motto... Proč je všechno sakra tak složitý? caVemAn's World

čtvrtek 30. listopadu 2000, 12:55
Životní moudro pro budoucí generace: "Mlékem nezaženeš žízeň." Vychlemtal sem ho přes půl litru a stejně bych pořád pil. Jenomže v břiše už mam žáby, ale žížu pořád. Asi se napiju někdy dýl ještě jednou.

čtvrtek 30. listopadu 2000, 19:25
Zítra razíme na Táčmahal. Zatim cestovní horečku nemám, ani na to nemam čas. Vypadá to, že se na mě všichni spykli, od rána pracuju, až se ze mě kouří. A aby toho nebylo málo, před dvěma hodinama prudil Aliatel, že "jim to nejde" :) Teď sem se vrátil a prča je, že než sem dorazil a na místo a probil se skrz důležitou vrátnou k tomu racku, tak se to rozběhlo samo :-)))

Ještě dopálim jedno CD a pádim domu. A zítra... mno uvidíme jak to dopadne. Něco možná bude "fiasko", ale pevně věřim že se večer vyvede.

středa 29. listopadu 2000, 23:25
Huh, nespravedlnost vládne světem. Nejednom že se na Táčmahal drkotáme přes 500 kilometrů vlakem, ještě si to pěkně zacálujem. A jeden nejmenovaný člobrda co bydlí skoro za rohem si vyhraje volný vstup... Ponkie to pěkně vyžral :-)))

středa 29. listopadu 2000, 23:10
Kamarád mi poslal odkaz na tenhle článek na Živě: http://zive.cpress.cz/r-art.asp/id=21837/app=0x3701513. Zní to _DOST_ děsně. Skoro by se dalo říct "konec soukromých počítačů v Čechách". Ale nic neni tak horký, jak to vypadá. Svět namodro už píše o dost víc s chladnou hlavou a bez předčasného šakalího skučení - http://svet.namodro.cz/go/r-art.asp?id=1001128927&t=it. Potvrzuje se známá věc. Totiž že Živě stojí za prd, je to IT bulvár a navíc má velmi blízko k mrkvo$oftu. Takže když se objeví šance zastrašit piráty a prodat pár dalších licencí...

Nemám nic proti pirátům, ani nic proti M$. Až budu brát tolik, abych si procentuálně koupil Windowsy za stejnou sumu jako jinde, rád si je koupim. Ale za jeden měsíční plat mě ani nehne. Začnu se bát, až začne zatýkání všech majitelů počítačů. A navíc na ten svuj nemam papíry... :)

středa 29. listopadu 2000, 22:55
Dneska sme v práci stěhovali nábytek. A i když sem se proti LEEmu nepředřel, stejně mám dost. Du spát, ať sem na pátek fit :)

středa 29. listopadu 2000, 10:05
Včera sem přišel domu silně zhulen, upadnul na gauč a pustil bednu. No a na Hallmarku dávali film Letní bouře. Bylo to o tom, že je atomová válka, severní polokoule vymřela a austrálie se chystá na totéž. Ale ještě je JEDNA šance... Víc nebudu prozrazovat, koukněte se sami až to budou opakovat. Zatím šel jenom první díl.

Podstatný na tom je, že to neni žádná scifoidní akční rambovina, ale psychologický drama o tom, co se odhrává v hlavě normálních lidí ("pozítří umřem"). No prostě extra třída film. Doporučuju.

A dneska sem přišel do práce o hodinu dýl, anžto sem pěkně zaspal.

úterý 28. listopadu 2000, 15:03
Dneska jsem byl na otočku v Praze. Nevyspal, zmrznul, hladov a teď bych měl něco pracovat. Buéééé. A zejtra se stěhuje nábytek, mě zas bolí noha a vůbec to všechno stojí za prd. V pátek budu na Táčmahálu hopsat se zavázanou haxničkou. To bude zas vodvaz :)

pondělí 27. listopadu 2000, 2:10
Včera večer sem šel do práce s tím, že se porochám v kompu, konečně si tam nainstaluju Linucha a časem proniknu do tajů tohohle praštěnýho systému. A výsledek? Linux všude, dvoutisícovky v prdeli. Po několika hodinách snažení sem se sice dobral kýženého multibootu W2k vs. Linux, ale... Jsem zvědav, jestli to stálo za tu námahu.

sobota 25. listopadu 2000, 21:30
Tak mě Zoufalec zlomil, abych se k Člověčímu a jeho dopisu Ježíškovi přidal se svou troškou do mlýna. Takže tak činím a ty, Ježíšku, dědo Mrázi, nebo jak si řikáš, koukej se snažit. Jenomže jako obvykle nic z toho nedostanu, když si to nekoupim sám... A to se u těhle věcí asi letos nestane. Tak nic, zas další uhozený Vánoce na obzoru.

A málem bych zapomněl, ano, opičím se po Člověkovi i Zoufalcovi. Chlape dostals mě, máš bod.

sobota 25. listopadu 2000, 19:55
Mám tu Matrix v mpegu, tak se večer mám aspoň na co koukat, když v televizi je stabilně nic. Odpoledne se mi podařilo vyměnit přední žárovky v autě. Docela to byl porod. Prostě jako opravář sem nemehlo. A pro auta to platí trojnásob. V pondělí to odvezu do servisu, snad to nebude stát moc.

sobota 25. listopadu 2000, 11:05
Končím, už mám vytočeno 13 minut a 20 vteřin. Stojí to moc peněz a blokuju telefon. Co kdyby nám někdo chtěl volat??????

sobota 25. listopadu 2000, 11:00
Musím jít na nákup a fakt se mi tam chce. Potom zařídit dalších tisíc věcí a sobota s nedělí budou... jo, přesně tam. A nejlepší je, že se doma evidentně schyluje s nějaké přeháňce. Důvod? Mám špinavou hlavu a kdo ty peřiny má potom prát. Je to všude stejný... (P.S. ruce si taky meju málo a pak sou špinavý dveře. A kdo to má mejt...) :-))

čtvrtek 23. listopadu 2000, 19:30
Jsem ještě v práci, pořád pálim CDčka, občas i něco udělám. Hlavní je, že se mi celkem daří stíhat práci a ještě likvidovat svoje vlastní resty. Už se těšim domů.

čtvrtek 23. listopadu 2000, 0:40
Sedím konečně doma. Zas sem přišel "až dneska", zase zhulenej ("fet horem dolem"). Cesta poslední tramvají byla příšerná, motala se mi hlava a ještě vedle mě tři, tak čtyřičetiletý lidi děsně zhuleně (trvam na tom, že byly na šrot, nezdálo se mi to :) dělali nejapný vtipy a gebili se tomu...

úterý 21. listopadu 2000, 20:35
Udělal sem si obaly na CDčka a teď stříhám a stříhám a... Nemám rád nůžky, bolí mě ruce.

úterý 21. listopadu 2000, 13:10
Celkem nic se neděje. Náladu mam dobrou a (momentálně) vyrovnanou :) Jo, asi jediná novinka je, ze na Tádžmahal jedu z Plzně sám. LEE nejede.

neděle 19. listopadu 2000, 13:30
Včera sme byli na tripu v lesích kolem sídliště. Bylo to fajn, trošku jiná atmosféra než sem čekal, ale bylo to dobrý. Na tom jsme se shodli všichni čtyři. Ve finále sme skoukli Kasíno na videu. Ten kousek, kdy dva lidi za živa pohřbívaj mi trošku vadil, ale dalo se to... A pak už to byl souboj s televizí. Kdo z koho. Vyhrála televize, fakt se nedala zvádnout. Takže sme ji vypnuli.

S potěšením musím říct, že mě tam v tom lese opustily všechny depky. Snad se mě hned tak zase nechytnou, protože teď je mi po dlouhý době fajn.

sobota 18. listopadu 2000, 0:50
Tedy panstvo, objevil sem web dvou Grafiků a wedDesignerů (zdůrazňuju ta velká písmena). Jejich další weby, obrázky, wallpapery... co kousek to perla. Prostě nádhera. Jo a abych nezapoměl na to nejdůležitější: http://www.endeffect.com

sobota 18. listopadu 2000, 0:15
Už asi hodinu se vybavuju na ICQčku se Štepánem. Zázraky se dějou, už je mi o moc líp. Kámo, ty bys tu psychologii měl jít fakt studovat. Docela sem se dal dohromady. Dík moc!

pátek 17. listopadu 2000, 23:10
Komunikace do Ovy nějak vázne. Asi to necham být, asi je to dobře že se nemůžu dovolat. Fakt na tě dneska nemám. Sorráč.

pátek 17. listopadu 2000, 22:55
Na zítra sme plánovali tripovou výpravu do Starýho Plzence. I to se začíná hroutit. Venku je hnusně, filmy na který sem se těšil nemáme, nemáme ani byt, kde sme chtěli v pohodě vytuhnout a přespat. A navíc pohodová nálada, kterou sem si vyloženě pěstoval celej tejden je totálně pryč.

Uvidíme jak to dopadne. Ale mám děsnou chuť se zmastit. Čim víc, tim líp. Nikdy, absolutně nikdy, nesmim vyzkoušet žádnou "drogu" ve smyslu "sračku". Zničilo by mě to, stal by se z toho únik z tohohle světa. Ufetoval bych se k smrti. I když to by mi zrovna teď až tak nevadilo. A to je právě to.....

Zřejmě budu mít šanci zjistit, co je pravdy na tvrzení, že trip je dobrý na deprese. Teď, v tuhle chvíli je mi fakt nedobře. Chce se mi brečet, nesnáším celý svět. Všichni mě serete, vlezte mi na záda.

Kdyby tak šlo za sebou zabouchnout dveře a na týden zmizet někam pryč. Na hory, někam na nějakou chatu, nikde nikdo. Týden nebo dva nikoho nevidět. Jeseníky by bodly, nikdy sem tam nebyl, neznám to tam. A pak prvního zas mezi lidi... a nebylo by to tak daleko...

pátek 17. listopadu 2000, 21:20
Piži je na taneční soutěži, držim mu palce. Volal mi válečný zpravodaj přímo z bojiště. Nevím, snad se mi podařilo nezkazit mu náladu. Promiň mi tu přetvářku, ale fakt sem ti nechtěl zkazit večer. Jsem na pokraji totálního zoufalství. Sedím zavřený doma a náladu mám pod psa. Slabý slovo. Sem na dně.

pátek 17. listopadu 2000, 18:45
Máti mě dotáhla do Carefouru. Ježiši, tam bylo lidí! Deset minut sem jezdil po pakrovišti, než sem něco našel. A do toho její kecy. "Proč nezastavíš tady? Sem se vejdeš! Kam zas jedeš?......". Asi jí zabiju. Sice mě zavřou na doživotí na samotku, ale tam bude aspoň ticho. Ticho...

Samoška byla totálně narvaná. Další krámy taky. Lidi mi najížděli na paty vozejkama, strkali do mě, dotklo se mě půl města. Fuj, bléééé. Nemám rád lidi!! V maglajzu u pokladen se mi začalo dělat vyloženě špatně. Nesnáším davy, když mě to někam unáší a nemůžu se pohnout.

A do toho tisíce malejch parchantů na čerstvě zakoupených hliníkových koloběžkách (znáte ten vynález zkázy, ne?). A mimina ve vozíkách řvou. A máma něco říká, já jí neslyším a ani nechci. Takže přikyvuju a v náhodných intervalech řeknu něco ze slovníku "jo, ano, hmmm, ale ne!, inééé, to je dobrý, hodilo by se to, ne, moc drahý" a tak dál.

A do toho potkávám usmívající se párky lidiček v průměru o pět let mladších než já, jak si vybírají dárky. Vraždil bych. Je tu plno totálně znuděných chlapů tlačících košíky za lodivodkou. Mračí se na celý svět a narážejí do mě vozejkem. Vraždil bych. Je tu plno babek, co se zastaví uprostřed už tak úzký uličky a začnou študovat cenovky. Vraždil bych. Je to prostě předvánoční obchoďák. Vraždil bych. Jsem tu s mámou a venku je hnusně. Vraždil bych.

Jediný plus - koupil sem si zimní boty. A ani to se neobešlo bez scény. Máti nakvašeně chodila za mnou po botárně a to pořád bylo: "A co tuty? Dyť sou hezký! Co se ti na nich zas nelíbí? Dokážeš mi to nějak rozumně vysvětlit, ČIM sou ošklivý?" "Ne" "Ne CO?" "NE, nedokážu!" "Nebuď drzej." A tak dál...

Až na odchodu, když už se protlačila ven sem našel jakž takž boty. A zas to bylo špatně. "Vždyť vůbec nevypadaji jako pořádný zimní boty! Dyť to sou vlastně kecky ke kotníkům! Víš co? Příště si je kupuješ sám!" Tak, to mi to nandala. Konečně mě potrestala, příště si boty kupuju sám..... Zešílim z ní, kristepane, tadle ženská mi tak neskutečně pije krev, to svět neviděl.

Mám pocit, že hlavní příčinou problému "já a holky" je mátinka. Zase mám chuť jí killnout.

pátek 17. listopadu 2000, 14:20
Jo, tak je zas den. Snažil jsem se doma pomáhat, ale nějak se to nesetkalo s kladnou odezvou. Luxuju, ale moc rychle, takže to není důkladně. Vyluxoval sem sice, ale trvalo mi to moc dlouho. Umyl sem boty, ale sou moc mokrý, málo je utíram. Nádobí sem utřel, ale moc s ním třískám. Nemluvim, jenom se pořád xichtim a tvářim se napučeně (aby ne... to mam skákat radostí??). Děsí mě představa, že o vlastním bytě můžu uvažovat až po civilce. Ale kdy to bude, čert ví. Na jednu stranu doufám, že na mě zapomněli, ale tím dýl zas musim tvrdnout s mamkou doma.

A nejhorší na tom všem je, že i pak budu ty byty muset platit dva, nebo aspoň jeden a půl. Svuj a tenhle. A to z jednoho platu jaksi těžko... Asi na věky budu poslouchat pidy mojí mátinky. Skočim z mostu a budu mít klid. Je mi třiadvacet a na nejbližších pět let absolutně žádná vyhlídka na změnu k lepšímu. Spíš naopak. Odsouzenec k životu.... a samotě.

Neberte drogy, jsou špatné. Neberte drogy, budete obluzení a zapomenete na svět. Neberte drogy, přestanete vnímat realitu. No právě.... přesně tohle všechno chci.

čtvrtek 16. listopadu 2000, 23:15
Právě sem se vrátil z Hradce Králové, kde sme s LEEm byli na školení. Takže teď sme tááák chytrýýýý :-)) Dorazili jsme pochopitelně o hodinu pozdě, protože mě ani ve snu nenapadlo, že průjezd Prahou bude trvat něco přes hodinu. Celkem 240 km za 3 hodiny 40 minut jízdy... Fakt rychlovka. HK je to nejohavnější město, jaký jsem kdy viděl. Zmatek, spousta aut (víc než v Plzni...), špína a smrad (víc než v Plzni).

Pak jsme se šli na průzkum. Objevili jsme malé náměstí, byly nalezeny i nějaké parky. Celkový obrázek se tím sice vylepšil, ale stejně nic moc. Závěr: pokud se Hradci můžete vyhnout, autem tam rozhodně nezajíždějte. Je to děs. Vlakem dobrý, ale stejně tam není nic moc k vidění.

středa 15. listopadu 2000, 23:45
Pepapropraný mozek. Došel k zajímavému závěru ohledně manažerského myšlení. Mě podobné sezení
čeká začátkem prosince. Tuším zrzavého Nora :) Sem zvědav, nakolik bude postižen stejným infarktoidním syndromem. Přesčasy neplatí už teď...

středa 15. listopadu 2000, 22:45
Na ČT2 je dokument "Svět současných DJ". Chvíli to bylo dobrý, ale pak... fuj. Snůška keců a kravin. "Myslim že DJ může lidem sloužit jako vzor, jako kladý hrdnina." Tak právě teď tam tohle někdo blafe. Nemá cenu se rozčilovat, to se byste museli vidět...

středa 15. listopadu 2000, 21:45
Práce mě pronásleduje už i doma. Teď mi volal nějakej týpek z hotlajny (mimochodem též Moravák jak poleno) a chtěl abych ráno šel někam na servis. Ale nepudůůů, protože jedu na školení do Hradce Králové. Jóó, zákazník má docela smůlu :) Ať si to tam jde užít někdo jinej.

středa 15. listopadu 2000, 21:30
Pokec na úrovni. Zoufalče, tys byl nejzhulenejsi člověk, s jakým sem kdy mluvil :o) Tak zrasenej, abych ani nemoh mluvit sem tedy ještě nebyl.. hehe

středa 15. listopadu 2000, 16:30
Speedy Gonzales. Od rána lítám po městě a instaluju a instaluju. Nic nestíhám, u každýho ucha jeden telefon a všichni ječí, jak to že sem jim nezavolal, neudělal, nezařídil... Zejtra na školení v Hradci Králové, v pátek je volno. Už se těšim na pondělí ráno. Zase budu resty likvidovat do konce tejdne...

pondělí 13. listopadu 2000, 18:00
V práci se to pěkně vrší. K průserům o kterých sem věděl se nakupilo ještě pár dalších jako překvapení mistra kuchaře. Plus ve čtvrtek sem pryč a v pátek je volno. To toho zas stihnu... Ale co, nebudu se rozčilovat. Co bude, to bude. Basta.

pondělí 13. listopadu 2000, 8:15
Přišel mi mail od Ladisbota, co právě na rok odjel do Austrálie. Asi největší novinkou pro mě bylo, že učebnice zeměpisu měla pravdu. Voda v umyvadle se tam fakt točí obráceně.

neděle 12. listopadu 2000, 20:00
K původně plánované sestavě (LEE, já) se přidal ještě Honza a Hobbs. Po dlouhé době co? Hulíme :) Zhulili sme všechno co bylo, ale stálo to za to. Příjemný pokec i procházka.

neděle 12. listopadu 2000, 17:45
Tak sem byl volit. Když si mě babka odškrtla ze seznamu, zjistil jsem, že od nás ze vchodu skoro nikdo ještě volit nebyl. Takové zamyšlení k volbám najdete tady. A mám pocit, že jako občané našeho státu jsme se moc nevyznamenali...

neděle 12. listopadu 2000, 14:00
Od Ponkieho sem se konečně dostal na CS. Takže zadní vrátka předávám dál, ať to ví co nejvíc lidí.

http://www.art.cz/cs/cs.php3?go_ahead=1

sobota 11. listopadu 2000, 20:40
Neodolal a ochutnal jsem the vzorek. Vysvětlí mi někdo, kam se poděly ty dvě hodiny cesty vlakem? Že by teleport?

sobota 11. listopadu 2000, 17:15
Člověkové, představoval sem si vás ale úplně jinak :) Díky za všechny dárky, nevím z kterého sem měl větší radost... hihi. Škoda, že se mi nepovedlo to CD, pošlu poštovním poslem.

sobota 11. listopadu 2000, 14:30
Jsem na Smíchově, kamarádi se jdou zatím ubytovat.

sobota 11. listopadu 2000, 8:40
Za chvíli du na vlak a echaju v Pragu. Konečně to vyjde a potkám se se Zoufalcem :)

pátek 10. listopadu 2000, 21:15
Koupil sem si nový baťůžek.

pátek 10. listopadu 2000, 9:15
V downloadu je ke stažení reklama na Hustey. A je hustá :) Po dlouhé době české reklamní agentury strořily něco, co má šťávu. Warning: 6,9 MB

pátek 10. listopadu 2000, 9:10
Vystěhovali Ladronku. Nikdy sem ve squattu nebyl, ale mají moje sympatie.

pátek 10. listopadu 2000, 1:52
A vůbec, problémy s name servery mě posledních pár dní pronásledujou pořád. Kdybych věděl, kdo správcoval ns u Kvadosu na konci ledna 99 nebo někdy potom, zakroutil bych mu krkem. Dostal sem kvůli němu docela pojeb od zákazníka... Podezírám pány Dadoka a Hampela. Grrrrrrr.

pátek 10. listopadu 2000, 1:20
Cyberspace zároveň jde a zároveň nejde. Je to celé tak trochu záhada, vypadá to že doména přestala existovat, přestože je zaregistrovaná. Dostal sem se až na adresu a číslo mobila na admina :-)), ale to je mi na prd.

Naše i VOLí DNSko vrací jenom neautoritativní IP na "matrix". Jde tam sice pingnout, ale to je tak všechno. Nic dalšího údajně neexistuje. Několik teorií by bylo, ale výsledek je pořád tentýž. Nejde to... Já tam chcííííí :(

čtvrtek 9. listopadu 2000, 21:35
Celé se to až nechutně zkomplikovalo. Teda mě se to zkomplikovalo, protože sem pošuk, co si všechno moc bere. Nakonec se mi to podařilo nějak zvládnout, i díky jednomu dobrému kamarádovi (díky). To nejhorší je snad pryč, nikdo se nepohádal s nikým, všichni sme si pobrečeli. "Tak to je masakr..." řekl klasik a měl bohužel pravdu. Asi toho dneska moc nenaspím.

Mám chuť se děsně zhulit, i když možnost ne.

čtvrtek 9. listopadu 2000, 19:30
Chjo, je to hrozný, když víte o někom věci, které někdo jiný neví a nemůžete mu to říct. A chudák neinformovaný je v průseru, doufá že mu první pomůže, ale pomoci se nejspíš nedočká. A já můžu tak akorát sedět a užírat se kvůli oběma. Jednomu, co je větší blboun než sem si já ochotný připustit, a druhému, co marně čeká na pomoc. :-(((( Ať udělám co chci, vždycky to bude špatně a vždycky někoho zraním.

Logicky vzato, prvního bych měl sprdnout a druhému to říct. Nejspíš by to pomohlo oběma. Ale to není jisté a taky bych mohl přijít o dva kamarády.

Když neudělám nic, neublížím přímo nikomu, ale taky nikomu nepomůžu. Matrix si se mnou zas pěkně blbě hraje...

HEEEELP plíz...

čtvrtek 9. listopadu 2000, 12:10
V sobotu jedu do Prahy.

sobota 8. listopadu 2000, 23:10
Není nad dlouhé telefony kdy už jednu stranu berou křeče do ruky a druhá mrzne venku :)

středa 8. listopadu 2000, 9:30
Je mi o trochu líp, ale stejně... Musel sem ject na servis do Bohemia Sektu. Procházeli sme celou továrnou, všude vonělo šampáňo a vůbec tam bylo hodně k vidění. Třeba 80 tanků, v každým 80 000 litrů vína. Jo, a nedali nám ani loka :)

úterý 7. listopadu 2000, 21:40
Mailem mi přišel vtip. Nevim, jestli je to mojí náladou, ale nepřijde mi to k potrhání. Spíš naopak, vzbuzuje to ve mě pocit, že jestli se někdo směje tomuhle... ha ha ha :(

Manzelsky par se dlouho snazi o dite. Znamy jim poradi at leti za vehlasnym doktorem do Ameriky. Parecek tam hned leti i kdyz anglicky neumi ani slovo. Prijdou do ordinace a doktor naznacuje, aby to spolu jako delali, ze se na ne bude divat. Manzele to rozjedou, doktor na ne asi 30 sekund kouka, napise recepis a prej dalsi...

Hned po priletu do Prahy specha manzel do nejblizsi lekarny a vychrli na lekarnici: "Mate Tritheotrhol?"

"Prosim?"

"Jestli mate Tritheotrhol, potrebuju to kvuli detem!"

"To jsem v zivote neslysela, mate recepis?"

Manzel ji poda recepis a lekarnice cte: "Try the other hole."

úterý 7. listopadu 2000, 21:35
Je mi nedobře. Už delší dobu to obecně stojí za prd, i když se mi občas podaří cítit se dobře. Dneska to byl ale fakt děs. Večer se mi nechce z práce, protože domů mě nic netáhne... S mamkou si nemáme co říct, nikdo další tu není. Takže sem přišel, řekl "ahoj" a zavřel se v pokoji. Maminka přišla a říkala ať si udělám něco k večeři. Nemám hlad. Nemám chuť něco dělat. Nechce se mi nic, ani jít spát.

Měl bych aspoň uklidit, aby tu Zoufalec neviděl ten bordel. Jestli dorazí. Ale ani na to nemam náladu a sílu. Prostě svět jde tak nějak kolem mě a je mi to jedno. Jděte se všichni bodnout, jdu spát a chci se probudit až mi bude líp. Za sto let třeba...

úterý 7. listopadu 2000, 9:55
Dostala se me mě zajímavá adresa. Na tom webu je hodne čísel, ale tohle "příruční vydání" je geniální nápad. http://www.antiauthority.com/serials/handy_serials.asp

úterý 7. listopadu 2000, 1:30
Dorazil jsem domů z hospody. Už dloho sem nebyl opilej a moc se mi ten stav nelíbí. Znám lepší věci, co si naprat do krve... Rozloučil sem sem s kamarádem, odjíždí na rok do Austrálie. Teď ještě kecáme po ICQ a zkoušíme rozchodit VoIP, aby se nám líp kecalo na tu dálku. Zatím žádná sláva, ale zůstanem u Voice messages z ICQčka.

P.S. Tequilla se Semtexem chutná docela dobře. Je to sice ukrutně vypatlávací, ale chuť je dobrá. Stačila mi jedna plus představa, že jich někdo vypil 14 (slovy čtrnáct). Podle mě je už 14 semtexů o zdraví. Ale do každýho ještě tequillu...

pondělí 6. listopadu 2000, 19:25
Dostali jsme volební lístky. Vzal sem to vylučovací metodou a zbyly dvě strany. Po prozkoumání jejich webů a volebních programů vážně uvažuju, jestli vůbec půjdu volit...

pondělí 6. listopadu 2000, 7:45
Ráno jdu na tramvaj a... tam velká cedule, že vyhořela měnírna a že tramvaje jezdí jen v omezeném provozu. To znamená že jednou za čtvrt hodiny. Všechno jezdí jinak, spousta autobusů, prostě bordel na kolech (a to doslova :). Takže se nám tu objevily "dlouhý" autobusy z Prahy, garáže Klíčov. Jenom nechápu, jestli každý den jezdí z Prahy do Plzně, nebo jestli tu někde (ale kde?) parkujou. Každopádně bych chtěl vidět tu srandu, když po dálnici přejíždí asi tak padesát autobusů :-)

neděle 5. listopadu 2000, 15:55
Tak sem to sepsal, čili pro zájemce je nový report k přečtení tady.

neděle 5. listopadu 2000, 14:15

Objevil sem hodně zajímavou akci, na kterou se chci stoprocentně podívat. Je to sice trošku dál, než je můj běžný dojezd, ale aspoň uvidím nové město a nové tváře. Že... :) Jinými slovy, Ostravo těš se! V pátek 1. 12. dorazim na výstaviště, kde se bude konat Tajmahal 2. :-)))

Sice ještě nevím přesně co a jak, ale na tuhle akci se rozhodně chci dostat. I kdybych měl vylezt ven, sednout na vlak a jet 400 kiláků domů. Nějak to dopadne, přežil sem divočejší věci.

Takžeeeee, vzhůru do Indie :)

neděle 5. listopadu 2000, 13:20
Už sem zase v provozním stavu, byl to dooost zajimavej weekend. Co nejdřív podám bližší zprávu.

pátek 3. listopadu 2000, 15:50
Dneska se chystáme na Spilku. Zapaříme na juglik, pokecáme s kámoshema atakdál. Užijte si všichni vaše pařby, víkend je jen jednou za týden :)

čtvrtek 2. listopadu 2000, 21:35
Basty me upozornil na novou službu Paegasu - Click. Vřele doporučuju, je to fakt vychytané.

čtvrtek 2. listopadu 2000, 21:26
Taky hledáte ufony? Jestli jo, tak vyšla nová verze klienta. BTW: command line verze je o dost rychlejsi.

čtvrtek 2. listopadu 2000, 21:09
Po delší době jsem zas viděl zprávy - a jako žádná sláva. Pominu-li potopený tanker, tak by stálo za to zmínit se o novém polském protidrogovém zákonu. Myslím, že se to týká "nás" všech. Ten zákon je taková obludnost, že se ani nechce věřit.

O co jde? Držení JAKÉHOKOLIV množstí JAKÉKOLIV nelegální drogy - tři roky vězení. Pokud něco někomu prodáte (opět jakékoliv množství čehokoliv) - pět let. Podotýkám, že jde o minimální sazby. Názor si udělejte sami.

čtvrtek 2. listopadu 2000, 12:27
Dnešní novinka dne - LEE nastoupil taky do NEXTRY. Má stůl hned vedle mě :o))

středa 1. listopadu 2000, 0:22
Ponkiemu se zdá, že už nemá kamarády, kteří neberou drogy... Napřed sem se smál a pak mi vytuhly rysy :( Ona je to totiž pravda. 95% lidí co znám něco bere. Pravda, perníkáře znám osobně jen jednoho, ale o to vlastně nejde. Jde o to, že ten kluk má pravdu. Sme banda feťáků :(

Jsi . návštěvník těchto stránek. Aktualizace: 03.12.2000 13:01   
[ I n t r o ]
[ P r á v ě   t e ď ]
[ C o ž e ? ? ]
[ A r c h í v ]
[ D o w n l o a d ]
[ L i n k á r n a ]
[ K a m a r á d i ]
[ V a r i o u s ]
[ N ě c o   o   m ě ]