motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
UNITED Foosball Open - přípravy
24. června 2003, dopsáno 2. března 2004 (aspoň je vidět, jakej sem línej lempl)

Po několika letech snění, několika letech planejch řečí, po postupnym okoukávání pozadí akcí jinejch lidí a po několika nezdařenejch pokusech končících už v zárodku došel LEE k zásadnímu rozhodnutí. Uspořádat turnaj ve fotbálku a spojit ho s d'n'b akcičkou. A pustil se do toho s vervou sobě vlastní, tj. proměnlivou :)

Mě se to všechno začalo týkat vlastně až v okamžiku, když EFA udělal letáky. Pak ještě splašit loga sponzorů, zajistit tisk a... tradá, jedu pro ně do tiskárny. To byl úkol tak akorát pro mě a tak bylo zhruba tejden před termínem turnaje, když sem poprvý uviděl ve fyzický podobě Plakát. Do auta sem naložil v Navě pár fialovejch balíků a drandil k LEEmu. Včasnost tisku letáků (o vylepování nemluvě) nechávam gentlemansky a s mírnym sarkasmem bez komentáře.

UNITED Foosball Open - plakát

No a pak začalo teprv to pravý peklo. Rokycany, vesnice okolo cesty na Prahu, Beroun, Praha.

Cestování noční Prahou podle mapy, od jedný fotbálkový hospody ke druhý... docela sranda. Jenom mi trošku vadilo, že jako řidič sem si popíjel limču a vzadu se kalilo víno. S decentní alkoholovou podporou by mě to asi bavilo víc, nemluvě o tom, že by mi nebyla ani taková zima. No nic, všechno se rozlepilo a tradá domů. Do pelechu sem dorazil někdy kolem sedmý ráno, ještě že byla sobota :)

Na samym závěru si nejmenovaní, anonymní a veskrze neznámí jedinci dali i hlavní nádraží. Tedy, jenom nástupiště směr Plzeň a přilehlý tunely. A mimochodem, ty letáky tam dodnes (už půl roku po vylepení) pořád visí. Pražáci a do Prahy cestující - račte si zkontrolovat :) Je vidět, že i když se na nádraží lepit nic nesmí (ne, že by jinde smělo), dráhy pár letáků evidentně hrooozně sere...

Další den sme si se Standou dali ještě Přeštice, Klatovy a Domažlice. Lepíme, lepíme a najednou byly tři ráno. Oči se klíží, únava roste, do Plzně daleko... sakra pečem na Tachov a Stříbro, jedem domů, tohle se nedá zvládnout za jeden den. A tak skončil další víkend ve znamení fotbálku, kdy sem doma neudělal vůbec nic. A taky mi pak mátinka dala celkem znát, že bych se měl víc věnovat úklidu a dalším domácím pracem. Mno, snad příště :) Dalších několik nocí se rozlepování opakovalo ješt v Plzni, a tak jeden den před avízovanou akcí konečně všechno viselo a lákalo širokou veřejnost k účasti na turnaji. Tim skončila takzvaná fáze bude turnaj, všichni se šli vyspat a schylovalo se k fázi týývole, to už je dneska?

No a protože se (celkem oprávněně) vztekáte, že se web natahuje pomalu (taky ten kód je fakt prasečina), přetrhnu teď nit vyprávění z minulýho léta a koho to nepřestalo bavit, ať si klikne na Den D.

Konec prvního dílu, zejtra už je Den D.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 04.03.2004 22:50    
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]