motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

středa 31. října  2001, 21:43
Dneska proběhla úspěšná kolaudace dalšího privátu a teď du s chutí zapejkat u Commandosů2. Jak to tak pozoruju, je po dlouhý době gamesa, u který vydržim dlouho.

středa 31. října  2001, 9:53
Dneska to bude zade den úplně na prd. Vrátila se mátinka a navíc jedem po obědě s oběma babičkama na chalupu. Grrrrffffff, to bude zase keců...

úterý 30. října  2001, 23:58
Vcelku příjemný večer, totální zápek u kompu.

úterý 30. října  2001, 18:51
Až teď du domů... Bleeee :(

úterý 30. října  2001, 15:42
Nestíhačka totální. Fakt už mě to nebaví, nemám šanci zvládat práci a zároveň běžný věci typu "jít nakoupit". Kdybych šel z práce až když mám hotovo, krámy budou mít dávno zavřeno.

úterý 30. října  2001, 8:45
Akutně bych potřeboval několik dní dovolený...

Jo a málem bych zapomněl. Je tu nový článeček, první zážitky ze zimního času.

pondělí 29. října  2001, 11:29
Ona neni jedna hodina po poledni? :-')

pondělí 29. října  2001, 8:31
Vyznamenání a řády předány, alkohol dopit, brka dohulena, další týden za námi. Ten nový začal dost netradičně, v práci sem už od sedmi. Preventivně sem šel spát už brzo, takže vstávání docela v pohodě. Skoro mi to takhle vyhovuje víc. Jenom jít spát v deset je docela nanic. Asi zůstanu u tradičnějšího schématu...

neděle 28. října  2001, 13:03
A máme tu zimní čas, což není jediná novinka. Podle posledních informací se v "mém" pokoji už tapetuje a pokládá koberec (žlutočerné tapety a růžový koberec... docela masakr).

Včera byl maximálně divný večer, všichni trošku zpruzení z toho, že sešlo ze síťové pařby, z toho, že je hnusně, že neni cash, že... Obešli jsme půl Plzně a nakonec zakotvili v DVD Klubu, nejvzdálenějším klubu, co může bejt. Vykydlá nálada, všeobecná unavenost. Teď pospávám a přemýšlím, co s nedělí.

čtvrtek 25. října  2001, 20:03
Debilní den, všechno dopadlo úplně jinak než sem plánoval. Naštěstí včetně toho, že sem teď pěkně zhulen v práci a čeká mě ještě pár hodin makačky :) Ale mám radost že jde sour, jdu si to nastavit i na dalším kompu.

středa 24. října  2001, 22:32
Tak mám za sebou definitivní rozchod s Milanem. Bolelo to oba, každýho jinak. Definitivně sem se utvrdil v tom, že tudy by cesta nevedla... Dlouho sem čekal, že to pochopí sám. Nepochopil. A bojim se, že to nepochopil ani teď :(

středa 24. října  2001, 16:02
Kafe - hnusnej životabudič. Pít se to nedá, ale funguje :)

středa 24. října  2001, 10:07
Venku už zase vytrvale prší... V pátek jedu do Prahy, ale nestíhám nic a nikoho. Už od rána máme školení a potom upaluju do Plzně svážet kompy, chystá se další kolo naší soukromé války :)

úterý 23. října  2001, 17:56
Totálně bláznivej den, hlavně odpoledne. Od rána sem se nezastavil a nevypadá to, že to-do list by se zkracoval... Světlej okamžik bylo krátký polední zastavení s Leem a brkem a pak zas hurá do pracovního procesu. Takový hodně skleslý 'hurá'... Nestíhám nic.

podělí 22. října  2001, 23:24
Večer se vyvinul zajímavě. Pivko, hulčo, bezva pokec, pojeb od mátinky, pokec s Ladisem po netu... :=)

podělí 22. října  2001, 14:57
Až teď sem se dostal do práce. Od rána jezdim po zákoších a nic z toho. Pitomý pondělí...

podělí 22. října  2001, 0:19
Pozitivní weekend. Páteční zhulený večer se potvrdil jako zajímavá tradice. Díky příjemné shodě okolností sobota pokračovala v načatém duchu a skončila ganjabuchtou wE)$*)W#@$()@*)#(

Probral sem se dneska před polednem. Volal Šmíďák, že abych mu přines volakou music. Vydoloval sem ze sebe odpověď a spal dál. Pak volal Míra, jak vypadá USB kabel. Že ho nejspíš ztratil. Spal sem dál. Volal Šmíďák, kdy jako přijdu. Konstatuju, že venku prší a... spim dál.

Od zhruba od sedmi se potuluju bytem, hraju si s AVS, čučim na bednu a nemůžu se odhodlat uklidit, umejt nádobí, koupelnu, sebe... :) Brčko a hurá do práce. Zpětně musim konstovat, že několik hodin se proplazilo kolem mě a já umyl to nádobí. Ostatní tasky se postupně přesouvaji do kategorie možno udělat jindy. Snad krom posledního, ten odkládám jenom na za chvíli. Taky už pár hodin.

Nakonec je půl jedné, se Zoufalcem tlacháme kraviny a já se nemůžu soustředit na těch pár písmen.

Mátinka je až do zítřka pryč, takže docela veget :)

pátek 19. října  2001, 16:15
Míra si včera pořídil komp! Teď už jenom nainstalovat, rozchodit a další YP bude na světě :) Dneska je to bída a utrpení, od rána objíždim zákoše, takže teď sem konečně v práci a měl bych řešit úřadování. Chce se mi domůůůůůůůůů.

Večer po první fázi instalování kompu sme si zašli do Solidní nejistoty na pivko. Hráli staré české hity, Hanku Zagorovou, Olympic a tak. Vcelku extrémní muzika, jeden neví jestli se má smát nebo utect někam pryč.

čtvrtek 18. října  2001, 7:33
Ráno jako vymalované. Spát sem šel asi v půl čtvrté, uložil se na podlahu a usnul jako štěně. V půl osmý mě vzburcoval telefon od Telcomu. Na druhý straně velice příjemnej člověk, jestě mluvil děsně rychle a vůbec... během pěti vteřin přejít ze spánkovýho modu na aspoň 90% výkonu... nic moc :(

Ještěže mám kamarády, co mi minutu po tom všem pošlou sms, že sem napsal špatně datum :)

A estě než sem tohle dopsal, volal další nasranej Telecomák. Děte už do prd**, arogantní debilové! V téhle firmě jěště nezjistili, kdo je zákazník a kdo od koho co chce. Zjevně se domnívaji, že já od nich chci, aby "to fungovalo". Omyl pánové. Vy odmene jako od zákoše chcete, abych si od vás něco koupil! Že to bude fungovat, to je samozřejmnost!!

čtvrtek 18. října  2001, 1:59
Norton Antivirus se chlubí možností centalizované správy antivirů z jednoho serveru. Dobrá věc, dokud se to neposere a z nainstalovaného anitiviru se nestane neodinstalovatelná, neupdatovatelná a nepoddajná mrcha. A bez správného hesla k už dávno neexistujícímu serveru se ani nehne, natož aby se odinstaloval. Trvalo to půl hoďky a už je pryč :))

středa 18. října  2001, 20:38
Po delší době další nocovka v práci. Jak mě se nechce tu cokoliv dělat...

středa 17. října  2001, 14:04
Včera večer všecho dopadlo úplně jinak, než sem si to plánoval. Večerní cesta do města se "trošku" protáhla, místo zpátky do práce za půl hoďky sem dorazil domů před půlnocí :) Zakopali sme si po dlouhý době hakíska, popili pár pivek, karty, fotbálek... pohodička

Dneska sem u zákoše narazil na dva známý, nevim proč mě pořád tak překvapuje, že téměr na každym rohu narazim na někoho ze školy nebo z ICQ... Prohlížel sem si tam digitální televize, co tam vyvíjeji pro Panasonic - moc pěkný vecičky. Digitální signál ze satelitu IN, modem IN, 2x SCART OUT, bezdrátová klávesnice, myš, powered by Linux.

Dneska musim na návštěvu k babi, už se strašně těšim......

úterý 16. října  2001, 13:07
Je poledne a už se jenom tak ploužim světem, totálně dead. Už nechcííííííí.....

úterý 16. října  2001, 9:58
Za minutu sem měl bejt u zákoše patlat se s jeho linuxem >:-(( To bude zase den. Blázinec je už teď. A pořád v debilníčku přibejvaji další a další věci k udělání.

pondělí 15. října  2001, 20:49
To byl zase vejlet... Nabral sem Stáňu a balíce brko sme vyrazili směr Chomutov, Most, Litvínov, Klíny, Litvínov, Most a Plzeň. Dokonce i práci, co sem měl v Mostě, se mi podařilo tak nějak zvládnout, takže veskrze pozitivní den. Teď jsem zralej tak na Commandosy a spát.

pondělí 15. října  2001, 9:26
A je tu zase pondělí, vítej realito! Neděli sem kompletně prospal a teď mám ject do Mostu... Blééééé. Nemám rád, když mě hodí rovnejma nohama rovnou do pracovního tejdne. Normální je přece půl pondělka nic nedělat, počíst si okolní webíky a psychicky se připravovat na úterý :)

sobota 13. října  2001, 21:35
Home sweet home! Po docela otravnejch pěti a půl hodinách ve vlaku sem doma a s krátkou těloočistnou přestávkou plynule pokračujem v sebedestrukci. Další banda h.c. bláznů se vrací ze Šumavy (mushrooms), čili zřejmě dnešní večer dopadne dobře. Stoned to death, že Efa :))

pátek 12. října  2001, 9:47
Tak poslední den v práci, haleluya! Nějak, někdy vyrážíme do Olmíku. Není vůbec jasné kdy dorazíme, někdy to bude :)

čtvrtek 11. října  2001, 12:50
Po včerejší akci tady v práci na nás majitel baráku něco hulákal do telefonu dolů ke dveřím. Teď sem ho potkal před barákem a tvářil se jakoby nic... Tak nevim.

Zatím (ne)úspěšně řešíme problém dopravy na YP meeting, v nejhorším případě vlakmo.

středa 10. října  2001, 17:19
Hehehe, tak tohle mě dostalo, EFA reinkarnován v baterii :)) Se poseruuuuu....

středa 10. října  2001, 11:26
Tak sem si přines domů Shreka a koukal na to až do tří do rána. Uuuuffff, teď se mi chce pro změnu zas příšerně spát. Kdo by to řek... Dneska mě čeká poměrně nepříjemná schůzka, bude se rozdávat fotbalová obuv :-/

Maximálně se těšim, až se nějak vyřesí dva BIG problems. Bydlení a finance. Život s mátinkou v jednom bytě nic moc a dvacet korun na den taky ne...

středa 10. října  2001, 0:04
Fajn den. Pořád sedim v práci, pálim si CDčka a vedle občas i něco udělam :) Už mám funkčního Shreka v DivXu, zejtra budou možná Commandos 2... Vlastně dneska.

úterý 9. října  2001, 13:59
Od rána sem makal u zákoše, přes oběd sme se s LEEm příjemně zkouřili a teď sem krásně línej :) Venku je pěkně, chtělo by se to tu zapíchnout a jít se project na kole... Škoda že to nejde... Nebo jde?? :p))

pondělí 8. října  2001, 23:01
Po delší době nějaké čtení - lesní trip. Tentokrát i s fotkama.

pondělí 8. října  2001, 11:42
Nemám rád pondělky. Pondělí v kalendáři spolehlivě zaručuje blbákov v práci...

neděle 7. října  2001, 23:04
Změnit mailového klienta, když v něm trávím většinu dne, je záležitost na důkladné rozmyšlení. Takže po počáteční euforii, že jsem konečně našel ideální mailer, jsem nakrmil Netopýra svou domácí zásobou mailů a začal ho vytrvale trápit.

Bohužel, poměr věcí které znám z X a postrádám je v Y (The Bat! a M$ Outlook (a opačně)) nakonec rozhodl těsně ve prospěch Outlooku. Vlastně má Bat všechno, co co potřebuju a co v Outlooku silně postrádám, jenom kdyby občas neměl tendenci zapomínat, co po něm chci. Třeba když si nechám maily srovnat podle odesílatele, přepnu se do jiného folderu a zase zpátky, ... Tak očekávám, že je budu mít pořád podle odesílatele a ne nějak defaultně. Takových "drobností" bylo povícero, takže It's sad but true. The Bat! has been uninstalled from your computer.

Uvidíme se po verzi 2.0, Netopýře. Bude to tvoje třetí a na dlouhou dobu poslední šance.

neděle 7. října  2001, 18:36
Uááá, z extrému do extrému. V práci mam jenom pro sebe půlmego. Doma 21,6 kbps na rozbitém modem. V práci můžu přehrávat mp3 rovnou ze serveru, tady se mi po pěti minutách čekáni objeví okno, že jestli chci jako stáhnou novou verzi Flashe.... To se mi snad jenom zdá.... Nesnášim modemy, zvlášť ty rozbitý; viva la pevná lajna.

neděle 7. října  2001, 18:08
Poprvé po dlouhých letech jsem se nechal nahlodat a zkusil jiný mailový klient, než z dílny M$. Konkrétně The Bat. Po systematickém prozkoumání mám velkou chuť investovat do toho softu námahu a podrobit ho bližšímu a testování. Jestli obstojí v úkolu, kterým zhruba obden deptám svůj Outlook, totiž fulltext hledání v sice filtrovaných, ale mailech za poslední rok (folder od folderu, zhruba tisíc mailů)... tak není co řešit. Tehle softík mě docela mile překvapil.

neděle 7. října  2001, 16:23
Stáhnul sem si nové ICQ a vypadá to docela dobře.

neděle 7. října  2001, 13:28
Tak sem si stáhnul od Efy jeho skvělý plugin do WinAMPu. Těšil sem se, jak budu mírně přihulen a zhouben čučet na pix, ale při 320x200x16bit je to tak 1 fps :(( Můj komp stojí za starou bačkoru. Dneska. Jóó, kde sou ty časy, co to byl rychlej poč.

neděle 7. října  2001, 12:33
Teď sem vstával po včerejším masakroidním výletu do lesa na houby-ičky. O5 jsme ssebou měli foťák, takže se chystá pár foteček.

Mátinka není doma, takže je tu docela pohodička. A Commandos2 mi nejdou, a nejdou ani kámošovi. Je to blbě cracklý :((

sobota 6. října  2001, 0:46
Mírně přiožralý vínkem sedím v práci a píšu projekty. Vedle u kompu sedí LEE a Míra a prolézají doodie.com. U okna je Stáňa a další dva typové, popíjí, hulí a kecaj.

Páteční večer... :))

pátek 5. října  2001, 13:17
Tak tohle sem ještě nezažil. Jox, míchané kloktadlo z lékárny a Angidin. Sice se pořád cítim jako po přejetí parnim válcem, ale v krku už mě nebolí :))

pátek 5. října  2001, 10:34
Bolí mě v krku, na mandlích čepy, ale nemám teplotu. Podle MUDr. příslušné dle místa bydliště to není důvod pracovní neschopnosti. I Stopangin sem si musel koupit sám...

U LEEho najdete první sérku fotek z našeho foto výjezdu nad Plzeň.

čtvrtek 4. října  2001, 17:58
Na protější střeše sedí na anténě hejno špačků nebo cotoje. Kraválu nadělaji, anténa se otáčí, prohýbá a někdo doma buší do bedny proč ten krám zase zrní... >:-))

čtvrtek 4. října  2001, 15:00
Přepadla mě divně otrávená nálada, bolí mě v krku, Commandos nejdou rozběhnout, nic nestíhám, nic se nedaří...

čtvrtek 4. října  2001, 12:24
Včera sme se vyřádili s foťákem. Digi je vážně šílenost, člověk fotí, fotí a fotí a hned je hotovo :) Svádí to k focení kde čeho, časem bude nejspíš i panorama Plzně, teď jenom tehnle pohled odemě z práce z okna :)

pohled z okna

středa 3. října  2001, 13:07
Po dlouhé době je venku krásně. Nebe bez mráčku, teplo a slunečno. Otázka je, na jak dlouho...

středa 3. října  2001, 9:41
Dík Pižimu za upozornění na nefungující archiv aktualit.

středa 3. října  2001, 8:59
To je tak, když člověk nemyslí. Přepsal sem si aktuality ze včerejška... Doma je asi najdu, takže večer bude rekonstrukce...

středa 3. října  2001, 8:50
Včera sem si vzal k večeři housky s máslem. Z první sem odloupnul divnou černou věc. Že by šváb? Rozkrojim jí a... další spousta černých spečenců uvnitř. Šla do koše. S jistou nedůvěrou jsem rozkrojil druhou - a šla taky na vyhazov.

Až pozdějš sem od Jardy co dělá pekaře v tý pekárně zjisti, že to bylo paprikové pečivo, takže ty divný věci byly kousky kapie. Tož teď tahám igeliťák s houskama z koše, mažu máslem a snídám :))

Bolí mě v krku.

úterý 2. října  2001, 23:30
Zajímavý večer. Cestou z práce sem se stavěl za lidma, pokecali, asi letos naposled zakopali hacka a rozešli se domů. Už mám všechno pohromadě, CD-ROMku, vypálený Commandos 2 a těšim se na gamesku. Snad bude jako jednička...

Jinak mátince úspěšně straší ve věži. Vypadá to, jako by se mi poslední dny bydlení u ní doma snažila maximálně zpříjemnit. Kromě pozdravu neslyšim nic jinýho, než co sem neudělal, co dělám špatně, co nemám dělat. Pustnu, vágusovatim, stává se ze mě poustevník a kdovícoještě. Ble... už abych byl pryč.

úterý 2. října  2001, 19:05
Moje výdaje značně překročily příjmy. Až do odvolání je ze mě švorcák s dvackou na den. Kdyby mi všichni vrátili, co dluží, možná bych měl na den i pade...

úterý 2. října  2001, 12:28
Včera zase akce v Matrixu. Bohužel, poněkud netradiční. Hraní skončilo, majitel ji tam nepřeje takový druh hudby. :(( D'n'B nemá zrovna na růžích ustláno. Jo kdyby LEE hrál Kabáty, občas to střihnul Lucií a pro starší ročníky Olympik... to by byla jiná. Hospoda by byla hned plná lidí. Dobrých lidí.

Takhle byla sice taky plná, jenomže hulících adolescentů. Špatní lidé.

úterý 2. října  2001, 10:41
Blázinec, dneska budu večer ležet doma nejspíš ve stavu psychického vyčerpání. To co se tu děje překračuje všechny meze normálního zaměstnání... :(

pondělí 1. října  2001, 12:48
Týden i měsíc začal "skvěle". Venku fičí vítr, práce až nad hlavu, peněz málo. Vlastně žádný. Začíná mě to v práci docela sejřit, jenom samá buzerace...

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 02.11.2001 15:46   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]