motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

pátek 27. července 2001, 10:10
Uff, to byl zase večer. Klasické zmatky kde a kdy se sejdem, ale nakonec se zadařilo a srazili sme se v parku pod divadlem. Zakopali sme si hakiska, popili pivko, zakouřili a pak už jenom tak leželi v trávě, pozorovali okolní podobné partičky a mraky na nebi... Dobrý relax do pohody. Nakonec sme ještě s Jardou skončili na vyhlídce, seděli na bunkru a při pohledu na noční blikající město probírali Život. Všechno do pohody, prostě krásný večer.

Původně jsme dneska chtěli na CzechTek, odložilo se to až na sobotu, protože jedu na TK. Teď to vypadá, že se na sobotu odkládá celý CT, takže se to začíná jevit docela pěkně. Ještě aby se splnila jedna ze dvou fám, které se ke mě dostaly. Oba dva fleky se mi docela líbí.

Ráno jsem si byl vyzvednout z opravy auto. Chtěl sem jenom spravit tachometr - ono jezdit na technickou, když rafička ukazuje pořád 0 kmph je docela drzost. A příjemně mě překvapili, opravili úplně bez říkání a zadara i startování. Takže rozjezd už mi netrvá pět minut. Skvělý servis.

čtvrtek 26. července 2001, 13:40
Bolí mě hlava.

čtvrtek 26. července 2001, 13:30
Po kulturním zážitku a asi dvou hodinách spánku nastalo psycho. Cestou do práce sem chtěl odvézt auto do servisu, abych prošel na technický. Ale... průser... ztratil sem papíry od auta. Komplet všechny. Co teď? Ještě pořád sem byl trošku přihulenej z večera, stíha začala nabírat solidní rozměry.

Pokud někdo slyšel ránu, tak to byl kámen, co mi spadl ze srdce, když sem našel (po hodině hledání) pohřešované doklady jen tak v kapse... Uuuufffff.

středa 25. července 2001, 10:17
Zmatený večer, spousta ježdění sem a tam po městě. Nakonec jsme skončili na bytě u Zachraňte vojína Ryana a Road Tripu. Domů jsem přišel v jiných stavech :) někdy kolem druhé ráno, v půl osmé vstávat do práce... bleeee

Už dva dny mě pekelně bere osmička, co si razí cestu ven. Chjo, zuby bych zrušil.

pondělí 23. července 2001, 16:33
Včera večer nás vyhodili z autokina, že prý je to placená produkce a nemáme tam co pohledávat. Tak sme šli... Ale měl jsem chuť se s nima pohádat. Nevím, ale když přijdu na parkoviště u Delvity, nikde ohrada, nikde cedulka "bez zaplacení vstup zakázán", nikde nic... tak nechápu, jak mám vědět že za vstup na parkoviště, kde se náhodou promítá film, je bez placení zakázaný.

Jo a koupil jsem si sandály. Už po nich koukám dost dlouho, dneska sem do toho praštil a koupil si je. Přesně sem věděl co nechci, matně co chci. V kombinaci s téměř nulovým výběrem a malou nohou to byl celkem horor :)

neděle 22. července 2001, 10:08
Dneska jsme se chtěli jet do Phy podívat na Mistrovství Evropy v hakisáku. Ať se za svoje výkony stydíme ještě víc :) No dorazil jsem na nádraží o deset minut pozdějš a nikdo nikde. Nakonec sem zjistil, že Míra nejede, včera to říkal LEEmu. LEE taky nejede, neřek to nikomu. A já jako magor stál na nádraží u vlaku a čekal až oba dorazí. Prostě klasika...

Aspoň se odpoledne projedem na kole :)

V sobotu jsme se chtěli jít podívat na jungle na výstaviště. Domluva jako obvykle úžasná. Akce byla někde úplně jinde, půlka lidí (včetně toho, co nás měl pustit dovnitř zadara) nedorazila. Nakonec sme přecejenom dorazili na to výstaviště... kde byl junglík taky! A lepší než ten původní :) Výsledek -  všichni úplně na sračky.

čtvrtek 19. července 2001, 16:41
Konec pohody. Mátinka psala že mám odedneška počítat s tím, že se vrátí. Sakra... Doufám, že si to nepřihasí už dneska. Takže večer nikam nejdu, musím doma uklízet :(

středa 18. července 2001, 18:30
Až dorazim domů, vypustím papoucha ven z klece, jen tak na pozadí si pustim nějakou muziku (volume 90%), udělám si večeři a protože po týdnu konečně pustili teplou vodu, umyju nádobí a blaženě se naložím do vany s teplou vodou. Áááááá, to bude labůžo :)

Od té doby (od soboty) co je mátinka na dovolené někde pryč a já si doma vegetim jsem pořár víc a víc přesvědčen o nutnosti vlastního bytu. Ale kde ho (na něj) vzít? To fakt nevim...

středa 18. července 2001, 10:26
Ještě od včerejšího večera sem do teď nestihnul znormálnět... Ráno se mi povedlo zapomenout, že mám schůzku se zákošem, dorazil sem o čtvrt hodiny pozdě :)

úterý 17. července 2001, 15:45
Kdyby měl zmiňovaný zmiňovaný článek řešit všechny teoretické pohledy na věc, byla by to výzkumná zpráva. Vzhledem k jeho délce bylo spíš účelem upozornit možnost zajímavého užití GSM sítě, nebo na vadu krásy Stealth technologie. Pokud Pižiho přivedl k tak důkladnému přemýšlení nad celým problémem, účel byl splněn. Veřejná diskuse začala, jednou všechno odtajní a zjistíme že "Nepřítel státu" byl slabý odvar. :)

Rád bych si přečetl diskusi na Pižiho neposlaný (bohužel) příspěvek...

úterý 17. července 2001, 11:15
Zajímavý článek o tom, jak vyfotit mouchu v letu. Dávám ho sem spíš jako ukázku toho, jak realita vyvádí divné věci.

http://digineff.cz/aktuality/2001/7_9/0714.html

A ještě jeden link. Souhlasím se Zoufalcem, že tohle je super článek se zajímavým závěrem.

úterý 17. července 2001, 10:48
Zhulený sedím v práci a pozoruju protější střechu. Vedle tebe tam sedí mladá poštolka a holub. Asi tak čtvrt metru od sebe. Sedí tam, čučí každý na jinou stranu a prší na ně. Takhle už tam sou asi hodinu... :) Až do dneška jsem měl pocit, že poštolky holuby žerou...

Mimochodem, dal jsem na vzpomínku z dětství a koupil si TopTopic. Je to úplně stejné jako před lety. Sakra dobré, ale dá se toho jenom loknout. Na vypití to neni.

neděle 15. července 2001, 20:50
Asi půjdu spát. Jediný způsob, jak se zbavit tohohle světa aspoň na chvilku. Možná se půjdu projít ven. Jestli přestalo pršet.

neděle 15. července 2001, 20:30
Hnusné počasí, venku prší a mě je hůř a hůř. Problém je v tom, že se nějak nedovedu zabavit. Znuděně čučim z okna na provazy deště...

sobota 14. července 2001, 18:37
Padla na mě po delší době zase nálada "nic mě nebaví, nevím co dál"...

sobota 14. července 2001, 2:49
Ugh, původně očekávané psycho na mecheche ze základky po 10 letech bylo hodně příjemné překvapení. Momentálně sem příliš pondnapilý, abych poreferoval podrobnějš. Každopádně spousta lidí mě překvapila, bohužel, v obou směrech.... :( :) Jdu chrundit a vyspávat šimpanze :)

BTW: Vysoká škola báňská v Ově má extra humusoidní web... Jde tam najít třeba takovou super informaci:

CACHE.VSB.CZ
byla vytvořena v rámci TEN-155 CZ Cache projektu pro zrychlení a zabezpečení přístupu českých vědeckovýzkumných pracovišť k Internetu, přesněji ke službám HTTP a FTP.
V současné době je cache tvořena farmou tří výkonných serverů zn. DELL se softwarem Squid na Linuxu s upraveným jádrem.

Spolupráce s WWW prohlížeči:
Průchodnost dat přenášených protokolem HTTP (zpravidla běžný web) je pro uživatele zcela transparentní a není potřeba se o ni starat.

Nic proti VŠB (netvrdím že další VŠ jsou na tom líp), ale graficky hrůza, obsahově co sem viděl taky. A ještě tohle jako perlička :))) Bez tohohle linku by to pořád byl normální web státní instituce....

Olala... a další skvost českého akademického webdesignu:

No a abych byl objektivní, "naše" ZČU taku nic moc... A na závěr téhle vysokoškolské procházky moje "rodná" fakukta, kterou jsem úspěsně nedostudoval. V téhle souvislosti bych se rád zeptal...

anketa offline

pátek 13. července 2001, 13:33
Tak zase v práci... tisíce mailů, věcí k udělání a vůbec... :( Včera super výlet do Prahy. Objevili sme díky SpiTovi super místo, parčík na Klamovce. Poležení v trávě, pivko, hakis a prostě pohodičkaaaa. Jenom to Metro sme trošku nestíhali. Lidí jak nasr....

čtvrtek 12. července 2001, 0:06
Máte rádi Pokémony? A víte že existuje univerzální překladač webů do Pikachučštiny? URL na konci URL si můžete doplnit jaký chcete...

http://pikachize.eye-of-newt.com/pika.cgi?url=http://www.ct.cz

středa 11. července 2001, 23:08
Home sweet home. Díry ve zdi zazáplatovaný, vymyšlená práce na sto let dopředu, prostě Gulag... :( Zítra bych se rád s LEEm podíval do Prahy, ale než sem se s nim stačil domluvit, vypnul si telefon. Celkem ho chápu, nemá takle pozdě náladu na otravy jako sem já :) Snad se zítra ráno nějak domluvíme.

Jinak všechno stojí za prd. Nemám ani korunu, potřeboval bych od lidí vybrat dluhy... Dovolená mě pěkně zničila, fyzicky, duševně i finančně. Shit...

neděle 8. července 2001, 18:00
Olala, to byl super víkend. Príma odpočinek od dovolené na chalupě. Cestou k LEEmu sem včera dost zmoknul, hotová průtrž mračen. Na nádraží sme vyzvedli Míru, půjčili nějaké filmy a hurá k LEEmu na byt :) Nakonec sme si v podchodu pod lampou kopali od půl třetí do sedmi ráno s hakisákem :)) Jak sem tupej na všechny vylomeniny co se s míčem daji provádět, tohle mě vážně bavilo. Neříkám, že mi to šlo, ale bavilo mě to. Snad to nějak časem zmáknu.

Mimochodem, 2001: vesmírná prda je největší zhovadilost, jaká kdy spatřila světlo světa. Absolutní změť gagů, scének a výmyslů, která by nám asi nedávala smysl, ani kdybysme byli normální. Ale vygebili sme se slušně....

Tož se mějte, až do čtvrtka jdu trpět mimo cilivizaci k lesům, loukám, omítce, cementu a různému zednickému nářadí, o kterým ani nevím, jak se vlastně jmenuje :(

sobota 7. července 2001, 8:57
Home sweet home. Hupsnu do vany, potom ještě koupit pytel cementu, nějaké vody, piva, Mírovi něco k narozkám a hurá páchat nekalosti :)

Dnes jsem konečně zachytil Zoufalcovo vysílání na vlnách rádia Gulag. A řeším jak se mu ozvat... ICQ se mi zbláznilo a odmítá poslušnost i přes web, maila do usa jsem úspěšně zapomněl (usa@cojetam dál? Hejhola lidi, půl království a koně za maila na Zofalce!!)... No a telefon nevím jak zvládnu.

Kámo, jestli to čtěš, mohl bych zavolat dneska odpoledne ale nevím v jakém budu stavu. Jestli to dopadne, jak myslím že to dopadne, Petera v campu shánět asi nebudu, protože budu mít problémy s plynulou češtinou... Fuckin' europian stoner... hehe. Zítra než budu vyrážet zpátky do svého work campu, tak ti zavolam. Takže v 18.00 zvedám telefon :))

čtvrtek 5. července 2001, 9:08
Sem v práci, WinRoute běží, nikdo tu neni... Ubalim si brčko na přežití zítřka na chalupě a razim dom.

Z kola mam _děsně_ zadělaný kalhoty. Sou až tak špinavý, že když si představim, jak sem v nich včera zmatlaně tlápal po městě, nikoho nemohlo napadnout nic jinýho (+ k tomu pohled na ostatní spoluztripence) než "fuuj, špinavej feťák. Ukaž ruce!" Doufam, že se ten šmír podaří vyprat...

čtvrtek 5. července 2001, 2:24
Co se dělo po tripu... <<

pondělí 2. července 2001, 17:48
Rychlé a nečekané změny k lepšímu mám nejradši. Od zítra mám dovolenou. Huráááá. Před "pracovní" částí "volna" mám dva dny pohodičky. Už se těšim, jak provětrám kolo.

neděle 1. července 2001, 10:50
Zajímavá adresa... Chvilku jsem na to čučel a nechápal absolutně nic. Až po chvíli zkoumání mi svitlo, oč běží. Pokud to není brutální mystifikace (pochybuju že je), tak Oni to dokázali! Když se sejde dobrá parta lidí, nic není nemožné, ani megasíť z paneláku do paneláku. Kruci lidi, držim palce ať vám to vydrží... (nejenom ta síť).

http://humlak.cz

neděle 1. července 2001, 10:30
Jsem sám doma, celý víkend. A je to příjemná změna, chvilku si tu vegetit podle svého. Všude vzniknul.. no řekněme příjemný nepořádek, teď jenom doufám, že to uvedu do "normálního" stavu dřív než se mátinka vrátí.

Včera jsme se slezli u LEEho, ochutnávali záštipky, poslouchali muziku. Příjemný a pohodový večer. Dorazil sem domů, udělal si k pozdní večeři kousek prasečí nohy a pustil jsem si film. Asi ve čtyři jsem se sebral, na balkoně robalil karimatku, spacák a vyspal sem se jako už dlouho ne. Ptačí zpěv, vítr, spousta vzduchu, rozhodně ne ticho, nic pod hlavou, dovolenááááá.... :o) Je mi nádherně.

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 01.08.2001 16:15   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]