motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

středa 28. února 2001, 20:26
http://www.ganja.com - ujetej web. Ale maj' fakt dobrý intro :) Flippin' some eggs, smokin' some bud... zajímavej flash, hodnocení ať si každý udělá sám.

středa 28. února 2001, 14:01
Po obědě bezva hulení, procházka městem a vůbec... dneska je dobrej den.

středa 28. února 2001, 10:28
Dneska bude pěkně rozlítanej den. Snad stihnu aspoň půlku toho co chci :) Večer jsem vyplnil sčítací formuláře a docela se u toho zapotil. Dokuď sem nevzal do ruky "speciální OCR fixku", připadalo mi to jednoduchý. Ale humor mě docela rychle přešel...

úterý 27. února 2001, 20:20
Sem magor. Uklidil sem si filmovku (naštěstí skoro prázdnou) tak důkladně, že ji nemůžu najít. :(

úterý 27. února 2001, 15:38
Zjišťuju významný vztah vztah mezi počasím venku a mojí náladou. Už od rána je krásně a teplo. A mě je líp a líp.

pondělí 26. února 2001, 19:16
A je to tu zas, prapodivná směs lítosti a sebedestrukce. Můžu se uklidňovat, že je to tim sobotním kolečkem, ale pochybuju, že mě to uklidní. Uvidim jak se budu tvářit zítra, každopádně je mi teď prachbídně. Jára mi dost pomoh (Díky!), zbytek je na mě...

pondělí 26. února 2001, 16:55
Poprvý v životě sem si sám udělal kafe, abych tu neusnul. Nevim, co sem zvoral, ale na hladině plavou zrníčka a dělají pěkný obrazce... Takový kofeinový fraktály :) Jenože fraktály nefraktály, pít se to nedá. Nechám ho ustát a když ani to nepomůže, vyleju to a udělám si instantní.

pondělí 26. února 2001, 16:38
Návštěva ve věznici na Borech, langoš u stánku (mňam) a teď pospávám v práci na stole. Pochybuju, že se dneska dostanu domů nějak rozumně. Původně sem chtěl jít do kina, ale jak na to koukám, zas mi to nevyjde. Chjo. Nemám čas ani napsat maily...

pondělí 26. února 2001, 13:26
Studená sprcha reality všedního dne... Možná se mýlím, ale když mám dělat deset věcí najednou a všechny maj' nejvyšší prioritu, stejně je budu dělat postupně v náhodném pořadí. Z toho plyne, že nemá cenu za mnou chodit, abych to či ono udělal co nejdřív, že TO je nejdůležitější. Nenechám se co? Vynervit. Vynervit se co? Nenechám. Kdo se nenechá vynervit? Já.

Klííííídéééék :-)

neděle 25. února 2001, 20:20
Před nějakou chvílí jsem dorazil domů, najedl se a teď už se těším do koupelny. Cesta docela masakr, až někam do Olomouce sme stáli a pak nepohodlně seděli...

Od celé téhle akce jsem si sliboval ani nevím co... výsledek byl každopádně zajímavý, myslím že pro obě komunity. Piži u mě dost zabodoval svojí poznámkou o sociologickém experimentu. Nenapadá mě nic výstižnějšího, jak nějak souhrně popsat mírně absurdní situace, ke kterým docházelo :)

Díky všem za zajímavý veekend, Pižimu za ubytování, Bastymu za odvozy i další věcičky :) a Zoufalci za to že byl Zoufalcem :-)) Víc až do pošty.

pátek 23. února 2001, 10:25
Oblíkám se a vyrážím na vlak.

pátek 23. února 2001, 10:19
To neni možný jak ta je, s odpuštěním, blbá.... Pohádali jsme se ohledně vztahu k Němcům. Já je nemám rád jako takový, ale jako národ mi nevadí. Ona je nemůže ani vystát, protože nás chtěji jenom zase schlamstnout a udělat z celý Evropy svoje državy. A my se tam ještě hrnem.

Úspěšně jsme se pohádali a teď mi jízlivě říká, že se do tý Ostravy jedu spolčovat s Němčourama a pokračuje v kidání. Mám chuť se jí smát do xich... do toho, do obličeje.

Prostě se s babičkou nesnášíme. Pije mi svojí přítomností krev.

pátek 23. února 2001, 10:14
Je tu babička aby hlídala instalatéry, až nám tu budou zas něco kutat. Přinesla si Haló noviny, nezávislý denník vydávaný UV KSČM. Teď mi z nich přednáší, že vědci zjistili závažné výpadky paměti u mladé generace. Podle zjištění vědců tento alarmující stav způsobuje nadměrně moc času tráveného u počítače.

Aha :-)) Tak hlavně že mám jasno, proč si nic nepamatuju :-))))

pátek 23. února 2001, 10:05
Předstartovní přípravy....FINALIZED
Nákup jídla....FINALIZED
Zabalení báglu....FINALIZED

Můžu vyrazit směr Ova city. Seeya tomorrow evening.

čtvrtek 22. února 2001, 16:39
Aktuálnost, která se týká nepřímo nás všech. Chcete doménu žoužel.cz, všechnojejinak.com nebo něco ještě exotičtějšího? Čtěte zde.

čtvrtek 22. února 2001, 16:32
Právě jsem se vrátil z Hradu. Teda né přímo, ale z Prahy jo. Celkově "plodný den". Udělal sem hov... tooo, NIC se správně říká. :-)

čtvrtek 22. února 2001, 8:43
Faktická oprava, sháněl jsem instalačky RedHatu 7. Už je mám, takže se nic neděje. Už sem měl bejt na cestě do Phy, ale díky skvělým organizačním schopnostem nejmenované výše postavené šéfové tu pořád tvrdnem. Mě je to jedno...

středa 21. února 2001, 21:16
?

středa 21. února 2001, 19:36
Tak a teď už je to definitivní. Lístky na Táčmahal má Člověk, na vlak už sme si taky koupili, místenky taky máme. Hurá na cesty!

středa 21. února 2001, 17:17
Během dneška se mi nahromadilo poměrně DOST práce. Zítra sem v Praze, v pátek mam dovču a huráááá směr OVA City :) Budem provádět nekalosti s Bastym, Efou a pak se snad přidají i další známí, že pánové :)

Za chvíli si dem na nádraží koupit místenky. Snad ještě budou...

středa 21. února 2001, 10:26
Jen tak dál... Dneska mi ani nevadilo, že sem v tramvaji stál celou cestu. Teď v práci sice obvyklá lenora, ale stejně je mi fajn. Venku je hnusně, vypadá to, že za chvíli začne pršet.

Joo, jestli máte někdo instalačky Linux 7, dejte mi vědět plís. Potřebuju poslat asi pět souborů (celkem jenom pár kilo), co mi nejdou přečíst.

středa 21. února 2001, 0:07
Po dlouhé době se na světě cítím dobře. Promiň kámo, ale dneska depkaříš sám. Nemůžu za to, ale mě se fakt rozjasnil svět :)

Díval jsem se na HBO na Šakala. A definitivně si potvrdil, že mám problém s poznáváním lidí a tváří. Myslel sem si, že si cizí xichtíky prostě neberu do hlavy, ale tady problém nebude. Celej film sem si řikal "krucinál, avizovali hvězdné obsazení a vždyť tu nehraje nikdo známej!". No a jdou titulky a já čučim na první tři jména: Bruce Willis, Richard Gere a Sidney Poitier. Jsem prostě nemožnej.

úterý 20. února 2001, 14:04
Venku je krásně, doufám, že to do soboty vydrží. Kéž by. Zřejmě sem se dostal do období lenory. Plácam se tu ve všem a nic z toho.

pondělí 19. února 2001, 13:17
Dobrej oběd se špatným člověkem.

pondělí 19. února 2001, 11:31
Totální neschopnost něco dělat. Myšlenkama sem pořád někde úplně jinde.

pondělí 19. února 2001, 9:44
Tak jsem zpátky. Příjemně naladěn a plný optimismu :) Jenomže v tuhle chvilku děsně línej. Nejraši bych si jen tak sednul a nedělal vůbec nic. Sem tak nevyspalej, že usínam ve stoje.

čtvrtek 15. února 2001, 21:58
Mějte se fajn, ozvu se nejspíš až v neděli. Jedu prýýýýč.

čtvrtek 15. února 2001, 21:51
Po boji s vlastní zhuleností sem dopsal nové číslo.

čtvrtek 15. února 2001, 21:06
Zoufalče, buď rád že to dostaneš zpátky :)

čtvrtek 15. února 2001, 18:35
Nečekaně mě v práci zastihlo hulení. Nevim, jestli víc nestíhám komp, šéfovou, nebo ona mě :-))

čtvrtek 15. února 2001, 9:32
Svou poznámkou o vegetariánech u mě Zoufalec docela zabodoval. Je to jeden z nejkrásnějších argumentů, jaký sem kdy slyšel :-) Zabíjení rostlinek... hehe, dobrýýý!

čtvrtek 15. února 2001, 9:01
Achjo, za tenhle týden se toho děje až moc. Nestíhačka totální. Původně sem měl pár námětů, co bych chtěl napsat jako nové číslo, ale k ničemu z toho sem se nedostal. Snad se mi to povede dneska, poslední dny byly opravdu výživný :)

Kdybych sem se k tomu nedostal (snad to zvládnu), tak zítra jedu pryč na celý víkend, takže znovu bych se ozval až v týdnu. A to už fakt nevim, jak to zvládnu dát dohromady. No prostě uvidíme.

úterý 13. února 2001, 10:12
Venku leje už od rána jak z konve. A mě chytla totální lenora. Do ničeho se mi nechce. Ale fakt ani trochu... :(

úterý 13. února 2001, 9:28
Tak už vim, k čemu je dobrý séfstvo. Hlavně k tomu, aby se chodilo do práce včas. Dneska sem tu sám a právě sem pracně dorazil...

neděle 11. února 2001, 14:38
Venku je moc pěkně. Napsal sem několika známým, ale nikdo nechce nebo nemůže jít ven. Tak jdu sám do prosluněného sídliště plného křiku dětí a zpěvu zblázněných ptáků. Chuť hulit trvá, ale vydržim to a počkám až budem všichni. Přece to nezkonzumuju. Mimochodem, venku je 17 stupňů na slunci.

neděle 11. února 2001, 0:47
Přeinstaloval sem si počítač v domnění, že bude Unreal Pařeniště. Nic se nekonalo, takže ho mám více méně k ničemu. Chtěl bych si ho pro "normální" provoz udělat úplně jinak, ale nechce se mi do toho, když už sem si to všechno vyladil na gamesení. Ani maily si nemůžu stáhnout...

Neví někdo o webu, kam se jenom zadá server, username a heslo a ono to udělá web rozhraní do kýženého mailboxu? Hééééélp.

Zahulil bych, ale nechce se mi samotnýmu. A nechce se mi hulit bez ostatních, když mám u sebe momentálně naše jediný hulčo. Ale zahulil bych :o)

neděle 11. února 2001, 0:39
Průběžně celý den hraju Colin McRae Rally 2. Je to buď nejakčnejší simulátor, nebo nejreálnější race, co sem kdy viděl. Každopádně už mě to neba. Sem vzteky bez sebe, nervózní, prokousaný rty a v celym těle tik. Když už se mi povedlo dojet na bodovaným místě, pár metrů před cílem to poseru a stejně sem poslední. NEVER MORE. Nejmíň týden tuhle gamesu nechci ani vidět. Rozhodně ne sám proti kompu. Po síti proti lidem má úplně jinou atmosféru, ale takhle mě deptá.

sobota 10. února 2001, 15:08
Před hodinkou jsem vstával. Včera večer se povedlo sehnat něco hulení a zprášili jsme se dost pěkně. Domů se mi povedlo dohrabat se ve tři čtvrtě na pět. (Pěšky, nevešli sme se do nočního autobusu. Shit!)

Teď přišla babička, pojídám nějakou buchtu místo snídaně a oběda. Chce se mi jít ven na procházku, je tak opravdu nádherně. Ale než se tam dostanu, Slunce už zapadne. Škoda, kdybych vstával dřív, nemuselo se to stát.

Když se večer Míra dozvěděl o plánu na kolečkatou procházku, rozsvítili se mu očička a nadšeně souhlasil. Takže se těšíme všici, že Člověče :)

pátek 9. února 2001, 19:15
Nečekaně zhulen :) Stavil se tu Míra a zanechalo to na mě následky...

pátek 9. února 2001, 10:02
Měl sem pár zajímavých věcí, co bych chtěl dát na web. Nějak ale nestíhám... Snad večer. Zrovna tu ničím uši všem kolem parádnim junglem. Snad mě nedonutí to vypnout.

čtvrtek 8. února 2001, 13:30
Nemám rád, když je někdo natvrdlej a neví o tom. Pěkně mě točí jeden člověk, co si o sobě myslí kdoví co, a přitom je to trouba.

čtvrtek 8. února 2001, 13:23
Sem děsně ospalej, nejradši bych to zalomil hned tady na stole. Včerejšně dnešní noční akce... No bylo to hustý, pěkně sme se zmrskali bombičkama :-))) a pak decentně zapařili Unreala. Jen tak do pohody.

Jarda zkoušel obojí poprvé a obojí mělo úspěch. No aby ne... Domů jsem dorazil asi tak v jednu, najed sem se a usnul jako špalek.

čtvrtek 8. února 2001, 9:27
LEE má teď v práci docela pakárnu. Do oběda musí udělat komplet návrh webu... Holt každej job má svoje stinný stránky.

čtvrtek 8. února 2001, 9:23
Ráno jsem pěkně zaspal a teď sem dorazil do práce. Hnedka zas razim pryč, takže další zprávy za včerejšího večera přineseme až v poledním vydání zpráv.

středa 7. února 2001, 15:59
Dneska se toho dělo (děje) celkem dost, takže to vezmu postupně. Ráno sem se snažil dopravit aktuality a... spadla linka. Takže výsledek bylo velké NIC v těhle místech. Díky všem, co mě na to upozornili :)

Místo oběda mě LEE moc pěkně zhulil. Jenom jedna šlukna, ale nědělala slušnou paseku
:-) Potom mě čekala práce v Blatný, takže celkem 120 kilásků autem. Tak krásně mi už dlouho nebylo. Jarní počasí, Slunce svítilo, v rádiu kazeta Underworldu a já si připadal jak na dovolený. Teď sedim rozvalenej na židli, nikdo kolem mě a těšim se na večer. Chytá se velká premiéra. Zítra poreferuju co a jak.

Mam ukrutnej hlad.

středa 7. února 2001, 8:37
A přišlo jaro. Ptáci řvou, vykvetla bříza u nás před barákem, venku je 12 stupňů, na nebi ani mráček a já mám super náladu :-)

Jo a prodali nám Cyber.

úterý 6. února 2001, 8:25
Doprdele! Doprdele! Já si tu to ftýpko snad neudělam...

Nevím čím to je, ale poslední dobou mě téměř nic nerozhází. Mám setrvale dobrou náladu (ne že by to nemohlo bejt lepší) a když pominu daně a dluhy, nic mě netlačí. Jsem zvědav, jak dlouho mi to vydrží.

úterý 6. února 2001, 8:01
Včera mě políbila múza a dostal sem nápad, jak obejít firewall na Ciscu. Když to dobře dopadne, mám konečně ostrou adresu. Takže ftp in progress...

Jinak během včerejška roztálo úplně všechno, co přes víkend pracně nasněžilo. Je zimno, černo, vlhko, špinavo a hnusno.

pondělí 5. února 2001, 9:42
Hodně vychytanej filmík ke stažení zde.

pondělí 5. února 2001, 8:50
Včera večer sem si docela zariskoval. Půl tripa, doma, s mátinkou za zády... Ale risk vyšel :) Slastně sem se rozvaloval v posteli a po delší době se mi povedlo vyřešit pár problémů, co mě už dost dlouho hryzalo. Takže po všech stránkách pozitivní večer.

Původně sem nic takového neměl v plánu, ale plány jsou od toho, aby se bortily... Jenom to usínání mi dělalo problémy. Čim to? :-)

sobota 3. února 2001, 21:52
Včera jsme s LEEm byli v Praze. Já psal test (mám pocit že sem ze sebe udělal docela vola) a LEE rozvážel po městě mp3z. Večer už byla v plánu menší (vetší) sešlost, takže sme to v Praze nechtěli protahovat. Najednou volal Míra, že už na nás čekaji u LEEho před barákem (my byli tou dobou ještě u Tesca na Zličíně). Praha - Plzeň za 30 minut je slušný, ne?

Dneska sem si léčil včerejší rány, tj. vstával jsem ve čtyři odpoledne. Hurá do práce, a teď si tu přeinstalovávám svůj domácí počítač, aby byl na příští víkend ready. Mám hlad. Děsnej...

čtvrtek 1. února 2001, 22:01
Zítra jedu ráno do Prahy a LEE jede se mnou. Já pracovně a pak on... no řekněme že taky. Zajdem za kámošma, swapnem empetrojky a pojedeme domu. Těšim se na pohodovej den.

čtvrtek 1. února 2001, 8:43
Přišla učitelka angličtiny, co hustí "I an a pretty girl. He is not a dog." do těch dvou, co tu se mnou dělaji. Právě sem zjistil, že sem objednanej taky :-) To bude prča, anglicky sem nemluvil tak pět let... A gramatiku už sem taky neviděl ani nepamatuju. Co můžu ztratit... Nic. Já to neplatim, tak se aspoň něco naučim.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.03.2001 12:53   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]