, jaký si já představuju. A všechno dohromady nejde stíhat.

Ona brečí, že já na ní seru a vyčítá mi to. Já brečim, že mě ona ničí a vyčítám to sobě. Sem zralej na rozhovor s psychiatrem.

pátek 24. srpna 2001, 10:43
Včerejší akcička v Matrixu mě definitivně dokopala k tomu, abych si dal do kompu druhou zvukárnu, rozchodil Traktora a.... Jenomže to má menší problém. Traktor neni a asi jediný místo na světě, kde se nacházel je Forbidden :(( Takže, pěkně prosím smutně koukám, kdo máte funkčního T. (ne demíčko), ozvěte se mi na mail.

čtvrtek 23. srpna 2001, 15:26
Heeeh, zase na netu... Včera se nedělo nic až tak zvláštního. Spousta práce, večer sme poseděli u pivka, zakopali si hakíska a hajdy dom naspávat úterní noc. Ta byla o hodně zajímavější. LEE hrál na jednu bednu (nová zvukárna nepomohla) jako o život. Až na občasné problémky (ale to se vychytá, dyť to byla první akce...) všechno proběhlo s maximální spokojeností. Při šašení s kompem se mi tam někde podařilo ztratit šroubovák :)) Ono pět bramboráčků a jedno brko se musí projevit, že...

Už se těšim, až budu mít kartu zpátky, druhou už mám připravenou a zkusim si něco. Mám tušení, že to bude spíš provar, ale co kdyby to nááááhodou šlo. LEE mi to chtěl strčit už tam, ale fakt na veřejnosti nebudu předvádět svoje první mixy...

úterý 21. srpna 2001, 20:08
LEEova veřejná produkce začala dost dobře. Všichni čučí jak mu to de, a... sakra, hraje jenom pravá bedna... :( Takže du rochnout svuj komp a lovim blastera :)

úterý 21. srpna 2001, 16:23
Umírám hlady...

úterý 21. srpna 2001, 10:37
Tak původně pohodová návštěva klubu Matrix (LEE tam dneska předvádí LiveAct, to zas dopadnem) se zvrhla v nechutnou kalbu. Asi tak šest malejch piv, vínko s kolou, dvě brka a dřííííííp, jiná galaxie je na dosah :o) Tak hrozně vysmáto už sem dlouho neměl. Prolezli sme Plzeňku (mrtvo), Solidní nejistotu (živo až moc, totální diskofilárna), benzínku ESO (nepříjená obsluha) a další putyky. Výsledek? Absolut stoned...

pondělí 20. srpna 2001, 11:15
Další rok v tahu. Ten poslední rok se událo strašně moc věcí a změn. Naše partička se docela rozrostla, všichni se změnili. Celkově by se dalo říct, že to byl rok pod vlivem THC...

O víkendu jsem maloval na chalupě, místo toho, abych s trípkem v puse pobíhal po lesích na akci... Ale i tak to byla pohodička. Práci (bylo jí moc) a celou bláznivou rodinku sem se snažil ignorovat, za podpory hulča (bylo ho málo) a alkoholických tekutin (bylo jich víc než zdrávo). Ale přesto se mi to povedlo přežít bez depresí, spíš naopak :)

Vyřešily se všechny větší problémy a mě došlo, že vlastně prvně jdu do dalšího roku beze strachu, co bude dál... Takže směle vpřed, k té pětadvacítce. Ale to až příště. Za rok :))

čtvrtek 16. srpna 2001, 13:12
Sním o studené sprše, nebo aspoň koupališti...

čtvrtek 16. srpna 2001, 11:29
Poslední den v práci, zítra už budu malovat na chalupě. Místo toho sem moh bejt v Ostrově na technu... Co se dá dělat, budu renovovat naší haciendu.

středa 15. srpna 2001, 13:14
Svoboda!! Vyřešil sem finančák, zdravotní pojištění a sociálku. Všude byli baby za přepážkou celkem v pohodě, nejhůř dopadla sociálka. Předepsali mi penále 290 korun :) Hlavně, že se mi podařilo uzavřít neúspěšnou kapitolu života - OSVČ. Už nikdy nechci vidět formulář pro přiznání k čemukoliv, ohlašování, oznamování a tak vůbec. Fuj...

úterý 14. srpna 2001, 14:25
Takhle bych si chtěl bužírovat každej den... Príma oběd v mexické restaucaci, na to pivko, na to lehce pokouření... Teď je mi fajn a mám silně lenivou náladu.

úterý 14. srpna 2001, 10:02
Tak už sem si to taky zkusil... Jarda s Jardou spáchali řetěty a včera sem si je konečně taky vyzkoušel. Docela to šlo, už se těšim, až to zase testnu. Chce to jenom přesvědčit nešikovný pazourky, že mají dělat to co chce mozeq (zhulenej) a ne to co chtěji ony. O senzaci dne se postaral Míra. Držel to prvně v ruce jako já, roztočil řetěty a začal předvádět triky, o kterejch se nám ani nesnilo.... Dalo by se říct, že talent od boha, kdyby teda nějakej byl... :)

Každopádně tohle se fakt chci aspoň trošku naučit, je to dost dobrej úlet stát u muziky a hrát si jako malej kluk. Jo a pro ty, co plánujou vlastní zkoušku téhle žonglovací disciplíny jedna malá praktická rada na závěr. Všechno, především zapík, vyndat z kapes. Bambule na konci řetězu mě vzala po noze, bouchla v kapse do zapíku, ten okamžitě explodoval, já se leknul, omrzla mi noha a vůbec, nebylo to nic moc... :)

pondělí 13. srpna 2001, 11:21
Achjo, straší mě finančák a sociálka. Shit... Zase začínám zabředat do životní beznaděje způsobené totálním nedostatkem všeho. Už mě to přestává bavit, chtěl bych jednou konečně vyřešit všechny problémy, ale to předpokládá, že je začnu řešit. A to je ten problém...

pondělí 13. srpna 2001, 8:52
A mám to za sebou, štukování mě příjemnně překvapilo. Docela prča rozmazávat blátíčko po zdech :) Tenhle týden dát spravit auto a vymalovat, příště odizolovat podlahu a položit dlaždice, na jaře vyměnit okna. To je stručný seznam úkolů, které mi mátinka hodila na krk. 90% z toho sice neumím, ale co... nějak se to zvládne.

Jo a z čísla co neznám mi přišla tahle sms: "Cuz zevlaku na kare se uz pracuje a jinak se tu kali furt stejne a co ten tvuj vylet do Holandu?" :-))

pátek 10. srpna 2001, 9:01
Pááátééééék. Asi bych se měl těšit na veekend, ale nějak to nejde. Nekompromisně mi máti písemně oznámila, že na chalupu jedem. Nejde elektřina? Neuvaříme si? Máme přeci kamna na pevná paliva! Budu mít tmu na práci? Štukovat přece můžu ve dne! Já nechcíííí.

čtvrtek 9. srpna 2001, 20:58
Jako obvykle, večer na mě přichází chuť žít a něco dělat. V tuhle chvíli holt pracovat.

Příjemně překvapile eBanka, skutečně mám pocit, že tam nemusím vůbec chodit. Ani pro formulář, všechno je na webu.

čtvrtek 9. srpna 2001, 14:30
Nechce se mi věřit, že by bylo teprve tak málo hodin. Umírám tu za stolem na nedostatek spánku. Jenom tam mžourám do monitoru a nejsem schopnej vymyslet vůbec nic. Mozková aktivita klesá k nule a za chvíli tu usnu jako špalek.

čtvrtek 9. srpna 2001, 8:22
Pár hodin a jsem tu zas... Už jenom čekám až při tomhle životním stylu vyhlásí tělo výstražnou stávku.

čtvrtek 9. srpna 2001, 0:52
Už je to uděláno, už je to hotovo... A jak to bylo dál nevim. Každopádně právě balim v práci, zhulenej na prach, a vyrážim domů. Čekají mě tak čtyři hodiny sladkého spánku.

středa 8. srpna 2001, 11:08
Neni nad to, když se dvě socky dohadujou, kdo je sockovatější....

středa 8. srpna 2001, 10:25
Čeká mě další den plný práce, zmatků a nesplněných úkolů. Nestíháááááám. Přežívám jenom představou večerního odpočinku u pivka a brčka...

úterý 7. srpna 2001, 13:51
Tak modem mi moc nepomoh. Připojil sem se OK, takže je to v mém modemu. Shit.... Stoprocentně už na něj není záruka. Jinak dneska se mi povedla super věc. Nějak sem si vsugeroval, že je sobota a v klidu vyspával. Do práce sem dorazil po desáté. :)

pondělí 6. srpna 2001, 14:05
Z práce sem si odskočil k LEEmu půjčit modem. Výsledek je že modem nemám a sedím tu u stolu zhulený na prach.

pondělí 6. srpna 2001, 10:15
Chjo, zase v práci. Omlouvám se za mrtvo, které tu v poslední době zavládlo. Dovolená, doma rozbořený počítač, totální vykalenost a tak...

První pracovní den mi asi dá pořádně zabrat. Od rána se jenom adaptuju na nové prostředí a dělám absolutní nic.

čtvrtek 2. srpna 2001, 13:22
Ráno jsem vstal, odvedl mátinku na chalupu, tam se dozvěděl, že musím koupit štuk a přes víkend (má pršet) dodělat pokoj, který už spravuju čtyři roky. Teď jsem v práci, skouknu maily, vyřídím pár telefonů a papa, až do pondělka mě tu nikdo neuvidí.

středa 1. srpna 2001, 16:25
CzechTek01 skončil, teď je tu bolestivý návrat do normálního života. Sakra, moc se mi tam nechce...

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.09.2001 18:11   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]