motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World
Jak to vlastně začalo
10. srpna 2000
Témeř na den přesně, před dvěma měsíci jsem se náhodou dostal na Zoufalce. Byl jsem tehdy dost mimo, vlastně mi bylo úplně příšerně. Ale tehdejší aktuální číslo mě úplně jinak naladilo, čet' jsem ho jednou, po druhý a pak jsem prolezl celý web. Těžko se to popisuje, ale zanechalo to ve mě dost hlubokou stopu... Vlastně poprvé v životě jsem zjistil, že někde existuje ještě někdo, komu (možná) jeho život připadá taky tak černej, depresivní a k ničemu. a kdo je schopen nad tím vším ještě uvažovat a něco si z toho něco brát.

Je silně diskutabilní, jestli schopnost zamýšlet se nad vlastní depresí, životem a podobnými "důležitostmi" je požehnání nebo prokletí, ale v každém případě to "postiženého" ovlivní. Mě to po letech "ovlivňování" dostalo skoro do cvokárny a právě v době, kdy jsem byl úplně na dně, tak tenhle web pro mě znamenal ten impuls, díky kterému se mi povedlo se od toho dna odrazit, a ne na něm pojít :(

Došlo to až tak daleko, že jsem mu napsal... Vyměnili jsme si několik mailů a jedním (jediným veřejně viditelným) v sledkem je, že existují tyhle stránky. Jednou mi Zoufalec navrhnul, abych na svém webu nějak okomentoval jeho stránky. Teď to zní hrozně jednoduše, ale tehdy to pro mě mělo dost v znam, a má pořád. Proto téhle nabídky chci využít.

Než si něco z toho přečtete, chtěl bych upozornit na jednu dost důležitou věc. Na dalších stránkách bude depresák komentovat "Depresivní stránky jednoho Zoufalce", výsledkem může být blábol, na který skutečně musíte mít náladu, aby se to dalo číst. Sám jsem moc zvědav, jestli to někoho bude zajímat. Stačí, když se někdy najde aspoň jeden člověk, co si to se zájmem přečte. I zato to stálo.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 03.10.2000 9:12   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]